Poromagia

Kirjoittaja

Aihe: Jonesin älytön wantti ja köyhä have (Luettu 10345 kertaa)

Poissa Jones

  • Jyväskylä
  • Vaihtopalaute:
    +417 | ~0 | -0
  • No rest. No Mercy. No matter what.
- Korttini eivät ole aina parhaassa kunnossa ja ilmoitan jos korteissa on isompia jälkiä + toivon että Sinä teet samoin. Normaalia, käytössä aiheutunutta, kulumaa saattaa ilmetä.

- Haluan korttini ensisijaisesti englannin kielisinä (sliverit poikkeuksena).

- 'Have' on enemmän ja vähemmän ajan tasalla, joten se ei välttämättä pidä 100% paikkaansa

- Oh yes.. There will be palautetta..

- KORTIT OVAT MYÖS MYYNNISSÄ. Hinnat katsotaan sitten tilanteessa.

- YV:llä tavoittaa.

Olen myös valmis ostamaan kaikenlaisia slivereitä jos päästään hinnasta sopuun.

- Ole toveri ja laita yv:tä, jos huomaat että olen typottanut korttien nimiä ja sen seurauksena kuvatoiminto ei toimi.
-Listojen selailu on lempipuuhaani!


Sliver want:

Näistä kelpuutan kaiken kieliset, väriset, kokoiset ja näköiset. Myös foilit.

Acidic Sliver
Armor Sliver
Barbed Sliver
Basal Sliver
Battering Sliver
Battle Sliver
Belligerent Sliver
Blade Sliver
Blur Sliver
Bonescythe Sliver
Bonesplitter Sliver
Brood Sliver
Cautery Sliver
Clot Sliver
Constricting Sliver
Crypt Sliver
Crystalline Sliver
Darkheart Sliver
Dementia Sliver
Diffusion Sliver
Dormant Sliver
Essence Sliver
Firewake Sliver
Frenetic Sliver
Frenzy Sliver
Fungus Sliver
Fury Sliver
Galerider Sliver
Gemhide Sliver
Ghostflame Sliver
Groundshaker Sliver
Harmonic Sliver
Heart Sliver
Hibernation Sliver
Homing Sliver
Horned Sliver
Hunter Sliver
Leeching Sliver
Lymph Sliver
Magma Sliver
Manaweft Sliver
Megantic Sliver
Mesmeric Sliver
Metallic Sliver
Might Sliver
Mindlash Sliver
Mindwhip Sliver
Mistform Sliver
Mnemonc Sliver
Muscle Sliver
Necrotic Sliver
Opaline Sliver
Plague Sliver
Plated Sliver
Poultice Sliver
Predatory Sliver
Psionic Sliver
Pulmonic Sliver
Quick Sliver
Quilled Sliver
Reflex Sliver
Root Sliver
Screeching Sliver
Sedge Sliver
Sentinel Sliver
Shadow Sliver
Shifting Sliver
Sidewinder Sliver
Sinew Sliver
Sliver Construct
Sliver Hivelord
Sliver Legion
Sliver Overlord
Sliver Queen
Spectral Sliver
Spined Sliver
Spinneret Sliver
Spitting Sliver
Steelform Sliver
Striking Sliver
Synapse Sliver
Synchronous Sliver
Syphon Sliver
Talon Sliver
Telekinetic Sliver
Thorncaster Sliver
Toxin Sliver
Two-Headed Sliver
Vampiric Sliver
Venom Sliver
Venser's Sliver
Victual Sliver
Virulent Sliver
Ward Sliver
Watcher Sliver
Winged Sliver

* Sliver Tokens *

Sliveriaiheiset muut kortit:

Change of Heart
Gallantry Tempest
Interdict
Riptide Replicator
Stabilizer
Hivestone
Sliver Hive
Hive Stirrings
Sliversmith

Kaikki muut Premium Deck Series: Slivers -foilit: landit, creaturet sorceryt jne.

"Normaali" want:

Näiden kohdalla olen lähtökohtaisesti hakemassa englantia puhuvia versioita.


Sorceryt

2 Damnation

Transmute Artifact
Stitch in Time
Jokulhaups
Time Stretch
Wildfire
Dreadbore
Fractured Identity
Preordain
Serum Visions
Sleight of Hand
Disturbed Burial


Creaturet:

xxx Shadowborn Apostle
xXx Persistent Petitioners

2 Archfiend of Despair
Tymna the Weaver
Tana, the Bloodsower
Vial Smasher the Fierce
Stoneforge Mystic
Imperial Recruiter
Erebos, God of the Dead
Metalworker
Sidisi, Undead Vizier
Kaervek the Merciless
Solemn Simulacrum
Spellskite
Thalia, Heretic Cathar
Doom Whisperer
Dread Cacodemon
Lord of the Void
Razaketh, the Foulblooded
Sower of Discord
Crypt Ghast
Gray Merchant of Asphodel
Anger
Venser, Shaper Savant
Sakashima the Impostor
Scrivener
Nightscape Familiar
Dream Thief
Dinrova Horror
Kira, Great Glass-Spinner
Monastery Mentor
Restoration Angel
Brightling


Enchantments:

Invoke Prejudice
Thousand-Year Storm
No Mercy
Rest in Peace
Animate Dead
Braid of Fire
Blood Moon
Animate Dead
Necromancy
Whip of Erebos
Freed from the Real
Leyline of the Void
Primordial Mist


Artifacts:

2 Mana Vault
2 Grim Monolith
3 Mana Crypt
2 Memory Jar
3 Thran Dynamo
2 Talisman of Indulgence
Null Rod
Gauntlet of Might
Sword of Light and Shadow
Sword of War and Peace
Trinisphere
Rings of Brightheart
Scroll Rack
Assault Suit
Crown of Doom
Worn Powerstone
Elbrus, the Binding Blade
Herald's Horn
Mind Stone


Instants:

Intuition
Chaos Warp
Tithe


Planeswalkers

Ugin, the Spirit Dragon
Gideon of the Trials
Ral Zarek
Ajani Steadfast
Elspeth, Sun's Champion
Dack Fayden
Jace, the Mind Sculptor low want
Angrath, the Flame-Chained
Gideon, Ally of Zendikar


Lands:

Gaea's Cradle
3 Command Beacon
3 Scavenger Grounds
2 Ash Barrens
2 Canyon Slough
2 Luxury Suite
2 Dragonskull Summit
Lake of the Dead
Flagstones of Trokair
Pendelhaven (Judge Reward Promo / FNM Promo)
Dryad Arbor
Slayer's Stronghold
Clifftop Retreat
Graven Cairns
Sulfurous Springs (Wanhalla "kylpevä devil" -artilla)
Temple of Malady
Cabal Coffers
3 Bojuka Bog
Temple of Malice
Winding Canyons
Volrath's Stronghold
Gateway Plaza (foil)
Steam Vents
Stomping Ground
Temple Garden
Sacred Foundry
Hallowed Fountain
Overgrown Tomb
Watery Grave
Breeding Pool

xX Snow-Covered Mountain
xX Snow-Covered Island
xX Snow-Covered Swamp
xX Snow-Covered Plains
xX Snow-Covered Forest
xX Fetchit

