Poromagia

Kirjoittaja

Aihe: H: ALTEREITA, EDH, Force of Will W: GW Enchantments, jotain (Luettu 1440 kertaa)

Poissa AarniA

Aarnin Kortit

ALTEREITA SIVUN ALALAIDASSA



Määräalennukset:
30 snt raret 5 kpl 1 €
50 snt raret 5 kpl 2 €
1 € raret 5 kpl 4 €

*:llä merkatuista korteista luovun nihkeämmin, koska ovat ehkä matkalla EDH-pakkoihin. Hyvällä hinnalla lähtevät kuitenkin.
'
Yhteydenotot mielellään YV:llä tai sähköpostiosoitteeseen [email protected]
Dualit kelpaa Wanttiin aina, kuten myös suurin osa Planeswalkkereista. Raha myös liikkuu ja kuten myös vaihdoissa, katson yleensä MCM:n average hintoja.
Myytävissä korteissa kunto aina NM jos ei muuten sanota.
Kortit englanniksi, venäjäksi tai aasialaisina mielellään wantissa. Muissa vaihtoarvo tippuu.
Ostan/vaihdan myös foileja erilaisissa bulkeissa. Hinnat wantissa.

ALTEREITA
Galleriani: welkintern.deviantart.com/gallery/



Päivitän listaa lisää kun jaksaa...

KERÄILYWANT

KHANS

Surrak Dragonclaw
Sorin, Solemn Visitor Emblem

JOU

Godsend
Dictate of Kruphix
Daring Thief
Kiora's Dismissal
Sage of Hours
Doomwake Giant
Heroes' Bane
Ajani, Mentor of Heroes
Pharika, God of Affliction
Athreos, God of Passage
B/G snake token

CNS

Secret Summoning
Worldknit
Muzzio, Visionary Architect
Dack Fayden
Dack's Duplicate
Marchesa, the Black Rose
Agent of Acquisitions
Coercive Portal
Cogwork Grinder
Deal Broker
Intangible Virtue
Phage the Untouchable
Heartless Hidetsugu
Dimir Doppelganger
Edric, Spymaster of Trest
Mirari's Wake
Explorer's Scope
tokeneita kai?

DGM
Renegade Krasis
Blaze Commando
Blood Baron of Vizkopa
Dragonshift
Goblin Test Pilot
Lavinia of the Tenth
Master of Cruelties
Plasm Capture
Ral Zarek
Ruric Thar, the Unbowed
Savageborn Hydra
Varolz, the Scar-Striped
Vorel of the Hull Clade
Maze's End
Bird token 1/1
Elemental token */*

GTC

Lord of the Void
Bomber Corps
Hellkite Tyrant
Mark for Death
Skullcrack
Viashino Shanktail
Crowned Ceratok
Disciple of the Old Ways
Experiment One
Forced Adaptation
Giant Adephage
Spire Tracer
Sylvan Primordial
Wasteland Viper
Consuming Aberration
Dimir Charm
Domri Rade
Fathom Mage
Ghor-Clan Rampager
High Priest of Penance
Merciless Eviction
Mystic Genesis
Nimbus Swimmer
Prime Speaker Zegana
Simic Charm
Arrows of Justice
Deathcult Rogue
Immortal Servitude
Rubblebelt Raiders
Illusionist's Bracers
1/1 cleric token
Domri emblem

RTR

Angel of Serenity
Martial Law
Phantom General
Catacomb Slug
Pack Rat
Underworld Connections
Street Spasm
Mana Bloom
Detention Sphere
Dreadbore
Jarad, Golgari Lich Lord
Lotleth Troll
Loxodon Smiter
New Prahv Guildmage
Rakdos Ringleader
Rakdos's Return
Judge's Familiar
Selesnya Keyrune
Street Sweeper
Rogue's Passage
1/1 deathtouch assassin token
Wurm token (Armada Wurmista)
Iso valkovihreä Elemental token

AVC

Divine Deflection
Emancipation Angel
Herald of War
Holy Justiciar
Silverblade Paladin
Terminus
Deadeye Navigator
Temporal Mastery
Dark Impostor
Demonlord of Ashmouth
Exquisite Blood
Harvester of Souls
Archwing Dragon
Mad Prophet
Vexing Devil
Descendants' Path
Rain of Thorns
Gallows at Willow Hill
Slayers' Stronghold
Plains 231
Swamp 238
Bonfire of the Damned
Avacyn, Angel of Hope
Griselbrand
Tamiyo emblem

DKA

Requiem Angel
Thalia, Guardian of Thraben
Havengul Runebinder
Chosen of Markov x2
Deadly Allure
Geralf's Messenger
Sightless Ghoul
Hinterland Hermit x1
Markov Blademaster
Markov Warlord
Clinging Mists
Lambholt Elder x2
Lost in the Woods
Predator Ooze
Wolfbitten Captive x2
Havengul Lich
Huntmaster of the Fells x2
Immerwolf
Stromkirk Captain
Grafdigger's Cage
1/1 Lifelink Vampire
Sorin emblem

INS

Champion of the Parish
Chapel Geist
Cloistered Youth
Divine Reckoning
Elite Inquisitor
Mikaeus, the Lunarch
Spectral Rider
Mindshrieker
Snapcaster Mage
Undead Alchemist
Bloodline Keeper x2
Endless Ranks of the Dead
Liliana of the Veil
Screeching Bat x2
Instigator Gang x1
Kruin Outlaw
Stromkirk Noble
Mayor of Avabruck
Cellar Door
One-Eyed Scarecrow
ooze token */*

NPH

Karn Liberated
Auriok Survivors
Blade Splicer
Dispatch
Elesh Norn, the Grand Cenobite
Inquisitor Exarch
Norn's Annex
Puresteel Paladin
Shattered Angel
Argent Mutation
Deceiver Exarch
Defensive Stance
Mental Misstep
Tezzeret's Gambit
Chancellor of the Dross
Enslave
Glistening Oil
Ichor Explosion

Päivitän myöhemmin lisää...
Kalliita Singlejä myytäväksi, en pelaa enää.
Rares and Mythics

