Poromagia

Kirjoittaja

Aihe: Köpikseen tarvittais vielä viimeisiä lappuja! (Luettu 13581 kertaa)

Poissa Tomato99

Voin myös tarvittaessa myydä kortteja. Ota rohkeasti yhteyttä jos havelta löytyy jotain, koska olen kiinnostunut myös hyvin monista foileista joita en listallani mainitse ja enköhän nyt melkein aina listaltasi jotain löydä.


4x Marsh Flats
4x Arid Mesa
4x Misty Rainforest
4x Scalding Tarn
4x Verdant Catacombs
4x Dauthi Voidwalker
4x Dress Down
4x Dragon's Rage Channeler
4x Yavimaya, Cradle of Growth

Cavalier of Thorns
Sylvan Caryatid
Karn, the Great Creator
Nykthos, Shrine to Nyx
Boseiju, Who Endures
S
The Great Henge

Sundown Pass


2X Cavern of Souls
Chalice of the Void
2x Lotus Petal
Force of Will
Retrofitter Foundry
S



Solitude
Archivist of Oghma


S
2x Chalice of the Void
Emrakul, the Promised End
Spara's Headquarters
Windswept Heath
Lightning Bolt (magicfest foil)



Ravages of War

Earthshaker giant


Darksteel Forge
Mycosynth Lattice


LOw wanttina reserved listaa

Ancestral Recall
3x Badlands
3xBayou
Black Lotus
4x Blaze of Glory
3x Braingeyser
4x Chaos Orb
4x Contract from Below
3x Copy Artifact
4x Cyclopean Tomb
4x Darkpact
3x Demonic Attorney
3x Farmstead
3x Fastbond
4x Forcefield
2x Fork
4x Gauntlet of Might
4x Granite Gargoyle
4x Illusionary Mask
4x Kudzu
4x Lich
Mox Emerald
Mox Jet
Mox Pearl
Mox Ruby
Mox Sapphire
4x Natural Selection
3x Plateau
4x Raging River
4x Roc of Kher Ridges
2x Rock Hydra
3xSavannah
3x Scrubland
3x Sedge Troll
3x Taiga
Time Vault
Time Walk
Timetwister
3x Tropical Island
3x Tundra
4x Two-Headed Giant of Foriys
3x Underground Sea
4x Vesuvan Doppelganger
4x Veteran Bodyguard
3x Volcanic Island
4x Wheel of Fortune
4x Word of Command

Arabian Nights

4x Ali from Cairo
4x Bazaar of Baghdad
4x City in a Bottle
4x Diamond Valley
4x Drop of Honey
4x Elephant Graveyard
4x Guardian Beast
4x Ifh-Bíff Efreet
4x Island of Wak-Wak
4x Jihad
4x Juzám Djinn
4x Khabál Ghoul
4x King Suleiman
4x Library of Alexandria
4x Merchant Ship
4x Old Man of the Sea
4x Pyramids
4x Ring of Ma'rûf
4x Sandals of Abdallah
4x Serendib Djinn
4x Shahrazad
4x Singing Tree

Antiquities

4x Argivian Archaeologist
4x Candelabra of Tawnos
4x Citanul Druid
4x Damping Field
4x Gaea's Avenger
4x Gate to Phyrexia
4x Golgothian Sylex
4x Haunting Wind
4x Martyrs of Korlis
4x Mightstone
4x Mishra's Workshop
4x Power Artifact
4x Powerleech
4x Su-Chi
4x Tawnos's Coffin
3x Transmute Artifact
4x Urza's Miter
4x Weakstone

Legends

4x The Abyss
4x Acid Rain
4x Adun Oakenshield
4x Al-abara's Carpet
4x Alchor's Tomb
4x All Hallow's Eve
4x Angus Mackenzie
4x Bartel Runeaxe
4x Boris Devilboon
4x Caverns of Despair
4x Chains of Mephistopheles
4x Cleanse
4x Disharmony
4x Divine Intervention
4x Elder Spawn
4x Eureka
4x Falling Star
4x Field of Dreams
4x Firestorm Phoenix
4x Forethought Amulet
4x Gosta Dirk
4x Gravity Sphere
4x Gwendlyn Di Corci
4x Halfdane
4x Hazezon Tamar
4x Hellfire
4x Imprison
4x In the Eye of Chaos
4x Infinite Authority
4x Invoke Prejudice
4x Jacques le Vert
4x Jovial Evil
4x Knowledge Vault
4x Kobold Overlord
4x Lady Caleria
4x Lady Evangela
3x Land Equilibrium
4x Life Matrix
4x Lifeblood
4x Living Plane
4x Livonya Silone
4x Mana Matrix
4x Master of the Hunt
4x Mirror Universe
4x Moat
4x Mold Demon
4x Nether Void
4x North Star
4x Nova Pentacle
4x Pixie Queen
4x Planar Gate
4x Quarum Trench Gnomes
4x Ragnar
4x Ramses Overdark
3x Rapid Fire
4x Rasputin Dreamweaver
4x Reverberation
4x Ring of Immortals
4x Rohgahh of Kher Keep
4x Spinal Villain
4x Spiritual Sanctuary
4x Storm World
4x Sword of the Ages
4x The Tabernacle at Pendrell Vale
4x Telekinesis
4x Tetsuo Umezawa
4x Thunder Spirit
4x Tuknir Deathlock
4x Typhoon
4x Ur-Drago
4x Willow Satyr
4x Wood Elemental

The Dark

4x City of Shadows
4x Cleansing
3x Eternal Flame
4x Exorcist
2x Frankenstein's Monster
4x Goblin Wizard
4x Grave Robbers
4x Hidden Path
4x Knights of Thorn
4x Lurker
4x Mana Vortex
4x Martyr's Cry
4x Nameless Race
4x Niall Silvain
4x Preacher
4x Psychic Allergy
4x Scarwood Bandits
3x Season of the Witch
4x Sorrow's Path
4x Stone Calendar
4x Tracker
4x Worms of the Earth
4x Wormwood Treefolk

Fallen Empires

4x Aeolipile
4x Balm of Restoration
4x Conch Horn
4x Delif's Cube
3x Draconian Cylix
3x Dwarven Armorer
2x Ebon Praetor
4x Elven Lyre
3x Elvish Farmer
3x Fungal Bloom
3x Goblin Flotilla
3x Hand of Justice
4x Homarid Shaman
3x Icatian Lieutenant
4x Icatian Skirmishers
3x Implements of Sacrifice
4x Rainbow Vale
4x Ring of Renewal
4x River Merfolk
3x Spirit Shield
3x Thelon's Curse
4x Thelonite Monk
4x Thrull Champion
3x Tourach's Gate
4x Vodalian Knights
4x Vodalian War Machine
4x Zelyon Sword

Ice Age

3x Aegis of the Meek
2x Altar of Bone
2x Amulet of Quoz
3x Blizzard
2x Brand of Ill Omen
4x Call to Arms
3x Chromatic Armor
4x Earthlink
4x Energy Storm
3x Flow of Maggots
3x Formation
3x Fyndhorn Pollen
3x General Jarkeld
4x Glacial Crevasses
4x Halls of Mist
3x Hot Springs
4x Ice Cauldron
4x Illusionary Presence
4x Infernal Denizen
4x Jester's Mask
3x Kjeldoran Knight
4x Kjeldoran Phalanx
2x Land Cap
4x Lava Tubes
3x Márton Stromgald
4x Mercenaries
3x Mesmeric Trance
4x Minion of Tevesh Szat
4x Mountain Titan
Mudslide
3x Musician
3x Mystic Might
2x Polar Kraken
4x Reality Twist
4x River Delta
3x Ritual of Subdual
4x Skeleton Ship
3x Snowblind
2x Soldevi Golem
2x Spoils of Evil
4x Spoils of War
3x Storm Spirit
2x Timberline Ridge
4x Trailblazer
4x Veldt
3x Winter's Chill

Homelands

4x An-Zerrin Ruins
2x Anaba Ancestor
3x Anaba Spirit Crafter
3x Apocalypse Chime
3x Autumn Willow
3x Aysen Crusader
4x Aysen Highway
4x Baki's Curse
3x Baron Sengir
4x Beast Walkers
3x Black Carriage
4x Chain Stasis
2x Daughter of Autumn
Didgeridoo
4x Dwarven Pony
3x Dwarven Sea Clan
3x Faerie Noble
4x Grandmother Sengir
4x Hazduhr the Abbot
4x Heart Wolf
3x Koskun Falls
4x Leeches
4x Mammoth Harness
Marjhan
4x Mystic Decree
4x Narwhal
4x Reveka, Wizard Savant
3x Rysorian Badger
2x Serra Aviary
Soraya the Falconer
3x Timmerian Fiends
4x Veldrane of Sengir
4x Wall of Kelp
4x Willow Priestess
3x Winter Sky

Alliances

4x Ashnod's Cylix
2x Chaos Harlequin
3x Fatal Lore
4x Floodwater Dam
3x Gargantuan Gorilla
3x Gustha's Scepter
Heart of Yavimaya
4x Helm of Obedience
4x Ivory Gargoyle
Kaysa
3x Keeper of Tresserhorn
4x Kjeldoran Outpost
3x Krovikan Horror
3x Lake of the Dead
2x Misfortune
3x Nature's Wrath
4x Omen of Fire
4x Phantasmal Sphere
3x Phyrexian Devourer
3x Phyrexian Portal
2x Ritual of the Machine
3x Rogue Skycaptain
3x Royal Decree
4x Sheltered Valley
4x Soldevi Digger
4x Splintering Wind
2x Sustaining Spirit
2x Sworn Defender
3x Thawing Glaciers
4x Thought Lash
2x Tidal Control
3x Tornado
4x Varchild's War-Riders
4x Wandering Mage
3x Winter's Night

Mirage

2x Acidic Dagger
Afiya Grove
Amulet of Unmaking
3x Asmira, Holy Avenger
3x Auspicious Ancestor
2x Barreling Attack
3x Bazaar of Wonders
Benthic Djinn
3x Bone Mask
3x Brushwagg
3x Cadaverous Bloom
3x Canopy Dragon
Carrion
4x Catacomb Dragon
3x Chaosphere
4x Circle of Despair
4x Cycle of Life
4x Discordant Spirit
2x Divine Retribution
2x Emberwilde Caliph
3x Emberwilde Djinn
2x Energy Bolt
2x Energy Vortex
3x Forsaken Wastes
2x Frenetic Efreet
2x Grim Feast
4x Hakim, Loreweaver
2x Hall of Gemstone
4x Harbinger of Night
2x Hivis of the Scale
4x Jabari's Influence
3x Jungle Patrol
3x Kukemssa Pirates
2x Leering Gargoyle
3x Lion's Eye Diamond
3x Malignant Growth
4x Mangara's Tome
3x Mindbender Spores
4x Misers' Cage
3x Mist Dragon
2x Natural Balance
2x Null Chamber
4x Paupers' Cage
3x Phyrexian Dreadnought
2x Phyrexian Purge
4x Phyrexian Tribute
4x Political Trickery
2x Preferred Selection
4x Prismatic Lace
Purgatory
3x Rashida Scalebane
Razor Pendulum
4x Reflect Damage
3x Rock Basilisk
2x Sawback Manticore
3x Seeds of Innocence
2x Shallow Grave
3x Shauku, Endbringer
Sidar Jabari
2x Soul Echo
3x Spectral Guardian
2x Spirit of the Night
3x Subterranean Spirit
3x Tainted Specter
Taniwha
3x Teeka's Dragon
4x Teferi's Imp
Teferi's Isle
Telim'Tor
3x Telim'Tor's Edict
3x Tombstone Stairwell
4x Torrent of Lava
Unfulfilled Desires
3x Warping Wurm
3x Wellspring
2x Yare
Zirilan of the Claw
4x Zuberi, Golden Feather

