Poromagia

Kirjoittaja

Aihe: Tomaton H/W Paljon uutta päivitetty! (Luettu 9379 kertaa)

Paikalla Tomato99

Voin myös tarvittaessa myydä kortteja. Ota rohkeasti yhteyttä jos havelta löytyy jotain, koska olen kiinnostunut myös hyvin monista foileista joita en listallani mainitse ja enköhän nyt melkein aina listaltasi jotain löydä.




Crucible of Worlds


Silent Clearing
3x Skyclave Apparition
3x Aether Vial
2x Winds of Abandon

Teferi, Hero of Dominaria
3x Snapcaster Mage
Spell Snare
2x Eliminate
Force of Negation
4x Kaya's Guile
Archmage's Charm
Castle Vantress
2x Mystic Gate
4x Polluted Delta
Sunken Ruins
Watery Grave
2x Aether Gust
2x Celestial Purge
Mystical Dispute
Supreme Verdict


Agadeem's Awakening // Agadeem, the Undercrypt
Pact of Negation
3x Force of Vigor
Leyline of Lifeforce



2x Mana Confluence
Lurrus of the Dream-Den


Ravages of War
Iona, Shield of Emeria

Arcane Artisan
Champion of Wits
Mass Manipulation

Rotting Regisaur
Yawgmoth, Thran Physician
Ink-Eyes, Servant of Oni

Glorybringer
Ilharg, the Raze-Boar
Lukka, Coppercoat Outcast
Chandra, Awakened Inferno

Biogenic Ooze

Huntmaster of the Fells
Uro, Titan of Nature's Wrath
Dack Fayden
Trostani Discordant
Bedevil

Skysovereign, Consul Flagship
Grim Monolith
Kozilek, Butcher of Truth
Ulamog, the Infinite Gyre
The Immortal Sun
Golos, Tireless Pilgrim

Volcanic Island


xxx Polluted Delta
xxx Bloodstained Mire
xxx Windswept Heath
xxx Flooded Strand
xxx Wooded Foothills
xxx Arid Mesa
xxx Scalding Tarn
xxx Verdant Catacombs
xxx Misty Rainforest
xxx Marsh Flats

xxx Steam Vents
xxx Hallowed Fountain
xxx Watery Grave
xxx Overgrown Tomb
xxx Temple Garden
xxx Sacred Foundry
xxx Stomping Grounds
xxx Breeding Pool
xxx Godless Shrine
xxx Blood Crypt


LOw wanttina reserved listaa

Ancestral Recall
3x Badlands
3xBayou
Black Lotus
4x Blaze of Glory
3x Braingeyser
4x Chaos Orb
4x Contract from Below
3x Copy Artifact
4x Cyclopean Tomb
4x Darkpact
3x Demonic Attorney
3x Farmstead
4x Fastbond
4x Forcefield
2x Fork
4x Gauntlet of Might
4x Granite Gargoyle
4x Illusionary Mask
4x Kudzu
4x Lich
Mox Emerald
Mox Jet
Mox Pearl
Mox Ruby
Mox Sapphire
4x Natural Selection
3x Plateau
4x Raging River
4x Roc of Kher Ridges
2x Rock Hydra
3xSavannah
3x Scrubland
3x Sedge Troll
3x Taiga
Time Vault
Time Walk
Timetwister
3x Tropical Island
3x Tundra
4x Two-Headed Giant of Foriys
3x Underground Sea
4x Vesuvan Doppelganger
4x Veteran Bodyguard
3x Volcanic Island
4x Wheel of Fortune
4x Word of Command

Arabian Nights

4x Ali from Cairo
4x Bazaar of Baghdad
4x City in a Bottle
4x Diamond Valley
4x Drop of Honey
4x Elephant Graveyard
4x Guardian Beast
4x Ifh-Bíff Efreet
4x Island of Wak-Wak
4x Jihad
4x Juzám Djinn
4x Khabál Ghoul
4x King Suleiman
4x Library of Alexandria
4x Merchant Ship
4x Old Man of the Sea
4x Pyramids
4x Ring of Ma'rûf
4x Sandals of Abdallah
4x Serendib Djinn
4x Shahrazad
4x Singing Tree

Antiquities

4x Argivian Archaeologist
4x Candelabra of Tawnos
4x Citanul Druid
4x Damping Field
4x Gaea's Avenger
4x Gate to Phyrexia
4x Golgothian Sylex
4x Haunting Wind
4x Martyrs of Korlis
4x Mightstone
4x Mishra's Workshop
4x Power Artifact
4x Powerleech
4x Su-Chi
4x Tawnos's Coffin
3x Transmute Artifact
4x Urza's Miter
4x Weakstone

Legends

4x The Abyss
4x Acid Rain
4x Adun Oakenshield
4x Al-abara's Carpet
4x Alchor's Tomb
4x All Hallow's Eve
4x Angus Mackenzie
4x Bartel Runeaxe
4x Boris Devilboon
4x Caverns of Despair
4x Chains of Mephistopheles
4x Cleanse
4x Disharmony
4x Divine Intervention
4x Elder Spawn
4x Eureka
4x Falling Star
4x Field of Dreams
4x Firestorm Phoenix
4x Forethought Amulet
4x Gosta Dirk
4x Gravity Sphere
4x Gwendlyn Di Corci
4x Halfdane
4x Hazezon Tamar
4x Hellfire
4x Imprison
4x In the Eye of Chaos
4x Infinite Authority
4x Invoke Prejudice
4x Jacques le Vert
4x Jovial Evil
4x Knowledge Vault
4x Kobold Overlord
4x Lady Caleria
4x Lady Evangela
4x Land Equilibrium
4x Life Matrix
4x Lifeblood
4x Living Plane
4x Livonya Silone
4x Mana Matrix
4x Master of the Hunt
4x Mirror Universe
4x Moat
4x Mold Demon
4x Nether Void
4x North Star
4x Nova Pentacle
4x Pixie Queen
4x Planar Gate
4x Quarum Trench Gnomes
4x Ragnar
4x Ramses Overdark
3x Rapid Fire
4x Rasputin Dreamweaver
4x Reverberation
4x Ring of Immortals
4x Rohgahh of Kher Keep
4x Spinal Villain
4x Spiritual Sanctuary
4x Storm World
4x Sword of the Ages
4x The Tabernacle at Pendrell Vale
4x Telekinesis
4x Tetsuo Umezawa
4x Thunder Spirit
4x Tuknir Deathlock
4x Typhoon
4x Ur-Drago
4x Willow Satyr
4x Wood Elemental

The Dark

4x City of Shadows
4x Cleansing
3x Eternal Flame
4x Exorcist
2x Frankenstein's Monster
4x Goblin Wizard
4x Grave Robbers
4x Hidden Path
4x Knights of Thorn
4x Lurker
4x Mana Vortex
4x Martyr's Cry
4x Nameless Race
4x Niall Silvain
4x Preacher
4x Psychic Allergy
4x Scarwood Bandits
3x Season of the Witch
4x Sorrow's Path
4x Stone Calendar
4x Tracker
4x Worms of the Earth
4x Wormwood Treefolk

Fallen Empires

4x Aeolipile
4x Balm of Restoration
4x Conch Horn
4x Delif's Cube
3x Draconian Cylix
3x Dwarven Armorer
4x Ebon Praetor
4x Elven Lyre
3x Elvish Farmer
3x Fungal Bloom
3x Goblin Flotilla
3x Hand of Justice
4x Homarid Shaman
3x Icatian Lieutenant
4x Icatian Skirmishers
4x Implements of Sacrifice
4x Rainbow Vale
4x Ring of Renewal
4x River Merfolk
3x Spirit Shield
3x Thelon's Curse
4x Thelonite Monk
4x Thrull Champion
3x Tourach's Gate
4x Vodalian Knights
4x Vodalian War Machine
4x Zelyon Sword

Ice Age

3x Aegis of the Meek
2x Altar of Bone
2x Amulet of Quoz
Balduvian Hydra
3x Blizzard
3x Brand of Ill Omen
4x Call to Arms
3x Chromatic Armor
4x Earthlink
4x Energy Storm
3x Flow of Maggots
3x Formation
4x Fyndhorn Pollen
3x General Jarkeld
4x Glacial Crevasses
4x Halls of Mist
3x Hot Springs
4x Ice Cauldron
4x Illusionary Presence
2x Illusions of Grandeur
4x Infernal Denizen
4x Jester's Mask
3x Kjeldoran Knight
4x Kjeldoran Phalanx
2x Land Cap
4x Lava Tubes
4x Márton Stromgald
4x Mercenaries
3x Mesmeric Trance
4x Minion of Tevesh Szat
4x Mountain Titan
2x Mudslide
3x Musician
4x Mystic Might
3x Polar Kraken
4x Reality Twist
4x River Delta
3x Ritual of Subdual
4x Skeleton Ship
3x Snowblind
2x Soldevi Golem
4x Spoils of Evil
4x Spoils of War
3x Storm Spirit
3x Timberline Ridge
4x Trailblazer
4x Veldt
3x Winter's Chill

Homelands

4x An-Zerrin Ruins
3x Anaba Ancestor
3x Anaba Spirit Crafter
3x Apocalypse Chime
4x Autumn Willow
3x Aysen Crusader
4x Aysen Highway
4x Baki's Curse
3x Baron Sengir
4x Beast Walkers
3x Black Carriage
4x Chain Stasis
2x Daughter of Autumn
4x Didgeridoo
4x Dwarven Pony
3x Dwarven Sea Clan
3x Faerie Noble
4x Grandmother Sengir
4x Hazduhr the Abbot
4x Heart Wolf
4x Koskun Falls
4x Leeches
4x Mammoth Harness
Marjhan
4x Mystic Decree
4x Narwhal
4x Reveka, Wizard Savant
3x Rysorian Badger
3x Serra Aviary
Soraya the Falconer
3x Timmerian Fiends
4x Veldrane of Sengir
4x Wall of Kelp
4x Willow Priestess
3x Winter Sky

Alliances

4x Ashnod's Cylix
3x Chaos Harlequin
2x Dystopia
4x Fatal Lore
4x Floodwater Dam
3x Gargantuan Gorilla
3x Gustha's Scepter
4x Heart of Yavimaya
4x Helm of Obedience
4x Ivory Gargoyle
2x Kaysa
3x Keeper of Tresserhorn
4x Kjeldoran Outpost
3x Krovikan Horror
4x Lake of the Dead
3x Lodestone Bauble
Lord of Tresserhorn
3x Misfortune
4x Nature's Wrath
4x Omen of Fire
4x Phantasmal Sphere
3x Phelddagrif
3x Phyrexian Devourer
4x Phyrexian Portal
4x Ritual of the Machine
4x Rogue Skycaptain
3x Royal Decree
4x Sheltered Valley
4x Soldevi Digger
4x Soldevi Excavations
4x Splintering Wind
3x Sustaining Spirit
3x Sworn Defender
3x Thawing Glaciers
4x Thought Lash
2x Tidal Control
3x Tornado
4x Varchild's War-Riders
4x Wandering Mage
4x Winter's Night