White:
1x Angel of Serenity (RTR)
2x Archangel’s Light (DKA)
1x Act of Authority (C13)
1x Akroma’s Vengeance (CMD)
3x Angel of Flight Alabaster (ISD)
1x Aegis of the Gods (JOU)
1x Adarkar Valkyrie (C14)
1x Auriok Steelshaper (MRD)
1x Auriok Windwalker (5DN)
1x Auriok Salvagers (MMA)
1x Avacyn, Guardian Angel (M15)
1x Ageless Sentinels (SCG)
1x Always Watching (SOI)
1x Angelic Field Marshal (C14)
1x Angel of the Dire Hour (C14)
1x Angel of Retribution (TOR)
1x Archon of Justice (M12)
1x Armistice (C14)
1x Akron Legionnaire (CHR)
1x Akron Legionnaire (5TH)
1x Battlegrace Angel (ALA)
2x Beacon of Destiny (LGN)
1x Benevolent Offering (C14)
1x Blade Splicer (MMA17)
1x Blinking Spirit (ICE)
1x Cradle of Vitality (C13)
4x Cradle of Vitality (ALA)
4x Celestial Archon (THS)
1x Cho-Manno, Revolutionary (10H)
1x Chancellor of the Annex (NPH)
1x Chained to the Rocks (THS)
1x Comeuppance (C14)
1x Cho-Arrim Bruiser (MMQ)
1x Celestial Kirin (SOK)
1x Commander Eesha (JUD)
1x Cornered Market (MMQ)
1x Cantivore (ODY)
1x Dawn Elemental (SCG)
1x Devout Invocation (M14)
1x Day of Judgement (ZEN)
1x Death or Glory (INV)
2x Dawnbringer Charioteers (JOU)
1x Defender of the Order (LGN)
1x Dimensional Breach (SCG)
1x Delaying Shield (ODY)
1x Day of Destiny (BOK)
1x Decree of Justice (C14)
1x Deicide (JOU)
1x Deploy to the Front (C14)
1x Dictate of Heliod (JOU)
1x Dragonscale General (FTF)
1x Drogskol Cavalry (SOI)
1x Eternal Dragon (C13)
2x Exalted Dragon (EXO)
1x Eight-and-a-Half-Tails (CHK)
1x Eidolon of Countless Battles (BNG)
7x Fabled Hero (THS)
2x Faith’s Reward (M13)
2x Fight or Flight (INV)
2x Fell the Mighty (C14)
1x Flickerform (C13)
1x Finale of Glory (WAR)
1x False Prophet (UDS)
1x Geist-Honored Monk (C14)
2x Geist-Honored Monk (ISD)
1x Glory (JUD)
1x Gift of Immortality (THS)
1x General Tazri (OGW)
1x Golden Wish (JUD)
1x Gustcloak Savior (ONS)
1x Gerrard Capashen (Phyrexia vs Coalition)
1x Graven Dominator (GPT)
2x Heliod, God of the Sun (THS)
4x High Sentinels of Arashin (KTK)
3x Hero of Iroas (BNG)
2x Hundred-Handed One (THS)
1x Hour of Reckoning (CMD)
1x Hallowed Burial (EVE)
1x Hikari, Twilight Guardian (CHK)
1x Honor of the Pure (Modern Event Deck)
1x Herald of Anafenza (KTK)
1x Hallowed Spiritkeeper (C14)
2x Invincible Hymn (ALA)
1x Invincibility (M14)
1x Imperial Mask (FUT)
1x Jazal Goldmane (C14)
2x Karmic Guide (C13)
1x Kongming, “Sleeping Dragon” (C13)
2x Karmic Justice (M15)
1x Kytheon’s Irregulars (ORI)
1x Kemba, Kha Regent (C14)
1x Kirtar’s Wrath (C13)
1x Kindred Boon (C17)
1x Kentaro, the Smiling Cat (BOK)
1x Kinsbaile Borderguard (MOR)
1x Knight of the White Orchid (ALA)
2x Leonin Shikari (DST)
1x Leonin Arbiter (SOM)
1x Launch the Fleet (JOU)
1x Light of Sanction (RAV)
1x Loxodon Punisher (MRD)
4x Master of Pearls (KTK)
1x Mirror Entity (C13)
1x Marshal’s Anthem (C14)
1x Marshal’s Anthem (C15)
1x Mentor of the Meek (C14)
1x Mystic Barrier (C13)
1x Mobilization (C14)
1x Magus of the Tabernacle (PLC)
1x Martial Coup (C14)
1x Martyr’s Bond (CMD)
1x Mass Calcify (M15)
1x Mesa Enchantress (M12)
1x Myojin of Cleansing Fire (CHK)
1x Nevermore (ISD)
1x Nomads’ Assembly (C14)
1x Null Chamber (MIR)
1x Odric, Master Tactician (M13)
1x Oath of Lieges (EXO)
1x Open the Vaults (M10)
1x Oblation (ONS)
1x Opal Avenger (ULG)
3x Personal Sanctuary (M12)
2x Path of Bravery (M14)
3x Planar Cleansing (M13)
2x Possessed Nomad (TOR)
1x Purify (7TH)
1x Purify (ULG)
1x Planar Birth (USG)
1x Pure Intentions (SOK)
1x Patron of the Kitsune (BOK)
1x Petra Sphinx (CHR)
1x Planar Outburst (BFZ)
1x Pulsemage Advocate (JUD)
1x Reveillark (MOR)
1x Resolute Archangel (M15)
1x Riders of Gavony (AVR)
1x Rappelling Scouts (MMQ)
1x Royal Decree (ALL)
1x Remorseful Cleric (M19)
1x Relic Seeker (ORI)
1x Requiem Angel (C14)
1x Restoration Angel (AVR)
1x Retaliate (5DN)
1x Reverse the Sands (CHK)
1x Roar of Reclamation (5DN)
1x Rolling Stones (7TH)
2x Sunweb (MIR)
2x Spirit of the Labyrinth (BNG)
2x Skybind (JOU)
2x Spelltithe Enforcer (GPT)
1x Sun Titan (C14)
1x Serra Avatar (C13)
1x Serra Avatar (C14)
1x Spirit of Resistance (INV)
1x Sunscorch Regent (DTK)
1x Sunblast Angel (C14)
1x Spiritual Focus (MMQ)
1x Spirit Bonds (M15)
1x Soldier of the Pantheon (THS)
1x Silverblade Paladin (C14)
1x Selfless Exorcist (JUD)
1x Séance (DKA)
1x Serene Master (C13)
1x Sacred Mesa (C14)
1x Sacred Ground (7TH)
1x Scion of Vitu-Ghazi (DGM)
2x Terra Eternal (WWK)
1x Tempt with Glory (C13)
1x Thoughtweft Trio (LRW)
1x Touch of the Eternal (M13)
1x True Conviction (C14)
1x Twilight Drover (RAV)
1x Twilight Shepherd (C14)
1x Unexpectedly Absent (C13)
1x Voidstone Gargoyle (PLC)
3x Wall of Nets (EXO)
4x Wakestone Gargoyle (DIS)
1x White Sun’s Zenith (C14)
1x Weathered Bodyguard (TSP)
1x Yomiji, Who Bars the Way (BOK)
1x Yosei, the Morning Star (MMA)
1x Zhalfirin Crusader (VIS)
Blue:
1x Anthroplasm (ULG)
1x Alter Reality (ODY)
1x Arbiter of the Ideal (BNG)
1x Artisan of Forms (THS)
1x Aetherling (DGM)
1x Artificer’s Intuition (5DN)
1x Acquire (5DN)
1x Azami, Lady of Scrolls (C13)
1x Alhammaret, High Arbiter (ORI)
1x Argent Sphinx (MMA15)
