Poromagia

Kirjoittaja

Aihe: W: FoN, Shark Typhoon, Meltdown jne H: Kaikkea joka formaattin (Luettu 3028 kertaa)

Poissa Zirenda

Helsingissä onnistuu F2F treidit. Voin myös myydä haven lappuja.

Korttien kunnot EX+ tai parempi ja kieli englanti jos ei muuta erikseen mainita.

Postittamisessa voi kestää 1-7 päivää koska olen kiireinen. Jos korteilla on kiire jostain syystä, niin mainitkaa treidiä tehtäessä. En jaksa laittaa palautetta, ellei sitä erikseen pyydetä.

Vaihdot onnistuu kasvotusten Helsinki/Myyrmäki akselilla.
1 The Wandering Emperor
1 Dress Down
2 Day's Undoing
1 Shark Typhoon
1 Ruination
1 Meltdown
1 Timeless Dragon
(4 Expressive Iteration)

Raha
Raha

Mana Drain (ITA)
2 Jace, the Mind Sculptor
2 Snapcaster Mage
4 Cryptic Command
3 Mystical Dispute
Aether Gust M20 FOIL
Misdirection
Thassa's Oracle
Mental Misstep
Fiery Confluence
Ancestral Vision
Gitaxian Probe
Mu Yanling, Sky Dancer
Remand
Dig Through Time
Echo of Eons
Tinker
Snap (Urza)
Turnabout
Long-Term Plans
Devastation Tide
Mind Over Matter
Palinchron
Mirrodin Besieged
As Foretold
Whir of Invention
Tidings Foil
Commit // Memory FOIL
Flusterstorm
Hurkyl's Recall
Tidings 10th FOIL
Portent
Acquire
Devastation Tide
Lord of Atlantis
2 True-Name Nemesis
2 Daze
2 Back to Basics

Humility
Stoneforge Mystic
Crackdown
3 Thalia, Heretic Cathar
2 On Thin Ice
Emeria's Call
3 Winds of Abandon
Ranger of Eos
Blazing Archon
Ethersworn Canonist
Angel of Invention
2 Stony Silence
Settle the Wreckage
Restoration Angel (REL)
4 Terminus
Idyllic Tutor (Kiina)
Palace Jailer
Gideon, Ally of Zendikar
Mother of Runes
Serra Avenger
Leyline of Sanctity
Aven Mindcensor
Mirran Crusader
Lyra Dawnbringer
Lingering Souls FOIL
Angel of Sanctions
Cubwarden
Nahiri, the Lithomancer
Cleansing Nova
Gideon Jura
2 Gideon, Ally of Zendikar (1 RUS)
3 Approach of the Second Sun
2 Monastery Swiftspear
Angel of Grace
Kenrith, the Returned King
Entreat the Angels Avacyn FOIL
Elspeth, Sun's Champion
3 Rest in Peace
2 Council's Judgment
4 Path to Exile
Wrath of God
Armageddon (FTV)

Entomb
Demonic Consultation
Dictate of Erebos
New Blood
Wound Reflection
Tainted Pact
Tasigur, Golden Fang (Ranska)
Dismember
3 Inquisition of Kozilek
Inquisition of Kozilek Conspiracy FOIL
3 Thoughtseize
Rune-Scarred Demon
Liliana, the Last Hope
Bontu's Last Reckoning
Liliana, Dreadhorde General (Japani)
Cordial Vampire
Bloodlord of Vaasgoth (PRE)
From Under the Floorboards FOIL
Cabal Ritual (FTV)
Black Sun's Zenith
Zo-Zu, the Punisher
Burning Wish
Pyroblast (EMA)
Curse of Misfortunes
Shadowborn Apostle
Fatal Push
2 Plague Engineer

Sylvan Library
3 Veil of Summer
3 Collector Ouphe
Carpet of Flowers JPN
Green Sun's Zenith
Ancient Stirrings
Crop Rotation
Vivien, Arkbow Ranger
2 World Breaker
Elvish Archdruid
Nightpack Ambusher
Birds of Paradise
Gaea's Revenge
Bloom Tender
Once Upon a Time
Vines of Vastwood FOIL
Quirion Ranger
Priest of Titania
Rancor
Regal Force
Devoted Druid
Unbound Flourishing
Crashing Footfalls
Herald of the Pantheon
Oath of Nissa
Abundance (Urza)
Holistic Wisdom