Basic Landit seuraavista seteistä:

Onslaught
Odyssey
Mercadian Masques
Invasion


HÄVETTI

GREEN

COMMON

Spider Umbra
Into the North
5 Deglamer 1 foil
7 Hooting Mandrills
4 Krosan Drover
2 Presence of Gond
Nettle Sentinel
2 Wall of Roots
3 Nature's Claim
6 Explore
2 Primal Growth
5 Elves of Deep Shadow
4 Gaea's Bounty
3 Rampant Growth 1x foil
2 Viridian Joiner
3 Nimble Mongoose
2 Wellwisher
3 Copperhorn Scout
Stream of Life (Alpha / Beta?)
Sprouting Vines
Nature's Claim
Mwonvuli Acid-Moss
Viridian Emissary
Nissa's Pilgrimage
3 Avacyn's Pilgrim
2 Krosan Tusker
3 Gladecover Scout
Utopia Sprawl
Ivy Lane Denizen
Snake Umbra
3 Boreal Druid
2 Caustic Caterpillar
2 Natural State
4 Nature's Claim
Nest Invader
4 Wild Growth
2 Satyr Wayfinder
4 Voyaging Satyr
9 Llanowar Elves
2 Nylea's Disciple
3 Thrill of the Hunt
Wickerbough Elder (foil)
Skyshroud Elf
3 Harrow
Scythe Tiger
Broken Bond
Ranger's Path
4 Skyshroud Claim
Farseek
2 Adventurous Impulse
2 Communet with Nature
Glistener Elf
Gaea's Blessing
2 Thornscape Familiar
Sakura-Tribe Scout
2 Mulch
Far Wanderings
Farseek

UNCOMMON

Scouting Trek
Destructor Dragon
2 Nissa's Expedition
3 Jagged-Scar Archers
6 Acidic Slime 1x FNM
Back to Nature
5 Explosive Vegetation
4 Yavimaya Dryad
Reviving Melody
3 Mark of Sakiko
Kavu Predator
Flinthoof Boar
Tribute to the Wild
2 Viridian Corrupter
Timberwatch Elf
2 Viridian Shaman
Briarhorn
Caller of the Pack
Solidarity of Heroes
2 Evolutionary Escalation
2 Weirding Wood
3 Elvish Harbinger
Crocodile of the Crossing
3 Brutalizer Exarch (1x aasia foil)
Time of Need
Untamed Wilds
Honden of Life's Web
Rancor
Pelakka Wurm
Boar Umbra
Weirding Wood
2 Sunblade Elf
Unravel the Aether
Alpha Authority
Archetype of Endurance
3 Beast Within
Tribal Unity
Bloodline Shaman
Temur Sabertooth
2 Curse of Bounty
Utopia Mycon
Sylvan Messenger
2 Ancestral Mask
Squirrel Nest
Kumena's Speaker
Cherished Hatchling
2 Spike Feeder
Gaea's Blessing
Joraga Treespeaker
Assault Formation
Hurricane portal 2nd age
2 Hunted Wumpus
Hunting Wilds
2 Veteran Explorer
Retreat to Kazandu
2 Krosan Grip 2x FNM
3 Bonds of Mortality
Noose Constrictor
Nature's Lore
Harmonize (foil)
Carpet of Flowers leimattu
Gatebreaker Ram
Tower Defense
Perilous Forays


RARE

Sandsteppe Mastodon
2 Sage of Ancient Lore
2 Emrakul's Evangel
Silverfur Partisan
Inexorable Blob
2 Scion of the Wild
Doubling Chant
Brooding Saurian
2 Yasova Dragonclaw
Thelonite Hermit
Shisato, Whispering Hunter
Seshiro, the Anointed (aasia)
Voice of the Woods
Cloudthresher
Ooze Garden
Squirrel Wrangler
Increasing Savagery
2 Pack Hunt
2 Nostalgic Dreams
3 Restock
2 Predatory Rampage
2 Forgotten Ancient
Ravenous Baloth
Fresh Meat
Thelon of Havenwood
Weird Harvest
Clear the Land
2 Shamanic Revelation 1x BaB
2 Skyshroud Poacher
Turntimber Ranger
Magus of the Library
All Suns' Dawn foil
2 Tempt with Discovery
Tranquil Grove
Myojin of Life's Web
Heartwood Storyteller
Garruk's Horde
Mouth // Feed
Rhona's Last Stand
Emperor's Vanguard foil
2 Soul of the Harvest
Summoning Trap
Jedit Ojanen of Efrava
Hungry Lynx
Qasali Slingers
Wildest Dreams
Hardened Scales
Garruk Wildspeaker (ger)
Eidolon of Blossoms
Gyre Sage
Architect of the Untamed
Frontier Siege
Verdant Embrace
Ant Queen
Mycoloth
Genesis
Nature's Resurgence
Lifeblood Hydra
Regal Force
Cream the Crop
Life's Legacy
Nemata, Grove Guardian
Rude Awakening
2 Pathbraker Ibex
Wave of Vitriol
Primal Command
Mana Reflection
Kindred Summonings
2 Rampage of the Clans
2 Guardian Project
Abundance
Goreclaw, Terror of Qal Sisma
Animist's Awakening

MYTHIC

Ulvenwald Hydra
Majestic Myriarch
Rampaging Baloth
The Great Aurora
Praetor's Counsel


WHITE

COMMON
Miraculous Recovery
6 Dismantling Blow (2 asian)
Death Ward (Alpha / Beta?)
5 Kor Cartographer
4 Momentary Blink
Porcelain Legionnaire
Squadron Hawk
Ritual of Restoration
Whitemane Lion
Hyena Umbra
Monk Idealist
Oblivion Ring
4 Soul Warden


UNCOMMON

Stasis Snare
4 Restoration Specialist
2 Surprise Deployment
2 War Priest of Thune
3 Field of Souls (1 EMA foil)
4 Condemn
4 Stonecloaker
3 Fiend Hunter
Kor Duelist
Celestial Crusader
Valor
Auriok Survivors
Treasure Hunter
Defy Death
2 Nahiri's Machinations
Mistmoon Griffin
2 Elite Vanguard
Graceful Reprieve
4 Quest for the Holy Relic (1 foil)
Soul Snare
Dawn to Dusk
3 Spectral Procession
2 Valorous Stance
Loam Lion
Immolating Glare (full art)
Honden of Cleansing Fire
Breath of Life
Island Sanctuary
2 Pollen Lullaby
Brave the Sands
2 Oreskos Explorer
Retreat to Emeria
Angelic Renewal
Swords to Plowshares
Leonin Relic-Warder
Abzan Falconer
Battle Mastery
Sage's Reverie
Wispweaver Angel
Pull from Eternity
Moonlit Wake
2 Cleansing Meditation
Shield Mare
Novice Knight
Paraselene
Angelic Esaltation
2 Forbidding Spirit
Sentinel's MarkResolute Watchdog
2 Sky Teither
3 Crush Contraband
Sphere of Safety
Mother of Runes
Swords to Plowshares