1x Aether Barrier (ONS)
1x Aeon Chronicler (PLC)
1x Aeon Chronicler (Jace vs Vraska)
1x Aerial Caravan (MMQ)
1x Amugaba (ODY)
1x Arcum Dagsson (CSP)
1x Artificial Evolution (ONS)
2x Beacon of Tomorrows (5DN)
2x Breaking Wave (INV)
1x Barrin, Master Wizard (USG)
1x Body Double (PLC)
1x Body Double (Jace vs Vraska)
1x Beguiler of Wills (DKA)
1x Blatant Thievery (ONS)
1x Blatant Thievery (C15)
1x Bribery (MMQ)
1x Battle of Wits (M13)
1x Battlefield Thaumaturge (JOU)
1x Bident of Thassa (THS)
1x Blizzard Elemental (UDS)
1x Blue Sun’s Zenith (C13)
1x Baral, Chief of Compliance (AER)
4x Call to the Kindred (DKA)
2x Counterlash (DKA)
2x Commandeer (CSP)
1x Colossal Whale (M14)
1x Cackling Counterpart (ISD)
1x Chancellor of the Spires (NPH)
1x Covenant of Minds (ALA)
1x Curse of Echoes (DKA)
1x Curse of the Swine (THS)
1x Chief Engineer (C16)
1x Chromeshell Crab (LGN)
1x Cultural Exchange (ODY)
4x Dungeon Geists (DKA)
1x Dungeon Geists (C13)
1x Desertion (6TH)
1x Distant Memories (MBS)
1x Day’s Undoing (ORI)
1x Deepfathom Skulker (OGW)
1x Denizens of the Deep (10H)
1x Devastation Tide (AVR)
1x Dichotomancy (PLC)
1x Dig Through Time (KTK)
1x Distorting Wake (C14)
1x Dissipation Field (SOM)
1x Djinn of Infinite Deceit (C13)
1x Djinn of Wishes (M12)
1x Dragonlord’s Prerogative (DTK)
1x Day of the Dragons (SCG)
1x Decree of Silence (SCG)
1x Dreamcaller Siren (XLN)
1x Delusions of Mediocrity (ULG)
1x Echo Mage (C13)
1x Enter the Infinite (GTC)
1x Ertai’s Familiar (WTH)
1x Eternal Dominion (SOK)
1x Evacuation (C16)
1x Ertai, Wizard Adept (EXO)
2x Fated Infatuation (BNG)
2x Future Sight (Jace vs Vraska)
2x Fleeting Image (ULG)
1x Fraying Sanity (HOU)
4x Govern the Guildless (DIS)
2x Geralf’s Masterpiece (SOI)
2x Grand Architect (SOM)
1x Gather Specimens (ALA)
1x Glamerdye (EVE)
1x Gifts Ungiven (MMA)
4x Hunted Phantasm (RAV)
4x Hatching Plans (GPT)
2x Hedron Alignment (OGW)
1x Heightened Awareness (PCY)
1x Infinite Reflection (AVR)
1x Inkwell Leviathan (CON)
1x Island Fish Jasconius (4TH)
1x Increasing Confusion (DKA)
1x Jace’s MindSeeker (Jace vs Vraska)
1x Jace’s Archivist (M12)
1x Jalira, Master Polymorphist (M15)
1x Jushi Apprentice // Tomoya the Revealer (CHK)
1x Jace’s Sanctum (ORI)
3x Kheru Spellsnatcher (KTK)
1x Kira, Great Glass-Spinner (BOK)
1x Keiga, the Tide Star (MMA)
1x Kami of the Crescent Moon (CN2)
1x Lorthos, the Tidemaker (ZEN)
1x Lu Xun, Scholar General (C13)
1x Lone Revenant (AVR)
1x Lunar Mystic (AVR)
1x March of the Machines (Archenemy)
3x March of the Machines (10H)
1x Merfolk Sovereign (M11)
2x Merfolk Sovereign (M10)
2x Mirror-Mad Phantasm (ISD)
2x Meletis Charlatan (THS)
2x Metathran Aerostat (INV)
3x Mimeofacture (GPT)
1x Mind Bend (10H)
1x Maelstrom Djinn (FUT)
1x Mercurial Pretender (M15)
1x Mistform Ultimus (LGN)
1x Magus of the Jar (TSP)
1x Midnight Clock (ELD)
1x Mystical Tutor (EMA)
1x Memory Erosion (ALA)
1x Mindreaver (BNG)
1x Mist of Stagnation (JUD)
1x Muzzio, Visionary Architect (CNS)
1x Myojin of Seeing Winds (CHK)
1x Marjhan (HML)
1x Master of Etherium (C16)
1x Master of Predicaments (M15)
1x Mahamoti Djinn (REV)
1x Mahamoti Djinn (10H)
1x Omniscience (M19)
1x Omniscience (M13)
1x Order of Succession (C13)
1x Oath of Scholars (EXO)
3x Pearl Lake Ancient (KTK)
2x Perplexing Chimera (BNG)
2x Plea for Power (CNS)
2x Phyrexian Ingester (NPH)
2x Polymorph (M10)
1x Peer Pressure (ONS)
2x Quest for Ula’s Temple (WWK)
2x Quicksilver Gargantuan (SOM)
2x Rooftop Storm (ISD)
1x Redirect (M11)
1x Redirect (M13)
1x Rayne, Academy Chancellor (UDS)
1x Recurring Insight (ROE)
1x Reins of Power (STH)
1x Reshape (DST)
1x River Kelpie (SHM)
1x Read the Runes (C16)
1x Rattlechains (SOI)
1x Riddlekeeper (CMD)
5x Shipbreaker Kraken (THS)
5x Stolen Goods (AVR)
1x Spelltwine (Jace vs Vraska)
3x Spelltwine (M13)
4x Sphinx of the Chimes (RTR)
2x Shapeshifter’s Marrow (FUT)
2x Sunken Hope (PLS)
2x Sturmgeist (ISD)
3x Sky Swallower (GPT)
3x Sphinx of Uthuun (M13)
2x Spelljack (JUD)
1x Swirl the Mists (CHK)
1x Squeeze (MMQ)
1x Shape Anew (SOM)
1x Sphinx of the Final Word (OGW)
1x Sand Squid (MMQ)
1x Shapesharer (LRW)
1x Shifty Doppelganger (ODY)
1x Shorecrasher Elemental (DTK)
1x Simic Manipulator (GTC)
1x Spawnbroker (RAV)
1x Spellweaver Volute (FUT)
1x Sphinx Ambassador (M10)
1x Spirit Away (AVR)
1x Statecraft (MMQ)
1x Stormtide Leviathan (M13)
1x Stormtide Leviathan (M15)
1x Spellseeker (BBD)
2x Tromokratis (BNG)
2x Tidespout Tyrant (DIS)
1x Tidal Force (C13)
1x Temporal Mastery (AVR)
1x Talent of the Telepath (ORI)
1x Telekinetic Bonds (JUD)
1x Tempt with Reflections (C13)
2x The Unspeakable (CHK)
1x Thousand Winds (KTK)
1x Tidal Kraken (MMQ)
1x Time Reversal (M11)
1x Time Stop (10H)
1x Trait Doctoring (DGM)
1x Traumatize (M11)
1x Trench Gorger (CMD)
1x Twincast (SOK)
1x Tomorrow, Azami’s Familiar (BOK)
1x Talrand, Sky Summoner (C15)
1x Time Stretch (ODY)
1x Uyo, Silent Prophet (CHK)
2x Vizzerdrix (7TH)
1x Void Walker (M13)
1x Volrath’s Shapeshifter (STH)
1x Visions of Beyond (M12)
2x Walk the Aeons (TSP)
2x Wormfang Behemoth (JUD)
1x Weaver of Lies (LGN)
1x Whelming Wave (BNG)
2x Xenograft (NPH)