3x Aku Djinn
3x City of Solitude
Corrosion
3x Diamond Kaleidoscope
4x Elkin Lair
2x Eye of Singularity
3x Firestorm Hellkite
3x Flooded Shoreline
3x Forbidden Ritual
3x Griffin Canyon
2x Guiding Spirit
Kaervek's Spite
3x Katabatic Winds
4x Kookus
4x Lichenthrope
4x Lightning Cloud
3x Ogre Enforcer
Phyrexian Marauder
4x Pillar Tombs of Aku
Pygmy Hippo
x Quirion Druid
Rainbow Efreet
3x Retribution of the Meek
3x Righteous War
3x Sands of Time
4x Squandered Resources
4x Suleiman's Legacy
3x Teferi's Realm
2x Triangle of War
Undiscovered Paradise
3x Viashivan Dragon
4x Zhalfirin Crusader

4x Aboroth
2x Ancestral Knowledge
3x Avizoa
3x Bone Dancer
4x Bösium Strip
4x Bubble Matrix
4x Debt of Loyalty
3x Dwarven Thaumaturgist
3x Ertai's Familiar
2x Firestorm
3x Gallowbraid
3x Goblin Bomb
4x Heart of Bogardan
4x Heat Stroke
3x Infernal Tribute
2x Inner Sanctum
2x Liege of the Hollows
3x Lotus Vale
3x Mana Web
2x Maraxus of Keld
3x Morinfen
3x Mwonvuli Ooze
3x Null Rod
3x Paradigm Shift
Peacekeeper
3x Pendrell Mists
2x Psychic Vortex
2x Scorched Ruins
3x Thran Tome
4x Tolarian Entrancer
4x Tolarian Serpent
3x Urborg Justice
2x Urborg Stalker
2x Wave of Terror
3x Well of Knowledge
4x Winding Canyons
3x Xanthic Statue

Tempest

4x Aluren
Apocalypse
Avenging Angel
Commander Greven il-Vec
Cursed Scroll
4x Earthcraft
Eladamri, Lord of Leaves
4x Escaped Shapeshifter
3x Humility
2x Meditate
3x Orim, Samite Healer
Recycle
2x Sarcomancy
3x Selenia, Dark Angel

Stronghold

2x Crovax the Cursed
2x Dream Halls
4x Mox Diamond
3x Silver Wyvern
2x Sliver Queen
3x Volrath's Stronghold

Exodus

3x City of Traitors
3x Ertai, Wizard Adept
3x Exalted Dragon
2x Hatred
2x Oath of Ghouls
2x Recurring Nightmare
2x Survival of the Fittest

Urzas Saga

Argothian Wurm
Barrin, Master Wizard
2x Citanul Centaurs
2x Gaea's Cradle
4x Gilded Drake
2x Herald of Serra
2x Lightning Dragon
2x Morphling
3x Opal Archangel
3x Serra's Sanctum
4x Tolarian Academy
4x Time Spiral
3x Yawgmoth's Will
2x Zephid

Urza's Legacy

2x Grim Monolith
Memory Jar
Palinchron
4x Radiant, Archangel
3x Second Chance
3x Weatherseed Treefolk

Urza's Destiny

3x Academy Rector
3x Carnival of Souls
3x Covetous Dragon
Masticore
2x Replenish
2x Treachery
4x Yavimaya Hollow
Yawgmoth's Bargain


+Tykkään selailla listoja
White

Archangel 2x (Visions)
Angel of Retribution 3x
Aegis of Honor (foil)
Angelic Arbiter (foil)
Archon of Redemption (foil)
Aegis of Honor 2x (foil) 1x
Akroma's Vengeance 2x (ftv) 1x
Akroma, Angel of Wrath (legions german foil) 2x
Angel of Jubilation (foil)
Adarkar Valkyrie
Arbiter of Knollridge
Angel of Grace
Angel of Serenity 2x (foil) 1x
Astral Drift 3x
Archpriest of Iona 3x (extended) 1x (foil) 1x
Ardenn, Intrepid Archaeologist (etched)
Avenging Huntbonder
Approach of the Second Sun (jp mystical archives foil)
Academic Probation 2x
Aven Riftwatcher (list)
Archon of Coronation
Ao, the Dawn Sky 2x (foil) 1x (extended foil) 1x
Apostle's Blessing 3x (foil) 2x
Ajani's Pridemate
Aven Mindcensor 6x (retro promo) 3x
Archon of Emeria (extended)
Angel's Grace 5x
All That Glitters
Aura of Silence
Angelic Sleuth (extended)
Archon of Emeria (extended)
Banishing Light 2x (fnm) 1x (retro) 1x
Banisher Priest (fnm)
Bruna, the Fading Light (ftv)
Benalish Commander
Baneslayer Angel (foil)
By Invitation Only
Brought Back 4x (promo) 1x
Brilliant Restoration 2x (foil) 1x (extended foil)
Blade Splicer 4x
Boss's Chauffeur (extended)
Brutal Cathar // Moonrage Brute (alt)
Celestial Archon 4x (promo) 2x
Custodi Soulbinders 4x
Commander Eesha
Cho-Manno, Revolutionary
Captured by the Consulate
Cradle of Vitality 4x
Conclave Tribunal (promo) 3x
Cubwarden (alt)
Cloudgoat Ranger (list)
Calming Licid (list)
Crusade 2x
Curse of Silence
Champion of the Parish 3x
Chancellor of the Annex
Containment Priest 2x
Cloudsteel Kirin (alt foil)
Cast Out (mystery)
Cartouche of Solidarity 4x (mystery)
Dawnbringer Charioteers (promo) 2x
Divine Deflection 3x
Dearly Departed 8x
Devoted Caretaker (foil)
Daxos, Blessed by the Sun (alt)
Doomskar 2x (foil) 1x (extended foil) 1x
Defiant Strike 3x (mystical archives foil) 1x (mystical archives) 1x
Divine Gambit 2x (mystical archives) 1x (mystical archives foil) 1x
Divine Visitation
Day of Judgment (mystical archives)
Dancing Sword (promo)
Deicide
Drumbellower (extended) 3x
Declaration in Stone 2x (foil) 1x
Dispatch 3x (foil) 1x
Disenchant (foil) 5x
Daybreak Coronet
Damning Verdict (extended)
Elite Inquisitor (foil)
Eye for an Eye 2x
Eight-and-a-Half-Tails (foil)
End Hostilities 3x
Elspeth Tirel (foil)
Elspeth's Devotee
Elspeth, Undaunted Hero
Enduring Angel // Angelic Enforcer 2x (prel) 1x
Ethereal Armor 4x
Eldrazi Displacer
Ephemerate 2x
Extraction Specialist (extended)
Elspeth Resplendent (alt)
Frontline Medic (foil)
Fabled Hero
Flourishing Fox (promo)
Farewell (alt foil)
Felidar Guardian 4x
Gather the Townsfolk (fnm)
Geist-Honored Monk 2x
Gisela, the Broken Blade (ftv)
Generous Gift (retro foil) 3x
Glorious Anthem 2x (9th ed foil) 1x
Glorious Protector 2x (extended) 1x
Gavony Dawnguard (promo) 2x
Grand Crescendo (extended)
Hundred-Handed One 4x
Herald of Anafenza 5x
Herald of War
High Sentinels of Arashin 2x
Hidden Dragonslayer
Harmonious Archon
Hyena Umbra 4x
Hive Stirrings 4x
Invincible Hymn
Increasing Devotion 2x
Icatian Town 2x
Intangible Virtue 5x (foil) 1x (retro) 1x
Idol of Endurance (foil)
Invoke Justice (alt foil)
Jubilant Mascot (list) 2x
Kemba, Kha Regent 3x
Kjeldoran Royal Guard 5x
kongming, ''Sleeping dragon''
Kjeldoran Royal Guard 3x
Karmic Guide 9x (etched) 2x
Kabira Takedown // Kabira Plateau 3x (foil) 1x
Kyodai, Soul of Kamigawa 2x (foil) 1x (alt) 1x
Kenrith, the Returned King (foil)
Lightwielder Paladin (foil)
Lantern Scout
Lena, Selfless Champion
Livio, Oathsworn Sentinel
Lavabrink Venturer (extended)
Linden, the Steadfast Queen
Leonin Arbiter 3x (foil) 1x
Lion Sash (foil)
Legion's Landing // Adanto, the First Fort
Master of Pearls 5x
Master Healer 2x
Martial Law 5x (foil) 1x
Mesa Enchantress (foil)
Mentor of the Meek 3x (foil) 1x (extended) 1x
Martial Coup
Makindi Stampede // Makindi Mesas 2x (foil) 1x
Mana Tithe 2x
Mangara, the Diplomat (extended foil)
Myojin of Blooming Dawn (extended)
Maul of the Skyclaves
Martyr of Sands 4x (foil) 2x
Mirran Crusader 2x (BaB) 1x
March of Otherworldly Light (extended foil) 2x
Nevermore (foil)
Nykthos Paragon 8x (sketch) 3x (sketch foil)
Nadaar, Selfless Paladin 2x (foil) 1x (alt) 1x
Out of Time (extended) 2x
Oswald Fiddlebender 2x (promo)
Organic Extinction (extended)
Phalanx Leader (gameday) 2x
Planar Cleansing 3x
Palisade Giant 6x
Phyrexian Rebirth (foil)
Planar Outburst 2x
Pegasus Refuge
Personal Incarnation 3x
Precinct Captain 2x (foil) 1x
Path of Bravery 2x
Promise of Tomorrow
Purelace
Path to Exile 6x (dci promo) 3x
Prismatic Ending 6x (retro) 1x (foil) 1x
Quarantine Field 2x
Renounce the Guilds 2x
Reverse Damage
Righteousness
Radiant Purge
Rally the Ancestors (promo)
Resolute Archangel (promo)
Revitalize (mystical archives) 5x
Rally the Ranks 4x (promo) 1x
Resurgent Belief 6x (extended) 3x (etched) 1x (extended foil)
Reveillark 5x
Realm-Cloaked Giant // Cast Off
Resurrection (list)
release the dogs (list)
Runed Halo 2x (extended foil) 1x (extended) 1x
Rest in Peace 5x
Restoration Angel 4x (spanish promo) 3x (etched) 1x
Release to Memory (extended)
Remorseful Cleric
Silent Sentinel 3x (foil) 1x
Sudden Disappearance 4x (foil) 1x
Séance (foil)
Skybind
Scion of Vitu-Ghazi 4x
Selfless Exorcist
Sivvi's Valor
Servo Exhibition (promo)
Stone Haven Outfitter
Squad Commander 2x (foil) 1x (promo) 1x
Shatter the Sky (extended)
Stonehewer Giant (foil)
Soul of Eternity 2x
Serra Avenger (foil)
Search for Glory 5x (extended) 2x
Stoic Farmer
Sparring Regimen 2x (extended) 1x
Shaile, Dean of Radiance // Embrose, Dean of Shadow (foil)
Search the Premises 9x (sketch) 3x (sketch foil) 1x
Sigrid, God-Favored 2x (promo foil) 1x
Sisay, Weatherlight Captain (etched) 2x
Sunscape Battlemage (list) 2x
Speaker of the Heavens (extended)
Sigarda's Vanguard (extended)
Sacred Mesa
Selfless Glyphweaver // Deadly Vanity
Selfless Savior (promo)
Snubhorn Sentry (list)
Solitary Confinement 2x (etched) 1x (foil) 1x
Springjack Shepherd (list) 2x
Spirit Mantle
Squadron Hawk (foil)
Sanctifier en-Vec 4x (retro foil) 3x (extended) 1x
Sunlance 4x (foil) 2x
Spectral Procession 3x
Stony Silence 2x
Serra's Emissary 4x (sketch( 1x
Swift Reconfiguration (extended)
Skyclave Cleric // Skyclave Basilica (foil)
Slash the Ranks
Skyclave Apparition (foil)
Sram, Senior Edificer 4x (prel foil) 1x
Spirit of the Labyrinth 2x
Sejiri Shelter // Sejiri Glacier 2x (foil)
Skyclave Apparition 2x (foil) 1x
Sentinel Sliver
Steelform Sliver 2x
Seeker of the Way (extended) 3x
Touch of the Eternal 2x
Tempered Steel 2x (foil) 1x (game day) 1x
Toolcraft Exemplar
Thraben Doomsayer
Taranika, Akroan Veteran 2x (foil) 1x
Tazri, Beacon of Unity 2x (extended foil) 1x (promo) 1x
Timeless Dragon 6x (extended) 1x
Tundra Wolves (black bOrder asian)
Triplicate Spirits (list)
Thalia, Heretic Cathar (promo)
Touch the Spirit Realm (foil)
Thraben Inspector 4x
Talon Sliver
Teferi's Protection (extended foil)
Unexpectedly Absent 2x
Valor of the Worthy (foil)
Venerated Loxodon
Watcher of the Roost (promo)
Wizened Cenn 2x
Wall of Omens 6x
White Dragon (extended)
Worship
Weathered Wayfarer