RARE

Mystic Barrier
2 Faith's Reward
March of Souls
Pariah
Hoofprints of the Stag
2 Enduring Renewal (1x russian)
Dearly Departed
Citadel Siege
Sudden Disappearance
Entrapment Maneuver
2 Remembrance
2 Pulsemage Advocate
4 Wave of Reckoning
Palisade Giant
4 Words of Worship
Vengeful Archon
Planeswalker's Mirth
2 Jareth, Leonine Titan
Windborn Muse
Resurrection
3 Kemba, Kha Regent
Fountain Watch
Call the Gatewatch
3 Séance
Dragonscale General
2 Munda's Vanguard
Planar Outburst
2 Angel of Glory's Rise
Catapult Master
Stone Haven Outfitter
Tempt With Glory
Ghosts of the Innocent
2 Angel of Deliverance
Always Watching
Twilight Shepherd
2 Reverse the Sands
Kirtar's Wrath
End Hostilities
2 Resolute Archangel prele
Global Ruin
Angel of Condemnation (foil)
4 Oketra's Last Mercy 1x foil
3 Hour of Revelation
Bruna, the Fading Light
2 Nevermore
Kemba, Kha Regent
3 Blind Obedience
Silent Sentinel
Sigil of the Empty Throne
Odric, Master Tactician
Circle of Solace
Leonin Shikari
Raksha Golden Cub
Stalking Leonin
Seht's Tiger
Spirit of the Hearth
Sunscorch Regent
Fortunate Few
Scalelord Reckoner
Divine Reckoning
Fell the Mighty
2 Sunblast Angel 1 foil
2 Near-Death Experience (FtV)
Angelic Arbiter
Purity
Sanguine Sacrament
Barren Glory
Victory's Herald
Oath of Gideon
Mangara of Corondor
Increasing Devotion
Cathars' Crusade
Bygone Bishop
Crovax, Ascendant Hero
Flickerform
Hallowed Burial
Daybreak Coronet
Alms Collector
Duelist's Heritage
Sram's Expertise
Conqueror's Pledge
White Sun's Zenith
Emeria Angel
Decree of Justice
Benalish Marshal
Scourglass
Battletide Alchemist
Akroma's Vengeance
Regna's Sanction
Sylvia Brightspear
Invincible Hymn
Open the Vault
Evra, Halcyon Witness
Valiant Knight
2 Providence
Roar of Reclamation
Aven Shrine
Regna, the Redeemer
Arbiter of Knollridge
Aven Mindcensor
Angel's Grace
Ethersworn Canonist
Rally the Ancestors prele foil
Alms Collector
2 Unbreakable Formation
Tithe Taker
Terminus
Ajani's Chosen
Porphyry Nodes
Fumigate
Consulate Crackdown
Second Sunrise
Beacon of Immortality foil
Authority of the Consuls
Boon Reflection


MYTHIC

2 Quarantine Field
Descend upon the Sinful
Entreat the Angels
Descent upon the Sinful
Axis of Mortality


BLUE

COMMON
Information Dealer
Dreamscape Artist
Curfew
2 Force Spike
Mnemonic Wall
Alexi's Cloak
3 Man-o'-War
Calcite Snapper
Embodiment of Spring
4 Slip Through Space
2 Words of Wisdom
2 Taigam's Scheming
3 Treasure Cruise
3 Totally Lost
Turn Asidef
4 Anticipate
2 Looter il-Kor
Override
Stoic Rebuttal
2 Artful Dodge
4 Waterfront Bouncer
Martyr of Frost
Rites of Refusal
3 Dispel
4 Amoeboid Changeling
2 Telling Time
7 Into the Roil
4 Negate
2 Strategic Planning
Brainstorm
Snowfall
Aura Flux
Distortion Strike
Hydroblast
Merfolk Looter
Thought Courier
Aether Adept
Hapless Researcher
2 Spreading Seas
2 Accumulated Knowledge
2 Stormbound Geist
4 Disdainful Stroke
Ophidian Eye
Dramatic Reversal
Faerie Mechanist
Peer Through Depths
Tragic Lesson
Storm Crow (portal)
5 Mana Leak
Careful Study
Deprive
4 Take Inventory
2 Think Twice
4 Phantasmal Bear
Etherium Sculptor
Probe
Syncopate
4 Displace
Ponder
Ghostly Flicer
Radical Idea
3 Clear the Mind


UNCOMMON

3 Treasure Mage (1x full art)
3 Sejiri Merfolk
2 Quiet Speculation
Fog Bank
3 Dissipate
Fervent Denial
Brilliant Plan
2 Raven Familiar
Deepchannel Mentor
Tandem Lookout
Levitation
Mass Appeal
Rewind
2 Honden of Seeing Winds
Merrow Commerce
Phyrexian Ingester
2 Careful Consideration
4 Essence FLux
Riptide Shapeshifter
6 Opportunity
Call to Mind (foil)
2 Illusion of Choice
Shrewd Negotiation
Shifting Sky
Wonder
Favorable Winds
Diviner Spirit
3 Whirlpool Drake
4 Reins of Power
2 Shrieking Drake
2 Grip of Phyresis
Riddlesmith
Vedalken Mastermind
Foil
Thrummingbird
2 Rewind
Pull from the Deep
Deeproot Waters
2 Supreme Will
River Sneak good
2 Lookout's Dispersal
Deceiver Exarch
Cumber Stone
3 Vigean Graftmage
Excavation played
Mystic Speculation
Archetype of Imagination
Bonded Fetch
Storm Fleet Aerialist
Familiar's Ruse
2 Evasive Action
Trinket Mage
4 Flood of Recollection
5 Memory Lapse
3 Homarid Spawning Bed
Split Decision
Frozen Aether
Compelling Deterrence (foil)
Master Thief
Renowned Weaponsmith
Spell Burst
Soldevi Sage
Wash Out
Fumble
War Tax
4 Lunar Force
Dream Fracture
Windfall
Argivian Restoration
Rhystic Study Commander's Arsena
Mana Breach
Paradox Haze
Retreat to Coralheim
Psychic Corrosion
Tetsuko Umezawa, Fugitive
Wall of Lost Thoughts
2 Eyes Everywhere
Mental Misstep
Dissolve
2 Essence Capture
Code of Constrait

RARES

2 Forgotten Creation (1 foil)
Sphinx of Magosi
2 Spelltwine
2 Daring Thief
Tempt with Reflections
4 Scion of Oona
Counterlash
Traumatize
Lu Xun, Scholar General
Tidal Force
2 Dungeon Geist
Sharding Sphinx
2 Scourge of Fleets
Tunnel Vision
2 Ixidron (1x played)
4 Welcome to the Fold
2 Sage-Eye Avengers
Epiphany at the Drownyard
Shu Yun, the Silent Tempest
Words of Wind
Nephalia Moondrakes
Deep-Sea Kraken
Dictate of Kruphix
2 Minds Aglow
Merfolk Sovereign
Covenant of Minds
Shifty Doppelganger
Ugin's Insight (foil, vaurio takapinnassa)
Hoverguard Sweepers
Sphinx of Uthuun
Aethersquall Ancient
Rishadan Brigand
Quest for Ula's Temple
2 Vizzerdrix
3 Draining Whelk
Thought Reflection
Followed Footsteps
2 Clone
2 Patron of the Moon
Entrancing Melody (prele)
Daring Apprentice
Voidmage Prodigy
Jace's Archivist
Hour of Eternity
Unnatural Selection (foil)
Infinite Reflection
Call to the Kindred
Rayne, Academy Chancellor
Polymorphist's Jest
Order of Succession
Chancellor of the Spires
Serendib Efreet
Mistform Skyreaver
Stasis
Magus of the Jar
2 Induced Amnesia 1x foil
Magus of the Mind
Jace's Archivist
2 Kindred Discovery
2 Arcane Adaptation
Mirror Mockery
River's Rebuke
Tidespout Tyrant
Fraying Sanity
Uyo, Silent Prophet
Artificer's Intuition
Colossal Whale prelefoil
Shape Anew
2 Vedalken Archmage
Aehter Barrier
Trade Routes
Zur's Weirding
Treachery
Stormtide Leviathan
2 Saheeli's Artistry (prele)
Release to the Wind
Stroke of Genius
Paradoxical Outcome
3 Vizzerdrix
Benthic Bionamncer
Sphinx of Foresight
2 Precognitive Perception
Pact of Negation
Future Sight
Copy Artifact
Evacuation
Rooftop Storm
Pull from Tomorrow
Engulf the Shore
Dream Halls
Fatespinner
Deepglow Skate


MYTHIC

Ethersworn Adjudicator
Windreader Sphinx
Clone Legion
Unesh, Criosphinx Sovereign
Mesmerizing Benthid
Consecrated Sphinx
Torrential Gearhulk



RED

COMMON
6 Tormenting Voice
Seal of Fire
4 Expedite
3 Collateral Damage
7 Ancient Grudge
Smokebraider
Dead // Gone
2 Grapeshot
3 Seething Song
3 Rite of Flame
4 Flame Burst
4 Grinning Ignus
2 Ingot Chewer
4 Emrakul's Hatcher
Lava Dart
2 Desperate Ravings
Coalhauler Swine
Cathartic Reunion
Manic Vandal
2 Skirk Prospector
4 Jackal Familiar
4 Hissing Iguanar
6 Stone Rain 3x Ice Age
Kiln Fiend
Plated Geopede
2 Mogg War Marshal
2 Catalyst Elemental
Molten Rain
4 Rift Elemental
2 Mogg Fanatic
Impact Tremors
Faithless Looting
Tremble foil
Reckless Fireweaver
5 Goblin Gathering

UNCOMMON

2 Tooth and Claw
2 Quest for Pure Flame
Goblinslide
2 Whipflare
Shivan Harvest
Spite of Mogis
Anarchist
2 Orcish Lumberjack good/played
Planar Chaos
Honden of Infinite Rage
Rough // Tumble
Rush of Blood
Into the Core
4 Goblin Grenade
2 Breath of Darigaaz
Ignite Memories
Sulfur Elemental
3 Shreds of Sanity
Break Through the Line
Humble Defector
Firecat Blitz
2 Frenzied Fugue
2 Goblin Warchief
Kird Ape FNM
Fireball
2 Ricochet Trap
2 Citadel of Pain
2 Treasonous Ogre
Dragonspeaker Shaman
Rakish Heir
2 Aether Flash
Total War
Act of Treason
Thopter Engineer
Ancient Runes
Archetype of Aggression
Goblin Lyre
2 Geosurge
2 Goblin Grenadiers
Dragon Breath
Lightning Mare
Fiery Conclusion
2 Beetleback Chief
Goblin Banneret
Inescapable Blaze
Goblin Recruiter
Fanatic Outburst
Price of Glory
Goblin Matron
Goblin Bombardment
Incorrigible Youths
Cavalcade of Calamity
Smelt-Ward Ignus
Gates Ablaze


RARE

Grand Melee
2 Magma Phoenix
Where Ancients Tread
Gratuitous Violence
5 Warp World
Starstorm
Lavaball Trap
Charmbreaker Devils
Clickslither
Torchling
Arcbond
Stalking Vengeance
Slobad, Goblin Tinkerer
Words of War
Grenzo's Rebuttal
Jeering Instigator
3 Capricious Efreet
Rite of Ruin
Ogre Battledriver
3 Wild Research
3 Lavaborn Muse
Excruciator
No Quarter
Mondronen Shaman
2 Burn from Within
Bludgeon Brawl
Bloodhall Ooze
Flameblade Angel
Disaster Radius
3 Crater Hellion
Flamerush Rider
4 Geier Reach Bandit
2 Dragon Tempest
2 Harness the Storm
Avacyn's Judgment
Breath of Fury
Wake of Destruction
Trash for Treasure
Territorial Gorger
Barrage Tyrant
Crucible of Fire
Hellkite Charger (foil)
Wrecking Ogre
2 Rage Reflection
Fury of the Horde
Charging Cinderhorn
2 Tectonic Instability
Burning Sun's Avatar
Radiant Flames
2 Tilonalli's Skinshifter
Izzet Chemister
Shifting Shadow
Bloodsworn Steward
Whims of the Fates
2 Scrambleverse 1x leimattu
Territorial Dispute
Divergent Transformations
Vicious Shadows
Slagstorm
Wheel of Fate
The Countdown Is at One
Karplusan Minotaur
Crimson Honor Guard
Goblin Game
An-Zerrin Ruins
Squee, the Immortal
Shared Animosity
Thieves' Auction
Invader Parasite
2 Final Fortune
War's Toll
Godo, Bandit Warlord
Earthquake
Lightning Crafter
Chancellor of the Forge
Scrap Mastery
Tempt with Vengeance
Goblin Marshal
Siege-Gang Commander
Elemental Mastery
Kindred Charge
Disrupt Decorum
Ib Halfheart, Goblin Tactician
Angrath's Marauders
Mogg Infestation
Norin the Wary
Rix Maadi Reveler
Amplifire
Graituitous Violence
Volcanic Vision
Starstorm
Destructive Force
Scrambleverse
2 Goblin Welder


MYTHIC

2 Hellkite Tyrant
Goldnight Castigator
Inferno Titan
Shaman of the Great Hunt
Apex of Power
Descent of the Dragons
Star of Extinction

BLACK

COMMON
Culling the Weak
2 Viscera Seer
2 Grim Discovery
3 Carrion Feeder
3 Sign in Blood
5 Dark Ritual
2 Maggot Carrier
Gravedigger (Portal)
4 Cry of Contrition
Profane Prayers
Tragic Slip
Distress
Read the Bones
Syphon Mind
9 Duress
Innocent Blood
3 Bubbling Muck
2 Stinkweed Imp
2 Blood Pet
Nausea
Carnophage
3 Basal Thrull
3 Blood Vassal
2 Death Rattle
Cuombajj Witches
Vendetta
Soldevi Adnate
Necrite KATTOKAA NYT TUON ILMETTÄ!
Thorn of the Black Rose
4 Alms of the Vein


UNCOMMON

Liliana's Caress (1 pablo)
3 Skeletal Scrying
2 Infest
Cruel Edict (1 full art)
Appetite for Brains
3 Megrim
2 No Rest for the Wicked
Wight of Precinct Six
Barter in Blood
3 Reckless Spite
Nekrataal
Hoarder's Greed
Sinister Concoction
Sudden Death
2 Virulent Plague
Vampire Nighthawk (1x gw promo)
2 Parting Thoughts
7 Diabolic Tutor
Yixlid Jailer
4 Ultimate Price (1 fnm)
2 Tendrils of Agony (1x played)
2 Reassembling Skeleton
Flaying Tendrils
2 Unburial Rites
Fearsome Awakening
Shriekmaw
Vampiric Rites
Honden of Night's Reach
Pawn of Ulamog
Slum Reaper
2 Smallpox
Darkblast
Prowess of the Fair
Rain of Tears
2 Bloodhusk Ritualist
2 Golgari Thug pieniä jälkiä reunoissa
Ambition's Cost
2 Bloodline Necromancer
Fleshbag Marauder
Corpse Augur
Withered Wretch
Drown in Sorrow
Marsh Casualties
Arterial Flow
Vigor Mortis
Dark Supplicant
2 Minions' Murmurs
Grasp of Darkness
Cabal Archon
Minister of Pain
Rise from the Grave Gateway Promo
Morbid Curiosity
Haunted Crossroads
Sadistic Hypnotist
Inner Demon
Settle the Score
Dark Deal
Go for the Throat
Final Parting
Relentless Rats (17x M10, 2x Xth)
Agent of Erebos
2 Dismember
2 Cry of the Carnarium
2 Bankrupt in Blood
Thoughtrender Lamia
Ulcerate
Ravenous Chupacabra


RARES

2 Anowon, the Ruin Sage
Oversold Cemetery
Fate Unraveler (foil)
Fell Sepherd
Sifter of SKulls
Syndicate Trafficker (prele)
2 Ravenous Demon (1 prele foil)
3 Hypnotic Specter
Hecatomb
Moonlight Bargain
2 Infernal Genesis
In Garruk's Wake 1x prele
Kagemaro, First to Suffer
Xathrid Necromancer
Markov Dreadknight
2 Volrath the Fallen
2 Ever After
Soul Flayer
3 To the Slaughter
Dread Defiler
Virtue's Ruin (FtV)
Curse of Vengeance
2 Dark Impostor
Curtains' Call
2 Phyrexian Plaguelord
Stronghold Assassin
Demonic Consultation
Deathbringer Regent
Remorseless Punishment
3 Sangromancer
Guiltfeeder
Wasteland Strangler
Fated Return
Diabolic Revelation
2 Butcher of Malakir
Damnable Pact
2 Shadow of the Grave
Harvester of Souls
Liability
Life's Finale
Endemic Plague
Patron of the Vein
New Blood
Captivating Vampire
Consuming Vapors
Blood Tribute
Drana, Kalastria Bloodchief
Skeletal Vampire
Vein Drinker
Apprentice Necromancer
Smothering Abomination foil
Yahenni, Undying Partisan
Kuro, Pitlord
2 Yahenni's Expertise (1x game day promo)
Ratcatcher
Apocalypse Demon
Scion of Darkness
Grim Haruspex
Disciple of Bolas
Ogre Slumlord
Twilight's Call
Rotlung Reanimator
6 Virtus's Maneuver
Lich's Mastery
False Cure
Painful Truths
Defiant Bloodlord
Marrow-Gnawer
Sepulchral Primordial
2 Lich's Mastery
Priest of Forgotten Gods
Font Agonies
Gutterbones



MYTHIC

Ghastly Conscription
Brutal Hordechief
Hythonia the Cruel
Mikaeus, the Unhallowed
The Haunt of Hightower foil


MULTICOLOR

COMMON
4 Goblin Legionnaire
3 Branching Bolt
4 Hull Breach 1x asian
Squee's Embrace
Morselhoarder
3 Steel of the Godhead
2 Shield of the Oversoul
2 Zhur-taa Druid
Steward of Valeron
Grisly Salvage
Izzet Chronarch
Wild Cantor
Turn to Mist
3 Sigil Blessing
2 Sonic Assault
2 Growth Spiral

UNCOMMON

3 Putrefy 1c RCoG foil
Fanatic of Xenagos
3 Ardent Plea
2 Destructive Revelry
2 Golgari Charm
2 Jund Charm 1 foil
Sin Collector
4 Gruul Charm
2 Bant Charm
Dimir Charm
2 Selesnya Charm
5 Grixis Charm
Sultai Charm
4 Naya Charm
4 Juniper Order Ranger
Savage Ventmaw
5 Mortify
4 Woolly Thoctar
2 Behemoth Sledge
Hymn of Rebirth
4 kin Zealot" href="http://gatherer.wizards.com/Pages/Card/Details.aspx?name=Flame-kin Zealot" target="_blank">Flame-kin Zealot
Mardu Charm
Migratory Route
2 Grave Upheaval
Lorescale Coatl
2 Maw of the Obzedat
Wilt-Leaf Cavaliers (fnm)
Horizon Chimera
3 Catacomb Sifter
3 Enlisted Wurm
2 Abzan Charm
2 Sprouting Thrinax
Selesnya Guildmage
Scarland Thrinax
Trostani's Summoner (full art)
Golgari Germination
3 Bred for the Hunt
2 Treacherous Terrain
3 Cloudblazer
Necrogenesis
4 Thopter Foundry
Boggart Ram-Gang
Ghor-Clan Rampager FNM
Sanity Gnawers
Struggle // Survive
Crosis's Charm
Bituminous Blast
Diregraf Captain
2 Gruul War Chant
Orzhov Charm
Rakdos Charm
Unflinching Courage
Spellheart Chimera
Cauldron Dance
Electrolyze
Nivix Guildmage
2 Izzet Charm
Stromkirk Captain
2 Fire // Ice
Winding Constrictor
Necrogenesis
Anathemancer
Sigil Captain
Merfolk Mistbinder
3 Tainted Sigil
Drogskol Captain
Arvad the Cursed
2 Rona, Disciple of Gix
2 Mistmeadow Witch
Treasured Find
Atzocan Seer
Far // Away
Tiana, Ship's Caretaker
Herald of Kozilek
Armadillo Cloak
Horizon Chimera
Droma's Charm
Esper Charm
3 Campaign of Vengeance
Mind Funeral
Edgewalker (foil)
Vanish into Memory (MM2 foil)
Discovery//Dispersal
Integrity//Intervention
Molderhulk
Depose//Deploy
Incubation//Incongruity
Collision//Colossus
2 Carnival//Carnage
2 Consecrate//Consume
2 Gyre Engineer
2 Sphinx of New Prahv
2 Frilled Mystic
Basilica Bell-Haunt
Galloping Lizrog
Rakdos Firewheeler
Fireblade Artist
Azorius Guildmage
Macabre Mockery
3 Dovin's Acuity
2 Bolrac-Vlan Crusher
High Alert
2 Pitiless Pontiff 1x foil
Combine Guildmage
Clan Guildmage
2 Cult Guildmage
3 Senate Guildmage