Black:

3x Abhorrent Overlord (THS)
2x Archdemon of Unx (ALA)
2x Agent of the Fates (THS)
2x Akuta, Born of Ash (SOK)
1x Ad Nauseam (ALA)
1x Ayara, First of Locthwain (ELD)
1x Army of the Damned (ISD)
4x Bridge from Below (MMA)
2x Beacon of Unrest (5DN)
2x Behold the Beyond (SOI)
1x Bellowing Fiend (7TH)
1x Body Snatcher (UDS)
1x Black Sun’s Zenith (MBS)
1x Boggart Mob (LRW)
1x Bloodchief Ascension (ZEN)
1x Bloodlord of Vaasgoth (M12)
1x Bringer of the Black Dawn (5DN)
1x Blacklance Paragon (ELD)
1x Bolas’s Citadel (WAR)
2x Champion of Stray Souls (BNG)
1x Consuming Vapors (ROE)
1x Curtains’ Call (C16)
1x Choice of Damnations (SOK)
1x Curse of Vengeance (C16)
1x Coffin Puppets (PHC)
1x Corpseweft (DTK)
1x Consumptive Goo (SCG)
1x Cruel Entertainment (C16)
1x Cruel Sadist (M15)
1x Crypt Ghast (C14)
1x Cabal Conditioning (SCG)
1x Defiant Bloodlord (BFZ)
1x Demonic Rising (AVR)
1x Desolation Angel (APC)
1x Distended Mindbender (ELM)
1x Do or Die (INV)
1x Drana’s Chosen (OGW)
1x Dross Harvester (MRD)
1x Deliver Unto Evil (WAR)
1x Doomed Necromancer (10H)
1x Darkest Hour (7TH)
2x Diabolic Revelation (M13)
3x Demonic Pact (ORI)
2x Drakestown Forgotten (CNS)
2x Dawn of the Dead (TOR)
2x Dark Tutelage (M11)
6x Descent into Madness (AVR)
2x Dictate of Erebos (JOU)
1x Death Pits of Rath (TMP)
1x Death Pits of Rath (8TH)
1x Empty the Pits (KTK)
1x Eviscerator (ULG)
1x Extractor Demon (Archenemy)
1x Extractor Demon (CMD)
1x Endless Whispers (5DN)
2x Fated Return (BNG)
2x Fiend of the Shadows (DKA)
1x Fallen Angel (7TH)
1x Fate Unraveler (BNG)
1x Fendeep Summoner (MOR)
1x Forbidden Crypt (MIR)
4x Gloom Surgeon (AVR)
2x Grim Return (M14)
1x Ghastly Conscription (FTF)
1x Ghastly Conscription (C16)
1x Goryo’s Vengeance (BOK)
1x Graveblade Marauder (ORI)
1x Grim Haruspex (KTK)
1x Gibbering Descent (FUT)
1x Guiltfeeder (C16)
2x Hex (CMD)
1x Haunting Echoes (M11)
1x Hero’s Demise (BOK)
1x Herald of Torment (BNG)
1x He Who Hungers (CHK)
5x Immortal Coil (ALA)
6x Ichorid (TOR)
3x Inverter of Truth (OGW)
1x Instigator (MMQ)
1x Ill-Gotten Gains (CNS)
1x Imp’s Mischief (PLC)
1x Infernal Contract (7TH)
1x Iname, Death Aspect (CHK)
2x King Macar, the Gold-Cursed (JOU)
1x Kyoki, Sanity’s Eclipse (BOK)
2x Liliana’s Reaver (M14)
1x Lurking Skirge (ULG)
2x Myojin of Night’s Reach (CHK)
1x Master of the Feast (JOU)
1x Mortal Combat (10H)
1x Moriok Rigger (5DN)
1x Magus of the Mirror (TSP)
1x Moonlight Bargain (RAV)
1x Morality Shift (JUD)
1x Mad Auntie (LRW)
1x Markov Dreadknight (SOI)
1x Mephitic Ooze (DST)
1x Mind Shatter (M10)
1x Mindwrack Demon (SOI)
1x Minion of Leshrac (ICE)
1x Mutilate (Garruk vs Liliana)
1x Mutilate (M13)
4x Nether Shadow (4TH)
1x Necromantic Selection (C17)
1x Nightmare (M10)
1x Nightmare (M14)
1x Necropolis Fiend (KTK)
1x Nefarious Lich (ODY)
1x Nefarox, Overlord of Grixis (M13)
1x Noosegraf Mob (ELM)
1x Necrotic Plague (M11)
1x Nettlevine Blight (LRW)
1x Nihilistic Glee (DIS)
1x Nirkana Revenant (BBD)
1x Oppression (USG)
1x Phylactery Lich (M11)
1x Phylactery Lich (M13)
1x Phyrexian Plaguelord (Phyrexia vs Coalition)
1x Plague Wind (PHC)
1x Planar Despair (APC)
1x Priest of the Blood Rite (ORI)
1x Pain’s Reward (SOK)
1x Patriarch’s Bidding (ONS)
1x Phage the Untouchable (10H)
1x Profane Command (Ajani vs Nicol Bolas)
1x Phyrexian Arena (Planechase)
1x Quest for the Nihil Stone (WWK)
2x Rise of the Dark Realms (M14)
2x Ratcatcher (DIS)
1x Retribution of the Ancients (KTK)
1x Reiver Demon (CMD)
1x Rapid Decay (UDS)
2x Rathi Assassin (NEM)
1x Reign of the Pit (CNS)
1x Revenant (7TH)
1x Royal Assassin (M12)
1x Royal Assassin (4TH)
4x Sever the Bloodline (ISD)
2x Skirsdag High Priest (ISD)
3x Silence the Believers (JOU)
2x Sorin’s Vengeance (M12)
2x Soul Spike (CSP)
4x Sengir Vampire (REV)
2x Sickening Shoal (BOK)
1x Sutured Ghoul (JUD)
1x Strongarm Tactics (ONS)
1x Soul of Innistrad (M15)
1x Salvage Titan (ALA)
1x Secret Salvage (AER)
1x Stain the Mind (M15)
1x Seize the Soul (GPT)
1x Shirei, Shizo’s Caretaker (BOK)
1x Silumgar Assassin (DTK)
1x Shadowborn Demon (M14)
1x Shriveling Rot (DST)
1x Sorceress Queen (REV)
1x Soul Collector (SCG)
1x Soulflayer (FTF)
1x Stenchskipper (MOR)
3x Treacherous Pit-Dweller (AVR)
2x Tempt with Immortality (C13)
2x Tsabo’s Assassin (INV)
1x Tsabo’s Decree (INV)
1x The Elderspell (WAR)
1x Twilight’s Call (Izzet vs Golgari)
1x Tainted Remedy (ORI)
1x Thoughtseize (THS)
1x Thrilling Encore (BBD)
1x Toshiro Umezawa (BOK)
2x Unmask (MMQ)
1x Urborg Stalker (WTH)
1x Underworld Dreams (M10)
1x Undercity Plague (GTC)
2x Underworld Connections (Jace vs Vraska)
1x Volrath’s Dungeon (EXO)
4x Will-O’-The-Wisp (4TH)
1x Wake the Dead (C14)
1x Wave of Terror (WTH)
1x Weirding Shaman (MOR)
1x Wit’s End (DIS)
1x Wit’s End (M13)
1x Yawgmoth’s Agenda (INV)
1x Xathrid Gorgon (M13)
2x Xathrid Necromancer (M14)