Blue

Arbiter of the Ideal 3x (promo) 1x
Academy Elite
Argent Sphinx 4x
Arcanis the Omnipotent (dualdeck) 1x
Aetherspouts
Alhammarret, High Arbiter (foil)
Ancestral Memories
Alrund's Epiphany 3x (alt) 2x
Aether Gust 2x
As Foretold
Battle of Wits 3x
Bazaar Trademage 4x
Beyeen Veil // Beyeen Coast (foil) 3x
Body of Knowledge
Blue Dragon (extended foil)
Brainstorm 8x (foil) 2x
Baral, Chief of Compliance 2x
Brazen Borrower // Petty Theft
Conjured Currency 3x (foil) 1x
Captain of the Mists 3x
Colossal Whale (promo)
Call to the Kindred (foil)
Cephalid Retainer 4x
Covenant of Minds
Cackling Counterpart (foil)
Cephalid Shrine
Cheatyface
Callaphe, Beloved of the Sea 4x (extended) 1x (extended foil) 3x
Confounding Conundrum 4x (extended) 2x (promo) 1x (extended foil) 1x
Charix, the Raging Isle (foil)
Coralhelm Chronicler 2x (extended) 1x (promo) 1x
Cosmos Charger 2x
Chemister's Insight (list) 2x
Cyclone symmoner 2x
Curse of Surveillance 2x (foil) 1x (promo) 1x
Consider (promo foil) 2x
Counterspell 6x (mystical archives) 1x
Ceremonious Rejection 2x
Condescend 2x (mir foil) 1x
Champion of Wits
Cut Your Losses (foil)
Cyclonic Rift (foil)
Domestication 2x
Dungeon Geists 3x (foil) 1x
Dormant Gomazoa
Drowned Secrets
Day of the Dragons
Dissolve (fnm)
Disrupting Shoal
Dream Strix
Deepglow Skate
Desertion
Diminishing Returns
Dragon Turtle (alt foil)
daze
Delver of Secrets // insectible aberration
Dispel 4x
Deceiver Exarch
Dig Through Time (retro promo) 5x
Dress Down 8x (sketch) 2x (sketch foil) 2x (foil) 1x
Elite Arcanist (foil)
Eligeth, Crossroads Augur 2x
Evermind (list)
Errant, Street Artist (alt) 2x
Emry, Lurker of the Loch
Forbidden Alchemy (fnm)
Future Sight 3x (ons HP) (ema foil) 1x
Force Spike (fnm)
Fae of Wishes // Granted
Fractured Sanity 7x (sketch) 4x
Flusterstorm
Frost Titan
Grand Architect 2x
Guardian of Tazeem 2x (foil) 1x
Graven Lore 2x
Gifts Ungiven 8x (extended) 2x (mm foil) 1x
Hinder (player rewards)
Hard Evidence 4x (foil) 3x
Honden of Seeing Winds (foil)
Icy Blast 2x
Into the Roil (promo) 2x
Impulse (ftv)
Identity Thief (promo) 3x
Inkwell Leviathan
Inga Rune-Eyes 6x (alt) 4x (alt foil) 2x
Icebreaker Kraken (extended)
Inevitable Betrayal 10x (extended foil) 2x (foil) 2x (extended) 2x
Ingenious Mastery
Imperious Mindbreaker
Inventive Iteration // Living Breakthrough 4x (foil) 1x (alt) 1x (extended) 1x
Invoke the Winds (extended) 3x
Imposter Mech (extended)
Inscription of Insight 3x (extended) 2x (extended foil) 1x
Iymrith, Desert Doom (extended)
Jeskai Infiltrator 2x
Jace Beleren
Jace, Mirror Mage (extended)
Kheru Spellsnatcher 7x (foil) 1x
Katsumasa, the Animator (extended)
Ludevic's Test Subject (promo)
Lone Revenant 3x
Latch Seeker (gameday)
Lu Xun, Scholar General (portal)
Laboratory Drudge (foil)
Laboratory Maniac (retro)
Logic Knot
Lier, Disciple of the Drowned 3x (foil) 2x
Mind Control (promo)
Magus of the Future (foil)
Mindreaver
Meletis Charlatan 3x
Mistform Ultimus
Mirror-Mad Phantasm (foil)
Mindlock Orb
March of the Machines (foil)
Meloku the Clouded Mirror 2x (kamigawa german foil) 1x
Marit Lage's Slumber 4x
Mist-Syndicate Naga 3x
Maddening Cacophony (extended) 3x
Master of Winds 2x (extended)
Midnight Clock
Multiple Choice 2x
Mind Flayer
man -o'-war (list) 2x
Mindlink Mech 2x (alt) 1x (alt foil) 1x
Myojin of Cryptic Dreams (extended)
March of Swirling Mist 5x (foil) 3x (extended foil) 2x
Master of Etherium
Metallic Rebuke (foil)
Mana Leak 4x (foil) 1x
Mystical Dispute 2x
Murktide Regent 4x (sketch foil) 1x
Memory Deluge (double feature)
Mask of the Schemer (extended)
Mana Drain 2x (2XM2 extended) 1x
Mystic Reflection (promo) 2x
Nephalia Moondrakes
Nascent Metamorph
Nimble Trapfinder 3x (extended) 1x (foil) 2x
Noble Benefactor (list)
Negate 3x (foil) 1x
opt 8x (mystical archives) 2x
Prism Array 2x
Psionic Blast (player rewards)
Prognostic Sphinx
Pearl Lake Ancient 3x
Precognition Field
Psychic Transfer
Pollywog Symbiote 2x (godz alt foil) 1x (godz alt) 1x
Preordain 3x
Pestermite 4x
Patchwork Crawler
Realmwright
Reconstruction (beta)
Redirect
Rishadan Dockhand 8x (extended) 4x (extended foil) 1x
Rise and Shine 7x (sketch) 6x
Reflections of Littjara
Ruin Crab (alt foil) 4x
Remand
Repeal 4x
Research Thief (extended)
Reservoir Kraken 3x (extended) 1x (promo) 1x
Shipbreaker Kraken 6x (promo) 2x
Sphinx of Uthuun
Soul of Ravnica
Surrakar Spellblade 2x
Search the City 6x (foil) 1x
Sturmgeist 7x (foil) 2x
Sphinx of the Chimes 4x
Sibilant Spirit 2x
Spirit Away 2x
Serendib Efreet 3x (ftv) 1x
Sinister Sabotage 5x (promo)
Scatter to the Winds 2x
Stroke of Genius
scholar of the lost trove (promo)
Sea Gate Stormcaller (extended foil) 2x
Sakashima's Will 2x
Sakashima's Protege (foil)
Sublime Epiphany 3x (extended foil) 2x (extended) 1x
Strategic Planning 2x (mystical archives) 1x (promo) 1x
Sea-Dasher Octopus (alt) 2x
Suspend 4x (extended) 2x
Surtland Elementalist
Stasis
Stonybrook Banneret (list)
Sleight of Hand
Svyelun of Sea and Sky 2x
Serum Visions 4x (Arena promo) 1x (ger) 1x
Stormwing Entity (extended)
Silundi Vision // Silundi Isle 2x (foil) 1x
Sea Gate Restoration // Sea Gate, Reborn (extended foil) 2x
Spell Pierce 8x (foil) 3x
Spreading Seas 4x
Shield Broker (extended) 2x
Suspicious Stowaway // Seafaring Werewolf (alt)
Thousand Winds 4x
Tromokratis 3x
Thought Devourer
Talrand, Sky Summoner
Teferi, Mage of Zhalfir (ftv)
Thought Reflection
Thieving Skydiver 2x (foil) 1x (extended) 1x
Tales of the Ancestors
Treasure Cruise 5x
Torrent Sculptor // Flamethrower Sonata
Tempted by the Oriq
Teleport
Triskaidekaphile (promo)
Tameshi, Reality Architect (alt)
Tezzeret, Betrayer of Flesh 2x (alt v.2) 1x (alt v.1) 1x
Teachings of the Archaics (extended)
Thousand-Faced Shadow (foil) 2x
Thought Scour 6x (foil) 2x (extended foil) 1x
Think Twice 2x (foil) 1x
Thirst for Knowledge 2x
Uyo, Silent Prophet
Ugin's Insight
Umara Wizard // Umara Skyfalls
Upheaval 3x
Unsubstantiate 3x (foil) 2x
Universal Surveillance (extended)
Undercover Operative (extended)
Vesuvan Shapeshifter (foil)
Void Stalker
Vizzerdrix
Vantress Gargoyle 2x
Vodalian Illusionist (list)
Venser, Shaper Savant
Whelming Wave 2x
Willbender (foil)
Write into Being (promo)
Wake Thrasher
Well of Ideas
Whir of Invention (promo)
Wrong Turn
Whirlwind Denial (Mystical archives)
Wonder 10x (etched) 3x
Wipe Away
Wiretapping 3x (extended) 2x (foil) 1x
You Find the Villains' Lair 2x (promo foil) 1x (promo) 1x
Zahid, Djinn of the Lamp


Black

Abhorrent Overlord (prel) 2x
Ascendant Evincar (nemesis foil)
Abyssal Persecutor 2x (Foil) 1x
Ancient Craving
Arguel's Blood Fast
Aphemia, the Cacophony (foil)
Agonizing Remorse (mystical archives) 3x
Ashen Powder
Abyssal Hunter
arvinox, the mind flail
Bile Blight (fnm)
Black Market
Booster Tutor
Butcher of Malakir
Brutal Hordechief 2x
Bad Moon 2x
Blood Artist 6x (extended foil) 1x (foil) 1x
boneyard mycodrax
Braids, Cabal Minion 4x (etched) 1x
Buried Alive
Blood on the Snow 2x
Bone Shards 5x (etched) 2x (retro) 2x (retro foil) 1x
Bog Rats (dark)
Blade of the Oni (alt etched)
Biting-Palm Ninja 4x (foil) 2x (alt foil) 2x
Balustrade Spy 6x
Break the Ice
Bump in the Night 2x
Bolas's Citadel 3x (promo) 2x (retro promo) 1x
Body Count (extended)
Cruel Sadist 4x
Cabal Patriarch
Curse of Death's Hold (foil)
Crypt Ghast
Chainer's Edict 3x (ftv) 1x
Cabal Therapist
Coveted Prize 2x (foil) 1x
Confront the Past
Crippling Fear (foil)
Callous Bloodmage 2x (promo) 1x
Coffin Queen (tem)
Cadaverous Knight (list)
Changeling Outcast 4x (retro foil) 2x
Cabal Therapy (graveborn)
Cling to Dust
Cut of the Profits 3x (foil) 1x (extended) 1x
Cemetery Tampering (foil)
Clot Sliver
Doomwake Giant (prel)
Diregraf Ghoul (gameday)
Drana's Chosen
Dread Shade
Desecration Demon 2x (foil) 1x
Derelor 2x
Dark Petition
Demon of Loathing
Disciple of Bolas
Drana, Liberator of Malakir
Draugr Necromancer
Demonic Bargain
Doomsday
Duress 5x (foil) 1x (graveborn) 1x
Dark Ritual 4x (ftv) 1x
Disciple of the Vault (foil)
Diabolic Edict
Disfigure (zen foil)
Dogged Detective (extended)
Darkblast
Deadly Dispute
Eater of Hope 2x (prel) 1x
Ever After
Endling 3x (list) 1x
Elvish Dreadlord 2x
Erebos's Intervention (promo)
Egon, God of Death // Throne of Death (alt) 3x
El-Hajjâj
Fated Return
Faerie Macabre 2x
Fatal Push 4x (foil) 1x (fnm) 1x
Guul Draz Overseer 6x (promo) 1x
Ghastly Conscription 2x
gild 4x
Gloom Surgeon 3x
Gangrenous Goliath
Greed
Gilt-Leaf Winnower 4x
Grim Tutor (extended foil)
Gisa, Glorious Resurrector 2x (alt foil) 1x (promo) 1x
Go for the Throat
Gurmag Angler 3x (foil) 2x
Golgari Thug (list) 2x
Gravecrawler
Gutterbones (promo foil)
Haunting Echoes 2x
Hint of Insanity
Hypnotic Specter (promo)
Hypnox (foil)
Herald of Torment 2x
Hero's Demise (foil)
Hand of the Praetors (foil)
Hero's Downfall (foreign) 3x
Hagra Mauling // Hagra Broodpit (foil) 2x
Hidetsugu, Devouring Chaos (extended)
Indulgent Tormentor (prel) 5x
Infernal Contract
Infernal Grasp (promo) 3x
In Garruk's Wake (promo)
Invoke Despair (alt)
Illness in the Ranks
Innocent Blood
Incriminate (promo foil)
Jerren, Corrupted Bishop // Ormendahl, the Corrupter
Kazarov, Sengir Pureblood
kels, fight fixer
Korlash, Heir to Blackblade (list)
Liliana Vess (promo)
Liliana's Standard Bearer (alt) 2x
Liliana's Devotee (list)
Master of the Feast (foil)
Midnight Ritual 2x
Masked Gorgon
Memoricide 2x
Mirri the Cursed
Magus of the Abyss 3x
Mythos of Nethroi (extended)
Murderous Cut 3x (list) 2x
Magus of the Bridge 7x (sketch foil) 1x (sketch) 2x (foil) 1x
March of Wretched Sorrow (extended foil)
myojin of grim betryal (extended)
Mukotai Soulripper (foil) 2x
Midnight Reaper
Mind Shatter
Massacre Wurm (mrb)
Mindwhip Sliver 2x
Mari, the Killing Quill
Nighthowler (gameday)
Nantuko Shade (foil)
Nefarox, Overlord of Grixis (foil)
Nightmare 4x (foil) 2x
Necropolis Fiend 6x
Nether Spirit 3x
Nighthawk Scavenger 2x (foil) 1x (extended) 1x
Nullpriest of Oblivion 2x (foil) 1x (extended foil) 1x
Necrotic Hex 3x
Necrogoyf 8x (etched) 2x (extended) 3x (retro foil) 1x
Nashi, Moon Sage's Scion (extended)
Necrotic Ooze
Ogre Slumlord
oath of lim-dul
Ovalchase Daredevil 5x (foil) 2x
Oubliette (foil)
Oona's Prowler 2x
ob-nixilis, unshacled
Pain Seer (gameday)
Phage the Untouchable (ger foil legions)
Planar Despair
Persecute 2x (foil) 1x (ger foil) 1x
Painful Quandary (foil)
Pelakka Predation // Pelakka Caverns (foil) 2x
Profane Transfusion
Poet's Quill
Poison the Cup (promo)
Patriarch's Bidding 4x (etched) 1x (foil) 1x
Power Word Kill 3x (promo) 1x (promo foil) 1x (game day) 1x
Profane Tutor 4x (etched) 1x (extended) 2x (retro) 1x
Putrid Imp (graveborn)
Priest of Forgotten Gods
Pestilent Cauldron // Restorative Burst
Ravenous Demon 4x (foil) 1x (prel) 2x
Retribution of the Ancients 2x
Ruinous Path
Remorseless Punishment
Raven's Crime
Relentless Rats 4x (list) 3x (retro) 1x
Rise of the Dread Marn
Ruthless Technomancer (extended)
Ravenous Rotbelly (extended)
Silent Specter (prel) 1x
Salvage Titan 2x
Sever the Bloodline 2x
Skirsdag High Priest 6x (foil) 1x
Sanguine Bond
Silence the Believers
Sorin Markov 2x
Sword-Point Diplomacy
Squelching Leeches (gameday)
Sanguine Bond (foil)
Shadows' Verdict 4x (extended foil) 3x (foil) 1x
Skyclave Shade 5x (foil) 2x (extended) 2x (extended foil) 2x
Sengir, the Dark Baron 2x (promo) 1x
Skemfar Avenger (extended foil)
Slaughter Pact
Sphere of Annihilation (extended) 2x
Sudden Spoiling
Stitch Together
Sorceress Queen
Soul Transfer 4x (extended) 2x (foil) 1x
Shrieking Affliction 4x
Smallpox
Spoils of the Vault 6x
Street Wraith 4x (foil) 1x
Soulflayer
Skinrender
Smother
Stinkweed Imp 2x (foil) 1x
Smiting Helix
Sanctum of Stone Fangs (foil)
Sanguine Spy (extended)
Shakedown Heavy (extended)
Surgical Extraction
Sidisi, Undead Vizier (list)
Tormented Hero (fnm)
Treacherous Pit-Dweller
Tar Fiend
The Wretched 2x
Tymaret, Chosen from Death 3x (extended) 2x (extended foil) 1x
Treacherous Blessing
Taborax, Hope's Demise (extended) 2x
Tergrid, God of Fright // Tergrid's Lantern
Thieves' Guild Enforcer 6x (extended) 1x (promo) 1x (extended foil) 1x
Transmutation (ita legends)
Triskaidekaphobia
Tribute to Horobi // Echo of Death's Wail 5x (extended) 1x (foil) 2x (extended foil) 1x
Tatsunari, Toad Rider (alt) 2x
Tourach, Dread Cantor 6x (extended foil) 3x
Thoughtseize 3x
The Meathook Massacre
Tenacious Underdog (promo)
Underworld Dreams
Undercity Plague 2x
Unburial Rites 6x
Undercity Informer
Unearth 5x (extended) 1x (extended foil) 2x
Visara the Dreadful (ftv)
Vein Drinker
Void Beckoner (foil alternate)
Vampire Hexmage 4x (zen foil) 1x (foil) 2x
Vault Skirge 2x
Victim of Night
Viscera Seer 4x
Vampire Nighthawk 2x
Wit's End 2x
Wight (alt) 2x
Wrench Mind 2x
Wasteland Strangler
Xathrid Necromancer 2x
Yawgmoth Demon
Yahenni, Undying Partisan
Zof Consumption // Zof Bloodbog (foil)
Zulaport Cutthroat 2x


Red

Alpha Brawl 2x
Akoum Hellkite
Ashcloud Phoenix
Alesha, Who Smiles at Death 2x (foil) 1x
Akoum Firebird (foil)
Akoum Warrior // Akoum Teeth 5x (foil) 4x
Aurora Phoenix
Ancient Grudge 2x (fnm) 1x
Anax, Hardened in the Forge 2x (alt foil) 1x (alt) 1x
Akki Battle Squad (extended)
Abrade (foil)
Alchemist's Gambit 2x (foil) 1x (prel) 1x
Abbot of Keral Keep
Beacon of Destruction
Barrage Tyrant
Bloodbraid Marauder 4x (extended) 1x
Blazing Rootwalla 5x (etched) 1x (retro) 2x (foil) 1x
Birgi, God of Storytelling // Harnfel, Horn of Bounty (alt)
Breya's Apprentice 5x (extended) 2x (foil) 1x
Burst Lightning
Blood Moon (topper foil)
Bedlam Reveler 2x (etched) 1x
Burn Down the House 3x (prellu) 1x
bellingerent sliver 2x
Curse of Bloodletting (foil)
Crater's Claws 5x (foil) 2x
Chaos Imps 2x
Chandra, Fire of Kaladesh 2x (ftv) 1x
Comet Storm
Chandra Nalaar (dd foil)
Curse of Stalked Prey 2x
Crimson Manticore
Chandra, Pyromaster
Chandra's Phoenix
Cragganwick Cremator
Chandra's Incinerator (alt) 2x
Coercive Recruiter (foil)
Crumble to Dust 4x (crimped) 1x
Chef's Kiss 5x (extended) 2x
Calibrated Blast 5x (etched) 3x
Chance Encounter 7x (etched) 1x
Conspiracy Theorist
Charmbreaker Devils (foil)
Calamity Bearer
Crimson Hellkite
Curse of Shaken Faith 3x (promo foil) 2x (foil) 1x
Curse of Hospitality
Cathartic Reunion 4x (foil) 1x
Cleansing Wildfire (foil) 4x
Conflagrate 3x (foil) 1x
Collision of Realms (extended)
Curse of the Pierced Heart (foil)
Chaos Warp
Dragon-Style Twins
Desolation Giant
Devil's Play (foil)
Dragonmaster Outcast (promo)
Dragonkin Berserker
Dualcaster Mage
Desperate Ritual 6x
Dragon's Rage Channeler 10x (foil) 3x
Devilish Valet 2x (extended) 1x
Determined Iteration (extended)
Dockside Extortionist
Ember Swallower (prel) 2x
Elemental Appeal
Experimental Frenzy 4x
Emberwilde Captain
Flamerush Rider 4x
Everquill Phoenix (foil)
Efreet Flamepainter 2x
Empty the Warrens 10x (foil) 2x (spanish) 4x
Explosive Singularity 4x (foil) 3x (extended) 1x
Electrickery (foil)
Flame Javelin (player rewards)
Forgestoker Dragon 5x (prel) 2x
Firewing Phoenix 3x
Five-Alarm Fire
Felhide Spiritbinder 2x (foil) 1x
Falkenrath Marauders (foil)
Fateful Showdown
Fierce Invocation (promo)
Flamekin Herald 3x (extended foil) 1x
frontier Warmonger
Flame Jab 5x
Flamescroll Celebrant // Revel in Silence 2x (foil) 1x
Force of Rage
Flametongue Kavu (dci)
Fervent Mastery
Fervor
Flashfires 3x
Frost Bite (promo)
Firebolt 3x
Fiery Temper 2x
Faithless Looting 4x
Flame Rift 4x (foil) 1x (etched) 2x
Flame Slash 2x
Flamewake Phoenix 2x
fury (extended)
Fireball (list)
Guild Feud 5x
Godo, Bandit Warlord 2x (foil) 1x
Grenzo's Rebuttal
Game of Chaos 2x
Goblin Bushwhacker (foil)
Glimpse of Tomorrow 10x (extended) 2x (etched) 2x (EXTENDED FOIL) 1X
Greater Gargadon (foil)
Goblin Bombardment 4x (etched) 2x
Goblin Lore (list)
Goblin Welder 2x
Grapeshot 4x (foil) 2x
Grim Lavamancer 2x
Goblin Guide 2x (zen) 1x (retro promo) 1x
Galvanic Blast 4x (foil) 2x
Gut Shot
Howl of the Horde 3x
Hammerfist Giant 2x (foil) 1x
Hellion Eruption
Hell's Thunder
Hoard-Smelter Dragon 2x (foil) 1x
Haphazard Bombardment 2x (foil) 1x
Heretic's Punishment
Hordeling Outburst (fnm)
Hellspark Elemental (promo) 2x
Hammer Mage (list)
Hour of Devastation
Hammer of Bogardan
Harmonic Prodigy 3x (sketch) 1x
Incendiary Flow (fnm)
Ire Shaman
Infuriate (mystical archives)
Illuminate History
Insurrection (ons)
Jeering Instigator 2x
Jackal Pup 2 (premium) 1x (fnm) 1x
Jaxis, the Troublemaker (extended)
Knollspine Invocation (foil)
Kargan Intimidator 3x (extended foil) 1x (foil) 2x
Kami of Celebration (extended) 2x
Kozilek's Return
Komainu Battle Armor (extended) 2x
Kiki-Jiki, Mirror Breaker (retro) 2x
Kazuul's Fury // Kazuul's Cliffs
Labyrinth Champion 3x
Lithophage
Lathnu Hellion
Leyline Tyrant 2x (promo) 1x (promo foil) 1x
Lightning Axe 2x (list) 1x (foil) 1x
Light Up the Night 2x (foil) 1x (extended foil) 1x
Land's Edge (chronicles)
Lash Out (list)
Lightning Bolt 3x (blackbOrder 5 edikka italo) 1x
Light Up the Stage (list)
Lava Dart 6x
Lizard Blades 3x (extended foil) 1x (foil) 1x (alt)
Life of the Party (extended)
Light 'Em Up (promo)
Magmaquake 3x
Mindsparker
Mogg Fanatic (premium)
Mizzium Mortars 2x
Molten Sentry
Mob Rule
Moraug, Fury of Akoum (extended) 3x
Mogg War Marshal 3x
Magma Spray 2x (fnm) 1x
Magmatic Sinkhole 3x
Meteor Swarm
Magic Missile (promo)
Moonveil Regent (extended)
Magmatic Channeler (foil) 2x
Monastery Swiftspear 2x
Nahiri's Lithoforming 3x (extended) 1x (foil) 2x
Oath of Chandra
Ogre Battledriver (promo)
Obsidian Charmaw 4x (sketch) 1x
Ogre-Head Helm 4x (foil) 2x (extended) 1x (alt)
Pyrewild Shaman 3x
Possessed Barbarian
Pia and Kiran Nalaar
Priest of Urabrask (GD)
Pillage 6x (list) 1x
Plargg, Dean of Chaos // Augusta, Dean of Order
Phoenix of Ash 2x (extended foil) 1x (extended) 1x
Purphoros's Intervention (extended)
Play with Fire 2x (promo foil) 1x (promo) 1x
Past in Flames 2x
Pyromancer Ascension 4x
Pyretic Ritual 4x
Pia Nalaar
Professional Face-Breaker 2x (extended foil) 1x (promo) 1x
Planebound Accomplice 2x
Quakebringer
Reckless Embermage
Rite of Ruin 2x (foil) 1x
Radiant Flames 2x
Ryusei, the Falling Star
Rorix Bladewing 2x
Rageblood Shaman 3x
Reckless Bushwhacker 2x
Relic Robber (extended) 3x
Rage Reflection
Rix Maadi Reveler
Release the Ants 4x
Rite of Flame 4x
Reckless Crew 2x
Red Dragon (extended)
Roast (fnm)
Roil Eruption (promo) 2x
Relentless Assault
Red Elemental Blast 4x
Rift Bolt 3x
Roiling Vortex (extended foil)
Rekindling Phoenix
Rain of Riches (promo foil)
Stormblood Berserker (gameday)
Shah of Naar Isle
Spikeshot Elder 3x
Scoria Wurm
Shivan Hellkite
Serpentine Spike 2x
Siege-Gang Commander
Soul's Fire
Shivan Dragon 3x
Stigma Lasher
Scourge of Valkas
Staggershock (GD)
Shatterskull Charger 2x (extended foil) 1x (foil) 1x
Sundering Stroke
Skirk Prospector 4x
Stingscourger 7x
Shenanigans 10x (foil) 1x (retro foil) 1x
Stone Rain 9x
Surtland Flinger 3x
Seismic Assault 2x
Song-Mad Treachery // Song-Mad Ruins (foil) 2x
Sunstreak Phoenix
Shatterstorm 2x
Skyfire Phoenix
Scrap Welder (alt)
Shrapnel Blast 2x
Simian Spirit Guide 3x
Smash to Smithereens 2x
Sudden Shock 2x
Smoke Spirits' Aid (extended)
Sanctum of Shattered Heights (foil)
Shatterskull Smashing // Shatterskull, the Hammer Pass 2x (prellu) 1x
Striking Sliver 4x
Smoldering Egg // Ashmouth Dragon
Titan of Eternal Fire 3x
Thunderblade Charge
Thunderblust (foil)
Tuktuk the Explorer 3x
Two-Headed Giant
Thunderbreak Regent
Tooth and Claw
Tectonic Reformation 3x
Trash for Treasure
Tribal Flames 6x
Tibalt, the Fiend-Blooded 12x (DD) 5x
Torbran, Thane of Red Fell 2x
Tundra Fumarole 4x
The Akroan War 3x
Tibalt's Trickery
Thundering Raiju 3x (extended) 1x (foil) 1x (alt) 1x
Temur Battle Rage 3x
Urza's Rage
Unpredictable Cyclone (extended)
Unquenchable Fury (extended) 2x
Unholy Heat 14x (foil) 4x
Valakut Exploration (extended foil)
Volcanic Salvo (foil)
Vexing Devil
Volcanic Fallout 3x (foil) 1x
Visions of Ruin
Wrecking Ogre 3x
Where Ancients Tread
World at War (foil)
Word of Seizing
Wayward Guide-Beast 2x (extended foil) 1x (foil) 1x
Warstorm Surge (foil)
Wild-Magic Sorcerer (extended)
Wheel of Fate
wish 2x (promo) 1x (extended) 1x
Widespread Thieving (extended) 2x
xorn (alt foil)
Yidaro, Wandering Monster 2x (foil) 1x (foil godz alt) 1x
Zalto, Fire Giant Duke 2x (foil) 1x


Green

Anthousa, Setessan Hero 6x (foil) 1x (prel) 1x
Arbor Colossus 3x
Arashi, the Sky Asunder
An-Havva Constable 2x
Ayula, Queen Among Bears 2x
Adventurous Impulse 2x (mystical archives) 1x (mystical archives foil)
Arbor Elf 6x (promo) 1x
Avacyn's Pilgrim 4x
Aeve, Progenitor Ooze 8x (extended) 3x (etched) 2x
Augmenter Pugilist // Echoing Equation 2x
Alpha Kavu (list)
Arlinn, Voice of the Pack
Ascendant Acolyte (extended) 3x
Arboreal Grazer
Aspect of Hydra
Ancient Stirrings 9x (retro) 1x
Abundant Harvest 7x (foil) 3x (sketch foil) 2x (sketch) 2x
Acidic Slime 2x
Augur of Autumn (promo)
Abundant Growth
Blastoderm (promo)
Boon Satyr 3x
Beastcaller Savant 4x
Brooding Saurian
Bloodspore Thrinax 2x (foil) 1x
Biowaste Blob 2x
Blessing of the frost 3x (foil) 1x
Basic Conjuration (extended)
Beanstalk Giant // Fertile Footsteps (foil alt)
Blossoming Defense
Become Immense 4x
Barrier Breach (foil)
Bootleggers' Stash 3x (foil) 2x (extended foil) 1x
Chlorophant
Crush of Wurms (foil)
Cultivator of Blades
Champion of Lambholt
Cragplate Baloth 3x (extended) 1x (foil) 1x
Cultivate 6x (extended) 2x (mystical archives) 2x
Curse of Predation
Crown of Skemfar
Carnage Tyrant
Chitterspitter 7x (extended) 1x (extended foil) 1x (foil) 1x
Chatterfang, Squirrel General 4x (extended) 3x (retro) 1x
Channel
Canopy Tactician 4x
Court of Bounty
Chatter of the Squirrel (list)
Courser of Kruphix (foil)
Collected Company 3x (promo) 1x
Crop Rotation 4x (topper foil) 2x (foil) 1x
Concord with the Kami (extended)
Cemetery Prowler
Courier's Briefcase 4x (promo) 3x (promo foil) 1x
Deadbridge Goliath 5x (foil) 1x (prel) 1x
Death's Presence
Deranged Outcast 3x (foil) 1x
Daybreak Ranger (foil)
Dungrove Elder 4x (gameday) 1x
Deep Forest Hermit 3x (foil) 1x
Dawnglade Regent (foil)
Dragonsguard Elite (promo)
Devoted Druid 4x
Duskwatch Recruiter // Krallenhorde Howler
Dodgy Jalopy (extended)
Elder of Laurels 4x (foil) 3x
Emperor Crocodile 2x
Ecological Appreciation 2x (foil) 1x
Elvish Warmaster
Ellywick Tumblestrum
Enchantress's Presence 2x
Experiment One (fnm)
Elvish Visionary 2x (foil) 1x
Explore
Elvish Mystic 2x
Eternal Witness 3x
Elvish Spirit Guide
Evolving Door 3x (extended foil) 1x (foil) 1x
Fated Intervention (foil)
Feed the Pack (foil)
Fungusaur
Force of Nature
Feral Hydra
Forgotten Ancient
Fynn, the Fangbearer 7x (alt) 6x (alt foil) 1x
Fyndhorn Elves 2x
Fog Patch (foil)
Feed the Clan 4x
Fertile Ground
Foundation Breaker 2x
Fight Rigging (extended foil)
Force of Vigor
Garruk's Horde (promo)
Gaea's Liege
Gutter Grime (foil)
Greener Pastures
Genesis Hydra (foil)
Gladehart Cavalry 2x
Gyre Sage 4x
Garruk's Harbinger (alt)
Guardian Augmenter (extended)
Gaea's Will 12x (etched) 1x (retro foil) 1x (extended) 3x (retro) 1x
Gnarled Professor
Garruk, Unleashed (extended foil)
Gaea's Blessing
Go-Shintai of Life's Origin (extended) 2x
Groundswell 4x
Gladecover Scout 4x
Glistener Elf
Gala Greeters (extended)
Gilded Goose 3x
Groundshaker Sliver
Ground Seal
Hero of Leina Tower
Hunter's Prowess 2x
Harmonize 4x (mystical archives) 1x (pc) 1x
Harrow (invasion foil)
Hooting Mandrills 4x
Hardened Scales (extended)
Inscription of Abundance (promo foil) 1x
Instrument of the Bards
In Search of Greatness
Invoke the Ancients 2x (foil)
Invigorate 4x (foil) 2x
Ignoble Hierarch 3x (etched foil) 1x (sketch) 1x (foil) 1x
Incubation Druid (promo)
Impervious Greatwurm
Jungle Weaver 3x (foil) 1x
Jorn, God of Winter // Kaldring, the Rimestaff
Jolrael, Mwonvuli Recluse (promo)
Jugan Defends the Temple // Remnant of the Rising Star (foil)
Jadelight Ranger
Kessig Cagebreakers (foil)
Karametra's Acolyte (promo)
Kalonian Behemoth (foil)
Kavu Mauler
Kodama's Reach 5x
knalni Ambush // knalni territory (foil) 2x
Kamahl's Will 2x
Kazandu Mammoth // Kazandu Valley 7x (extended alt) 6x (extended foil) 1x
Kogla, the Titan Ape (extended foil)
Kianne, Dean of Substance // Imbraham, Dean of Theory
Keen Sense
Kolvori, God of Kinship // The Ringhart Crest 3x (alt) 1x
Kosei, Penitent Warlord (extended) 2x
Kalonian Tusker 2x
Kodama of the West Tree 2x (foil) 1x
Lost in the Woods 3x
Llanowar Tribe (etched)
Life and Limb
Lovestruck Beast // Heart's Desire 4x (alt) 3x
Lotus Cobra (zen)
Living Artifact 2x
Lhurgoyf
Leatherback Baloth (dci)
Leyline of Lifeforce
Llanowar Elves 4x (5ed) 1x
Mistcutter Hydra
Mana Bloom 5x
Meandering Towershell 2x
Mwonvuli Beast Tracker (gameday)
Molimo, Maro-Sorcerer 2x
Mirri, Cat Warrior
Momentous Fall
Might of Old Krosa
Mythos of Brokkos 2x (foil) 1x
Masked Vandal 5x (promo foil) 1x (foil) 1x
Moonmist (list)
march of Burgeoning lige (extended foil)
Nissa's Revelation
Nissa's Renewal
neyith of the dire hunt
Nimble Mongoose 7x
Nourishing Shoal
Nature's Revolt
Nightshade Peddler (list)
Nature's Claim 3x
Noble Hierarch (uma boxtopper)
Nissa, Who Shakes the World
Ooze Garden
Ooze Flux 2x (foil) 1x
Ohran Viper
Oath of Nissa 2x (foil) 1x (prel foil) 1x
Obstinate Baloth 2x (foil) 1x
Outland Liberator // Frenzied Trapbreaker
Oath of Nissa
Pheres-Band Warchief
Putrefax (foil)
Primeval Bounty 2x (list) 1x
Praetor's Counsel
Primordial Sage
Pattern of Rebirth
Primeval Titan
Prosperous Innkeeper 5x (promo foil) 2x (promo) 1x (foil) 1x
Primal Command
Predatory Sliver
Quagnoth
Quirion Dryad
Quirion Ranger 5x (vis) 3x (etched) 1x
Renegade Krasis 3x
rhox (foil)
Rampant Growth 3x (mir) 1x
Regrowth 4x
Reverent Hunter
Reach of Branches
Rampaging Baloths 2x
ravenous gigantotherium
Renata, Called to the Hunt (extended)
Recross the Paths 6x
Rootrunner (list)
Revelation
Rampant Rejuvenator (extended) 3x
Revenge of the Hunted 3x
Ranger's Guile 4x (foil) 2x
Reclamation Sage 3x (retro) 1x
Rancor 3x
Rattleclaw Mystic
Ranger Class (foil)
Skarrg Goliath 2x (prel) 1x
Sacellum Godspeaker 4x
Spike Tiller
Spectral Force
Scythe Leopard (promo)
Soul of Zendikar 3x (promo) 2x
Sandsteppe Mastodon (promo)
Sachi, Daughter of Seshiro
Surrak, the Hunt Caller (prel)
Sylvan Primordial
Splinterfright 3x
Shamanic Revelation
Scute Swarm 6x (extended) 4x (extended foil) 1x (foil) 1x
Swarm Shambler (foil extended)
Slurrk, All-Ingesting 2x
spouting trudge (extended)
Search for Tomorrow 4x
Scale Up 2x
Squirrel Mob 4x (etched) 2x
Saryth, the Viper's Fang 3x (alt) 1x (promo foil) 1x (promo) 1x
Somberwald Beastmaster (extended)
Sanctum Weaver 5x (extended foil) 1x (extended) 2x
Sylvan Anthem 2x (sketch) 1x
Silkguard (extended) 2x
Spring-Leaf Avenger 5x (foil) 2x (alt) 1x (alt foil) 2x
Shigeki, Jukai Visionary (alt foil) 2x
Satyr Wayfinder
Sylvan Scrying 2x
Spider Umbra 3x
Sakura-Tribe Elder 3x
Scavenging Ooze 5x (retro foil) 2x (duels promo) 1x (foil) 1x
Summer Bloom
Temur War Shaman (foil)
Thelonite Hermit
Tree of Redemption (foil)
Trail of Mystery 2x
Tajuru Paragon 5x (foil) 3x (extended) 1x (extended foil) 1x
The First Iroan Games
Terastodon
Titanoth Rex (godzilla alt)
Thrashing Brontodon
Timeless Witness 8x (sketch) 4x (sketch foil) 1x
Tangled Florahedron // Tangled Vale (foil)
Tireless Provisioner 8x (foil) 1x
Thelon of Havenwood
Thrasta, Tempest's Roar 3x (extended) 2x
Tsunami
Thragtusk (misprint)
The Dragon-Kami Reborn // Dragon-Kami's Egg 2x (alt) 1x (extended) 1x
Topiary Stomper (extended foil) 2x
Trail of Crumbs 4x
Tovolar's Huntmaster // Tovolar's Packleader 2x (alt) 1x
Untamed Wilds
Unstoppable Ash
Uktabi Orangutan
Ulvenwald Mysteries (list)
Verdant Succession
Verdeloth the Ancient
Vivid Revival
Vastwood Hydra 3x
Vorapede
Verdurous Gearhulk (foil)
Vastwood Fortification // Vastwood Thicket (foil)
Verdant Command 6x
Veteran Explorer 4x (foil) 3x
Vines of Vastwood 2x
Varis, Silverymoon Ranger
Vivien on the Hunt (alt)
Venom Sliver 2x
Wildcall 2x
Wild Beastmaster 4x
Wolfbriar Elemental
Woodland Wanderer 2x (promo) 1x
Wall of Blossoms 5x
Wall of Roots 5x
Wild Mongrel 2x
Weather the Storm 5x
Willow Dryad (list)
Woodfall Primus 2x
Wild Nacatl
Wild Defiance (foil)
wilt (foil)
Workshop Warchief (extended)
Yavimaya Elder 5x


Multi

Archon of the Triumvirate 6x (prel) 1x
Ankle Shanker 2x (prel) 1x
Angelic Captain 5x
Abzan Ascendancy 4x
Avalanche Tusker 2x
Azor's Elocutors 4x
Anax and Cymede
Alms Beast 2x (foil) 1x
Advent of the Wurm
Assemble the Legion (foil)
Apocalypse Hydra
Aurelia, the Warleader 2x
Archelos, Lagoon Mystic
Averna, the Chaos Bloom
Aegar, the Freezing Flame 2x (alt foil) 1x
Arcades, the Strategist (retro)
Axelrod Gunnarson (chronicles)
Angrath, Captain of Chaos
Armadillo Cloak (foil)
Abrupt Decay
Anafenza, the Foremost
Asmoranomardicadaistinaculdacar 7x (extended foil) 1x (extended) 2x (retro) 1x
Angrath's Rampage (foil)
Aven Heartstabber 3x (extended) 2x (extended foil) 1x
Agent's Toolkit (extended)
Ashen Rider (etched)
Ashenmoor Liege
Atarka's Command
Bring to Light 3x (foil) 1x
Butcher of the Horde 5x
Boros Battleshaper 2x (foil) 1x
Breaking // Entering (foil)
Blood Baron of Vizkopa (foil)
Brutal Expulsion
Brion Stoutarm
Basandra, Battle Seraph
Biovisionary 2x
Bell Borca, Spectral Sergeant
Blim, Comedic Genius
Battle for Bretagard 4x
Battle of Frost and Fire 2x (foil) 1x
Bloodbraid Elf 4x (extended) 1x
Burning-Tree Emissary (foil)
Brokers Charm 2x (alt foil) 1x (gilded foil) 1x
Black Market Tycoon 2x (extended foil) 1x (foil) 1x
Brokers Confluence (extended)
Brokers Ascendancy 2x (alt) 1x
Bedevil
Carnival Hellsteed 4x (prel) 1x
Call of the Conclave (fnm)
Cryptborn Horror 4x (gameday) 1x
Collective Blessing
Council of the Absolute 2x
Catch // Release 3x
Cruel Ultimatum (ftv)
Call the Skybreaker 2x (foil) 1x
Collected Conjuring 2x
Colfenor, the Last Yew 2x
Captain Vargus Wrath
Culmination of Studies 2x
Chainer, Nightmare Adept 8x (retro foil) 1x (etched) 2x (retro)
Carth the Lion 6x (extended) 2x (extended foil) 1x (retro foil) 2x
Croaking Counterpart (prel)
Can't Stay Away (promo)
Cabaretti Confluence (extended)
Coiling Oracle 2x (extended foil) 1x (extended) 1x
Conclave Mentor (foil)
Colossal Skyturtle (foil)
Duneblast x (promo) 1x
Duskmantle Seer 2x
Dragonshift 3x
Dralnu, Lich Lord
Dragonlord Ojutai
Doran, the Siege Tower (ftv)
Daxos of Meletis (foil)
Depala, Pilot Exemplar
Drogskol Reaver
Diregraf Captain
Dovin, Hand of Control
Dakkon, Shadow Slayer 2x (sketch) 1x (foil) 1x
Deafening Clarion (prel)
Dire-Strain Rampage 2x
Dorothea, Vengeful Victim // Dorothea's Retribution
Dimir Charm 4x (fnm) 1x
Dryad Militant 3x (game day) 1x
Destructive Revelry 4x
Drogskol Captain 3x
Dromoka's Command
Detention Sphere 2x
Dennick, Pious Apprentice // Dennick, Pious Apparition
Dack's Duplicate
Epic Experiment 3x
Exava, Rakdos Blood Witch
Eerie Ultimatum (extended) 1x
Elemental Expressionist 2x
Eiganjo Uprising (foil) 3x
Esper Charm 3x
Electrolyze 2x
Elenda, the Dusk Rose
Foundry Champion 7x (prel) 3x (foil) 1x
Fathom Mage 2x (prel) 1x (foil) 1x
Firemane Avenger (gameday)
Fathom Feeder 2x
Flesh // Blood
Flying Crane Technique
Firemane Angel
Firja, Judge of Valor (alt) 6x
Firja's Retribution 2x
Firemind's Foresight 4x
Flame-Kin Zealot 2x (foil) 1x
Fracture
Figure of Destiny 2x
Firesong and Sunspeaker
Gisela, Blade of Goldnight
Grenzo, Dungeon Warden 3x
Ghen, Arcanum Weaver 2x
Gyruda, Doom of Depths 3x (extended) 1x (extended v2) 1x
Grakmaw, Skyclave Ravager 2x (extended foil) 1x (gragmaw, skyclave ravager (promo)
Goblin Trenches
Geyadrone Dihada 3x (sketch) 1x (extended) 1x
General Ferrous Rokiric 4x (sketch) 2x (sketch foil) 1x
Glittering Wish
Garna, the Bloodflame 3x
Garth One-Eye 2x
Goblin Electromancer 6x
Grist, the Hunger Tide
Grisly Salvage (fnm)
Ghor-Clan Rampager 4x (fnm) 1x (foil) 2x
Glimpse the Unthinkable
Geist of Saint Traft 2x (DD) 1x (promo) 1x
Galazeth Prismari 2x (extended) 1x (extended foil) 1x
Grim Flayer 2x (extended foil) 1x (extended) 1x
Hanna, Ship's Navigator
Hypersonic Dragon
Hans Eriksson 2x
Haktos the Unscarred (foil)
Hofri Ghostforge (extended foil)
Harald, King of Skemfar 4x (alt) 3x (alt foil) 1x
Hydroid Krasis 2x (promo) 1x (prellu) 1x
Hinata, Dawn-Crowned 3x
Harald Unites the Elves
Hostile Takeover (foil) 2x
henzie ''toolbox'' torre (extended foil)
Isperia, Supreme Judge 2x (foil) 1x
Ith, High Arcanist 2x
Ivorytusk Fortress
Immerwolf (foil)
Illuna, Apex of Wishes (foil)
Isshin, Two Heavens as One (extended)
Izzet Charm 2x (fnm) 1x (foil) 1x
Immersturm Predator (promo)
Jor Kadeen, the Prevailer
Jhoira of the Ghitu
Judge's Familiar (fnm)
Jetmir, Nexus of Revels (alt) 3x
Jeskai Ascendancy (foil)
Jinnie Fay, Jetmir's Second
Jodah, Archmage Eternal
Kheru Lich Lord 5x
Kaalia of the Vast 2x (commander's arsenal) 1x
Kaervek the Merciless 3x
Keruga, the Macrosage 2x (extended) 1x (foil) 1x
Kaza, Roil Chaser (promo foil)
Kargan Warleader (promo)
Kwain, Itinerant Meddler 2x
Kunoros, Hound of Athreos (extended foil)
Kardur, Doomscourge (alt)
Koll, the Forgemaster (alt)
King Narfi's Betrayal
Katilda, Dawnhart Prime
Kingpin's Pet (list)
Kotose, the Silent Spider 3x (alt) 2x (alt foil) 1x
Knight of Autumn
Kitchen Finks 2x
Kaito Shizuki 3x (foil) 2x (alt v.1) 1x
Kamiz, Obscura Oculus (extended foil)
Last Stand 3x
Lazav, Dimir Mastermind
Lotleth Troll
Linvala, Shield of Sea Gate (foil)
Liesa, Shroud of Dusk 2x
Lonis, Cryptozoologist 9x (sketch) 4x
Lavabelly Sliver 2x (etched) 1x
Lord of Extinction 2x (foil) 1x
Lim-Dûl's Vault
Lurrus of the Dream-Den (promo) 2x
Lightning Helix 4x (player rewards) 1x
Leinore, Autumn Sovereign
Lord Xander, the Collector (alt)
Life Insurance (extended)
Mardu Ascendancy (foil)
Munda, Ambush Leader
Mindswipe 3x
Mercurial Chemister
Merciless Eviction (foil)
March from the Tomb 2x
Magister of Worth
Maja, Bretagard Protector 3x (alt) 2x (alt foil) 1x
Master of Death 4x (extended) 1x (extended foil) 1x
Mortality Spear (promo foil)
Mortify (retro)
Murderous Redcap 2x (fnm) 1x
Moderation 6x (sketch) 2x
Mirari's Wake 3x (extended) 1x (commander's arssenal) 1x
Manamorphose 5x (ger) 1x
Maestros Confluence (extended) 2x
Maestros Ascendancy 3x (gilded) 1x (promo) 1x (promo foil) 1x
Maestros Charm (alt foil)
Mindwrack Liege
mayal's aria (foil)
Noyan Dar, Roil Shaper 3x
Nightveil Specter 2x (foil) 1x (BaB) 1x
Nissa of Shadowed Boughs (foil)
Nevinyrral, Urborg Tyrant
Nymris, Oona's Trickster 2x (etched) 1x
Niko Aris 2x (promo foil) 1x (extended) 1x
Nahiri, Heir of the Ancients
Niv-Mizzet, Parun
Nimble Larcenist (gilded)
Omnath, Locus of Rage (prel foil)
Orah, Skyclave Hierophant (extended) 2x
Old Stickfingers 3x (prel) 1x (alt) 1x (promo)1x
Obscura Ascendancy 2x (foil) 1x (gilded foil) 1x
Obscura Charm (alt foil)
Obscura Interceptor 2x (alt foil) 1x (alt) 1x
Oni-Cult Anvil 3x
Psychic Intrusion
Polis Crusher 2x
Prince of Thralls
Psychatog (player rewards)
Progenitor Mimic 2x
Phylath, World Sculptor 4x (extended) 3x (extended foil) 1x
Polukranos, Unchained (foil)
Putrefy (mystical archives)
Piru, the Volatile 11x (etched) 1x (extended) 3x (retro foil) 2x (retro) 1x
Progenitus (list)
Punish Ignorance
Priest of Fell Rites 2x (sketch) 1x
Parnesse, the Subtle Brush (extended foil) 2x
Perrie, the Pulverizer (extended)
Park Heights Pegasus 3x (extended) 1x (extended foil) 1x
Prismari Command
Phabine, Boss's Confidant (extended foil)
Qasali Pridemage 3x (retro) 1x (extended foil) 1x (extended) 1x
Rubblehulk (prel)
Revel of the Fallen God 2x
Reap Intellect 2x
Render Silent (foil)
Radiant Kavu
Righteous Authority 4x
Rafiq of the Many (ftv)
Rhys the Redeemed 2x
Radha, Heir to Keld 2x
Rakdos's Return 3x
Rakshasa Vizier 2x
Rienne, Angel of Rebirth (promo) 2x
Ruinous Ultimatum 2x (foil) 1x (extended) 1x
Regal Leosaur (alt foil)
rin and seri, inseparatable (extended)
Radiant Scrollwielder
Rakdos Charm 4x (retro) 1x
Radha, Heart of Keld (promo)
Risona, Asari Commander 8x (alt etched) 2x (alt) 3x (foil) 2x (extended) 1x
Rite of Harmony (promo)
Raiyuu, Storm's Edge 4x (extended) 2x (extended foil) 2x
Rigo, Streetwise Mentor 3x (alt) 1x (gilded) 1x
Rocco, Cabaretti Caterer (gilded)
Riveteers Charm (gilded)
Riveteers Ascendancy (alt) 2x
Raffine, Scheming Seer
Soul Ransom 2x
Sage of the Inward Eye 2x
Savage Knuckleblade 2x
Sultai Ascendancy 3x (foil) 1x
Spark Trooper 2x
Sharuum the Hegemon 2x (ftv) 1x
Skullbriar, the Walking Grave 2x
Silumgar's Command
Savageborn Hydra 4x (foil) 1x
Skyknight Legionnaire (promo)
Spinal Embrace
Steam Augury 2x
Sapling of Colfenor
Shadowmage Infiltrator
Snapdax, Apex of the Hunt (alternate 306)
Selkie Hedge-Mage (dci)
Sen Triplets 2x (foil) 1x
Skycat Sovereign (extended foil) 1x
Sanctum of All (foil) 2x
Silverquill Command 2x (foil) 1x
Song of Creation (extended)
Stromkirk Captain (foil)
Saffi Eriksdotter
Soulherder 3x (retro foil) 2x
Slimefoot, the Stowaway (list)
Svella, Ice Shaper (alt)
Sin Collector (fnm)
Sarulf, Realm Eater 2x
Stangg (chronicles)
Sythis, Harvest's Hand (sketch)
Satsuki, the Living Lore 3x (extended) 1x (foil) 1x
Satoru Umezawa (foil)
Sigarda, Host of Herons 2x
Sterling Grove
Slippery Bogle 4x
Slaughter Games 3x
Sprite Dragon 3x (alt foil) 2x (alt) 1x
Shardless Agent 7x (alt) 1x (retro foil) 1x (retro etched) 1x (etched) 1x
Spirit-Sister's Call (alt)
Soaring Thought-Thief (foil)
Soul of Emancipation 2x (alt) 1x (alt foil) 1x
Scheming Fence (alt)
Shattered Seraph (gilded)
Spara's Adjudicators (gilded)
Sedris, the Traitor King (extended)
Sidisi, Brood Tyrant
Temur Ascendancy
Treasury Thrull 4x (prel) 2x
Trap Essence 2x
Triad of Fates 5x (foil) 1x
Tymaret, the Murder King 2x
The Mimeoplasm (arsenal)
Teysa, Envoy of Ghosts
Thought Erasure (promo) 2x
Tezzeret, Master of the Bridge
Tajic, Legion's Edge
The Bears of Littjara 3x (promo) 1x
The Bloodsky Massacre (promo)
The Raven's Warning
The Kami War // O-Kagachi Made Manifest 5x (alt) 1x (extended) 2x (extended foil) 1x
Thopter Foundry (foil) 2x
Tidehollow Sculler 4x (retro) 1x
Territorial Kavu 5x (foil) 1x
Toluz, Clever Conductor 5x (foil) 2x (alt) 2x
Thistledown Liege
Tainted Indulgence (foil)
Terminate (foil)
Underworld Cerberus 3x
Undermine
Unexpected Results
Utter End 3x (promo) 1x
void
Violent Ultimatum (foil)
Vela the Night-Clad (ftv)
Veteran Warleader 2x
Vraska the Unseen 2x
Verazol, the Split Current 4x (extended) 2x (extended foil)1x
Vadrok, Apex of Thunder (v.1)
Vega, the Watcher (alt) 3x
Vitu-Ghazi Guildmage (list)
Vindicate 3x (extended) 1x
Wayfaring Temple 2x
Warleader's Helix (fnm)
Waking the Trolls
Wake to Slaughter (promo foil)
Wild Cantor
Wasitora, Nekoru Queen
Yavimaya's Embrace 2x
Yusri, Fortune's Flame 10x (extended) 2x (extended foil) 1x (foil) 1x
Yurlok of Scorch Thrash
Zedruu the Greathearted
Zurgo Helmsmasher 2x
Zagras, Thief of Heartbeats 5x (extended) 1x (foil) 4x
Zareth San, the Trickster (extended)
Zara, Renegade Recruiter 2x
Zilortha, Strength Incarnate (ranska BaB)
Ziatora's Envoy (foil)


Colorless

Aligned Hedron Network 2x
Akroan Horse 4x
Artisan of Kozilek 6x (fnm) 1x
Aladdin's Ring 2x
Academy Manufactor 2x (foil) 1x
Arcum's Astrolabe 4x (foil) 1x
Azorius Signet 2x
Bonesplitter (Arena league)
Bonehoard
Blight Herder 2x
Basalt Monolith 2x (collector's edition) 1x
Brainstone (foil) 2x
Candles of Leng
Chimeric Mass 2x
Contagion Clasp 2x (promo) 1x (retro) 1x
Crystal Ball (foil)
Charcoal Diamond 6x (foil) 1x
Crown of the Ages 2x
Captain's Hook (promo)
Cosmos Elixir (foil)
Crystalline Giant (promo foil)
Crown of Empires (list)
Codie, Vociferous Codex
Commander's Sphere
Cursed Totem 7x (etched) 2x
Chromatic Sphere
Codex Shredder 4x (foil) 1x
Cranial Plating 4x (foil) 1x (retro) 1x
Chromatic Star 4x
Dragon Throne of Tarkir (foil)
Duplicant
Door to Nothingness
Distended Mindbender 2x (foil) 1x
Disrupting Scepter
Diamond Lion 5x (extended) 2x (retro foil) 1x
Dermotaxi 4x (sketch) 2x
Dancing Scimitar (5ed)
Dragon's Claw 3x
Everflowing Chalice (timeshifted) 2x
Elbrus, the Binding Blade (foil)
Etched Monstrosity
Elder Deep-Fiend (prel)
Expedition Map 2x
Engineered Explosives 3x
Forebear's Blade 2x
Fire Diamond 6x
Guardian of the Ages 2x
Grindclock (foil)
Gallows at Willow Hill
Gruul Signet
Gleemax
Grapeshot Catapult (antiquities)
Grafdigger's Cage
Getaway Car 2x
God-Pharaoh's Statue
Haunted Plate Mail (foil)
Hall of Triumph (game day)
Helvault
Iterative Analysis (list)
Ichor Wellspring (foil) 2x
Ichorclaw Myr
Jar of Eyeballs (foil)
Jayemdae Tome (revised)
Karn Liberated 2x
Loxodon Warhammer
Legacy Weapon (foil x)
Lotus Bloom (retro foil)
Myr Superion (gameday)
Manor Gargoyle 3x
Moss Diamond
Marble Diamond
Mox Lotus
Myriad Construct 4x (extended) 2x (foil) 1x
Masterwork of Ingenuity 2x
Marble Diamond 2x (foil) 1x
Moss Diamond 5x (foil) 1x
Mind Stone (promo) 3x
Myr Retriever
Mirror Box
Mechtitan Core (alt)
Mascot Exhibition (foil)
Mindslaver
Nevinyrral's Disk 5x (etched) 1x
Nihil Spellbomb 4x
Nettlecyst 3x (extended foil) 1x (extended) 1x
Onulet
Obelisk of Undoing (chronicles)
Ornithopter 6x
Oblivion Stone 3x
Precursor Golem 4x
Parallax Inhibitor
Pentavus
Paradise Mantle
Pristine Talisman 3x
Primal Clay (5ed)
Pentad Prism 3x (foil) 1x
Pyxis of Pandemonium 4x
Pyrite Spellbomb (foil) 2x
Phyrexian Altar (extended foil)
Rakdos Signet
Reckoner Bankbuster (foil)
Runed Stalactite (list)
Relic of Progenitus 4x
Scroll of the Masters (foil)
Shrine of Burning Rage (promo)
Shield of the Avatar
Sigil of Distinction
Sword of the Animist
Simic Signet
Sunforger
Skull of Ramos
Seer's Sundial
Scrapheap Scrounger (foil)
Scrapyard Recombiner 3x (foil) 1x
Skyclave Relic
Sky Diamond
Sparkhunter Masticore (foil) 2x
Sol Talisman 9x (extended) 2x (etched) 3x
Sun Droplet
Surgehacker Mech 5x (alt) 2x (extended) 1x (foil) 1x
Scion of Draco (extended foil)
Springleaf Drum (lorw)
Spellskite
Spatial Contortion (fnm)
Sojourner's Companion 7x (foil) 1x
Sword of Light and Shadow (ds)
sliver token (m14) 3x
Sliver Construct 4x
Swiftfoot Boots (promo)
Tower of Calamities 2x
tuktuk the returned (token)
Talisman of Curiosity 5x (etched) 1x
Talisman of Creativity 2x (retro foil) 1x (etched) 1x
Talisman of Hierarchy 4x (etched) 1x
Talisman of Resilience 3x
Talisman of Conviction (etched)
tek (list)
The Underworld Cookbook 4x (retro foil) 1x (etched) 1x (retro) 1x
Tormod's Crypt
Unlicensed Hearse
Void Mirror 4x (extended foil) 1x (retro foil) 1x
Whetwheel
Whispersilk Cloak 2x
Warping Wail 2x
Welding Jar 2x
Witchbane Orb (foil)
Witch's Oven (foil)
Zabaz, the Glimmerwasp 4x (extended foil) 1x (extended) 1x

Lands

Ancient Den (retro)
Azorius Chancery 4x (foil) 2x (extended foil) 1x
Arid Mesa 6x (prel foil) 1x (extended foil) 1x (etched) 2x (retro foil) 1x
Buried Ruin 2x
Base Camp (foil)
Bojuka Bog
Boros Garrison 3x
Barkchannel Pathway // Tidechannel Pathway 3x (extended foil) 1x (extended) 1x
Bloodstained Mire (khans foil)
Blooming Marsh 3x
Branchloft Pathway // Boulderloft Pathway (extended foil) 2x
Blightstep Pathway // Searstep Pathway 4x (extended) 1x (foil) 1x
Blood Crypt (rtr foil) 1x
Calciform Pools 3x
Command Tower
Crawling Barrens (extended foil)
Castle Ardenvale (promo)
Castle Sengir
Coral Atoll
Castle Vantress
Cathedral of War (promo)
Cabal Coffers 3x (extended) 1x
Celestial Colonnade 2x
Clifftop Retreat
Clearwater Pathway // Murkwater Pathway 5x (extended foil) 2x (extended) 2x (foil) 1x
Cragcrown Pathway // Timbercrown Pathway (extended)
Castle Locthwain
City of Brass (foil)
Dreadship Reef
Desert (ftv)
Dryad Arbor
Darksteel Citadel 2x
Dimir Aqueduct 5x (foil) 1x (extended) 1x
Darkbore Pathway // Slitherbore Pathway (extended)
Evolving Wilds 3x (DnD alt) 1x (da foil good) 1x (tarkir promo) 1x
Eiganjo, Seat of the Empire 2x (foil) 1x (extended foil) 1x
Flood Plain 2x
Frontier Bivouac 3x
Forgotten Cave 3x
Fungal Reaches
Field of Ruin 3x (foil) 1x
Grove of the Guardian 6x (prel) 1x (foil) 1x
Golgari Rot Farm
Glacial Fortress
Gemstone Mine 4x
Glimmerpost 4x
Ghost Quarter 3x (foil) 1x
Gruul Turf 4x (extended foil) 2x
Hellion Crucible
Hashep Oasis (list)
Haunted Ridge 3x (promo) 2x
Ice Floe
Isolated Chapel 5x
izzet boilworks 2x (extended) 1x
Jungle Basin
Jetmir's Garden 3x (extended) 1x (foil) 1x (prellu) 1x
Karoo
Karplusan Forest 6x (ia) 1x (korean) 1x
Khalni Garden 3x
Ketria Triome (alt)
Llanowar Reborn
Lavaclaw Reaches 2x
Lonely Sandbar 5x
Lumbering Falls 2x
Maze's End 11x (prel) 9x
Murmuring Bosk (ftv)
Molten Slagheap
Mishra's Factory 9x (foil) 4x (extended) 1x
Mistveil Plains (foil)
Mystic Sanctuary 4x
Marsh Flats 10x (etched) 2x (extended) 1x (retro foil) 1x
Misty Rainforest 5x (extended) 1x
Mana Confluence (BaB) 2x
Nomad Outpost 6x
New Benalia
Nimbus Maze 2x
Opulent Palace 4x
Opal Palace 4x
Orzhov Basilica 6x (guildpact foil) 1x (extended) 1x
Overgrown Tomb 3x (rtr) 1x (grn) 2x
Path of Ancestry 5x (foil) 1x
Power Depot (foil)
Rhystic Cave
Riptide Laboratory 7x
Rogue's Passage
Radiant Fountain 4x (foil) 2x
Raging Ravine
Rootbound Crag 3x
Rockfall Vale (promo)
Rakdos Carnarium 2x (extended foil) 1x (extended) 1x
Raffine's Tower (promo foil)
Stensia Bloodhall 3x (foil) 1x
Saltcrusted Steppe 2x
Sandsteppe Citadel
Spinerock Knoll
Secluded Steppe 7x
Swarmyard
Stirring Wildwood
Scrying Sheets (list)
Scavenger Grounds
Sanctum of Ugin 2x
Slayers' Stronghold
Shefet Dunes 2x
Shambling Vent
Selesnya Sanctuary 3x (extended foil) 1x
Shivan Reef
Simic Growth Chamber 4x
Seachrome Coast (expedition foil)
Scalding Tarn 10x (secret lair) 2x (retro etched) 2x (retro) 2x
Sokenzan, Crucible of Defiance 3x (foil) (alt) 1x (extended foil) 1x
Stomping Ground
Snow-Covered Plains 7x
Snow-Covered Island 2x (coldsnap)
Snow-Covered Swamp 6x
Snow-Covered Mountain 4x
Snow-Covered Forest 8x
Teetering Peaks (fnm)
Transguild Promenade (foil)
Terramorphic Expanse 3x (foil) 2x
Tainted Field 6x
Tranquil Thicket 3x
Throne of Makindi 4x (extended foil) 1x (foil) 2x
Tyrite Sanctum (foil)
Thriving Isle
The World Tree (promo)
Thespian's Stage
Tectonic Edge (fnm)
Tree of Tales 4x
Temple of Triumph 4x (extended) 2x (foil) 2x
Temple of Malady (extended foil) 2x
Temple of Mystery 2x (foil) 1x
Temple of Deceit 2x (extended foil) 1x (foil) 1x
Temple of Silence 2x (foil) 1x
Temple of Plenty 3x (extended) 2x
Takenuma, Abandoned Mire 3x (extended) 2x (extended foil) 1x
Temple Garden (og rav) 2x
Urza's Factory
Urza's Power Plant 5x (foil) 2x (topper) 1x
Urza's Tower 5x
Urza's Mine 4x (foil) 1x
Voldaren Estate (alt foil) 3x
Vault of Whispers
Vesuva (list)
Verdant Catacombs 8x (retro) 1x (extended foil) 1x
Windbrisk Heights 4x
Xander's Lounge
Yavimaya Coast (korean apo)
Yavimaya, Cradle of Growth 10x (extended foil) 1x (etched) 1x (extended) 2x (retro foil) 1x
Ziatora's Proving Ground (alt)