RARE

2 Ivorytusk Fortress
Tajic, Blade of the Legion
2 Crackling Doom
Brutal Expulsion (foil)
Knotvine Paladin
Aethermage's Touch
Adriana, Captain of the Guard
Spiteful Visions
Elusive Tormentor
Rubblehulk
Overbeing of Myth (prele)
Angelic Captain
Fiery Justice
3 Prophet of Kruphix
2 Spiritmonger
Questing Phelddagrif
Veteran Warleader
Spellbreaker Behemoth
3 Master Warcraft
Abzan Ascendancy
Munda, Ambush Leader
2 Sek'kuar, Deathkeeper
2 Invocation of Saint Traft
Gwafa Hazid, Profiteer
Bloodbond March
3 Mindswipe
Mystic Snake
3 Fevered Visions
Ankle Shanker
2 Jori En, Ruin Diver
Vorel of the Hull Clade
Worm Harvest
Ink-Treader Nephilim
Glint-Eye Nephilim
2 Etherium-Horn Sorcerer
Blood Tyrant
Fervent Charge
Decimate
Goblin Trenches
Villainous Wealth
2 Void
3 Leave // Chance 1 prele foil
Wheel of Sun and Moon
Grind // Dust
Indrik Umbra
Taigam, Sidisi's Hand
Shadowmage Infiltrator
Burning-Tree Shaman
Savage Knuckleblade
Atarka, World Render
Broodmate Dragon
Niv-Mizzet, Dracogenius
Taigam, Ojutai Master
2 Immortal Servitude
Biomass Mutation
Nath of the Gilt-Leaf
Artifact Mutation
Corpsejack Menace
Aura Mutation
Reaper of the WIlds
Ayli, Eternal Pilgrim
Meddling Mage (Japanese, planeshift)
Djinn Illuminatus prelefoil
Ionize foil
Sphinx Summoner foil
Lavinia of the Tenth
Filigree Angel
2 Render Silent
Whispering Madness
Memory Plunder
Rasputin Dreamweaver
Nikya of the Old Ways
Ruric Thar, the Unbowed
Ethereal Absolution
Utter End
Necromancer's Covenant
Divinity of Pride
Prized Amalgam
Circu, Dimir Lobotomist
Prophetic Bold
Kambal, Consul of Allocation
Dueling Grounds
Magister of Worth
2 Worldpurge
Zegana, Utopian Speaker
Gruul Ragebeast
Warrant//Warden
Thrash//Threat

MYTHIC

Karrthus, Tyrant of Jund (played)
2 Marchesa, the Black Rose
Sydri, Galvanic Genius
Roon of the Hidden Realm
Sharuum the Hegemon
Krond the Dawn-Clad
Mirari's Wake Judgment
Samut, Voice of Dissent
Mairsil, the Pretender
The Ur-Dragon
Blood Baron of Vizkopa
Edgar Markov
Licia, Sanguine Tribune
Arahbo, Roar of the World
Havengul Lich
Vela the Night-Clad
Jarad, Golgari Lich Lord
Domri Rade
Tishana, Voice of Thunder
Wrexial, the Risen Deep (ger)
Vaevictis Asmadi, the Dire
Kaya, Ghost Assassin
Jhoira, Weatherlight Captain
Dragon Broodmother prelefoil



ARTIFACT

COMMON
2 Ancestral Statue
4 Orzhov Signet 1 russian
2 Rakdos Signet (1 italo tms)
3 Dross Scorpion
4 Silver Myr
Boros Signet
Wayfarer's Bauble
Myr Enforcer
2 Cathodion
4 Urza's Bauble
2 Myr Sire
5 Scour of Existence
9 Universal Solvent
2 Darksteel Ingot
4 Chromatic Sphere
3 Cranial Plating
Manakin
3 Myr Sire
3 Sphere of the Suns 1x EMA foil
2 Golgari Signet
Leaden Myr
Alloy Myr
Sunbeam Spellbomb
Slagwurm Armor
2 Gold Myr
3 Fieldmist Borderpost
Aether Spellbomb
2 Origin Spellbomb
Jhoira's Timebug
Eldrazi Devastator
Ulamog's Crusher
2 Serrated Arrows
Bone Saw
Iron Myr

UNCOMMON

Simic Cluestone
Millikin
4 Ornithopter
2 Viseling
Spectral Searchlight
Geth's Grimoire
2 Fireshrieker
2 Voltaic Key
Watchers of the Dead
2 Palladium Myr
Heap Doll
Star Compass
Energy Chamber
2 Epitaph Golem
5 Talisman of Impulse
Diviner's Wand
Talisman of Unity 1 foil
Moss Diamond
2 Throne of Geth
Shrine of Loyal Legions
2 The Rack
3 Pathrazer of Ulamog
3 Treasure Keeper
Liquimetal Coating
Feldon's Cane
2 Mindless Automaton
2 Culling Dais
2 Claws of Gix
2 Elixir of Immortality
Burnished Hart
Marble Diamond
Hero's Blade
Cloak and Dagger
2 Oketra's Monument
2 Heirloom Blade
2 Mirror of the Forebears
2 Skittering Invasion
2 Myr Galvanizer 1x foil
3 Grinding Station
Chief of the Foundry
2 Haunted Cloak
Voyager Staff
Azorius Keyrune
Kormus Bell
Extruder
Contagion Clasp
Khalni Gem
3 Clock of Omens
Plague Myr
Ashnod's Altar
Genesis Chamber
Sentinel Totem foil
Fireshrieker
Relic of Progenitus
Gemstone Array
Manakin
Sorcerer's Strongbox
Meteor Golem
Mask of Memory
Springleaf Drum
Gate Colossus



RARE

Tamiyo's Journal
Tatsumasa, the Dragon's Fang
Sphinx-Bone Wand
Semblance Anvil
Memnarch
3 Myr Welder
Pentavus
Plague Boiler
Sunforger
Summoner's Egg
Titan Forge
Crumbling Sanctuary
Gate to the Aether
Tangleroot
2 Crown of Convergence
Lodestone Myr
2 Endbringer (prele)
Hedron Matrix
Jalum Tome
Empyrial Plate
Keening Stone
Electrostatic Pummeler
Heroes' Podium
Prismatic Geoscope
Fist of Suns
Abandoned Sarcophagus
2 Damping Matrix
Argentum Armor
Magebane Armor
Phyrexian Revoker
Akroma's Memorial (1x italo)
Temple Bell
Blade of the Bloodchief
Psychosis Crawler
Myr Incubator
Summoning Station
Pyxis of Pandemonium
Myr Matrix
Blinkmoth Urn
Mirroworks
Hope of Ghirapur
Sigiled Sword of Valeron
Salvaging Station
Myr Turbine
Crawlspace
2 Horn of Greed
Throne of the God-Pharaoh
Thopter Assembly
Mycosynth Lattice
Triskelion
Magistrate Scepter
2 Possessed Portal
Sword of Vengeance
Teferi's Puzzle Box
Well of Lost Dreams
Chamber Sentry
Extraplanar Lens pablo
Unwinding Clock
Static Orb
2 Mind's Eye
Steel Hellkite
Glass of the Guildpact
Tome of the Guildpact
Mirrorworks
Dowsing Dagger
Nullstone Gargoyle

MYTHIC

2 Void Winnower
2 Ring of Three Wishes
Gonti's Aether Heart


LANDS

COMMON
Tree of Tales
3 Haunted Fengraf
3 Darksteel Citadel
Vault of Whispers (liekkö fransmanni)
2 Great Furnace
4 Glimmerpost
Drifting Meadow
3 Secluded Steppe
3 Tranquil Thicket
3 Remote Farm
4 Hickory Woodlot
4 Peat Bog
3 Saprazzan Skerry
Warped Landscape
2 Seat of the Synod european
Ancient Den
Slippery Karst
Desert of the Indomitable
2 Evolving Wilds
Bant Panorama

UNCOMMON

2 Jungle Shrine
Sandsteppe Citadel
2 Tomb of the Spirit Dragon
4 Nomad Outpost
2 Savage Lands
Zoetic Cavern
3 Krosan Verge
Ghitu Encampment
2 Nantuko Monastery
4 Blighted Woodland
Nephalia Academy
Treva's Ruins
Darigaaz's Caldera
2 Dread Statuary
Rith's Grove
Dromar's Cavern
3 Fungal Reaches
3 Mage-Ring Network
2 Dreadship Reef
Spawning Bed
Dormant Volcano
3 Gruul Turf
3 Mouth of Ronom
Saltcrusted Steppe
Arcane Sanctum
Frontier Bivouac
2 Crumbling Necropolis
Dunes of the Dead
Selesnya Sanctuary
Rogue's Passage
Thawing Glaciers
Tainted Wood
Everglades
2 Karoo
Jungle Basin
Terminal Moraine
Coral Atoll
Ruins of Trokair
3 Ebon Stronghold (1x Graveborn)
3 Crystal Vein
Encroaching Wastes
Tainted Isle
Dimir Aqueduct
Soldevi Escavations
Terrain Generator


RARE

Thran Quarry
2 Haven of the Spirit Dragon
3 Crucible of the Spirit Dragon
2 Caves of Koilos (1 italo)
Grove of the Guardian
Secluded Glen
Darkwater Catacombs
Shadowblood Ridge
Mystifying Maze
Forbidden Orchard
2 Sanctum of Ugin
Grim Backwoods
Windbrisk Heights
Llanowar Wastes
Throne of the High City
Unholy Grotto (vas. yläkulma taittunut hieman. Ei käy muovien läpi.)
2 Mikokoro, Center of the Sea
Guildmage's Forum
Arch of Orazca
2 Geier Reach Sanitarium
Tower of the Magistrate
Kher Keep
Shrine of the Forsaken Gods
Vault of the Archangel
Stomping Ground (Expedition)
Spire Garden
Forbidden Orchard FtV
Mana Confluence
City of Brass 5th, played, 1x signed
Phyrexian Tower good
Cabal Stronghold prelefoil

MYTHIC

Mirrorpool


BULKKIFOILEJA
Kysykää sarjaa ja tarkempaa kuntoluokitusta

LANDS

Turntimber Grove
Jungle Shrine (SoA)


WHITE

Glorious Charge
Zealous Strike
Custodi Peacekeeper
Wings of the Guard
Angelic Benediction
Court Homunculus
Veteran Swordsmith
Springjack Knight
Chant of Vitu-Ghazi
Boros Fury-Shield
Auriok Survivors
Humble
Shelter
Righteusness
Veteran Armorsmith
Emerge Unscathed
Trostani's Judgment
Fortified Rampart
Votary of the Conclave
Angelic Blessing
Iona's Judgment
Griffin Dreamfinder
Salt Road Patrol
Travelling Philospher
Sighted-Caste Sorcerer
Suspension Field (FNM promo)
Brave the Elements
Sigiled Paladin
Mistmeadow Skulk
Pillarfield Ox
Council Guardian
Arrest
Rally the Peasants
Loyal Cathar
Taj-Nar Swordsmith
Glory (prerelease promo, puhuu kieliä)
Resolute Watchdog
Looming Altisaur
Haazda Officer


BLUE

Into the Void
Shoreline Ranger
Silent Departure
Giant Tortoise
Reckless Scholar
Phantom Warrior
Wind Drake
Sudden Storm
Helium Squirter
Mist Intruder
Faerie Invaders
Flashfreeze
Stormrider Spirit
Fleeting Distraction
Sinbad
Disorient
Cancel



MULTI

Wee Dragonauts
Gaze of the Gorgon
Goblin Outlander
Mistvein Borderpost
Sludge Strider
2 Captured Sunlight
Bant Sojouners
Azorius Aethermage
Unbender Time
Kederekt Creeper
Sigil Blessing
2 Esper Sojourners
Breath of Malfegor
2 Rix Maadi Guildmage
Blind Hunter
Raging Kavu (prerelease promo, puhuu kieliä)
Savage Smash
Scuttlegator


BLACK

Twisted Abomination
Weakness
Nightsade Stinger
Ragamuffyn
Mire's Malice
Bone Splinters
Virulent Wound
Bitter Revelation
Lash of the Whip
Scuttling Death
Culling Drone
Chosen of Markov
Shamble Back
Putrid Imp (GB)
Mortipede
Glaze Fiend
Tormented Soul (Gateway)
Lethal Sting
Weaponcraft Enthusianist
2 Plague Stinger (Gateway promo)
Scavenging Scarab (french)
Torment of Scarabs
Dire Fleet Interloper
Dead Revels


ARTIFACT

Runed Servitor
Obelisk of Naya
Skyreach Manta
Jeskai Banner
Secret Summoning
Galvanic Key
Shrine of Boundless Growth
4 Golem's Heart (Gateway Promo)
It of the Horrid Swarm
Pilgrim's Eye
Strider Harness
Soul Separator prele foil



GREEN

Emperor Crocodile (EMA)
Sentinel Spider
Whirling Dervish (JrS)
Canopy Cover
Ivy Lane Denizen
Wasteland Biper
Warriors' Lesson
Raveous Leucrocota
Maul Splicer
2 Lush Growth
Woldwood Geist
2 Naturalize
Behemoth's Herald
Simic Initiate
Ranger's Guile
Scorned Villager
Sporecap Spider
Hunger of the Howlpack
Spined Wurm
Root Out
Confront the Unknown
Kavu Predator
Hermit of the Natterknolls
Borderland Explorer
Stone-Tongue Basilisk (prerelease promo, puhuu kieliä)
Nessian Asp
Charging Binox
Dire Fleet Interloper
Dead Revels


RED

Spireside Infiltrator
Sudden Impact
Gorehorn Minotaurs
Ignite Disorder
Lobber Crew
Tar Pitcher
Kranioceros
Bogardan Lancer
Goblin Artillery
Goblin Furrier
Fiery Conclusion
Dogpile
Highland Berserker
Ogre Resister
Bloodfire Mentor
Swift Kick
Gibbering Fiend
Fireball
Burst of Speed
Mogg Flunkies
Dual Shot
Cone of Flame
Mardu Warshrieker
Power of Fire
Seismic Spike
Krark-Clan Ogre
Scorching Lava
Cinder Pyromancer
Burning-Fist Minotaur
Skitter of Lizards




BULKKIRAREJA! Tee tarjous haluamistasi korteista.