Red:
3x Ash Zealot (RTR)
4x Ashling’s Prerogative (LRW)
1x Ashling the Pilgrim (LRW)
1x Avatar of Slaughter (CMD)
1x Alpha Brawl (DKA)
1x Alpine Moon (M19)
1x Bend or Break (INV)
1x Balthor the Stout (TOR)
1x Boil (TMP)
1x Bogardan Hellkite (TSP)
1x Bogardan Hellkite (C14)
1x Bitter Feud (C14)
1x Hamletback Goliath (M13)
1x Breaking Point (JUD)
1x Bazaar Trader (WWK)
1x Bloodshot Cyclops (UDS)
1x Bludgeon Brawl (NPH)
1x bearer of Heavens (JOU)
1x Burning Earth (M14)
2x Countryside Crusher (MMA)
4x Chaos Imps (RTR)
4x Chandra’s Phoenix (M12)
2x Curse of Stalked Prey (ISD)
1x Clickslither (LGN)
1x Crater Hellion (C13)
1x Chandra’s Ignition (ORI)
1x Chaos Warp (C16)
1x Capricious Efreet (M10)
1x Clash of Realities (BOK)
1x Commune with Lava (DTK)
1x Crater Elemental (DTK)
1x Crucible of Fire (M15)
1x Crag Saurian (MMQ)
2x Devil’s Play (Sorin vs Tibalt)
1x Devil’s Play (ISD)
1x Detritivore (PLC)
1x Dragonstorm (MMA)
5x Ember Swallower (THS)
1x Electropotence (ZEN)
1x Elemental Appeal (ZEN)
1x Eldrazi Obligator (OGW)
1x Exquisite Firecraft (ORI)
1x Earthquake (REV)
1x Eidolon of the Great Revel (JOU)
1x Flashfires (Portal)
1x From the Ashes (C13)
3x Five-Alarm Fire (GTC)
1x Flamerush Rider (FTF)
2x Fervor (M13)
2x Firedrinker Satyr (THS)
1x Final Fortune (MIR)
1x Fellhide Spiritbinder (BNG)
1x Forgestoker Dragon (BNG)
1x Falkenrath Marauders (ISD)
1x Fated Conflagration (BNG)
1x Fickle Efreet (PHC)
1x Fumiko the Lowblood (BOK)
3x Goblin Chieftain (M11)
1x Goblin Piledriver (ORI)
1x Goblin Sharpshooter (C13)
1x Goblin Diplomats (M14)
1x Goblin Rabblemaster (M15)
1x Goblin Game (PLS)
1x Goblin Pyromancer (ONS)
1x Goblin Welder (ULG)
1x Galvanoth (Izzet vs Golgari)
1x Godo, Bandit Warlord (CHK)
1x Grenzo’s Rebuttal (CNS)
3x Harness by Force (JOU)
2x Howl of the Horde (KTK)
1x Hoard-Smelter Dragon (C14)
1x Hoarding Dragon (M11)
3x Ignition Team (CNS)
2x Invader Parasite (NPH)
1x Incite Rebellion (C14)
1x Increasing Vengeance (DKA)
1x Indomitable Creativity (AER)
1x In the Web of War (BOK)
3x Kurkesh, Onakke Ancient (M15)
1x Kamahl, Pit Fighter (Heroes vs Monsters)
1x Kumano, Master Yamabushi (CHK)
5x Labyrinth Champion (THS)
5x Legion Loyalist (GTC)
2x Leyline of Lightning (GPT)
1x Lightning Surge (JUD)
1x Lavaborn Muse (LGN)
1x Lightning Crafter (MOR)
4x Mindsparker (m14)
2x Moltensteel Dragon (NPH)
3x Mizzium Mortars (RTR)
2x Myojin of Infinite Rage (CHK)
1x Maraxus of Keld (WTH)
1x Magus of the Arena (C13)
1x Moonveil Dragon (DKA)
1x Mana Echoes (ONS)
1x Megatog (MRD)
1x Mindblaze (CHK)
1x Mogg Sentry (9TH)
1x Modronen Shaman //Tovolar’s Magehunter (DKA)
1x Magnetic Mountain (REV)
1x Nahiri’s Wrath (ELM)
1x Orgg (FEM)
1x Omen of Fire (ALL)
1x Oath of Chandra (OGW)
1x Ogre Battledriver (M14)
1x Oracle of Bones (BNG)
4x Possessed Barbarian (TOR)
2x Pardic Miner (ODY)
2x Pyromancer’s Swath (MMA)
1x Pact of the Titan (FUT)
1x Pardic Dragon (TSP)
1x Patron of the Akki (BOK)
1x Prophetic Flamespeaker (JOU)
1x Pyrewild Shaman (DGM)
1x Pandemonium (EXO)
1x Past in Flames (ISD)
2x Rakavolver (APC)
1x Runehorn Hellkite (C16)
1x Relentless Assault (VIS)
1x Reverberate (M13)
1x Rageblood Shaman (THS)
1x Ryusei, the Falling Star (MMA)
1x Reckless Embermage (7TH)
1x Rock Hydra (REV)
2x Scourge of Valkas (M14)
2x Soulblast (CHK)
1x Soulblast (10H)
1x Shivan Dragon (7TH)
2x Shivan Dragon (M14)
2x Satyr Firedancer (BNG)
2x Scrambleverse (M12)
2x Steamflogger Boss (FUT)
1x Search for Survivors (PHC)
1x Scoria Wurm (10H)
1x Scrap Mastery (C14)
1x Slobad, Goblin Tinkerer (DST)
1x Squee, Goblin Nabob (MMA)
1x Shared Animosity (MOR)
6x Titan of Eternal Fire (THS)
1x Tephraderm (ONS)
1x Tooth and Claw (TMP)
1x Skirk Fire Marshal (ONS)
1x Thieves’ Auction (MMQ)
1x Territorial Dispute (MMQ)
1x Trash for Treasure (MRD)
1x Tyrant of Valakut (OGW)
1x Tuktuk the Explorer (C14)
1x Torbran, Thane of Red Fell (ELD)
1x Unstable Hulk (LGN)
1x Utvara Hellkite (RTR)
1x Volcanic Offering (C14)
1x Volcanic Vision (DTK)
1x Vulshok Battlemaster (MRD)
3x Worldfire (M13)
1x Warp World (M10)
1x Where Ancients Tread (C13)
1x Words of War (ONS)
1x Warren Instigator (ZEN)
1x Witch Hunt (C13)
1x Warstorm Surge (M12)
1x Word of Seizing (C14)
4x Animal Magnetism (ONS)
3x Arbor Colossus (THS)
1x Ant Queen (M10)