Mirage

3x Acidic Dagger
3x Afiya Grove
2x Amulet of Unmaking
3x Asmira, Holy Avenger
3x Auspicious Ancestor
2x Barreling Attack
3x Bazaar of Wonders
3x Benthic Djinn
3x Bone Mask
3x Brushwagg
4x Cadaverous Bloom
4x Canopy Dragon
2x Carrion
4x Catacomb Dragon
4x Chaosphere
4x Circle of Despair
4x Cycle of Life
4x Discordant Spirit
2x Divine Retribution
3x Emberwilde Caliph
4x Emberwilde Djinn
2x Energy Bolt
2x Energy Vortex
4x Forsaken Wastes
3x Frenetic Efreet
2x Grim Feast
4x Hakim, Loreweaver
3x Hall of Gemstone
4x Harbinger of Night
3x Hivis of the Scale
4x Jabari's Influence
3x Jungle Patrol
4x Kukemssa Pirates
3x Leering Gargoyle
4x Lion's Eye Diamond
3x Malignant Growth
4x Mangara's Tome
3x Mindbender Spores
4x Misers' Cage
4x Mist Dragon
2x Natural Balance
2x Null Chamber
4x Paupers' Cage
3x Phyrexian Dreadnought
2x Phyrexian Purge
4x Phyrexian Tribute
4x Political Trickery
2x Preferred Selection
4x Prismatic Lace
2x Purgatory
Purraj of Urborg
3x Rashida Scalebane
Razor Pendulum
4x Reflect Damage
Reparations
3x Rock Basilisk
3x Sawback Manticore
3x Seeds of Innocence
4x Shallow Grave
4x Shauku, Endbringer
2x Shimmer
Sidar Jabari
3x Soul Echo
4x Spectral Guardian
3x Spirit of the Night
3x Subterranean Spirit
4x Tainted Specter
Taniwha
4x Teeka's Dragon
4x Teferi's Imp
2x Teferi's Isle
2x Telim'Tor
3x Telim'Tor's Edict
4x Tombstone Stairwell
4x Torrent of Lava
Unfulfilled Desires
2x Ventifact Bottle
4x Warping Wurm
3x Wellspring
3x Yare
2x Zirilan of the Claw
4x Zuberi, Golden Feather

4x Aku Djinn
4xAnvil of Bogardan
Breathstealer's Crypt
Chronatog
3x City of Solitude
2x Corrosion
4x Diamond Kaleidoscope
4x Elkin Lair
4x Equipoise
2x Eye of Singularity
2x Femeref Enchantress
3x Firestorm Hellkite
4x Flooded Shoreline
3x Forbidden Ritual
4x Griffin Canyon
3x Guiding Spirit
Kaervek's Spite
3x Katabatic Winds
4x Kookus
4x Lichenthrope
4x Lightning Cloud
4x Ogre Enforcer
Phyrexian Marauder
4x Pillar Tombs of Aku
Pygmy Hippo
4x Quirion Druid
2x Rainbow Efreet
3x Retribution of the Meek
4x Righteous War
3x Sands of Time
4x Squandered Resources
4x Suleiman's Legacy
3x Teferi's Realm
4x Tithe
3x Triangle of War
Undiscovered Paradise
4x Viashivan Dragon
4x Zhalfirin Crusader

3x Abeyance
4x Aboroth
4x Ancestral Knowledge
3x Avizoa
4x Bone Dancer
4x Bösium Strip
4x Bubble Matrix
4x Debt of Loyalty
4x Dwarven Thaumaturgist
4x Ertai's Familiar
3x Firestorm
Fungus Elemental
4x Gallowbraid
4x Goblin Bomb
4x Heart of Bogardan
4x Heat Stroke
3x Infernal Tribute
2x Inner Sanctum
4x Liege of the Hollows
3x Lotus Vale
4x Mana Web
3x Maraxus of Keld
3x Morinfen
3x Mwonvuli Ooze
4x Null Rod
3x Paradigm Shift
3x Peacekeeper
3x Pendrell Mists
2x Psychic Vortex
4x Scorched Ruins
3x Thran Tome
4x Tolarian Entrancer
4x Tolarian Serpent
3x Urborg Justice
3x Urborg Stalker
3x Wave of Terror
3x Well of Knowledge
4x Winding Canyons
3x Xanthic Statue

Tempest

4x Aluren
2x Apocalypse
Avenging Angel
2x Commander Greven il-Vec
2x Corpse Dance
2x Cursed Scroll
4x Earthcraft
Eladamri, Lord of Leaves
4x Escaped Shapeshifter
3x Humility
3x Meditate
3x Orim, Samite Healer
3x Recycle
2x Sarcomancy
3x Selenia, Dark Angel

Stronghold

2x Crovax the Cursed
2x Dream Halls
4x Mox Diamond
3x Silver Wyvern
2x Sliver Queen
3x Volrath's Stronghold

Exodus

3x City of Traitors
3x Dominating Licid
4x Ertai, Wizard Adept
3x Exalted Dragon
4x Hatred
2x Oath of Ghouls
2x Recurring Nightmare
4x Survival of the Fittest

Urza's Saga

3x Argothian Wurm
2x Barrin, Master Wizard
2x Citanul Centaurs
3x Gaea's Cradle
4x Gilded Drake
Great Whale
3x Herald of Serra
2x Karn, Silver Golem
2x Lifeline
3x Lightning Dragon
2x Morphling
3x Opal Archangel
3x Serra's Sanctum
4x Tolarian Academy
4x Time Spiral
4x Yawgmoth's Will
2x Zephid

Urza's Legacy

Deranged Hermit
4x Grim Monolith
3x Memory Jar
4x Palinchron
4x Radiant, Archangel
Ring of Gix
3x Second Chance
4x Weatherseed Treefolk

Urza's Destiny

4x Academy Rector
3x Carnival of Souls
3x Covetous Dragon
3x Masticore
4x Metalworker
2x Opalescence
2x Phyrexian Negator
3x Powder Keg
Rofellos, Llanowar Emissary
4x Replenish
2x Treachery
4x Yavimaya Hollow
2x Yawgmoth's Bargain


+Tykkään selailla listoja

throw-inninä

full art ja foil basicit kelpaa aina.
1/1 flying thopter token
2x 1/1 squirrel
1/1 prowess monk
1/1 faerie rogue black
2x 1/1 deathtouch incect
manifest
3/3 Lifelin wurm 2x
6/6 wurm
0/1 plant
energy reserve
kaladesh nissa emblem
mirrodin koth emblem
1/1 dt snake
ally gideon emblem
ob nixilis emblem
roaring flame emblem
3/3 angel
Käyttiksiä

White

Ethereal Armor 7x
Oblivion Ring 8x
Raise the Alarm 11x
Soul Warden 2x
Apostle's Blessing 9x
Ajani's Pridemate 2x
Spirit Mantle
Ray of Revelation 2x
Kami of Ancient Law (stamped)
Ghostly Prison 3x (fnm) 1x
Valorous Stance 5x (foil) 2x
Wrath of God 2x
Squadron Hawk 5x
Intangible Virtue 13x
Declaration in Stone 2x (foil) 1x
Martyr of Sands 3x
Reveillark
Daybreak Coronet
Venerated Loxodon
Spectral Procession 5x
Dispatch 3x (foil) 1x
Worship 2x
Path to Exile
Swords to Plowshares
Sunlance 2x (foil) 1x
Wall of Omens 2x
Aura of Silence
Blazing Archon
Lingering Souls
Mirran Crusader 2x (BaB) 1x
Champion of the Parish 6x
Hero of Bladehold (promo)
Soul's Attendant 2x
Brave the Elements
Burrenton Forge-Tender 3x
Ranger of Eos
Disenchant 4x (foil) 2x
Thraben Inspector 4x
Council's Judgment
Baneslayer Angel
Eldrazi Displacer 2x
Selfless Spirit 2x
Restoration Angel 3x (spanish promo)
Council's Judgment (extended foil)
Chancellor of the Annex
Karametra's Blessing
Sentinel's Eyes
Felidar Retreat (extended)
Stoneforge Mystic (ww)
Hushbringer
Flickerwisp
Condemn
Path to Exile 5x (foil)1x
2x oust
Entreat the Angels
Timely Reinforcements 3x
Shining Shoal 4x
Angel's Grace 4x
Blade Splicer 4x
Containment Priest
All That Glitters
Gods Willing (mystical A foil)
Elite Spellbinder


Blue


Delay
Memory Lapse 2x
Turnabout
Hive Mind 3x
Mana Leak 9x
Twisted Image 8x
Void Snare 3x
Dispel 12x
Repeal 10x
Waterfront Bouncer
Peer Through Depths 2x
Spell Pierce (zendikar)
Thought Scour 7x
Negate 4x (foil) 1x (mystical A Etched)
Deep Analysis
Mulldrifter
Sea Gate Oracle
Forbidden Alchemy
Brainstorm 11x (foil) 1x
Thirst for Knowledge 7x (foil) 2x
Harbinger of the Tides
Unsubstantiate 2x (foil) 1x
Deceiver Exarch
Blighted Agent
Treasure Cruise
Disrupting Shoal
Split Decision 2x (foil) 1x
Telling Time 2x
Anticipate 2x
Siren Stormtamer 3x
Fatestitcher
Misdirection 2x
Stifle
Master of Etherium
Breakthrough
Hedron Crab
Trinket Mage
Spellstutter Sprite 2x
Llawan, Cephalid Empress 2x
Think Twice
Memory's Journey 2x
Boomerang 2x
Windfall
Logic Knot
Spell Snare
Master of Waves (foil)
Ruin Crab 10x (extended foil) 3x (extended) 5x (foil) 2x
Fact or Fiction
opt 4x
Sea Gate Restoration // Sea Gate, Reborn 3x (extended foil) 2x (foil) 1x
Preordain 2x
Hullbreacher 3x (extended) 1x
Omen of the Sea 5x (foil) 1x
Condescend
Jace, the Mind Sculptor
Cryptic Command
Ceremonious Rejection 2x
Gitaxian Probe 3x (fnm)
Shark Typhoon (extended) 2x
Stormwing Entity (extended)


Black

Shrieking Affliction 2x
Deathmark 2x
Putrid Imp (premium)
Illness in the Ranks
Killing Wave 2x (gameday) 1x
Nekrataal
Murderous Cut
Vault Skirge 2x
Wrench Mind 2x
Vampire Nighthawk 2x
Balustrade Spy 7x
Diabolic Servitude (urzas)
Vendetta
Chainer's Edict 2x
Duress 8x (mystical A foil) 1x (mystical archives) 1x
Dark Ritual 9x
Smother
Street Wraith 3x
Undercity Informer 3x
Gurmag Angler 8x
Soulflayer
Spoils of the Vault 5x
Golgari Thug 2x
Wasteland Strangler
Doom Blade 4x
Raven's Crime
Go for the Throat 2x
Skinrender 4x
Unburial Rites 4x
Diabolic Tutor
Innocent Blood
Zulaport Cutthroat 2x
Dismember 2x
Stinkweed Imp 2x
Bump in the Night 2x
Victim of Night 2x
Animate Dead
Night's Whisper 2x
Hymn to Tourach
Toxic Deluge 2x
Malicious Affliction
Disfigure (zen foil)
Cling to Dust (foil)
Feed the Swarm 4x (foil) 3x
Disciple of the Vault 2x (foil) 1x
Vampire Hexmage 3x (foil) 1x
Oubliette 3x (foil) 1x
Inquisition of Kozilek 3x (jap mystical A etched) 1x (mystical archives) 1x
Unearth 2x
Diabolic Edict
Viscera Seer 4x
Fatal Push 2x
Ad Nauseam 4x
Smallpox
Liliana, the Last Hope (list)