WHITE

2 Armstice
Angel of Salvation
Archangel's Light
Blinding Angel (french)
2 Benalish Commander
5 Cho-Manno, Revolutionary
Chronosavant
Caribou Range
Dawn Elemental
Delaying Shield
5 Drogskol Cavalry
Dearly Departed
2 Faith Healer
2 False Dawn
Golden Wish
Herald of Anafenza
2 Hoofprints of the Stag
Ivory Mask
2 Indestructibility
2 Jeweled SPirit
Lightwielder Paladin
Loxodon Peacekeeper
Master Pearls
Opal Guardian
Pariah
Pursuit of Knowledge
4 Reborn Hero
Resurrection - Unlimited?
Security Detail
3 Soul Sculptor
3 Spectral Lynx
3 Tethered Griffin
2 Tivadar of Thorn
Touch of the Eternal
2 Weathered Bodyguards
2 Winnow
Words of Worship
Elite Archers
Weatherseed Treefolk



RED

Alpha Brawl
3 Antagonism 1 signed
3 Balduvian Horde
Bludgeoning Brawl
4 Bulwark
Callous Giant
2 Collapsing Borders
Crag Saurian
Crucible of Fire
2 Cyclops Gladiator
3 Desolation Giant
Falkenrath Marauders
2 Fault Line
Fickle Efreet
Fiery Bombardment
Flame Dusillade
5 Flowstone Overseer
Ghitu Fire
Granulate
3 Guild Feud
Heretic's Punishment
3 Illicit Auction
2 Ion Storm
2 Impulsive Maneuvers
3 Impatience
Kazuul Warlord
2 Kavu Monarch
Knollspine Invocation
Kuldotha Phoenix
2 Laccolith Titan
4 Lightning Surge
Lithiophage
Loafing Giant
Lightning Serpent
4 Mage's Contest
Molten Firebird
3 Shaman's Trance
3 Skizzik
2 Shivan Phoenix
3 Search for Survivors
2 Searing Wind
Scoria Wurm
Shrieking Mogg
2 Sulfuric Vapors
Stronghold Gambit
2 Stand or Fall
2 Slag Fiend
2 Thunderblade Charge
2 Thieve's Auction
Oath of Mages
2 Pyromancy (1x pablo tms)
3 Veteran Brawlers
2 Urza's Rage
Jeska, Warrior Adept
Possessed Barbarian
3 Wild Evocation
Volley of Boulders



MULTI

Mystic Enforcer
2 Carnival Hellsteed
2 Autochthon Wurm
Avalanche Tusker
3 Shivan Wurm
Boros Battleshaper
Stormbind
2 Dragonshift
Stalking Assassin
2 Growing Ranks
Cerebral Vortex
Raging Kavu
Call the Skybreaker
Revel of the Fallen God
2 Suffocating Blast
3 Goblin Trenches
2 Prophetic Bolt
2 Stalking Assassin
4 Cryptborn Horror
4 Anurid Brushhopper
2 Pyre Zombie
Phantom Nishoba
Reckless Assault
Tobias Andrion
Invoke the Firemind



LAND
-
-

BLACK

2 Coffin Puppets
2 Necrosavant
3 Notorious Assassin
5 Bounty Hunter
2 Lurking Evil
2 Shambling Swarm
3 Midnight Ritual
3 Sleeper Agent
Liability
Royal Assassin
3 Extortion
4 Thrashing Wumpus
2 Nightmare
2 Silent Assassin
Plunge into Darkness
Scepter of Fugue
3 Morality Shift
Divining Witch
2 Vermiculos
Drakestown Forgotten
2 Murderous Betrayal
Soul Collector
Chancellor of the Dross
Sorin's Vengeance
Infernal Genesis
Grinning Demon
Silent Specter
Western Paladin
2 Masked Gorgon
2 Gloom Surgeon
Nettlevine Blight
Stenchskippoer
Demonic Consultation
Empty the Catacombs
2 Unnatural Hunger
Wit's End


GREEN

2 Dense Foliage
2 Pack Hunt
3 Wurmweaver Coil
2 Verdant Succession
5 Magus of the Vineyard
2 Scion of the Wilds
2 Elder of Laurels
5 Ezuri's Brigade
2 Thicket Elemental
2 Erham Djinn
5 Phantom Nantuko
Rushwood Elemental
2 Rite of Passage
2 Game Preserve
3 Kavu Lair
3 Words of Wilding
2 Possessed Centaur
2 Skyshroud Behemoth
2 Avatar of Might
3 Bifurcate
3 Animal Magnetism
2 Meandering Towershell
Nature's Resurgence
2 Bearscape
Sacellum Godspeaker
Rebuking Ceremony
Fungusaur
Fated Intervention
Anavolver
Maro
Chancellor of the Tangle
Unyaro Bees
Predatory Urge
Ursapine
Force of Nature
Spike Tiller
Saproling Cluster
Krosan Cloudscraper
Deadbridge Goliath
Manaplasm
Midsummer Revel
Penumbra Wurm
Vernal Equinox
Quagnoth
Krosan Colossus
Elvish Archers
Gurzigost
Kazandu Tuskcaller
Mana Bloom
Thorn Elemental
Biorythm
Game Preserve
Skyshroud Behemoth


BLUE

2 Psychic Battle
2 Conjured Currency
2 Overtaker
3 Deflection
2 Pedantic Learning
3 Broodstar
3 Eye of the Storm
2 Lullmage Mentor
2 Psychic Theft
2 Aerial Caravan
2 Moonlace
2 Clone
Rootwater Thief
Sturmgeist
Nix
Dream Leash
Spire Noble
Blinkmoth Infusion
Tunnel Vision
Cerulean Sphinx
Denizen of the Deep
Spawnbroker
Search the city
Part the Veil
Trade Secrets
Goliath Sphinx
Drifting Djin
Stormscape Master
Pale Moon
Trait Doctoring
Artisan of Forms
Realmwright
Psychic Transfer
Shapeshifter's Marrow
Scepter of Insight
Saprazzan Heir
Denying Wind
Grozoth
The Unspeakable
Lumengrid Augur
Mitotic Manipulation
Realmwright



ARTIFACT

2 Flying Carpet
3 Urza's Blueprint
2 Triskelavus
2 Phyrexian Colossus
2 Volatie Rig
2 Sigil of Distinction
2 Mercadian Atlas
4 Jar of Eyeballs
2 Well Discovery
2 Eye of Yawgmoth
2 Horn of Plenty
5 Horn of Ramos
2 Millstone
3 Rishadan Pawnshop
2 Lotus Blossom
3 Titan Forge
Mirror of Fate
Assembly Hall
Darksteel Garrison
Aladdin's Ring
Skull of Ramos
Beast of Burden
Keldon Battlewagon
Razormane Masticore
Thran Golem
Sphinx-Bone Wand
2 Magnetic Mine
Blue Mana Battery
Bottle of Suleiman
2 Myr Reservoir
Helm of Chatzuk
Moonsilver Spear
2 Gallows at Willow Hill
Bargaining Table
Dream Chisel
Magebane Armor
Akroan Horse
War Barge
Urza's Armor
Summoning Station
Corrupted Grafstone
Tower of Fortunes
Livewire Lash
Ring of Gix
Eye of Doom
Scroll of the Masters
5 Bonehoard
Myr Propagator
Workhorse