1x Allosaurus Rider (CSP)
1x Asceticism (SOM)
1x All Suns’ Dawn (5DN)
1x Assault Formation (DTK)
4x Bow of Nylea (THS)
3x Boon Satyr (THS)
1x Brooding Saurian (CSP)
1x Birthing Pod (NPH)
1x Blurred Mongoose (INV)
1x Boundless Realms (M13)
2x Chord of Calling (RAV)
2x Citanul Hierophants (USG)
2x Collective Unconscious (8TH)
1x Caller of the Hunt (MMQ)
1x Copperhoof Vorrac (MRD)
1x Craterhoof Behemoth (AVR)
1x Cream of the Crop (MOR)
1x Cycle of Life (MIR)
1x Call of the Wild (WTH)
6x Doubling Chant (M12)
2x Deepwood Elder (MMQ)
1x Deadbridge Goliath (RTR)
1x Deranged Outcast (DKA)
1x Druids’ Repository (AVR)
1x Dictate of Karametra (JOU)
2x Eidolon of Blossoms (JOU)
3x Erhnam Djinn (JUD)
4x Erhnam Djinn (4TH)
1x Elder of Laurels (ISD)
1x Elvish Piper (M10)
1x Elvish Soultiller (LGN)
1x Enshrined Memories (BOK)
1x Epic Struggle (JUD)
1x Essence of the Wild (ISD)
1x Elvish Archdruid (M13)
1x Elvish Champion (10H)
10x Feed the Pack (DKA)
2x Foster (MMQ)
2x Feral Throwback (LGN)
2x Fungusaur (REV)
1x Fauna Shaman (M11)
1x Feral Hydra (ALA)
1x Fated Intervention (BNG)
1x Foe-Razer Regent (DTK)
1x Force of Savagery (FUT)
3x Gutter Grime (ISD)
1x Gelatinous Genesis (ROE)
1x Generous Patron (BBD)
1x Garruk’s Horde (M14)
1x Greenwarden of Murasa (BFZ)
1x Gigantosaurus (M19)
1x Gladeheart Cavalry (OGW)
1x Gurzigost (TOR)
1x Greater Good (BBD)
1x Hardened Scales (KTK)
1x Hurricane (10H)
1x Hero of Leina Tower (BNG)
1x Hidden Herd (USG)
1x Hidden Predators (USG)
1x Hystrodon (ONS)
3x Increasing Savagery (DKA)
1x Immaculate Magistrate (LRW)
1x Iname, Life Aspect (CHK)
2x Kalonian Twingrove (M15)
1x Kessig Cagebreakers (ISD)
2x Keeper of Progenitus (ALA)
1x Kindred Summons (C17)
1x Kodama of the Center Tree (BOK)
1x Kazandu Tuskcaller (C13)
1x Leaf-Crowned Elder (MOR)
1x Loaming Shaman (DIS)
1x Mistcutter Hydra (THS)
1x Magus of the Candelabra (TSP)
1x Magus of the Library (PLC)
1x Magnigoth Treefolk (PLS)
1x Manabond (EXO)
1x Masked Admirers (LRW)
1x Melira, Sylvok Outcast (NPH)
1x Midsummer Revel (USG)
1x Mossbridge Troll (SHM)
1x Mul Daya Channelers (ROE)
1x Molimo, Maro-Sorcerer (Archenemy)
2x Nantuko Cultivator (TOR)
1x Nantuko Blightcutter (TOR)
1x Nantuko Shrine (ODY)
1x Nylea, God of the Hunt (THS)
1x Naya Soulbeast (c13)
1x Nessian Wilds Ravager (BNG)
2x Nature’s resurgence (WTH)
2x Nature’s Will (CHK)
2x Ohran Viper (Jace vs Vraska)
1x Omnath, Locus of Mana (WWK)
2x Primordial Sage (RAV)
1x Phantom Nantuko (C13)
2x Phantom Nantuko (JUD)
1x Phyrexian Hydra (MBS)
1x Phyrexian Swarmlord (NPH)
1x Pulse of the Tangle (DST)
1x Protean Hulk (DIS)
1x Patron of the Orochi (BOK)
1x Paleoloth (CON)
1x Petrified Wood-Kin (GPT)
1x Primeval Force (Portal)
4x Quirion Dryad (M13)
2x Quagnoth (FUT)
2x Reverent Hunter (THS)
2x Rattleclaw Mystic (KTK)
1x Rebirth (4TH)
1x Revenge of the Hunted (AVR)
1x Ravenous Baloth (C13)
1x Root Elemental (SCG)
1x Recycle (TMP)
1x Rhox (NEM)
1x Rampaging Baloths (Commander Anthology)
3x Skyshroud War Beast (EXO)
2x Spike Tiller (TSP)
2x Saproling Cluster (NEM)
2x Summoning Trap (ZEN)
1x Squall Line (TSP)
1x Strength of the Tajuru (WWK)
1x Sasaya, Orochi Ascendant // Sasaya’s Essence (SOK)
1x Sekki, Seasons’ Guide (SOK)
1x See the Unwritten (KTK)
1x Shamanic Revelation (FTF)
1x Skinshifter (M12)
1x Skyshroud Poacher (NEM)
1x Soul of Zendikar (M15)
1x Spawning Grounds (C13)
1x Sprouting Phytohydra (DIS)
1x Symbiotic Deployment (APC)
1x Steely Resolve (ONS)
1x Spawnwrithe (Jace vs Vraska)
1x Skullmulcher (ALA)
1x Sacellum Godspeaker (ALA)
1x Setessan Tactics (JOU)
2x Tribal Forcemage (LGN)
1x Tempting Wurm (ONS)
1x Temur War Shaman (FTF)
1x Thelonite Hermit (C15)
1x Thicket Elemental (INV)
1x Thriss, Nantuko Primus (JUD)
1x Titania’s Song (4TH)
1x Trail of Mystery (KTK)
1x Traverse the Ulvenwald (SOI)
1x Tarmogoyf (MMA17)
2x Upwelling (10H)
1x Ulvenwald Observer (ELM)
1x Voice of the Woods (ONS)
1x Verdant Succession (ODY)
1x Vinelasher Kudzu (Jace vs Vraska)
1x Vivien’s Arkbow (WAR)
3x Wild Beastmaster (RTR)
2x Wolfir Silverheart (AVR)
2x Worldspine Wurm (RTR)
2x Wren’s Run Packmaster (LRW)
1x Wildcall (FTF)
1x Wurmcalling (TSP)
1x Wave of Vitriol (C14)
1x Wolfbriar Elemental (CNS)
1x Weird Harvest (ONS)
1x Yeva, Nature’s Herald (M13)
1x Zendikar Resurgent (OGW)

