Battle For Zendikar Holiday Gift Box Landit

Aloittaja eBuddy, 30.11.15 - klo 21:11

« edellinen - seuraava »

0 Jäsenet ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

eBuddy

Tuossa Holiday Gift Boxissa tuli tosiaan normikuvaländejä, mutta niitä tuli vain 4 jokaisen värin 5 kohden.
Osaako kukaan sanoa, tuleeko jokaisessa Holiday Gift Boxissa aina samat 4 basic landiä, vai onko keräilijäsielun mahdollista saada kaikki 5 erilaista?

Kyseinen laatikko, jos nyt joku ei tiedä mistä on kyse: http://media.wizards.com/2015/images/daily/2qMQFTWEqT.png
"Memory is the treasure and guardian of all things."

Caes

BFZ:n intro packeistä tulee basic landien perinteiset versiot eli kaikkien 25 erilaisen kerääminen on mahdollista.

Etheraven

Meni hetki tajuta että ne normiframelandit on BfZ'ssä tavallaan ne harvinaisemmat.

eBuddy

Yksi judge ei ollut varma asiasta kun kysäisin paikallisessa liikkeessä, mutta osasi uumailla, että kyseinen puuttuva ländi voisi olla Zendikar blockista reprintattu landi.

Turns out, ei ole. Mysteeri jatkuu..  ???
"Memory is the treasure and guardian of all things."

Gagis

''Flickerwisp on Thalian ja Mutsin jälkeen ehkä määtsikin siistein creature. Sil voi tehdä kaikkea. Se jopa runkkaa ja keittää kahvit sun puolesta.''