Chandra, Torch of Defiance
Goblin Guide
Magus of the Moon
Char
Combat Celebrant
Lightning Bolt
Burning Inquiry
Ancient Grudge
Goblin Bushwhacker
2 Grim Lavamancer
Akroma, Angel of Fury
Price of Progress
3 Dreadhorde Arcanist
Legion Warboss
Chain Lightning

Dack Fayden
The Royal Scions (BOrderless FOIL)
The First Sliver
Queen Marchesa
Niv-Mizzet Reborn
Leovold, Emissary of Trest
Ashenmoor Liege SHM FOIL
Obosh, the Preypiercer JPN FOIL
Detention Sphere
Domri, Anarch of Bolas (Promo)
Teferi, Hero of Dominaria
Snapdax, Apex of the Hunt
Anafenza the Foremost (KOR)
2 Lightning Helix
Thopter Foundry
Kolaghan's Command
Uro, Titan of Nature's Wrath
Narset, Enlightened Master
Kitchen Finks (FRA)
Aura Mutation
Yarok the Desecrated
Kaya's Guile
Shadow of Doubt
Verazol the Split Current
Orah, Skyclave Hierophant (BaB)
Seraph of the Scales PRE
Dovin Baan FOIL
Oko, Thief of Crowns Fullart
Gaddock Teeg
Plumeveil FOIL
Golgari Charm
Meren of Clan Nel Toth
Nicol Bolas, Planeswalker (Kiina)
Kiora, Master of the Depths
Chulane, Teller of Tales
4 Ice-Fang Coatl (1 RUS)
2 Spiritmonger
Merciless Eviction
Kess, Dissident Mage
3 Teferi, Time Raveler
Doran, the Siege Tower (FTV)
Sen Triplets FOIL
Vexing Shusher
2 Drown in the Loch
Cloudshredder Sliver
Unsettled Mariner
4 Saheeli Rai
3 Abrupt Decay
2 Nahiri, the Harbinger
Voice of Resurgence
2 Geist of Saint Traft
Knight of the Reliquary
Eladamri's Call
Spell Queller
Sorin, Vengeful Bloodlord (JPN)
Maelstrom Pulse
Dromoka's Command
Bloodbraid Elf
Bring to Light
2 Baleful Strix

Batterskull
Umezawa's Jitte
2 Engineered Explosives (1 FRA)
Altar of Dementia
Morophon the Boundless
Urza's Bauble
Mox Tantalite
Decimator of the Provinces
Sundering Titan (FTV)
Static Orb 7th
2 Grafdigger's Cage
Witchbane Orb FOIL
Mimic Vat
Arcbound Ravager
3 Damping Sphere
Ankh of Mishra
Caged Sun
Aetherflux Reservoir
Vedalken Shackles
Sunforger
Icon of Ancestry
Legacy Weapon

3 Wasteland
Horizon Canopy
3 Polluted Delta (1 JPN)
Blast Zone
Sacred Foundry
2 Fetid Heath
2 Irrigated Farmland
Sunbaked Canyon
3 Fabled Passage
Foreboding Ruins
Prairie Stream
Sheltered Thicket
Canopy Vista
Nurturing Peatland
2 Silent Clearing
Karakas EMA
Temple of Malady FOIL
Lumbering Falls
Creeping Tar Pit (Ranska)
Raging Ravine
Temple of Triumph
Castle Garenbrig
2 Celestial Colonnade
Godless Shrine
Booming Marsh
Stirring Wildwood
Blackcleave Cliffs (Kiina)
Scattered Groves
4 Hallowed Fountain
4 Glacial Fortress
2 Steam Vents
Lotus Field (Stamped)
Brushland (Japani 5th)
Temple Garden
2 Wooded Foothills (Ranska)
Windswept Heath
2 Bloodstained Mire
Sunpetal Grove
Fetid Pools (FRA)
Caves of Koilos
Waterlogged Grove
Watery Grave
Castle Embereth
2 Fiery Islet
Cascade Bluffs
Shambling Vent
Ash Barrens
Temple of Enlightenment
Drowned Catacomb (FRA)
Cabal Pit
Crystal Vein (6th)
Karn's Bastion (JPN)
Ruins of Oran Rief
Spirebluff Canal
Sulfur Falls
Castle Vantress
Castle Ardenvale