Multicolored:
3x Abzan Ascendancy (KTK)
2x Aven Mimeomancer (ARB)
2x Azor’s Elocutors (RTR)
5x Anax & Cymede (THS)
1x Alms Beast (GTC)
1x Ankle Shanker (KTK)
1x Abrubt Decay (RTR)
1x Ashen Rider (THS)
1x Arjun, the Shifting Flame (C15)
1x Armored Guardian (INV)
1x Aura Mutation (INV)
1x Asmira, Holy Avenger (MIR)
1x Avalanche Tusker (KTK)
1x Augury Adept (C13)
1x Anya, Merciless Angel (C15)
1x Aethermage’s Touch (C13)
1x Anafenza, the Foremost (KTK)
1x Anthem of Rakdos (DIS)
2x Butcher of the Horde (KTK)
2x Biomass Mutation (GTC)
2x Beck // Call (DGM)
1x Breaking // Entering (DGM)
1x Brago, King Eternal (CNS)
1x Blood Baron of Vizkopa (IMA)
1x Biovisionary (GTC)
1x Bloodbond March (RAV)
1x Boros Battleshaper (DGM)
1x Brilliant Ultimatum (ALA)
1x Cryptborn Horror (RTR)
2x Carnival Hellsteed (RTR)
2x Conflux (CON)
2x Catch // Release (DGM)
2x Council of the Absolute (DGM)
2x Cruel Ultimatum (ALA)
1x Child of Alara (CON)
1x Call the Skybreaker (EVE)
1x Cloud Cover (PLS)
1x Collective Blessing (RTR)
1x Crackling Doom (KTK)
4x Dune-Brood Nephilim (GPT)
2x Decimate (CNS)
2x Daxos of Meletis (THS)
1x Dralnu’s Crusade (PLS)
1x Divinity of Pride (MMA)
1x Daxos the Returned (C15)
1x Dakkon Blackblade (CHR)
1x Deflecting Palm (KTK)
1x Djinn Illuminatus (Izzet vs Golgari)
1x Dread Slag (DIS)
1x Drogskol Reaver (DKA)
1x Dust Stalker (BFZ)
1x Dralnu, Lich Lord (TSP)
1x Derevi, Empyrial Tactician (C13)
2x Epic Experiment (C15)
1x Ephara, God of the Polis (BNG)
1x Evil Twin (ISD)
1x Figure of Destiny (MMA)
1x Fiery Justice (C13)
1x Filigree Angel (C13)
1x Fungal Shambler (APC)
2x Grenzo, Dungeon Warden (CNS)
2x Genju of the Realms (BOK)
1x Gahiji, Honored One (C13)
2x Gruul Ragebeast (GTC)
1x Garza Zol, Plague Queen (CSP)
3x Havoc Festival (RTR)
1x Hypersonic Dragon (RTR)
1x Iname as One (SOK)
1x Ink-Treader Nephilim (GPT)
1x Invoke the Firemind (Izzet vs Golgari)
1x Iroas, God of Victory (JOU)
1x Isperia, the Inscrutable (DIS)
1x Isperia, Supreme Judge (RTR)
1x Ivorytusk Fortress (KTK)
2x Jeskai Ascendancy (KTK)
2x Jarad’s Orders (RTR)
3x Jor Kadeen, the Prevailer (NPH)
1x Jhoira of the Ghitu (FUT)
1x Jhoira of the Ghitu (MMA)
3x Kheru Lich Lord (KTK)
1x Kaseto, Orochi Archmage (C15)
2x Kller Instinct (GPT)
1x Kruphix, God of Horizons (JOU)
1x Kalemne, Disciple of Iroas (C15)
2x Kangee, Aerie Keeper (INV)
1x Karona, False God (SCG)
1x Lavinia of the Tenth (GTC)
4x Medomai, the Ageless (THS)
2x Mantis Guard (KTK)
1x Master Warcraft (RAV)
1x Mind Grind (GTC)
1x Mercurial Chemister (RTR)
1x Malfegor (CMD)
1x Magister of Worth (CNS)
1x Marath, Will of the Wild (C13)
1x Mayael the Anima (C13)
1x Melek, Izzet Paragon (DGM)
1x Mindswipe (KTK)
1x Mizzix of the Izmagnus (C15)
1x Merieke Ri Berit (ICE)
1x Malignant Growth (MIR)
3x Nivmagus Elemental (RTR)
1x Niv-Mizzet, Dracogenius (RTR)
1x Numot, the Devastator (PLC)
1x Nicol Bolas (CHR)
1x Narset, Enlightened Master (KTK)
3x Obzedat’s Aid (DGM)
1x Overabundance (INV)
1x Pristine Skywise (DTK)
1x Pernicious Deed (APC)
2x Phenax, God of Deception (BNG)
2x Polis Crusher (THS)
2x Psychic Intrusion (THS)
2x Prophet of Kruphix (THS)
1x Phantom Nishoba (JUD)
1x Reaper of the Wilds (Jace vs Vraska)
3x Reaper of the Wilds (THS)
2x Rakshasa Vizier (KTK)
2x Revel of the Fallen God (JOU)
1x Rakdos, Lord of Riots (RTR)
1x Rakdos the Defiler (DIS)
1x Reckless Assault (INV)
1x Rafiq of the Many (ALA)
1x Rith, the Awakener (Phyrexia vs Coalition)
1x Roon of the Hidden Realm (C13)
1x Ruric Thar, the Unbowed (DGM)
1x Rakshasa Deathdealer (KTK)
1x Rubinia Soulsinger (C13)
1x Realm Razer (C13)
5x Sultai Ascendancy (KTK)
4x Steam Augury (THS)
2x Savage Knuckleblade (KTK)
2x Sire of Insanity (DGM)
1x Sydri, Galvanic Genius (C13)
1x Sydri, Galvanic Genius (C16)
1x Stangg (CHR)
2x Sabertooth Nishoba (INV)
1x Soul Ransom (GTC)
1x Spellbreaker Behemoth (C13)
1x Sphinx Summoner (C16)
1x Spiritmonger (CNS)
1x Stormfist Crusader (ELD)
1x Selvala, Explorer Returned (CNS)
1x Suffocating Blast (APC)
1x Shivan Wurm (PLS)
1x Siege Rhino (KTK)
1x Temur Ascendancy (KTK)
1x Tariel, Reckoner of Souls (CMD)
1x Teneb, the Harvester (PLC)
1x Trap Essence KTK)
2x Treva, the Renewer (Phyrexia vs Coaltition)
2x Triad of Fates (THS)
1x Tajic, Blade of the Legion (DGM)
1x Tsabo Tavoc (INV)
1x Teferi’s Moat (INV)
1x Thraximundar (C13)
1x The Gitrog Monster (SOI)
1x Unexpected Results (GTC)
2x Utter End (KTK)
1x Underworld Cerberus (THS)
1x Vorosh, the Hunter (PLC)
4x Villainous Wealth (KTK)
1x Vindicate (APC)
1x Wheel of Sun and Moon (SHM)
1x Wort, Boggart Auntie (LRW)
1x Wrexial, the Risen Deep (CMD)
1x Xira Arien (CHR)
1x Zurgo Helmsmasher (KTK)