Red

Smash to Smithereens 5x
Tormenting Voice 8x
Galvanic Blast 8x (foil) 2x
Shrapnel Blast 7x
Burst Lightning 3x
Whipflare
Tribal Flames 3x
Mogg War Marshal
Volcanic Fallout 3x (foil) 1x
Desperate Ravings 7x
Sudden Shock 2x
Punishing Fire 2x
Keldon Marauders
Anarchy
Stingscourger 4x
Flame Javelin
Magma Spray
Meteor Blast
Through the Breach
Shatterstorm 2x
Hordeling Outburst
Staggershock
Cathartic Reunion 4x (foil) 1x
Vexing Devil 2x
Lightning Axe 2x
Young Pyromancer 3x
Greater Gargadon 2x
Searing Blaze 2x
Faithless Looting 10x
Conflagrate (foil)
Seismic Assault
Fiery Temper 2x
Maximize Velocity
Legion Loyalist
Gut Shot
Firebolt 3x
Ancient Grudge 2x
Monastery Swiftspear 2x
Infernal Plunge
Battle Hymn 2x
Harvest Pyre 2x
Vandalblast
Flashfires 2x
Flame Jab
Kiln Fiend 3x
Pyrokinesis
Price of Progress
Chain Lightning 2x
Rift Bolt
Forked Bolt
Seal of Fire
Stormbreath Dragon
Stone Rain
Grapeshot
Pyroclasm 3x
Empty the Warrens (italo)
Mogg War Marshal 2x
Lightning Bolt 3x (rev italo) 1x
Shenanigans 2x
Abrade
Goblin Matron 2x
Temur Battle Rage 2x
Lightning Axe 3x (foil) 1x
Grim Lavamancer 2x
Lava Dart 2x
Cleansing Wildfire (foil) 3x
Underworld Breach (extended)
Blood Moon (extended foil)
Goblin Welder 4x
Pyromancer Ascension 4x
Flamewake Phoenix 4x



Green

Experiment One 3x (fnm) 1x
Wild Nacatl 2x (fnm) 1x
Summer Bloom
Mutagenic Growth 2x
Feed the Clan 9x
Jungle Weaver 2x
Elvish Visionary 11x
Hooting Mandrills 6x
Carrion Call 2x
Harrow 2x
Gladecover Scout 4x
Ranger's Guile 4x (foil) 2x
Spider Umbra 3x
Wild Defiance 3x (foil) 1x
Avacyn's Pilgrim 4x
Leatherback Baloth (fnm)
Farseek 2x
Kalonian Tusker 2x
Rancor 2x
Indrik Stomphowler
Fertile Ground
Wall of Roots 2x
Explore
Nature's Claim
Birds of Paradise
Summoner's Pact (german FS)
Arbor Elf 7x
Search for Tomorrow 4x
Blossoming Defense
Tinder Wall
Chameleon Colossus (ftw)
Wild Mongrel
Mwonvuli Acid-Moss
Become Immense 4x
Woodfall Primus 2x
Llanowar Elves 4x
Imperious Perfect
Vines of Vastwood 3x (foil) 1x
Eternal Witness
Sylvan Scrying
Elvish Mystic 2x
Hardened Scales
Acidic Slime 2x
Channel (rev)
Recross the Paths 6x
Lead the Stampede
Aspect of Hydra
Spidersilk Armor 2x
Viridian Corrupter
Might of Old Krosa 3x
Obstinate Baloth
Heritage Druid
Green Sun's Zenith
Oath of Nissa (prel)
Summoning Trap
Duskwatch Recruiter
Nimble Mongoose 7x
Ancient Stirrings 4x
World Breaker 2x
Veteran Explorer (foil)
Regrowth
Scale Up
Wall of Blossoms 2x
Reclamation Sage 4x
Crop Rotation 3x (foil) 1x
Satyr Wayfinder
Invigorate 4x (foil) 2x
Weather the Storm 3x
Fyndhorn Elves
Tangled Florahedron // Tangled Vale (foil)
Barrier Breach (foil)
Crop Rotation (extended foil)
Heroic Intervention (extended)
Vorinclex, Monstrous Raider (alt v.1 foil)
Revenge of the Hunted 4x



Multi

Izzet Charm 6x
Counterflux 2x
Murderous Redcap 2x
Slaughter Games 3x
Nightveil Specter 2x (promo) 1x
Rakdos Charm 12x (foil) 1x
Wrenn and Six
Borborygmos Enraged
Judge's Familiar 2x (fnm) 1x
Drogskol Captain 3x
Ashenmoor Gouger
Ashen Rider
Goblin Electromancer 5x
Sundering Growth 6x
Dryad Militant 7x (gmaeday) 1x
Terminate
Kitchen Finks (mm)
Armadillo Cloak 3x (foil) 1x
Reflector Mage 2x
Kambal, Consul of Allocation
Underworld Cerberus 2x
Mantis Rider 5x
Garna, the Bloodflame 3x
Golgari Charm 9x
Slippery Bogle 5x
Manamorphose 2x (german) 1x
Sin Collector 6x (fnm) 1x
Dreadbore
Anafenza, the Foremost
Boros Charm
Electrolyze 2x
Deathrite Shaman 6x
Flame-Kin Zealot 2x (foil) 1x
Bring to Light
Unflinching Courage 2x
Tidehollow Sculler 8x
Ghor-Clan Rampager 9x (foil) 2x (fnm) 1x
Bloodbraid Elf 2x
Firemind's Foresight 5x (foil) 1x
Siege Rhino
Izzet Staticaster 5x
Wear // Tear
Shaman of the Pack 2x
Wee Dragonauts
Shardless Agent
Zealous Persecution
Wild Cantor 2x
Maelstrom Pulse
Qasali Pridemage
Nahiri, the Harbinger
Dromoka's Command
Pernicious Deed
Geist of Saint Traft (dd)
Terminate
Lightning Helix 6x (player rewards) 1x
Thopter Foundry (foil)
Glimpse the Unthinkable
Hogaak, Arisen Necropolis
Fulminator Mage
Eladamri's Call
Omnath, Locus of Creation 5x (extended) 3x (foil) 2x
Sprite Dragon (alt foil) 2x
Detention Sphere 2x
Grisly Salvage 4x (fnm) 1x
Destructive Revelry 4x
Dimir Charm 4x (fnm) 1x
Fire // Ice 4x
Blightning 4x
Thrilling Discovery
Fracture 2x (foil) 1x

Colorless

Ornithopter 7x
Darksteel Juggernaut 2x
Mindslaver
Black Vise
Ghoulcaller's Bell 8x (foil) 1x
Kuldotha Forgemaster
Isochron Scepter (mirrodin)
Pristine Talisman
Chromatic Sphere
Relic of Progenitus 2x
Matter Reshaper 2x
Ichor Wellspring 2x (foil) 1x
Damping Sphere
Springleaf Drum 8x (foil) 1x
Ichorclaw Myr 6x
Cranial Plating 2x (foil) 1x
Welding Jar 4x (foil) 1x
Goblin Charbelcher 5x
Memnite 5x
Spellskite
Grafdigger's Cage
Shriekhorn
Arcbound Worker
Tormod's Crypt 8x (foil) 1x
Dragon's Claw 3x
Ratchet Bomb 2x
Thought-Knot Seer 6x
Spatial Contortion 2x (fnm) 1x
Myr Retriever 2x
Chromatic Star 7x
Expedition Map 5x
Pentad Prism 3x (foil) 1x
Sword of Body and Mind 3x
Sword of War and Peace 4x
Liquimetal Coating
Ugin, the Ineffable
Codex Shredder 7x (foil) 1x
Phyrexian Revoker (foil)
Sundering Titan
Soul-Guide Lantern (foil)
Mana Crypt (extended foil)
Trinisphere
Wurmcoil Engine (ScM)
Witchbane Orb 4x (foil) 1x
Etched Champion 4x
Grindstone 4x
Sensei's Divining Top 4x (ChK)
Painter's Servant 4x
Pithing Needle 4x
Pyxis of Pandemonium 4x
Blightsteel Colossus
Azorius Signet 4x
Arcum's Astrolabe 4x (foil) 1x
Relic of Progenitus 4x
Warping Wail 4x



Lands

Glimmerpost 5x
Boros Garrison 2x
Rakdos Carnarium 3x
Gruul Turf 6x (foil) 1x
Simic Growth Chamber 7x
Blackcleave Cliffs
Woodland Cemetery
Sunpetal Grove 2x
Shambling Vent 2x
Raging Ravine
Temple of Plenty 3x (extended) 2x
Temple of Silence
Temple of Mystery 3x (foil) 1x (extended) 1x
Karplusan Forest 5x (asian) 1x (IE) 1x
Yavimaya Coast (asian)
Godless Shrine 2x
Graven Cairns 3x
Slayers' Stronghold
Darksteel Citadel 2x
Sejiri Steppe
Cathedral of War (promo)
Cloudpost 2x
Khalni Garden 3x
Tainted Isle
Temple of Triumph 3x (foil) 2x (extended) 1x
Golgari Rot Farm 11x
Azorius Chancery 6x (foil) 2x
Sanctum of Ugin
Mishra's Factory 4x (foil) 2x
Lumbering Falls 3x
Underground River (x)
Caves of Koilos (event)
adarkan Wastes (ia)
Brushland (ia)
Graven Cairns 2x (fs) 1x
Dragonskull Summit
Smoldering Marsh
Concealed Courtyard
Minamo, School at Water's Edge
Mistveil Plains 2x (foil) 1x
Thespian's Stage
Unclaimed Territory
Stirring Wildwood
Dakmor Salvage
Zhalfirin Void 2x
Stomping Ground
Inspiring Vantage
Windbrisk Heights 7x
Sulfur Vent
Urza's Tower 4x
Urza's Mine 9x (foil) 1x
Kessig Wolf Run
Moorland Haunt 2x
Radiant Fountain 8x (foil) 1x
Great Furnace
Academy Ruins
Ghost Quarter 8x (foil) 1x
Nimbus Maze 2x
vault of Archangel
Tectonic Edge 3x
Dimir Aqueduct 5x (foil) 1x
Temple of Deceit 2x (foil) 1x (extended foil) 1x
Riverglide Pathway // Lavaglide Pathway 3x (foil) 1x (extended foil) 1x (extended) 1x
Urza's Power Plant 7x
Fetid Heath
Mutavault 3x
Seachrome Coast 2x
Clearwater Pathway // Murkwater Pathway 3x (extended foil) 2x (foil) 1x
Needleverge Pathway // Pillarverge Pathway (foil)
Brightclimb Pathway // Grimclimb Pathway 2x (foil) 1x (extended) 1x
Copperline Gorge (expedition)
Strip Mine (expedition)
Valakut, the Molten Pinnacle (expedition foil)
Cragcrown Pathway // Timbercrown Pathway 3x (extended) 2x
Verdant Catacombs (foil)
Hallowed Fountain 2X
Temple of Malady (extended foil) 2x
Branchloft Pathway // Boulderloft Pathway (extended)
Prismatic Vista
Zagoth Triome 2x (alt) 1x (foil) 1x
Cascade Bluffs (foil)
Wooded Bastion
Mystic Sanctuary 5x
Academy Ruins (extended foil)
Celestial Colonnade 2x
Misty Rainforest
Field of Ruin 3x
Gemstone Mine 4x
Rootbound Crag 4x
Windswept Heath 3x
Eldrazi Temple 4x
Glacial Fortress 2x
Isolated Chapel 4x
Tolaria West
Raugrin Triome (extended) 2x
Indatha Triome (extended)
Rugged Prairie
Barkchannel Pathway // Tidechannel Pathway (extended)
Seat of the Synod 4x
Orzhov Basilica 4x (foil) 1x
Selesnya Sanctuary 4x
Tree of Tales 4x
Vault of Whispers 4x
Blightstep Pathway // Searstep Pathway

Snow-Covered Swamp 9x (foil) 1x
snow covered Mountain 3x (foil) 1x
Snow-Covered Forest 11x
Snow-Covered Plains 2x
Snow-Covered Island 4x (foil) 2x


Edh ja bulkkia

White

Archangel 2x (Visions)
Angel of Retribution 3x
Aegis of Honor
Alabaster Leech
Aven Shrine
Angel of Flight Alabaster 2x
Angelic Arbiter (foil)
Archon of Redemption (foil)
Aegis of Honor 2x (foil) 1x
Akroma's Vengeance 2x (ftv) 1x
Anafenza, Kin-Tree Spirit 2x
Akroma, Angel of Wrath (legions german foil) 2x
Avacyn, Angel of Hope (ima)
Angelic Skirmisher
Act of Authority
Angel of Jubilation 2x (foil) 1x
Adarkar Valkyrie
Ajani's Chosen 2x
Arbiter of Knollridge
Archetype of Courage 2x
Angel of Grace
Angel of Serenity
Ajani, Caller of the Pride
Angel of Invention
Ajani Goldmane
Accorder Paladin (foil)
Astral Drift 3x
Angel of Destiny (extended)
Archpriest of Iona 3x (extended) 2x (foil) 1x
Akroma's Will
Archon of Coronation 2x
Alharu, Solemn Ritualist 4x
Ardenn, Intrepid Archaeologist (etched)
Austere Command (foil)
avenging huntbonder
Banishing Light 2x (fnm) 1x (foil) 1x
Banisher Priest (foil)
Bruna, the Fading Light 2x (ftv) 1x
Breath of Life
Battlegrace Angel
Blind Obedience
Boon Reflection
Basri's Lieutenant (alt)
Celestial Archon 4x (promo) 2x
Custodi Soulbinders 4x
Commander Eesha
Cho-Manno, Revolutionary
Condemn
Crovax, Ascendant Hero
Captured by the Consulate
Cradle of Vitality 4x
Captain of the Watch
Curse of the Forsaken
Conclave Tribunal (promo) 3x
Court of Grace 2x
cosmic intervention
Cubwarden (alt)
Dawnbringer Charioteers 3x (promo) 2x
Divine Deflection 3x
Dearly Departed 8x
Deathless Angel
Devoted Caretaker 3x (foil) 1x
Divine Sacrament
Day of Destiny
Dismantling Blow
Decree of Justice
Deicide
Darksteel Mutation
Dictate of Heliod
Divine Visitation (promo)
Daxos, Blessed by the Sun (alt)
Doomskar (foil)
Defiant Strike (mystical archives foil)
Eidolon of Countless Battles 3x
Elite Inquisitor 2x (foil) 1x
Eye for an Eye 2x
Exalted Angel
Eternal Dragon
Eight-and-a-Half-Tails (foil)
End Hostilities 3x
Emeria Shepherd 3x
Elspeth Tirel (foil)
Emeria's Call // Emeria, Shattered Skyclave 2x (extended) 1x (foiil) 1x
Elspeth's Devotee 2x
Elspeth, Undaunted Hero
Enduring Sliver
Frontline Medic (foil)
Faith's Fetters 9x (foil) 1x
Fiend Hunter 2x
Fabled Hero
Field of Souls
Fated Retribution 2x
Force of Virtue
Flourishing Fox (promo)
Felidar Retreat (extended)
Glarecaster
Gather the Townsfolk (fnm)
Gleam of Resistance
Gods Willing
Gift of Immortality 2x
Geist-Honored Monk 2x
Gisela, the Broken Blade (ftv)
Generous Gift
Glorious Anthem 2x (foil) 1x
Glorious Protector (extended)
Giant Killer // Chop Down
Hundred-Handed One 4x
Herald of Anafenza 5x
Honden of Cleansing Fire
Herald of War
Hero of Iroas
High Sentinels of Arashin 2x
Honor of the Pure 2x
Heliod, God of the Sun
Hidden Dragonslayer
Invincible Hymn
Indestructibility
Increasing Devotion 2x
Icatian Town
Isamaru, Hound of Konda
Jazal Goldmane
Jareth, Leonine Titan 2x
Kemba, Kha Regent 4x
Kjeldoran Royal Guard 2x
kongming, ''Sleeping dragon''
Kjeldoran Royal Guard
Karmic Guide 2x
Keleth, Sunmane Familiar 4x (foil) 1x
Loxodon Peacekeeper
Lightwielder Paladin (foil)
Luminate Primordial
Lost Auramancers
Luminarch Ascension
Lantern Scout
Linvala, the Preserver
Leonin Abunas 2x (foil) 1x
Lena, Selfless Champion
Livio, Oathsworn Sentinel
Luminarch Aspirant (extended)
Legion Angel (extended)
Lavabrink Venturer (extended)
linden, the stedfast queen
Leonin Lightscribe (foil)
Mastery of the Unseen
Master of Pearls 5x
Master Apothecary 3x
Master Healer 2x
Martial Law 5x (foil) 1x
Mageta the Lion
Myojin of Cleansing Fire
Mesa Enchantress (foil)
Mentor of the Meek 4x
Mass Calcify
Mikaeus, the Lunarch
Makindi Ox 4x (extended) 1x (extended foil) 3x
Nagao, Bound by Honor
Nyx-Fleece Ram
Near-Death Experience
Opal-Eye, Konda's Yojimbo
Ondu Inversion // Ondu Skyruins (foil)
Phalanx Leader (gameday) 2x
Planar Cleansing 4x
Pure Intentions
Palisade Giant 6x
Pariah
Phyrexian Rebirth (foil)
Planar Outburst 2x
Pegasus Refuge
Personal Incarnation 2x
Precinct Captain 2x (foil) 1x
Path of Bravery 2x
Prowling Felidar 3x (extended) 2x (extended foil)
Parhelion II
Pack Leader
Promise of Tomorrow
Prava of the Steel Legion 5x (etched) 1x (foil) 1x
Quarantine Field 2x
Renounce the Guilds 2x
Reverse Damage 2x
Righteousness
Righteous Confluence
Radiant Purge
Radiant's Judgment
Rally the Ancestors 2x (promo) 1x
Resolute Archangel (promo)
Reya Dawnbringer
Raise the Alarm (mir foil)
Return to Dust 2x
Radiant, Serra Archangel 2x
Reidane, God of the Worthy // Valkmira, Protector's Shield (alt)
Runeforge Champion (foil)
Silent Sentinel 3x (foil) 1x
Sudden Disappearance 4x (foil) 1x
Séance (foil)
Skybind
Seraph of the Sword
Scion of Vitu-Ghazi 4x
Selfless Exorcist 2x
Soltari Priest
Sivvi's Valor
Sensei Golden-Tail
Sigarda's Aid
Sublime Archangel 2x
Servo Exhibition (promo)
Spectra Ward 2x
Spear of Heliod
Stone Haven Outfitter
Stasis Snare
Seraph (ia)
Soulfire Grand Master
Squad Commander (foil)
Shatter the Sky (extended)
Stonehewer Giant 2x (foil) 1x
Serra the Benevolent
Sejiri Shelter // Sejiri Glacier (foil)
Soul of Eternity 2x
Serra Avenger (foil)
Search for Glory (extended)
stoic farmer
Sparring Regimen (extended)
Touch of the Eternal 2x
Tempered Steel 2x (foil) 1x (game day) 1x
Thalia's Lancers
Toolcraft Exemplar
Teshar, Ancestor's Apostle
Twilight Drover 4x
Thoughtweft Trio
Thraben Doomsayer
Taranika, Akroan Veteran 2x (foil) 1x
Tazri, Beacon of Unity (extended foil)
Unexpectedly Absent 2x
Windborn Muse (foil x)
Watcher of the Roost (promo)
Wizened Cenn
Wing Shards 4x
Yosei, the Morning Star 2x


Blue

Arbiter of the Ideal 3x (promo) 1x
Academy Elite
Argent Sphinx 4x
Anthroplasm 2x
Arcane Melee
Arcanis the Omnipotent 3x (dualdeck) 1x
Anticipate (fnm)
Arcane Denial
Aboshan, Cephalid Emperor
Aethersquall Ancient
Aetherspouts
Aetherling
Acquire
Archaeomancer
Alhammarret, High Arbiter (foil)
Amphin Mutineer
Battle of Wits 2x
Back from the Brink 3x
Blind Seer
Beacon of Tomorrows
Battle of Wits
Bazaar Trademage 2x
Beyeen Veil // Beyeen Coast (foil) 2x
Brinelin, the Moon Kraken
Body of Knowledge
Conjured Currency 3x (foil) 1x
Captain of the Mists 3x
Clone 4x
Colossal Whale 3x (promo) 1x
Chief Engineer 2x (gameday) 1x
Call to the Kindred (foil)
Cephalid Retainer 4x
Covenant of Minds
Cackling Counterpart 4x (foil) 1x
Cephalid Shrine
Compulsive Research
Careful Consideration
Cheatyface
Curse of Inertia
Callaphe, Beloved of the Sea 4x (extended) 1x (extended foil) 3x
Confounding Conundrum 4x (extended) 2x (promo) 1x (extended foil) 1x
Charix, the Raging Isle (foil)
Coralhelm Chronicler (extended)
Drowner of Hope
Domestication 2x
Dismiss into Dream 3x
Dungeon Geists 3x (foil) 1x
Distorting Wake
Dormant Gomazoa
Drowned Secrets
Devastation Tide
Day of the Dragons
Dissipate
Dismiss
Dissolve (fnm)
Dreamtail Heron (alt)
Ephemeron 2x
Elite Arcanist 3x (foil) 2x
Exclude
Ethersworn Adjudicator (foil)
Echo Mage (foil)
Eligeth, Crossroads Augur 2x
Esior, Wardwing Familiar 2x
ethreal forager
Forbidden Alchemy (fnm)
Future Sight 3x (ons HP) (ema foil) 1x
Force Spike (fnm)
Fact or Fiction
Fae of Wishes // Granted
Gather Specimens
Grand Architect 3x
Guardian of Tazeem 2x (foil) 1x
Gadwick, the Wizened 2x (promo) 1x
Ghost of Ramirez DePietro 2x
Glacian, Powerstone Engineer 2x
Hinder 5x (player rewards) 1x (foil) 2x
Harbinger of the Tides (prel)
Icy Blast 3x
Into the Roil 6x (foil) 3x (promo) 1x
Impulse
Identity Thief (promo) 3x
Inundate
Infinite Reflection
Inexorable Tide
Invisible Stalker 3x
Inkwell Leviathan
Icefall Regent (prel)
Inscription of Insight 2x (extended foil) 1x (extended) 1x
Inga Rune-Eyes 2x (alt) 1x (alt foil) 1x
Icebreaker Kraken (extended)
Jeskai Infiltrator 2x
Jace Beleren
Jace's Mindseeker 2x
Jace, Architect of Thought (foil)
Jace, Mirror Mage (extended)
Kheru Spellsnatcher 7x (foil) 1x
Kaho, Minamo Historian
Keiga, the Tide Star
Ludevic's Test Subject 2x(promo) 1x
Lone Revenant 3x
Latch Seeker (gameday)
Lu Xun, Scholar General (portal)
Legacy's Allure
Laboratory Drudge (foil)
Mind Control (promo)
Magus of the Future (foil)
Mindreaver
Meletis Charlatan 3x
Mistform Ultimus
Mirror-Mad Phantasm 3x 1x (foil)
Mindlock Orb
March of the Machines (foil)
Meloku the Clouded Mirror (kamigawa german foil)
Merfolk Looter
Master of Predicaments 3x
Monastery Siege
Marit Lage's Slumber 3x
Mist-Syndicate Naga 3x
Maddening Cacophony 3x (foil) 1x (extended) 2x
Master of Winds 2x (extended)
Malcolm, Keen-Eyed Navigator 2x (foil) 1x
Mnemonic Deluge
Midnight Clock
Mirrormade
nix
Nephalia Moondrakes
Nascent Metamorph
Nimble Trapfinder 3x (extended) 1x (foil) 2x
Order of Succession
Overwhelming Denial
Ominous Seas
Prism Array 2x
Part the Waterveil 2x
Psionic Blast (player rewards)
Prognostic Sphinx
Pedantic Learning
Pearl Lake Ancient 3x
Paradoxical Outcome
Precognition Field
Psychic Transfer
Pouncing Shoreshark (alternate)
Pondering Mage
Pollywog Symbiote 2x (godz alt foil) 1x (godz alt) 1x
Quicksilver Gargantuan
Realmwright
Reconstruction (beta)
Rhystic Study 2x (commander's arsenal) 1x
Rush of Knowledge
Ray of Command
Redirect
Reflections of Littjara (extended foil)
Shipbreaker Kraken 6x (promo) 2x
Sunken Hope
Sphinx of Uthuun
Soul of Ravnica
Surrakar Spellblade 2x
Search the City 6x (foil) 1x
Sturmgeist 8x (foil) 2x
Sphinx of Lost Truths
Sphinx of the Chimes 4x
Sapphire Leech 2x
Sibilant Spirit 2x
Supplant Form 3x
Spirit Away 2x
Shape Anew
Shu Yun, the Silent Tempest
Storm Crow 5x
Serendib Efreet 3x (ftv) 1x
Sinister Sabotage 5x (promo)
Spelltwine
Surgespanner
Skaab Ruinator
Sharding Sphinx
Simic Manipulator
Scatter to the Winds 2x
Sleep 2x
Stroke of Genius
Sea Gate Oracle (roe foil)
scholar of the lost trove (promo)
Sea Gate Stormcaller 3x (extended foil) 2x (promo) 1x
Sakashima's Will 2x
Supreme Will 2x
Sakashima's Protege (foil)
Siani, Eye of the Storm 3x
Sublime Epiphany 2x (foil) 1x (extended foil) 1x
Trait Doctoring
Thousand Winds 4x
Tradewind Rider
Traumatize 2x
Tromokratis 4x
Thought Devourer
Traumatic Visions
Time Stop
Tomorrow, Azami's Familiar
Talrand, Sky Summoner 2x
Twincast
Tidal Force
Thassa, God of the Sea
Teferi, Mage of Zhalfir (ftv)
Thought Reflection
Thieving Skydiver 2x (foil) 1x (extended) 1x
Thassa, Deep-Dwelling (collector)
Treasure Mage (foil)
tales of the ancestors
Teferi, Master of Time (alt v.7)
Unifying Theory
Uyo, Silent Prophet
Ugin's Insight 2x
Vesuvan Shapeshifter (foil)
Void Stalker
Vizzerdrix
Vizier of Tumbling Sands
Whelming Wave 2x
Waterspout Elemental
Wheel and Deal
Whirlpool Warrior
Willbender (foil)
Write into Being (promo)
Wake Thrasher
Well of Ideas
Whir of Invention (promo)
Wrong Turn
Whirlwind Denial (Mystical archives)
Zahid, Djinn of the Lamp


Black

Abhorrent Overlord (prel) 2x
Attrition (urzas)
Ascendant Evincar (nemesis foil)
Absorb Vis
Abyssal Persecutor 2x (Foil) 1x
Ancient Craving
Army of the Damned
Arguel's Blood Fast
Archetype of Finality
Aphemia, the Cacophony (foil)
Armix, Filigree Thrasher 3x
Bile Blight (fnm)
Bloodsoaked Champion 5x (prel) 1x
Bloodgift Demon 3x
Bloodcurdler
Baneful Omen
Bloodlord of Vaasgoth (prel)
Black Market
Booster Tutor
Butcher of Malakir
Beacon of Unrest 2x (foil) 1x
Bloodchief Ascension
Brutal Hordechief 2x
Bad Moon
Blood Artist 4x
boneyard mycodrax
Cruel Sadist 4x
Coffin Puppets
Cabal Patriarch
Curse of Death's Hold (foil)
Crux of Fate 2x
Cemetery Reaper
Crypt Ghast 2x
Chancellor of the Dross
Chainer's Edict (ftv)
Carrion Feeder
Cabal Therapist
Cavern Whisperer (alt foil) 2x
Crippling Fear (foil)
Doomwake Giant 3x (prel) 1x
Diregraf Ghoul (gameday)
Drakestown Forgotten
Demonic Rising
Decree of Pain (commander's arsenal)
Devour Flesh
Death Denied (foil)
Diabolic Edict 2x
Drana's Chosen
Dread Shade
Desecration Demon 2x (foil) 1x
Dread Slaver
Dark Impostor
Derelor 2x
Dark Petition
Drana, the Last Bloodchief (extended)
Demon of Loathing
Disciple of Bolas
Dead of Winter
Eater of Hope 2x (prel) 1x
Expunge
Endrek Sahr, Master Breeder
Endless Ranks of the Dead
Empty the Pits 2x
Exsanguinate 2x
Ever After
Endling
Elvish Dreadlord 2x
Fiend of the Shadows
Fallen Angel 2x
Fated Return
Fate Unraveler
Feast of Blood
Falthis, Shadowcat Familiar 2x
Guul Draz Overseer 6x (promo) 1x
Ghastly Conscription 2x
gild 4x
Gloom Surgeon 3x
Gangrenous Goliath
Grim Return
Grave Betrayal
Greed
Gilt-Leaf Winnower 4x
Grim Haruspex
Gray Merchant of Asphodel 7x (foil) 1x
Gifted Aetherborn (foil)
Gravebreaker Lamia (extended foil)
Grim Tutor (extended foil)
Haunting Echoes 2x
Hint of Insanity
Hypnotic Specter
Hypnox (foil)
Herald of Torment 2x
Homicidal Seclusion
Hero's Demise (foil)
Honden of Night's Reach
Horobi, Death's Wail
Hythonia the Cruel
Hand of the Praetors (foil)
Haunting Echoes
Hero's Downfall (foreign) 3x
Harvester of Souls
Hagra Mauling // Hagra Broodpit 2x (extended) 1x (foil) 1x
Indulgent Tormentor (prel) 5x
Immortal Coil
Increasing Ambition
Ill-Gotten Gains
In Garruk's Wake
Infernal Contract (mirage)
Inscription of Ruin 3x (foil) 1x (extended) 1x
Josu Vess, Lich Knight
Kagemaro, First to Suffer
Kazarov, Sengir Pureblood
Kokusho, the Evening Star 3x (mm foil) 1x
Keskit, the Flesh Sculptor 3x
Lord of the Void
Liliana Vess (promo)
Liliana, Waker of the Dead (v.1)
Liliana's Standard Bearer (alt)
Master of the Feast (foil)
Midnight Ritual 2x
Monomania
Masked Gorgon
Memoricide 2x
Mirri the Cursed
Mortal Combat
Magus of the Mirror
Magus of the Will
Magus of the Abyss 3x
Malakir Rebirth // Malakir Mire 2x (foil) 1x
mindleecher
mythos of nethrol (extended)
Nighthowler (gameday)
Nantuko Shade 2x (foil) 1x
Nefarox, Overlord of Grixis 2x (foil) 1x
Nightmare 3x (foil) 2x
Necropolis Fiend 6x
Night's Whisper
Nekrataal
Necromancer's Stockpile
Necrotic Ooze
Nightmare Incursion 2x
Necrotic Plague
Necropotence
Nether Spirit
Nighthawk Scavenger 3x (foil) 1x (extended) 2x
Nullpriest of Oblivion 2x (foil) 1x (extended foil) 1x
Necrotic Hex 3x
nadir, agent of the duskenel 2x
Ogre Slumlord
Ob Nixilis, the Fallen
Pain Seer (gameday)
Phylactery Lich
Phage the Untouchable (ger foil legions)
Planar Despair
Persecute 2x (foil) 1x (ger foil) 1x
Phage the Untouchable2x
Phyrexian Rager 3x (foil) 1x
Plague Wind 2x
Phyrexian Reclamation
Phyrexian Arena
Pontiff of Blight
Phyrexian Vatmother
Palace Siege
Painful Quandary 2x (foil) 1x
Painful Truths
Pelakka Predation // Pelakka Caverns (foil)
Profane Transfusion
Plague Reaver
Poet's Quill
Ravenous Demon 3x (foil) 1x (prel) 1x
Retribution of the Ancients 2x
Repay in Kind
Read the Bones
Rite of Belzenlok
Reign of the Pit
Ruinous Path
Remorseless Punishment
Rune-Scarred Demon
Silent Specter (prel) 1x
Scarblade Elite 2x
Salvage Titan
Sever the Bloodline 2x
Skirsdag High Priest 6x (foil) 1x
Skithiryx, the Blight Dragon
Sanguine Bond
Sorin's Vengeance
Seizan, Perverter of Truth
Sign in Blood (foil)
Silence the Believers
Sheoldred, Whispering One (prerelease) 2x
Shriekmaw
Songs of the Damned (foil)
Stromgald Cabal
Sepulchral Primordial 2x
Sorin Markov 2x
Sword-Point Diplomacy
Stain the Mind
Squelching Leeches (gameday)
Smothering Abomination
Shadowborn Apostle 6x
Sanguine Bond (foil)
Skinrender
Sidisi, Undead Vizier
Soul Shatter (extended)
Salvage Titan
Shadows' Verdict 4x (extended foil) 3x
Skyclave Shade 4x (extended) 1x (extended foil) 1x (foil) 2x
Sengir, the Dark Baron
Skemfar Avenger (extended foil)
Tsabo's Assassin
Tormented Hero (fnm)
Traveling Plague 2x
Treacherous Pit-Dweller
Tragic Slip 2x
Tree of Perdition
Tribute to Hunger (foil)
Tar Fiend
Tempt with Immortality
The Wretched 2x
Tymaret, Chosen from Death 3x (extended) 2x (extended foil) 1x
Tormod, the Desecrator 2x
Treacherous Blessing
Taborax, Hope's Demise (extended)
The Cauldron of Eternity
Tergrid, God of Fright // Tergrid's Lantern (alt) 2x
Thieves' Guild Enforcer (extended)
Underworld Connections 2x
Underworld Dreams
Undercity Plague 2x
Urge to Feed 2x
Undead Augur 3x
Visara the Dreadful (ftv)
Vendetta (foil)
Vein Drinker
Vampire Nighthawk
Void Beckoner (foil alternate)
Wit's End 2x
Whip of Erebos
Warp Artifact
Wound Reflection
Woe Strider (foil)
Xathrid Gorgon 2x (prel) 1x
Xathrid Necromancer 2x
Xenic Poltergeist
Yawgmoth Demon
Yawgmoth's Agenda


Red

Alpha Brawl 2x
Aggressive Mining
Akoum Hellkite 3x
Ashcloud Phoenix
Alesha, Who Smiles at Death 2x (foil) 1x
Anger (foil)
Archwing Dragon
Ashling's Prerogative
Akoum Firebird (foil)
Arcbond
Archetype of Aggression 3x
Arc Trail
Act of Aggression (foil)
Anax, Hardened in the Forge 2x (extended) 1x (extended foil) 1x
Akoum Hellhound (extended)
Akoum Warrior // Akoum Teeth (foil)
Alena, Kessig Trapper 3x
Aurora Phoenix
Ball Lightning
Battle Squadron 2x
Berserkers' Onslaught
Beacon of Destruction
Browbeat
Boldwyr Heavyweights
Breaking Point
Barrage Tyrant
Bogardan Hellkite
Battle Hymn
Brimstone Volley (foil)
Beetleback Chief
Blasphemous Act (foil)
breeches, brazzen Plunderer 2x
Bonesplitter Sliver
Brash Taunter (extended foil)
Curse of Bloodletting 3x (foil) 1x
Crater's Claws 5x (foil) 2x
Chaos Imps 4x
Capricious Efreet
Charmbreaker Devils (foil)
Chandra, Fire of Kaladesh 2x (ftv) 1x
Chain Reaction
Comet Storm
Chandra Nalaar (dd foil)
Curse of Stalked Prey 4x
Crimson Manticore
Chandra, Pyromaster
Cunning Sparkmage
Chandra's Phoenix
Cloudpiercer (foil alternate)
Cragganwick Cremator
Chandra's Incinerator
Chandra, Heart of Fire
Coercive Recruiter (foil)
Dragon-Style Twins
Desolation Giant
Devil's Play (foil)
Dragonstorm
Diaochan, Artful Beauty (arsenal)
Dragon Breath
Dragonmaster Outcast (promo)
Dargo, the Shipwrecker 2x
Dualcaster Mage
Ember Swallower (prel) 2x
Earthquake
Elemental Appeal
Experimental Frenzy 4x
Emberwilde Captain
Flamerush Rider 4x
Everquill Phoenix (foil)
Embereth Shieldbreaker // Battle Display
Flame Javelin (player rewards)
Forgestoker Dragon 5x (prel) 2x
Firewing Phoenix 3x
Five-Alarm Fire 2x
Felhide Spiritbinder 3x (foil) 1x
Falkenrath Marauders (foil)
Fiery Fall
Fateful Showdown
Flameblast Dragon
Fierce Invocation (promo)
Firefist Striker (foil)
Flamekin Herald 3x (extended foil) 1x
frontier Warmonger
Goblin Kaboomist
Guild Feud 5x
Goblin Assault
Godo, Bandit Warlord 2x (foil) 1x
Grenzo's Rebuttal
Game of Chaos
Gore-House Chainwalker
Goblin Bombardment
Goblin Instigator 4x
Goblin Bushwhacker 3x (foil) 1x
Howl of the Horde 3x
Hammerfist Giant 2x (foil) 1x
Hoarding Dragon 2x
Hellion Eruption
Hell's Thunder
Hoard-Smelter Dragon 3x (foil) 1x
Hound of Griselbrand 4x
Haphazard Bombardment 2x (foil) 1x
Heretic's Punishment
Hellrider
Hordeling Outburst 2x (fnm) 1x
Homing Sliver
Infernal Plunge 4x
Incendiary Flow (fnm)
Ire Shaman
Jeering Instigator 2x
Jiwari, the Earth Aflame
Jeska, Warrior Adept
Jackal Pup 2 (premium) 1x (fnm) 1x
Jokulhaups
Jeska's Will
Kurkesh, Onakke Ancient
Kumano, Master Yamabushi
Kruin Outlaw 2x
Knollspine Invocation (foil)
Kiln Fiend
Kargan Intimidator 3x (extended foil) 1x (foil) 2x
Krark, the Thumbless
Labyrinth Champion 3x
Lithophage
Lathnu Hellion
Living Inferno
Lightning Mauler (foil)
Leyline Tyrant 2x (promo) 1x (promo foil) 1x
Magmaquake 4x
Mindsparker
Manabarbs (foil)
Mass Mutiny
Molten Primordial 3x
Moonveil Dragon
Molten Disaster
Mogg Fanatic (premium)
Mizzium Mortars 2x
Molten Sentry
Markov Blademaster
Mondronen Shaman 2x
Mob Rule
Manic Vandal
Magus of the Wheel
Moraug, Fury of Akoum 2x (extended foil) 1x (extended) 1x
Magmatic Channeler (extended)
Nahiri's Lithoforming 2x (extended) 1x (foil) 1x
Obstinate Familiar
Oath of Chandra
Outpost Siege 2x
Possibility Storm 6x
Pyromancer's Swath
Pyrewild Shaman 3x
Possessed Barbarian
Pia and Kiran Nalaar
Psychotic Fury
Pillar of Flame (foil)
Priest of Urabrask 2x (foil) 1x (GD) 1x
Planebound Accomplice
Pashalik Mons
Purphoros's Intervention (extended)
Phoenix of Ash (extended)
Purphoros, Bronze-Blooded (extended foil)
Ravenous Baboons
Reckless Embermage
Rite of Ruin 2x (foil) 1x
Rage Nimbus
Radiant Flames 2x
Ryusei, the Falling Star 2x
Rorix Bladewing 2x
Reckless Charge
Rageblood Shaman 3x
Reckless Bushwhacker 4x
Runaway Steam-Kin 3x
Rolling Earthquake
Relic Robber (extended)
Roiling Vortex (extended foil)
Roil Eruption (alternate)
Rage Reflection
Stormblood Berserker (gameday)
Shah of Naar Isle
Soul of Shandalar
Spikeshot Elder 3x
Satyr Firedancer 2x
Shaman's Trance
Stand or Fall
Scoria Wurm
Soulblast
Shivan Hellkite
Spawn of Thraxes
Serpentine Spike 2x
Siege-Gang Commander
Soul's Fire
Shivan Dragon 3x
Skyship Stalker
Sarkhan, the Dragonspeaker 2x (foil) 1x
Stigma Lasher
Slumbering Dragon 2x
Scourge of Valkas 2x
Staggershock (GD)
Skyclave Geopede (extended) 3x
Shatterskull Charger 2x (extended foil) 1x (foil) 1x
Spiteful Sliver
Sundering Stroke
Titan of Eternal Fire 3x
Tephraderm
Tunnel Ignus 3x
Thunderblade Charge
Thunderblust (foil)
Tuktuk the Explorer 3x
Two-Headed Giant
Thunderbreak Regent
Thorncaster Sliver
Tooth and Claw
Thundermare
Torch Fiend
Tectonic Reformation 2x
Tormenting Voice (foil)
Toggo, Goblin Weaponsmith 2x
Trash for Treasure 2x (foil) 1x
Urza's Rage
Unpredictable Cyclone (extended)
Vicious Shadows 2x
Valakut Exploration 5x (extended) 4x (extended foil) 1x
Wrecking Ogre 3x
Whims of the Fates 3x
Where Ancients Tread
World at War (foil)
Word of Seizing
Wild Ricochet
Warstorm Surge (foil)
Wayward Guide-Beast 2x (extended foil) 1x (foil) 1x
Wheel of Misfortune 2x
Yidaro, Wandering Monster (foil)
Zada, Hedron Grinder 2x


Green

Anthousa, Setessan Hero 6x (foil) 1x (prel) 1x
Arbor Colossus 3x
Ayumi, the Last Visitor
Arashi, the Sky Asunder
All Suns' Dawn
Ant Queen
Asceticism 2x
Aspect of Wolf
An-Havva Constable 2x
Avenger of Zendikar
Ayula, Queen Among Bears
Arasta of the Endless Web
Anara, Wolvid Familiar 2x
Adventurous Impulse (jap etched mystical archives)
Blastoderm (promo)
Boon Satyr 4x
Beastcaller Savant 4x
Brooding Saurian
Brawn 3x (foil) 1x
Boundless Realms
Bloom Tender
Bloodspore Thrinax
Biowaste Blob 2x
Blessing of the frost (foil)
Basic Conjuration (extended)
Call of the Herd
Chlorophant
Crush of Wurms (foil)
Cultivator of Blades
Creeping Renaissance
Cream of the Crop
Champion of Lambholt
Commune with the Gods 4x
Crashing Footfalls 2x
Cragplate Baloth 2x (extended) 1x
Cultivate
Court of Bounty 2x
Curse of Predation
crown of skemfar
Deadbridge Goliath 5x (foil) 1x (prel) 1x
Death's Presence 3x
Deranged Outcast 3x (foil) 1x
Daybreak Ranger (foil)
Druids' Repository 2x
Desert Twister
Dramatic Entrance
Dirtcowl Wurm
Dungrove Elder 4x (gameday) 1x
Deep Forest Hermit 2x
Dawnglade Regent (foil)
Elder of Laurels 4x (foil) 3x
Emperor Crocodile 2x
Engulfing Slagwurm
Explore
Elderscale Wurm
Exploration
Edgewall Innkeeper
Ecological Appreciation (foil)
Elvish Warmaster
Fated Intervention (foil)
Feed the Pack (foil)
Fungusaur
Force of Nature
Farseek
Fierce Empath (foil)
Forgotten Lore
Feral Hydra
Forgotten Ancient
Fertile Ground
Fecundity
Fynn, the Fangbearer 2x (alt) 1x (alt foil) 1x
Garruk's Horde (promo)
Gaea's Liege
Gutter Grime 2x (foil) 1x
Greener Pastures
Gigantomancer
Genesis Hydra 3x (foil) 1x
Gladehart Cavalry 2x
Glissa Sunseeker
Gift of the Gargantuan
Garruk Relentless 2x
Greenweaver Druid
Gyre Sage 4x
Ghoultree
Guardian Project
Greenwarden of Murasa
Greater Good
Gilanra, Caller of Wirewood 2x
Gemhide Sliver
Garruk's Harbinger (alt)
guardian augmenter (extended)
Hero of Leina Tower 2x
Hunter's Prowess 2x
Harmonize 3x
Hua Tuo, Honored Physician
Harrow (invasion foil)
Hooded Hydra
Halana, Kessig Ranger 2x
Increasing Savagery
Inscription of Abundance (foil extended)
Impervious Greatwurm (promo)
Imperious Perfect 2x
Ich-Tekik, Salvage Splicer 3x
Ironscale Hydra
Keeper of Progenitus 2x
Kessig Cagebreakers (foil)
Karametra's Acolyte (promo)
Kalonian Behemoth (foil)
Kodama of the North Tree
Kalonian Twingrove
Kavu Mauler
Kodama's Reach (foil)
Kazandu Nectarpot 3x (exteded) 1x (foil extended) 2x
knalni Ambush // knalni territory (foil)
Kamahl, Heart of Krosa
Kamahl's Will 2x
Kazandu Mammoth // Kazandu Valley
Kodama of the East Tree
Kogla, the Titan Ape
Lost in the Woods 3x
Life's Legacy
Leaf-Crowned Elder 4x
Lotus Cobra 2x (extended) 1x
Mistcutter Hydra 3x
Mayor of Avabruck (prel)
Mana Bloom 5x
Meandering Towershell 2x
Might of Oaks
Mwonvuli Beast Tracker (gameday)
Mycoloth
Molimo, Maro-Sorcerer 2x
Mirri, Cat Warrior 2x
Momentous Fall
Moldgraf Monstrosity 2x
Nessian Wilds Ravager (prel)
Mythos of Brokkos 2x (foil) 1x
Migratory Greathorn (alt)
Naturalize
Nissa's Revelation
Naturalize (foil)
Nissa's Renewal
Nylea, God of the Hunt
Nature's Lore
Nissa, Vital Force
Nissa, Worldwaker
Nissa, Voice of Zendikar
neyith of the dire hunt
Numa, Joraga Chieftain
Ooze Garden 3x
Ooze Flux 2x (foil) 1x
Oath of the Ancient Wood
Oran-Rief Hydra
Ohran Viper
Oath of Nissa (foil)
Pheres-Band Warchief
Phytotitan
Putrefax (foil)
Primeval Bounty 2x
Polukranos, World Eater
Praetor's Counsel
Parallel Lives
Protean Hydra
Phyrexian Hydra
Pelakka Wurm
Primordial Sage
Quagnoth
Quirion Dryad
Renegade Krasis 3x
Rattleclaw Mystic
rhox (foil)
Rampant Growth 3x
Regrowth 2x
Reverent Hunter
Reach of Branches
Rampaging Baloths 2x
ravenous gigantotherium
Renata, Called to the Hunt (extended)
Skarrg Goliath 2x (prel) 1x
Skylasher
Stone-Tongue Basilisk
Spellbane Centaur
Silklash Spider 2x
Sacellum Godspeaker 4x
Spike Tiller
Spectral Force
Stonewood Invocation
Scythe Leopard (promo)
Soul of Zendikar 3x (promo) 2x
Sandsteppe Mastodon (promo)
Sachi, Daughter of Seshiro
Silvos, Rogue Elemental 2x
Sylvan Bounty (foiL)
Surrak, the Hunt Caller 2x (prel) 1x
Sylvan Primordial
Serene Heart
Sylvan Caryatid
Splinterfright 2x
Spike Hatcher
Savage Summoning
Soul of the Harvest
Scute Mob
Shaman of Forgotten Ways
Shamanic Revelation 2x
Scute Swarm 5x (extended) 3x (extended foil) 1x (foil) 1x
Skyclave Pick-Axe 2x (extended foil) 1x (extended) 1x
Swarm Shambler (foil extended)
Springbloom Druid
Slurrk, All-Ingesting 2x
sawtusk Demolisher
Sarulf, Realm Eater (alt foil)
spouting trudge (extended)
Temur War Shaman (foil)
Thelonite Hermit
Tree of Redemption 2x (foil) 1x
Trail of Mystery 2x
Tranquil Domain
Titania's Song 2x
Tranquil Grove
Treefolk Harbinger
Timber Protector 3x
Territorial Scythecat 4x (extended) 3x (extended foil) 1x
Tajuru Paragon 5x (foil) 3x (extended) 1x (extended foil) 1x
Three Visits 2x
The First Iroan Games
Terastodon
Toski, Bearer of Secrets (alt)
Titanoth Rex (godzilla alt)
Ulvenwald Tracker
Untamed Wilds
Unstoppable Ash
Undergrowth Champion 2x
Ulvenwald Hydra
Verdant Succession
Verdeloth the Ancient 3x
Vivid Revival
Verdant Force 2x
Vastwood Hydra 3x
Vorapede
Vorinclex, Voice of Hunger 2x
Verdurous Gearhulk (foil)
Vastwood Fortification // Vastwood Thicket (foil)
Wildcall 2x
Wild Beastmaster 4x
Wolfbriar Elemental
Wildest Dreams
Woodland Wanderer 2x (promo) 1x
Wolfir Silverheart
Wood Elves
Wickerbough Elder
Wall of Blossoms
Wolfwillow Haven
Wall of Blossoms
Yeva, Nature's Herald
Yisan, the Wanderer Bard
Yasova Dragonclaw
Yavimaya Dryad 2x
Yavimaya Elder


Multi

Archon of the Triumvirate 6x (prel) 1x
Ankle Shanker 2x (prel) 1x
Angelic Captain 5x
Abzan Ascendancy 4x
Avalanche Tusker 2x
Azor's Elocutors 4x
Anax and Cymede 2x
Atarka, World Render
Alms Beast 2x (foil) 1x
Ashenmoor Gouger 2x
Anthem of Rakdos
Augury Adept
Advent of the Wurm
Assemble the Legion 3x (foil) 1x
Apocalypse Hydra
Aurelia, the Warleader
Armada Wurm
Ayli, Eternal Pilgrim
Amareth, the Lustrous
Archelos, Lagoon Mystic
Araumi of the Dead Tide
Averna, the Chaos Bloom
Ashiok, Sculptor of Fears
Ashiok, Nightmare Muse (extended foil)
Athreos, Shroud-Veiled (BaB)
Aegar, the Freezing Flame (alt foil)
Blightning (player rewards)
Bring to Light
Butcher of the Horde 5x
Biomass Mutation
Boros Battleshaper 2x (foil) 1x
Breaking // Entering (foil)
Blood Baron of Vizkopa 3x (foil) 1x
Brutal Expulsion
Brion Stoutarm
Brago, King Eternal
Bituminous Blast
Beck // Call
Basandra, Battle Seraph
Biovisionary 2x
Bant Charm 3x
Boros Reckoner
Burning-Tree Emissary 4x (foil) 1x
Brushfire Elemental 2x (foil) 1x (extended) 1x
Brudiclad, Telchor Engineer (foil)
Bell Borca, Spectral Sergeant
Blim, Comedic Genius
Bronzehide Lion (extended)
Boneyard Lurker (alt foil) 2x
Corpsejack Menace 4x (prel) 1x
Carnival Hellsteed 4x (prel) 1x
Call of the Conclave (fnm)
Cryptborn Horror 6x (gameday) 1x
Crackling Doom 8x
Collective Blessing 2x (foil) 1x
Clan Defiance
Council of the Absolute 2x
Catch // Release 3x
Clarion Ultimatum 2x
Cruel Ultimatum (ftv)
Coalition Victory
Call the Skybreaker 2x (foil) 1x
Cromat
Collected Conjuring 2x
Colfenor, the Last Yew 2x
Captain Vargus Wrath
Culmination of Studies
Culling Ritual
Dreg Mangler (promo)
Duneblast 3x (promo) 1x
Duskmantle Seer 2x
Dragonshift 3x
Dralnu, Lich Lord
Dragonlair Spider (commander's arsenal)
Dragonlord Ojutai 2x
Doran, the Siege Tower (ftv)
Daxos of Meletis (foil)
Depala, Pilot Exemplar
Deity of Scars
Debt to the Deathless
Divinity of Pride
Din of the Fireherd
Deny Reality
Death Grasp 2x
Dack's Duplicate
Deathbringer Liege
Drogskol Reaver
Deathpact Angel
Dragon Broodmother (promo)
Diregraf Captain 3x
Dreadbore
Dragonlord Dromoka
Domri Rade
Dovin, Hand of Control
Death's Oasis (foil)
Epic Experiment 3x
Exava, Rakdos Blood Witch 2x (foil) 1x
Evil Twin
Eerie Ultimatum (extended)
Etherium-Horn Sorcerer (list)
Elemental Expressionist
Foundry Champion 7x (prel) 3x (foil) 1x
Fathom Mage 2x (prel) 1x (foil) 1x
Firemane Avenger 2x (gameday) 1x
Fathom Feeder 2x
Flesh // Blood
Fervent Charge 2x
Finest Hour
Fires of Yavimaya
Filigree Angel
Flying Crane Technique
Far // Away
Firemane Angel
Gruul Ragebeast
Glissa, the Traitor
Gisela, Blade of Goldnight
Ghave, Guru of Spores
Grenzo, Dungeon Warden 3x
Giant Solifuge
Gruul Charm 3x
Growing Ranks
Glare of Subdual
Growth Spiral (promo)
Ghen, Arcanum Weaver 2x
Gyruda, Doom of Depths 3x (extended) 1x (extended v2) 1x
gragmaw, skyclave ravager (extended foil)
Havoc Festival
Hanna, Ship's Navigator
Hypersonic Dragon 2x
Hans Eriksson 3x
Hamza, Guardian of Arashin 2x
Haktos the Unscarred (foil)
Hofri Ghostforge (extended foil)
Isperia, Supreme Judge 2x (foil) 1x
Ith, High Arcanist
Ivorytusk Fortress
Immortal Servitude
Immerwolf 3x
Illuna, Apex of Wishes (foil)
Imoti, Celebrant of Bounty 2x
Jeskai Ascendancy 2x
Jor Kadeen, the Prevailer
Jhoira, Weatherlight Captain
Juri, Master of the Revue 2x
jirina kudro
Jhoira of the Ghitu
Kheru Lich Lord 5x
Kaalia of the Vast 2x (commander's arsenal) 1x
Kolaghan, the Storm's Fury
Kaervek the Merciless 2x
Kiora's Follower 2x
Kulrath Knight 3x
Kiora, the Crashing Wave
Keruga, the Macrosage (extended)
Kess, Dissident Mage
Kaza, Roil Chaser 2x (promo foil) 1x (extended) 1x
Kargan Warleader (promo)
Kwain, Itinerant Meddler 2x
Kunoros, Hound of Athreos (extended foil)
Kangee, Sky Warden 3x
Kardur, Doomscourge (foil)
Last Stand 3x
Lavalanche
Lazav, Dimir Mastermind
Lotleth Troll 2x
Lightning Reaver
Lavinia of the Tenth
Lore Drakkis (alternate)
Linvala, Shield of Sea Gate (foil)
Liesa, Shroud of Dusk 2x
Lutri, the Spellchaser (extended foil)
Mardu Ascendancy 4x (foil) 1x
Munda, Ambush Leader
Mindswipe 3x
Mercurial Chemister
Merciless Eviction 4x (foil) 1x
Mystic Genesis 4x (foil) 1x
March from the Tomb 2x
Marchesa, the Black Rose
Mayael's Aria
Medomai the Ageless
Mina and Denn, Wildborn
Mystic Snake 2x
Mortify
Magister of Worth
Mind Grind
Maja, Bretagard Protector 3x (alt) 2x (alt foil) 1x
Nivmagus Elemental
Noyan Dar, Roil Shaper 3x
Niv-Mizzet, Dracogenius 2x (foil) 1x
Narset, Enlightened Master
Nightveil Specter (foil)
Nissa of Shadowed Boughs 3x (foil) 1x (extended foil) 1x (extended) 1x
Nevinyrral, Urborg Tyrant
Nymris, Oona's Trickster 2x (etched) 1x
Nethroi, Apex of Death (v.2)
Necropanther (alt foil)
Narfi, Betrayer King (alt)
Ojutai, Soul of Winter (prel)
Overgrown Estate
Omnath, Locus of Rage 2x (prel foil) 1x
Oath of Teferi
Olivia Voldaren 2x
Oloro, Ageless Ascetic
Orah, Skyclave Hierophant (extended)
Prophet of Kruphix 3x
Psychic Intrusion
Polis Crusher 2x
Powerstone Minefield
Prince of Thralls
Psychatog (player rewards)
Pure // Simple
Pyrrhic Revival
Plasm Capture
Punish Ignorance
Progenitor Mimic
Phylath, World Sculptor (extended) 3x
Polukranos, Unchained
Prossh, Skyraider of Kher (legends foil)
Porcuparrot (alt foil)
Parcelbeast (alt foil)
Queen Marchesa (legends foil)
Rubblehulk (prel)
Revel of the Fallen God 2x
Rubblebelt Raiders
Reap Intellect 2x
Render Silent (foil)
Razia, Boros Archangel
Radiant Kavu
Realm Razer 2x
Righteous Authority 4x
Rafiq of the Many (ftv)
Rhys the Redeemed 2x
Radha, Heir to Keld
Rakdos's Return 3x
Rakdos, Lord of Riots
Rakshasa Vizier 2x
Ready // Willing
Ral Zarek
Rienne, Angel of Rebirth (promo)
Ruinous Ultimatum (foil)
Regal Leosaur (alt foil)
Rielle, the Everwise (foil)
Sultai Charm (promo)
Soul Ransom 2x
Sage of the Inward Eye 2x
Savage Knuckleblade 2x
Sultai Ascendancy 3x (foil) 1x
Signal the Clans 5x
Spark Trooper 2x
Stoic Angel
Sharuum the Hegemon 3x (ftv) 1x
Sygg, River Guide
Surrak Dragonclaw 2x (foil) 1x
Silumgar, the Drifting Death
Scion of the Ur-Dragon
Skullbriar, the Walking Grave
Shattergang Brothers
Sydri, Galvanic Genius
Silumgar's Command
Sovereigns of Lost Alara
Savageborn Hydra 4x (foil) 1x
Swans of Bryn Argoll
Sagu Mauler
Skyknight Legionnaire (promo)
Spinal Embrace
Steam Augury 2x
Spiritmonger
Sapling of Colfenor
Simic Charm 2x
Stromkirk Captain
Stormchaser Mage
Shadowmage Infiltrator
Snapdax, Apex of the Hunt (alternate 306)
Selkie Hedge-Mage (dci)
Sen Triplets 2x (foil) 1x
Skycat Sovereign (extended foil)
Sanctum of All (foil)
Temur Ascendancy 5x (foil) 1x
Treasury Thrull 5x (prel) 2x
Trap Essence 2x
Triad of Fates 5x (foil) 1x
Tymaret, the Murder King 2x
The Mimeoplasm (arsenal)
Turn // Burn 2x
Tajic, Blade of the Legion 2x
Tsabo Tavoc
Tolsimir Wolfblood
Trygon Predator 2x
Trostani, Selesnya's Voice 2x
Titanic Ultimatum
Teysa, Envoy of Ghosts
Thought Erasure (promo) 4x
Tezzeret, Master of the Bridge
Tajic, Legion's Edge
Thalisse, Reverent Medium 2x
Tuya Bearclaw
The Royal Scions
The Bears of Littjara
Underworld Cerberus
Undermine
Urban Evolution 5x
Unexpected Results
Utter End 3x (promo) 1x
Unmake
ukkima, stalking shadow
void 2x
Villainous Wealth 5x
Violent Ultimatum (foil)
Vela the Night-Clad (ftv)
Vorel of the Hull Clade
Veteran Warleader 2x
Vraska the Unseen 2x
Verazol, the Split Current 3x (extended) 2x (extended foil)1x
Vraska, Golgari Queen
Vadrok, Apex of Thunder (v.1)
Vega, the Watcher (alt)
Wayfaring Temple 2x
Warleader's Helix (fnm)
Watchwolf 2x
Whispering Madness 4x
Xenagos, God of Revels 2x (etched foil) 1x
Yavimaya's Embrace 2x
Yasharn, Implacable Earth (foil)
Zedruu the Greathearted
Zurgo Helmsmasher 2x
Zagras, Thief of Heartbeats 4x (extended) 1x (foil) 3x
Zareth San, the Trickster 2x (extended foil) 1x (extended) 1x
Zara, Renegade Recruiter 2x


Colorless

Aligned Hedron Network 2x
Avarice Amulet
Akroan Horse 4x
Angelheart Vial
Artisan of Kozilek 3x (fnm) 1x
Ashnod's Altar 3x
Altar Of Dementia 2x
Akroma's Memorial 2x
Armillary Sphere
Alhammarret's Archive
Altar of the Brood
Aladdin's Ring 2x
Beast of Burden
Black Mana Battery
Bonesplitter (Arena league)
Basilisk Collar 2x
Bonehoard
Blight Herder 2x
Barl's Cage
Burnished Hart
Candles of Leng
Chimeric Mass 2x
Contagion Clasp (promo)
Crystal Ball (foil)
Charcoal Diamond 5x
Cultivator's Caravan
Crawlspace
Chromatic Lantern 2x
Conduit of Ruin
Crown of the Ages
Captain's Hook (promo)
Dragon Throne of Tarkir 6x (foil) 1x
Doom Cannon
Duplicant
Door to Nothingness 2x
Distended Mindbender 2x (foil) 1x
Door of Destinies 2x
Disrupting Scepter
Everflowing Chalice 3x (timeshifted) 1x
Elixir of Immortality 9x (foil) 1x
Elbrus, the Binding Blade 2x (foil) 1x
Eldrazi Conscription
Etched Monstrosity
Elkin Bottle
Elder Deep-Fiend (prel)
Endless Atlas
Forebear's Blade 2x
Fell Flagship
Fire Diamond 5x
Guardian of the Ages 2x
Grindclock 4x (foil) 1x
Green Mana Battery 2x
Gallows at Willow Hill
Golgari Signet
Gruul Signet
Gleemax
Ghostfire Blade 2x
Grimoire of the Dead 2x
Grafted Wargear
Haunted Plate Mail (foil)
Hall of Triumph (game day)
Heroes' Podium 2x
Hero's Blade
Helvault
Howling Mine
Hex Parasite
Hedron Archive 3x
Hammer of Nazahn
Izzet Signet
Isochron Scepter
Jar of Eyeballs (foil)
Jayemdae Tome (revised)
Jester's Cap
Keldon Battlewagon
Kyren Toy
Knowledge Pool 2x
Liar's Pendulum
Loxodon Warhammer
Lore Seeker
Legacy Weapon (foil x)
Lightning Greaves 2x
Mask of Intolerance
Minion Reflector 2x
Myr Superion (gameday)
Manor Gargoyle 3x
Molten-Tail Masticore
Myr Propagator
Moss Diamond
Marble Diamond
Memnarch
Mycosynth Wellspring
Mirari
Mox Lotus
Metalwork Colossus
Mirror Gallery
Moonsilver Spear
Myr Enforcer
Mimic Vat
Myriad Construct 3x (extended) 2x
Masterwork of Ingenuity
Marble Diamond 5x
Moss Diamond 5x (foil) 1x
Nevinyrral's Disk
Otarian Juggernaut
Otherworld Atlas 2x
Obelisk of Alara
Onulet
Precursor Golem 4x
Parallax Inhibitor
Psychosis Crawler (foil) (sp)
Pentavus
Panoptic Mirror
Prophetic Prism (eldrazi foil)
Possessed Portal
Pyromancer's Gauntlet
Paradise Mantle
Panharmonicon (prel)
Pristine Talisman 2x
Palladium Myr (foil)
Ring of Three Wishes (foil)
Rakdos Signet
Runechanter's Pike
Scroll of the Masters 3x (foil) 1x
Shrine of Burning Rage (promo)
Shield of the Avatar
Sigil of Distinction
Semblance Anvil
Sphinx-Bone Wand
Sword of the Animist
Selesnya Signet
Sphere of the Suns 5x
Simic Signet
Stoneforge Masterwork
Sunforger
Spectral Searchlight 3x
Skull of Ramos
Stuffy Doll
Scuttling Doom Engine
Sculpting Steel 2x
Sun Droplet
Seer's Sundial
Scrapheap Scrounger (foil)
Scrapyard Recombiner 2x (foil) 1x
Skyclave Relic (foil) 2x
Sky Diamond 5x
Sliversmith
Tower of Calamities 2x
Talisman of Impulse
Talisman of Unity
Talisman of Indulgence
tuktuk the returned (token)
Terrarion
Tumble Magnet
Trading Post
Tatsumasa, the Dragon's Fang
Temple Bell
Throne of Empires
Thornbite Staff
Talisman of Curiosity 3x
Talisman of Creativity 3x
Talisman of Hierarchy 2x
Talisman of Resilience
The Ozolith (extended)
Treasure Keeper (foil)
Ugin's Nexus
Urza's Filter
Urza's Avenger
Volatile Rig 2x
Whetwheel
Worldknit
Wayfarer's Bauble
Well of Lost Dreams
Winter Orb 2x
Witch's Oven
Zagoth Crystal (foil)

Lands

Akoum Refuge
Ash Barrens (foil) 2x
Barren Moor 3x
Buried Ruin 2x
Base Camp (foil)
Calciform Pools
Crystal Quarry
Command Tower 5x
Crawling Barrens 2x (extended foil) 1x (extended) 1x
Desert (ftv)
Dreadship Reef
Flood Plain 2x
Frontier Bivouac 4x
Forgotten Cave 3x
Grim Backwoods
Grove of the Guardian 6x (prel) 1x (foil) 1x
Grasslands
Graypelt Refuge
Hellion Crucible
Ice Floe
Icatian Store
Jwar Isle Refuge
Llanowar Reborn
Lonely Sandbar 3x
Maze's End 11x (prel) 9x
Murmuring Bosk (ftv)
Mountain Valley
Miren, the Moaning Well
Molten Slagheap
Mystic Monastery 2x
Maze of Shadows
Mosswort Bridge
Madblind Mountain
Mishra's Factory
Nephalia Drownyard 2x (foil) 1x
Nomad Outpost 6x
New Benalia
Nantuko Monastery
Opulent Palace 4x
Opal Palace 4x
Path of Ancestry 5x (foil) 1x
Reliquary Tower
Rhystic Cave
Rogue's Passage
Reflecting Pool
Shrine of the Forsaken Gods 3x
Stensia Bloodhall 3x (foil) 1x
Saltcrusted Steppe
Sandsteppe Citadel 6x
Springjack Pasture
Spinerock Knoll
Sejiri Steppe
Secluded Steppe 4x
Teetering Peaks (fnm)
Transguild Promenade (foil)
Terramorphic Expanse 3x (foil) 2x
Tainted Field 6x
Tranquil Thicket 3x
Tower of the Magistrate
Throne of Makindi 4x (extended foil) 1x (foil) 2x
The World Tree (extended)
Tyrite Sanctum
Vitu-Ghazi, the City-Tree
War Room