Colorless:
1x Altar of the Brood (KTK)
2x Arcbound Overseer (DST)
1x Akroma’s Memorial (FUT)
1x Aetherflux Reservoir (KLD)
1x Adaptive Automaton (M12)
1x Akroan Horse (THS)
1x Altar of Shadows (MRD)
1x Arcbound Reclaimer (DST)
1x Argentum Armor (SOM)
1x Argentum Armor (C14)
1x Armory Automaton (C16)
1x Beast of Burden (ULG)
1x Beast of Burden (7TH)
1x Beast of Burden (9TH)
1x Blinkmoth Urn (MRD)
1x Bonehoard (C14)
1x Bosh, Iron Golem (C14)
1x Brass Herald (8TH)
1x Bronze Bombshell (DIS)
1x Brittle Effigy (M11)
1x Cryptic Gateway (ONS)
1x Captain’s Claws (OGW)
1x Charmed Pendant (ODY)
1x Chimeric Staff (10H)
1x Citanul Flute (10H)
1x Colossus of Akros (THS)
1x Colossus of Sardia 10H)
1x Copper Gnomes (USG)
2x Druidic Satchel (M12)
1x Door to Nothingness (5DN)
4x Door to Nothingness (M13)
2x Darksteel Forge (M14)
2x Dolmen Gate (LRW)
1x Dragon Throne of Tarkir (KTK)
1x Damping Matrix (MRD)
1x Darksteel Garrison (FUT)
1x Deathrender (LRW)
1x Darksteel Colossus (M10)
1x Doom Cannon (ONS)
1x Electrostatic Pummeler (KLD)
1x Eon Hub (5DN)
1x Eater of Days (DST)
1x Epochrasite (C14)
1x Eye of Ramos (MMQ)
1x Eye of Yawgmoth (NEM)
1x Emmessi Tome (TMP)
1x Erratic Portal (EXO)
1x Flying Carpet (7TH)
1x Guardian of the Ages (M14)
1x Grindclock (M15)
3x Grindclock (SOM)
2x Grappling Hook (ZEN)
1x Gonti’s Aether Heart (AER)
1x Ghostfire Blade (KTK)
1x Grimoire of the Dead (ISD)
1x Gilded Lotus (MRD)
2x Haunted Plate Mail (M14)
3x Heroes’ Podium (BNG)
1x Hall of Triumph (JOU)
2x Jar of Eyeballs (DKA)
1x Junk Diver (C14)
1x Junk Diver (UDS)
1x Junk Golem (ODY)
1x Journeyer’s Kite (CHK)
1x Jnxed Idol (M11)
1x Jalum Tome (7TH)
1x Jandor’s SAddlebags (7TH)
2x Kuldotha Forgemaster (SOM)
1x Kyren Archive (MMQ)
3x Kyren Toy (MMQ)
1x Keldon Battlewagon (PHC)
2x Legacy Weapon (APC)
1x Lodestone Myr (MRD)
1x Lodestone Myr (MMA15)
1x Leering Emblem (EVE)
1x Long-Forgotten Gohei (CHK)
1x Mesmeric Orb (MRD)
2x Minion Reflector (ALA)
4x Myr Welder (MBS)
3x Myr Propagator (SOM)
3x Myr Turbine (MBS)
1x Moonsilver Spear (C14)
4x Moonsilver Spear (AVR)
3x Myr Reservoir (SOM)
1x Myr Battlesphere (C13)
2x Myr Battlesphere (SOM)
1x Mox Amber (DOM)
1x Mycosynth Golem (5DN)
2x Myr Incubator (MRD)
1x Mage-Ring Responder (ORI)
1x Manor Gargoyle (ISD)
1x Mindslaver (SOM)
1x Magistrate’s Scepter (MMQ)
1x Memnarch (Archenemy)1x Metalworker (UDS)
1x Mishra’s War Machine (REV)
1x Mirror of Fate (M10)
1x Mind’s Eye (BBD)
1x Masterwork of Ingenuity (C14)
1x Neko-Te (BOK)
1x Nevinyrral’s Disc (C13)
2x Otherworld Atlas (AVR)
1x Orochi Hatchery (C15)
1x Otarian Juggernaut (ODY)
2x Pyromancer’s Goggles (ORI)
2x Prototype Portal (SOM)
2x Pyromancer’s Gauntlet (M14)
1x Pithing Needle (10H)
2x Pithing Needle (SOK)
2x Phyrexian Colossus (Phyrexia vs Coalition)
1x Phyrexian Colossus (7TH)
1x Pentavus (Elspeth vs tezzeret
1x Paradox Engine (AER)
1x Parallax Inhibitor (NEM)
1x Pearl Medallion (C14)
1x Prismatic Geoscope (C16)
1x Precursor Golem (SOM)
1x Quicksilver Amulet (M12)
2x Runechanter’s Pike (ISD)
1x Riptide Replicator (ONS)
2x Solemn Simulacrum (M12)
7x Strionic Resonator (M14)
4x Spellweaver Helix (MRD)
2x Staff of Nin (M13)
1x Spine of Ish Sah (MBS)
1x Spine of Ish Sah (C14)
2x Stuffy Doll (M13)
1x Sculpting Steel (MRD)
1x Semblance Anvil (SOM)
1x Scarecrone (EVE)
1x Scytheclaw (C15)
1x Sunglasses of Urza (REV)
1x Skyship Weatherlight (PLS)
1x Shimmer Myr (MBS)
1x Soul of New Phyrexia (M15)
1x Scroll of the Masters (FTF)
1x Summoner’s Egg (5DN)
1x Sphinx-Bone Wand (Izzet vs Golgari)
1x Steel Hellkite (C14)
1x Strata Scythe (C14)
1x Summoning Station (5DN)
1x Sunforger (RAV)
1x Surveyor’s Scope (C13)
1x Salvaging Station (5DN)
1x Sands of Delirium (M13)
1x Slate of Ancestry (ONS)
1x Sword of Kaldra (MRD)
1x Sword of the Animist (ORI)
1x Sword of the Paruns (GPT)
1x Sword of Vengeance (M11)
1x Sword of Vengeance (C14)
1x Sword of Body and Mind (SOM)
1x Sword of War and Peace (NPH)
1x Sword of Fire and Ice (MMA)
1x Sword of Feast and Famine (MBS)
4x Thran Golem (UDS)
1x Tetravus (4TH)
1x That Which Was Taken (BOK)
1x Trading Post (M14)
1x Trading Post (C14)
2x Throne of Empires (M12)
1x Tatsumasa, the Dragon’s Fang (CHK)
6x Ugin’s Nexus (KTK)
2x Urza’s Filter (INV)
1x Urza’s Engine (ALL)
1x Vedalken Shackles (5DN)
1x Veilstone Amulet (FUT)
1x Ventifact Bottle (MIR)
1x Volatile Rig (RTR)
1x Workhorse (EXO)
1x Worldslayer (M12)
1x Worry Beads (MMQ)
1x Well of Discovery (PHC)
1x Weatherlight (DOM)


Poissa AarniA

Hyvät ja huonot maalatut:






Hyvät ja huonot Foilpeel basic landit: