Poromagia

Kirjoittaja

Aihe: 18.5. W: MKM-Prellut, RVR-Borderless, muita promoja yms H:Doubling Season, Mana Crypt, pari Fetsiä ja Shockia (Luettu 41802 kertaa)

Poissa SuperKessu

Tahdon laput tännepäin englanninkielisinä. Foilit ei kiinnosta, poislukien promot, jotka erikseen mainittu. Omat laput ovat englanninkielisiä, jollei kortin perässä muuta mainita.

Want-listaan kuuluu myös seuraavat promot, lisäsin ne tähän ylempään kenttään, etteivät sotke hakukonetta. Haussa siis seuraavat "erikoisuudet", 1 jokaista:

Hidetsugu, Devouring Chaos NEO Red Neon Ink
Hidetsugu, Devouring Chaos NEO Green Neon Ink
Hidetsugu, Devouring Chaos NEO Blue Neon Ink
Hidetsugu, Devouring Chaos NEO Yellow Neon Ink

Secret Lair Bonukset (numero 500->): (tarvittaessa löytyy joku versio tilalle jokaisesta)
#506 Jace, Wielder of Mysteries
#508 Narset, Parter of Veils
#509 Davriel, Rogue Shadowmage
#547 Plains
#595 Persistent Petitioners
#597 Persistent Petitioners
#598 Persistent Petitioners
#599 Persistent Petitioners
#600 Persistent Petitioners
#601 Persistent Petitioners
#603 Eldrazi Monument
#605 Panharmonicon
#607 Rogue's Passage
#610 Bonescythe Sliver
#611 Constricting Sliver
#619 Galerider Sliver
#626 Synapse Sliver
#631 Dregscape Sliver
#634 Syphon Sliver
#637 Blur Sliver
#643 Spiteful Sliver
#644 Striking Sliver
#655 Quick Sliver
#665 Lavabelly Sliver
#668 Sliver Hive
#673 Island
#681 Shadowborn Apostle
#682 Shadowborn Apostle
#683 Shadowborn Apostle
#684 Shadowborn Apostle
#685 Shadowborn Apostle
#686 Shadowborn Apostle
#691 Hedron Archive
#694 Tangle Wire
#695 Reliquary Tower
#741 Chaos Warp
#755 Relentless Rats
#756 Relentless Rats
#757 Relentless Rats
#766 Farhaven Elf
#768 Generous Patron
#771 Llanowar Visionary
#773 Nettle Sentinel
#775 Paradise Druid
#783 Wellwisher
#785 Wirewood Symbiote

STX Mystical Arcive japani alternate artit (numerot 64->), yks jokaista: (tarvittaessa löytyy normiversio tilalle jokaisesta, ei foileja, MCM:ssä versio 2)
Approach of the Second Sun
Teferi's Protection
Dark Ritual
Chaos Warp
Lightning Bolt

Avacyn Restoredin Helvaultin Oversize laput:
Oversize Helvault Avacyn, Angel of Hope FOIL
Oversize Helvault Bruna, Light of Alabaster FOIL
Oversize Helvault Gisela, Blade of Goldnight FOIL
Oversize Helvault Griselbrand FOIL
Oversize Helvault Sigarda, Host of Herons FOIL

WPN:
#23 DCI (ei tietoa mikä lappu, tai onko edes olemassa)

Resale-promot:
A5 (ei tietoa mikä lappu, tai onko edes olemassa), saattaa olla Terra Stomper

Scolarship:
1/3 J08 Glorious Anthem
2/3 J08 Elvish Champion
3/3 J08 Mad Auntie

Junior Series (EU):
1/3 E08 Glorious Anthem
2/3 E08 Elvish Champion
3/3 E08 Mad Auntie

Junior APAC series:
1/2 U06 Sakura-Tribe Elder
2/2 U06 Shard Phoenix
1/2 U07 Soltari Priest
2/2 U07 Whirling Dervish

Guru Lands:
Swamp
Island
Forest
Mountain
Plains
Ja myös itse Guru-kortti

Haven puolelta löytyy seuraavia Oversize-kortteja, jos jotakuta kiinnostaa:
Comet Storm
Feral Hydra
Merchant of Secrets (isompi)
Sage of Lat-Nam (isompi)
Spellbreaker Behemoth
Sun Titan
Nahiri, the Lithomancer
Teferi, Temporal Archmage
Ob Nixilis of the Black Oath
Daretti, Scrap Savant
Freyalise, Llanowar's Fury
Daxos the Returned
Kalemne, Disciple of Iroas
Meren of Clan Nel Toth
Atraxa, Praetors' Voice
Kynaios and Tiro of Meletis
Saskia the Unyielding
Yidris, Maelstrom Wielder
Arahbo, Roar of the World
Edgar Markov
Inalla, Archmage Ritualist
The Ur-Dragon
Aminatou, the Fateshifter
Estrid, the Masked
Lord Windgrace
Saheeli, the Gifted
Anje Falkenrath
Ghired, Conclave Exile
Kadena, Slinking Sorcerer
Sevinne, the Chronoclasm
Gavi, Nest Warden
Jirina Kudro
Kalamax, the Stormsire
Kathril, Aspect Warper
Otrimi, the Ever-Playful

Havella paksut Commander-kortit (Uudempien Commanderien mukana tulleet normaalia paksummat "box topperit"):
Breena, the Demagogue x2
Zaffai, Thunder Conductor x2
Willowdusk, Essence Seer x2
Osgir, the Reconstructor x2
Adrix and Nev, Twincasters x2
Galea, Kindler of Hope x2
Prosper, Tome-Bound x2
Sefris of the Hidden Ways x2
Vrondiss, Rage of Ancients x2
Leinore, Autumn Sovereign x2
Wilhelt, the Rotcleaver x2
Millicent, Restless Revenant x2
Strefan, Maurer Progenitor x2
Chishiro, the Shattered Blade x5
Kotori, Pilot Prodigy x5
Anhelo, the Painter x2
Henzie "Toolbox" Torre x2
Kamiz, Obscura Oculus x2
Kitt Kanto, Mayhem Diva x2
Perrie, the Pulverizer x2
Captain N'ghathrod x2
Faldorn, Dread Wolf Herald x2
Firkraag, Cunning Instigator x2
Nalia de'Arnise x2
Dihada, Binder of Wills x2
Jared Carthalion x2
Szarekh, the Silent King x2
Abaddon the Despoiler x2
Inquisitor Greyfax x2
The Swarmlord x2
Mishra, Eminent One x2
Urza, Chief Artificer x2
Zndrsplt, Eye of Wisdom
Okaun, Eye of Chaos
Ixhel, Scion of Atraxa x2
Neyali, Suns' Vanguard x2
Bright-Palm, Soul Awakener x2
Brimaz, Blight of Oreskos x2
Gimbal, Gremlin Prodigy x2
Kasla, the Broken Halo x2
Sidar Jabari of Zhalfir x2
Eowyn, Shieldmaiden x2
Frodo, Adventurous Hobbit x2
Galadriel, Elven-Queen x2
Sauron, Lord of the Rings x2
Zhulodok, Void Gorger x2
Anikthea, Hand of Erebos x2
Commodore Guff x2
Sliver Gravemother x2
Tegwyll, Duke of Splendor x2
Ellivere of the Wild Court x2
Davros, Dalek Creator x2
The Fourth Doctor x2
The Tenth Doctor x2
The Thirteenth Doctor x2
Admiral Brass, Unsinkable x2
Clavileno, First of the Blessed x2
Hakbal of the Surging Soul x2
Pantlaza, Sun-Favored x2
Kaust, Eyes of the Glade x2
Mirko, Obsessive Theorist x2
Morska, Undersea Sleuth x2
Nelly Borca, Impulsive Accuser x2
Caesar, Legion's Emperor x2
Dogmeat, Ever Loyal x2
Dr. Madison Li x2
The Wise Mothman x2
?xRaha (En oo kamalan innokas myymään, mut jos ei kortit mee päittäin, niin välissä raha kelpaa suuntaan tai toiseen.) Vaihto kiinnostaa aina enemmän kuin osto/myynti.

Outlaws of Thunder Junction - Prellut (lähes kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, poikkeukset listattu, haussa 1 jokaista)
Archangel of Tithes
Assimilation Aegis
Aven Interrupter
Blooming Marsh
Botanical Sanctum
Bristly Bill, Spine Sower
Caustic Bronco
Duelist of the Mind
Fblthp, Lost on the Range
Final Showdown (tästä ei normia vaihdossa)
Geralf, the Fleshwright
Ghired, Mirror of the Wilds
Gisa, the Hellraiser
Goldvein Hydra
Great Train Heist
Insatiable Avarice
Inspiring Vantage
Jace Reawakened (tästä ei normia vaihdossa)
Kellan, the Kid
Oko, the Ringleader
Pillage the Bog
Railway Brawler
Rakdos, the Muscle
Satoru, the Infiltrator
Slickshot Show-Off
Smuggler's Surprise
Spirebluff Canal
Step Between Worlds
Terror of the Peaks
Three Steps Ahead
Tinybones, the Pickpocket

Murders at Karlov Manor - Prellut (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Anzrag, the Quake-Mole
Archdruid's Charm
Aurelia, the Law Above
Cryptic Coat
Delney, Streetwise Lookout
Doorkeeper Thrull
Forensic Gadgeteer
Hedge Maze
Kaya, Spirits' Justice
Leyline of the Guildpact
Massacre Girl, Known Killer
Meticulous Archive
Thundering Falls
Undercity Sewers
Underground Mortuary
Undergrowth Recon
Vannifar, Evolved Enigma
Vein Ripper
Warleader's Call
Tomik, Wielder of Law Prelluextra
2xVoja, Jaws of the Conclave Prelluextra

The Lost Caverns of Ixalan - Prellut (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Aclazotz, Deepest Betrayal // Temple of the Dead
Bloodletter of Aclazotz
Bonehoard Dracosaur
Braided Net // Braided Quipu
Brass's Tunnel-Grinder // Tecutlan, the Searing Rift
Cavern of Souls
Chimil, the Inner Sun
Dire Flail // Dire Blunderbuss
Get Lost
Ghalta, Stampede Tyrant
Gishath, Sun's Avatar
Growing Rites of Itlimoc // Itlimoc, Cradle of the Sun
Huatli, Poet of Unity // Roar of the Fifth People
Inti, Seneschal of the Sun
Matzalantli, the Great Door // The Core
Ojer Axonil, Deepest Might // Temple of Power
Ojer Kaslem, Deepest Growth // Temple of Cultivation
Ojer Pakpatiq, Deepest Epoch // Temple of Cyclical Time
Ojer Taq, Deepest Foundation // Temple of Civilization
Resplendent Angel
Roaming Throne
Tarrian's Journal // The Tomb of Aclazotz
The Enigma Jewel // Locus of Enlightenment
The Everflowing Well // The Myriad Pools
The Skullspore Nexus
Thousand Moons Smithy // Barracks of the Thousand
Throne of the Grim Captain // The Grim Captain
Tishana's Tidebinder
Treasure Map // Treasure Cove
Unstable Glyphbridge // Sandswirl Wanderglyph

Wilds of Elraine - Prellut: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Agatha's Soul Cauldron
Beseech the Mirror
Blossoming Tortoise
Eriette of the Charmed Apple
Moonshaker Cavalry
Questing Druid // Seek the Beast
Virtue of Knowledge // Vantress Visions
Virtue of Loyalty // Ardenvale Fealty
Virtue of Persistence // Locthwain Scorn

March of the Machine - Prellut: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Chandra, Hope's Beacon
Elesh Norn // The Argent Etchings
Etali, Primal Conqueror // Etali, Primal Sickness
Faerie Mastermind
Invasion of Ikoria // Zilortha, Apex of Ikoria
Invasion of Tarkir // Defiant Thundermaw
Jin-Gitaxias // The Great Synthesis
Ozolith, the Shattered Spire
Sheoldred // The True Scriptures
Sword of Once and Future
Urabrask // The Great Work
Vorinclex // The Grand Evolution
Wrenn and Realmbreaker

Phyrexia: All Will Be One - Prellut: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Atraxa, Grand Unifier
Elesh Norn, Mother of Machines
Ichormoon Gauntlet
Mondrak, Glory Dominus
Nissa, Ascended Animist
Solphim, Mayhem Dominus
Sword of Forge and Frontier
The Mycosynth Gardens
Tyrranax Rex

The Brothers' War - Prellut: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Awaken the Woods
Cityscape Leveler
Diabolic Intent
Gix, Yawgmoth Praetor
Loran of the Third Path
Mishra, Claimed by Gix
Myrel, Shield of Argive
Phyrexian Fleshgorger
Urza, Lord Protector

Amonkhet Invocationit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Austere Command
Oketra the True
Kefnet the Mindful
Pact of Negation
Mind Twist
Hazoret the Fervent
Armageddon
Desolation Angel
No Mercy
Boil
Choke
The Locust God
Lord of Extinction

Ultimate Box Toppers: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Ulamog, the Infinite Gyre
Temporal Manipulation
Bitterblossom
Demonic Tutor
Goryo's Vengeance
Reanimate
Life from the Loam
Noble Hierarch
Leovold, Emissary of Trest
Ancient Tomb
Karakas
Urborg, Tomb of Yawgmoth

Normisettien Showcase ja Borderless/Full-Art -framella seuraavat laput nonfoilit: (lähes kaikista löytyy normi vaihdossa jos tarvetta, poikkeukset listattu)
Fury MH2 #313
Esper Sentinel MH2 #328
Murktide Regent MH2 #337
Urza's Saga MH2 #380
Sorin the Mirthless VOW #297
The Wandering Emperor NEO #303
The Wandering Emperor NEO #316
Jin-Gitaxias, Progress Tyrant NEO #371
Junji, the Midnight Sky NEO #409
Atsushi, the Blazing Sky NEO #410
Otawara, Soaring City NEO #414
Raffine's Tower SNC #292
Spara's Headquarters SNC #293
Minsc & Boo, Timeless Heroes CLB #363
Ancient Gold Dragon CLB #365
Ancient Silver Dragon CLB #366
Ancient Brass Dragon CLB #367
Ancient Copper Dragon CLB #368
Battle Angels of Tyr CLB #370
Ancient Gold Dragon CLB #376
Ancient Silver Dragon CLB #382
Ancient Brass Dragon CLB #389
Ancient Copper Dragon CLB #396
Sheoldred, the Apocalypse DMU #369
Elesh Norn, Mother of Machines ONE #298
Mondrak, Glory Dominus ONE #299
Atraxa, Grand Unifier ONE #316
Vraska, Betrayal's Sting ONE #337
Elesh Norn, Mother of Machines Phyrexian ONE #414
Elesh Norn, Mother of Machines Borderless ONE #415
Elesh Norn, Mother of Machines Concept Praetor ONE #416
Jin-Gitaxias, Progress Tyrant Concept Praetor #514
Sheoldred, the Apocalypse Concept Praetor #435
Vorinclex, Monstrous Raider Concept Praetor #406
Sheoldred // The True Scriptures MOM #297
Nissa, Resurgent Animist MAT #72
Calix, Guided by Fate MAT #76
Tyvar the Bellicose MAT #98
Karn, Legacy Reforged MAT #99
Ojer Taq, Deepest Foundation // Temple of Civilization LCI #314
Ojer Axonil, Deepest Might // Temple of Power LCI #317
Bonehoard Dracosaur LCI #321
Ghalta, Stampede Tyrant LCI #326
Commercial District MKM #324
Hedge Maze MKM #326
Lush Portico MKM #327
Meticulous Archive MKM #328
Thundering Falls MKM #331
Undercity Sewers MKM #332
Delney, Streetwise Lookout MKM #337
Vein Ripper MKM #346
Gisa, the Hellraiser OTJ #288
Tinybones, the Pickpocket OTJ #290
Oko, the Ringleader OTJ #296
Satoru, the Infiltrator OTJ #298
Oko, the Ringleader OTJ #305
Jace Reawakened OTJ #306 (tästä ei normia vaihdossa)
Collector's Cage BIG #31
Grand Abolisher BIG #32
Oltec Matterweaver BIG #33
Esoteric Duplicator BIG #35
Simulacrum Synthesizer BIG #36 (tästä ei normia vaihdossa)
Worldwalker Helm BIG #37
Greed's Gambit BIG #38
Harvester of Misery BIG #39
Hostile Investigator BIG #40
Generous Plunderer BIG #41 (tästä ei normia vaihdossa)
Legion Extruder BIG #42
Memory Vessel BIG #43
Molten Duplication BIG #44 (tästä ei normia vaihdossa)
Territory Forge BIG #45
Bristlebud Farmer BIG #47
Omenpath Journey BIG #48
Sandstorm Salvager BIG #49
Vaultborn Tyrant BIG #50 (tästä ei normia vaihdossa)
Loot, the Key to Everything BIG #51
Pest Control BIG #52
Lost Jitte BIG #53
Lotus Ring BIG #54
Nexus of Becoming BIG #55
Sword of Wealth and Power BIG #56 (tästä ei normia vaihdossa)
Torpor Orb BIG #57
Transmutation Font BIG #58
Fomori Vault BIG #59
Tarnation Vista BIG #60 (tästä ei normia vaihdossa)

Innistrad: Double Feature nonfoilit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
#1 Adeline, Resplendent Cathar
#59 Lier, Disciple of the Drowned
#112 The Meathook Massacre
#129 Bloodthirsty Adversary
#284 Hallowed Haunting
#287 Hopeful Initiate
#312 Wedding Announcement // Wedding Festivity
#337 Necroduality
#391 Path of Peril
#399 Toxrill, the Corrosive
#416 Chandra, Dressed to Kill
#454 Avabruck Caretaker // Hollowhenge Huntmaster
#462 Cultivator Colossus
#528 Deathcap Glade
#531 Shattered Sanctum
#532 Stormcarved Coast

BRR Retro Artifact nonfoilit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Wurmcoil Engine #63
Wurmcoil Engine #126

Multiverse Legends nonfoil:
Ragavan, Nimble Pilferer

WOT Enchanting Tales nonfoilit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Land Tax #9
Defense of the Heart #51
Parallel Lives #58
Greater Auramancy Anime #64
Land Tax Anime #66
Smothering Tithe Anime #67
Omniscience Anime #70
Rhystic Study Anime #71
Grave Pact Anime #73
Necropotence Anime #74
Blood Moon Anime #77
Doubling Season Anime #81
Parallel Lives Anime #83

OTP Breaking News nonfoilit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Thoughtseize

BIG The Big Score nonfoilit: (Collector Number 1-30. Haussa 1 jokaista, paitsi merkatut)
Simulacrum Synthesizer x2
Harvester of Misery
Generous Plunderer
Molten Duplication
Omenpath Journey
Vaultborn Tyrant x2
Lost Jitte
Lotus Ring
Sword of Wealth and Power x2
Fomori Vault
Tarnation Vista

Double Masters Box Toppers nonfoilit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Karn Liberated
Jace, the Mind Sculptor
Avacyn, Angel of Hope
Stoneforge Mystic
Cyclonic Rift
Force of Will
Dark Confidant
Toxic Deluge
Blood Moon
Sneak Attack
Exploration
Noble Hierarch
Atraxa, Praetor's Voice
Kaalia of the Vast
Blightsteel Colossus
Expedition Map
Mana Crypt
Mox Opal
Sword of Body and Mind
Sword of Fire and Ice
Sword of Light and Shadow
Sword of War and Peace
Wurmcoil Engine
Urza's Mine
Urza's Power Plant
Urza's Tower

Double Masters 2022 Full-Art nonfoilit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Wrenn and Six
Kozilek, Butcher of Truth
Ulamog, the Infinite Gyre
Smothering Tithe
Force of Negation
Mana Drain
Damnation
Imperial Seal (judgefoil vaihdossa)
Dockside Extortionist
Seasoned Pyromancer
Allosaurus Shepherd
Bloom Tender
Elenda, the Dusk Rose
Crucible of Worlds
Mana Vault
Cavern of Souls

DMR-Borderless: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Force of Will
Vampiric Tutor
Yawgmoth, Thran Physician
Sylvan Library
Urza's Incubator

CMM Borderless ja Frame Break nonfoilit (kaikista muu vaihdossa jos tarvetta, numerot 622-703):
Grand Abolisher
Grave Pact
Vault of Champions
Ulamog, the Ceaseless Hunger
Urza, Lord High Artificer
Mikaeus, the Unhallowed
Selvala, Heart of the Wilds
The Ur-Dragon
Smothering Tithe
Fierce Guardianship
Deadly Rollick
Balefire Dragon
Deflecting Swat
Finale of Devastation
Jeweled Lotus

RVR Borderless Cards: nonfoilit (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Blood Crypt
Breeding Pool
Godless Shrine
Hallowed Fountain
Overgrown Tomb
Sacred Foundry
Steam Vents
Stomping Ground
Temple Garden
Watery Grave
Divine Visitation
Bruvac the Grandiloquent
Cyclonic Rift
Lord of the Void
Utvara Hellkite
Aurelia, Exemplar of Justice
Cloudstone Curio

LTR Reskinit nonfoilit + Sol Ringit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
The Great Henge as "The Party Tree" LTC #348
Cloudstone Curio as "Elessar, the Elfstone" LTC #349
Ensnaring Bridge as "Bridge of Khazad-dum" LTC #350
The Ozolith as "Argonath, Pillars of the Kings" LTC #351
Shadowspear as "Morgul-Knife" LTC #353
Sword of the Animist as "Ring of Barahir" LTC #355
Ancient Tomb as "Balin’s Tomb" LTC #357
Boseiju, Who Shelters All as "Isengard, Saruman’s Fortress" LTC #359
Cabal Coffers as "Minas Morgul" LTC #360
Cavern of Souls as "Paths of the Dead" LTC #362
Deserted Temple as "Weathertop" LTC #363
Gemstone Caverns as "Glittering Caves of Aglarond" LTC #364
Homeward Path as "Green Dragon Inn" LTC #365
Horizon Canopy as "Bag End" LTC #366
Kor Haven as "Osgiliath, Fallen Capital" LTC #368
Minamo, School at Water's Edge as "Dol Amroth" LTC #369
Reflecting Pool as "Henneth Annun" LTC #373
Shinka, the Bloodsoaked Keep as "Helm's Deep" LTC #374
Urborg, Tomb of Yawgmoth as "The Dead Marshes" LTC #375
Wasteland as "Valley of Gorgoroth" LTC #376
Yavimaya, Cradle of Growth as "Fanghorn Forest" LTC #377
Sol Ring Elven LTC #408
Sol Ring Dwarven LTC #409
Sol Ring Human LTC #410

LTR-Showcaset, Alt Artit YMS nonfoilit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Witch-king of Angmar #311
Nazgûl #333
Nazgûl #337
Nazgûl #338
Nazgûl #339
Last March of the Ents #418
Witch-king of Angmar #423
Orcish Bowmasters #433
Aragorn, the Uniter #434
Frodo, Sauron's Bane #448
The One Ring #451

LTC/LTR Holiday Edition Scroll Showcaset + muut erikoiset: nonfoilit
LTC Scroll Showcase: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
#433 Cavern-Hoard Dragon
#460 Forth Eorlingas!
#490 The Black Gate

LTC Reskinit nonfoilit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
#515 Kenrith, the Returned King // Theoden, Strength Restored
#516 Ishkanah, Grafwidow // Shelob, Whose Lair is Death

LTC Full-Artit nonfoilit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
#523 Pact of Negation
#525 Abyssal Persecutor
#526 Diabolic Intent

LTR Scroll Showcase nonfoilit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
#511 Lórien Revealed
#551 Nazgûl
#554 Orcish Bowmasters
#623 Last March of the Ents
#643 Aragorn, the Uniter
#654 Flame of Anor
#675 Sauron, the Dark Lord
#696 Mithril Coat
#697 The One Ring
#698 Palantír of Orthanc

LTR Scroll Nazguls nonfoilit: (haussa 1 jokaista)
#723 Nazgûl
#725 Nazgûl
#726 Nazgûl
#727 Nazgûl
#728 Nazgûl
#729 Nazgûl
#730 Nazgûl

LTR Holiday Spessu-Artit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
#732 Gandalf the White
#733 Storm of Saruman
#734 The Watcher in the Water
#735 Shadow of the Enemy
#736 Witch-king of Angmar
#737 Hew the Entwood
#738 Spiteful Banditry
#739 Last March of the Ents
#740 Radagast the Brown
#741 Aragorn, the Uniter
#742 Arwen, Mortal Queen
#743 Saruman of Many Colors
#745 Tom Bombadil
#746 Anduril, Flame of the West
#747 Glamdring
#748 The One Ring
#749 Palantír of Orthanc
#750 Mount Doom

LCC BOX TOPPERS nonfoilit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Amulet of Vigor LCC#103
Chalice of the Void LCC#105
Chimil, the Inner Sun LCC#106
Coat of Arms LCC#108

Jurassic World Collection (REX) nonfoilit:
1xDon't Move REX #1
2xSpitting Dilophosaurus REX #3
2xHunting Velociraptor REX #4
2xSavage Order REX #6
1xWelcome to . . . // Jurassic Park REX #7
1xIndominus Rex, Alpha REX #14
1xIndoraptor, the Perfect Hybrid REX #15
2xPermission Denied REX #17
2xRavenous Tyrannosaurus REX #18
1xDino DNA REX #20

Ravnica:Cluedo Shocklands: (vastaava Steam Vents vaihdossa jos kiinnostelee)
Blood Crypt
Breeding Pool
Godless Shrine
Overgrown Tomb
Sacred Foundry
Temple Garden
Watery Grave

Universes Beyond (PIP) Showcase ja alt-art nonfoilit:
Radstorm #329
Nuclear Fallout #331
V.A.T.S. #333
Watchful Radstag #335
Lord of the Undead #345
Vigor #347
Tarmogoyf #349
Walking Ballista #352
Farewell #353
Ravages of War #354
Arcane Signet #356
Crucible of Worlds #357
Nuka-Cola Vending Machine #358
Sol Ring #359
Command Tower #360
Wasteland #361

Special Guests (SPG) nonfoilit: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Pitiless Plunderer SPG #5
Underworld Breach SPG #9
Polyraptor SPG #12
Thrasios, Triton Hero SPG #16
Mana Crypt SPG #17 (ei väriversioita)
Show and Tell SPG #21
Field of the Dead SPG #28
Brazen Borrower // Petty Theft SPG #30
Scapeshift SPG #34
Prismatic Vista SPG #38

30th Anniversary Promot: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Loyal Retainers (kiina)
Kor Haven
Chord of Calling (portugali)
Tarmogoyf (japani)
Glen Elendra Archmage
Dragonlord Atarka
Urza, Prince of Kroog

Judge-Promot: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Ravages of War
Rhystic Study
Food Chain
Mirri's Guile
Sliver Legion
Arena Rector
Spellseeker
Demonic Tutor 2020-versio
Birthing Pod
Sylvan Tutor
Zacama, Primal Calamity
K'rrik, Son of Yawgmoth
Edgar Markov
The Gitrog Monster
Karlov of the Ghost Council
Nicol Bolas, the Ravager
Morophon, the Boundless
Greater Auramancy
Omniscience
Parallel Lives
Smothering Tithe
Training Grounds
Animate Dead
Purphoros, God of the Forge
No Mercy
Growing Rites of Itlimoc // Itlimoc, Cradle of the Sun
Painter's Servant
Grindstone
Mycosynth Lattice
Retrofitter Foundry
Sword of War and Peace
Plains 2023
Island 2023
Swamp 2023
Mountain 2023
Forest 2023

Erinäiset Turnauspromot/Store-promot: (kaikista tarvittaessa muu versio vaihdossa, haussa 1 jokaista)
Surgical Extraction Qualifier-promo
Aether Vial Qualifier-promo
Shivan Devastator DMU Game Day
Dark Confidant Store Championship
Omnath, Locus of Creation Store Championship
Thalia and The Gitrog Monster Store Championship
Gandalf the White Play Promo #299 LTR
Saruman of Many Colors Store Championship
Sauron, the Dark Lord Regional Champs #301 LTR
Transcendent Message Store Championship
Moonshaker Cavalry Store Championship
Lier, Disciple of the Drowned Store Championship
Dauthi Voidwalker Store Championship
Dark Petition Store Championship nonfoil
Angel of Despair Store Championship nonfoil (löytyy foili vaihdossa jos tarvetta)
Hollow One Store Championship nonfoil
Vengevine Store Championship
Teferi, Hero of Dominaria Premier Play
Nykthos, Shrine to Nyx Premier Play
Snapcaster Mage Premier Play
Jace, the Mind Sculptor Secret Lair Prize
Brainstorm Secret Lair Prize
Ragavan, Nimble Pilferer Secret Lair Prize
Fatal Push Secret Lair Play
Dragonlord Silumgar Secret Lair Prize
Expressive Iteration Secret Lair Prize
Valakut, the Molten Pinnacle Secret Lair Prize
Wrenn and Six Secret Lair Prize
Dark Ritual Secret Lair Prize
Murktide Regent Secret Lair Prize
Spell Pierce Secret Lair Play
Ponder Secret Lair Promo
Swords to Plowshares Secret Lair Promo
Springleaf Drum Secret Lair Play
Goblin Guide Secret Lair Prize
Seasoned Pyromancer Secret Lair Prize
Crucible of Worlds Worlds Weekend
Gandalf, Friend of the Shire Play Promo / Magic Fest
Reliquary Tower Commander / Magicfest
TARDIS MagicCon: Las Vegas 2023
Counterspell Festival
Underworld Connections Open House MKM nonfoil (tästä foili vaihdossa)
Sarkhan Unbroken Year of the Dragon
Dragon Token Flying 4/4 Year of the Dragon
Steel Hellkite Year of the Dragon
Mountain Year of the Dragon
Korvold, Fae-Cursed King Year of the Dragon
Dragon Tempest Year of the Dragon
Lotus Petal 30th Birthday Etched
Lord of Atlantis WPN Premium Store Promo
Zombie Master WPN Premium Store Promo
Goblin King WPN Premium Store Promo
Gaea's Liege WPN Premium Store Promo
Ossification Cowboy Bebob Standard Showdown
Disdainful Stroke Cowboy Bebob Standard Showdown
Go for the Throat Cowboy Bebob Standard Showdown
Lightning Strike Cowboy Bebob Standard Showdown
Snakeskin Veil Cowboy Bebob Standard Showdown

"Normaalit laput":

Toksut+Emblemit+Muut sellaiset:
1xMagic Minigame 4/5 MID (ei tietoa onko olemassa, mut muut nimetty */5)
1xMagic Minigame 5/5 MID (ei tietoa onko olemassa, mut muut nimetty */5)
3xSorcerer/Aura Role WOC (ei väliä mitä toisella puolella on, en oo varma onko olemassa)
2xWhite Cat 2/2 WOC (ei väliä mitä toisella puolella on, en oo varma onko olemassa)
2xWhite Cat Lifelink 1/1 WOC (ei väliä mitä toisella puolella on, en oo varma onko olemassa)
2xWhite Ox 2/4 WOC (ei väliä mitä toisella puolella on, en oo varma onko olemassa)
2xGreen Elephant 3/3 WOC (ei väliä mitä toisella puolella on, en oo varma onko olemassa)
2xGreen Human Monk Tap: Add G 1/1 WOC (ei väliä mitä toisella puolella on, en oo varma onko olemassa)
2xWB Spirit Flying 1/1 WOC (ei väliä mitä toisella puolella on, en oo varma onko olemassa)
2xArtifact Food MKC (ei väliä mitä toisella puolella on, en oo varma onko olemassa)

Land:
1xAncient Tomb UMA (löytyy Tempest vaihdossa jos tarvetta)
2xBoseiju, Who Endures
1xCommercial District
1xEiganjo, Seat of the Empire
1xGaea's Cradle
1xMeticulous Archive
1xRaucous Theater
1xSerra's Sanctum
1xShadowy Backstreet
1xUndercity Sewers

Artifact+Colorless:
1xEmrakul, the Aeons Torn UMA TAI 2X2 (MM2 vaihdossa)
1xMox Opal 2XM (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
1xRuby Medallion CMM (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
1xSword of Truth and Justice
1xThe Immortal Sun CMM (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
1xUlamog, the Infinite Gyre UMA tai 2X2 (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)

Multicolor/Split/Guild Mana:
1xAtraxa, Praetors' Voice 2XM (löytyy foili vaihdossa jos tarvetta)
1xDragonlord Dromoka 2X2 (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
1xKarlov of the Ghost Council RVR (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
1xLara Croft, Tomb Raider nonfoil
1xMazirek, Kraul Death Priest 2XM (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
1xMinsc & Boo, Timeless Heroes
1xRhys the Redeemed 2XM (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
1xRin and Seri, Inseparable nonfoil (löytyy foili vaihdossa jos tarve)
1xSigarda, Host of Herons UMA (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
1xSliver Overlord nonfoil (löytyy foili vaihdossa jos tarvetta)
1xThe Scarab God CMM (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)

Black:
1xAgadeem's Awakening // Agadeem, the Undercrypt
1xAshcoat of the Shadow Swarm
1xGrief
1xImperial Seal 2X2 (Judgefoil vaihdossa)
1xNo Mercy DMR #95 (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
XxRat Colony (enemmän filleriosastoa)
2xScourge of the Skyclaves
XxShadowborn Apostle (enemmän filleriosastoa)
1xSkithiryx, the Blight Dragon 2XM (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
1xTinybones, Trinket Thief

Blue:
1xBruvac the Grandiloquent
1xCapture of Jingzhou CMM (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
2xIchormoon Gauntlet
XxPersistent Petitioners
1xPirated Copy
3xStasis Secret Lair #1103 nonfoil (löytyy vanhoja väliin jos tarvetta)
1xTransmute Artifact

Green:
2xAllosaurus Shepherd
2xCircle of Dreams Druid
1xConcordant Crossroads 2X2 (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
1xEndurance
XxSlime Against Humanity
XxSpawnwrithe (enemmän filleriosastoa)

Red:
1xAncient Copper Dragon
XxDragon's Approach
1xGoblin Recruiter VIS (löytyy muu versio vaihdossa jos tarve)
1xRagavan, Nimble Pilferer
1xSlickshot Show-Off
1xTerror of the Peaks OTJ (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
1xWheel of Fortune

White:
1xAncient Gold Dragon
1xAvacyn, Angel of Hope CMM tai 2XM (löytyy muu versio vaihdossa jos tarvetta)
1xBattle Angels of Tyr
1xFinal Showdown
2xGreymond, Avacyn's Stalwart
1xIllustrious Wanderglyph
1xPreston, the Vanisher
3xSeven Dwarves
1xSolitude

Keräilywant (1 jokaista lappua):
Vain englanninkielisiä, ei italolegendsiä.

Arabian Nights:
Ali from Cairo
Guardian Beast
Juzam Djinn
Old Man of the Sea
Shahrazad

Legends:
All Hallow's Eve
Chains of Mephistopheles
Invoke Prejudice
Nether Void

Alpha/Beta/Unlimited:
Ancestral Recall
Chaos Orb
Forcefield
Gauntlet of Might
Lich
Mox Emerald
Mox Jet
Mox Pearl
Mox Ruby
Word of Command

BB-Want (1 jokaista lappua):
Haussa mustareunainen, englanninkielinen, kohtuuhyväkuntoinen versio lapusta. Jokaisesta listan lapusta löytyy englanninkielinen, valkoreunainen versio vaihdossa, jos tarvetta.

Artifactit:
Ankh of Mishra (Alpha/Beta)
Cyclopean Tomb (Alpha/Beta)

Black:
Contract from Below (Alpha/Beta)
Demonic Attorney (Alpha/Beta)
Demonic Hordes (Alpha/Beta)

Blue:
Braingeyser (Alpha/Beta)
Copy Artifact (Alpha/Beta)
Vesuvan Doppelganger (Alpha/Beta)

Green:
Fastbond (Alpha/Beta)
Natural Selection (Alpha/Beta)

Red:
Fork (Alpha/Beta)
Granite Gargoyle (Alpha/Beta)
Roc of Kher Ridges (Alpha/Beta)
Rock Hydra (Alpha/Beta)
Sedge Troll (Alpha/Beta)
Two-Headed Giant of Foriys (Alpha/Beta)

White:
Blaze of Glory (Alpha/Beta)
Island Sanctuary (Alpha/Beta)
Kummallisempaa tavaraa (Kirjoja/Sarjiksia, UNH, Foileja) ensin, normaalit laput alempana.

Planechase Anthology Plane & Phenomena Set (avaamaton, bokseineen)

Magic Origins: Planeswalker Anthology (lukematon)

IDW - sarjikset, 1 jokaista (1-17) (linkissä esimerkinomaisesti sarjis 1, ei promoa / muoveja päällä)

MOC Plane Set (avaamattomat, viidessä kuoressa)

WHO Plane Set (avaamattomat, neljässä kuoressa)

Irtoplaneja/Phenomenoneja:
The Aether Flues
Bloodhill Bastion
Chaotic Aether
Gavony
Glimmervoid Basin
The Great Forest
Grove of the Dreampods
Hedron Fields of Agadeem
Isle of Vesuva
Jund
Kharasha Foothills
Krosa
Mutual Epiphany
Orochi Colony
Panopticon
Planewide Disaster
Reality Shaping
Selesnya Loft Gardens
Sokenzan
Spatial Merging
Stensia
Stronghold Furnace
Truga Jungle
Turri Island
Undercity Reaches

1xStarter Kit 2022 Areena redemption code - toksua (saa MTG Areenassa 2 Dekkiä)
1xStarter Kit 2023 Areena redemption code - toksua (saa MTG Areenassa 2 Dekkiä)
3xStarter Kit LoTR Areena redemption code - toksua (saa MTG Areenassa 2 Dekkiä)

Sikana noppia (Duel Deck, FTV, Bundle, yms..) Kaivelen jos kiinnostaa.

UND-Raret:
Jack-in-the-Mox
Pointy Finger of Doom
Sword of Dungeons & Dragons
Water Gun Balloon Game
Who // What // When // Where // Why
Enter the Dungeon
Infernal Spawn of Evil
Infernal Spawn of Infernal Spawn of Evil
Avatar of Me
Chicken à la King
Johnny, Combo Player
Richard Garfield, Ph.D.
B-I-N-G-O
Old Fogey
Squirrel Farm
Blast from the Past
Infinity Elemental
Strategy, Schmategy
Yet Another Aether Vortex
Frankie Peanuts
Look at Me, I'm R&D
Look at Me, I'm the DCI
Staying Power

UNH-raret:
Aesthetic Consultation
Ambiguity
Avatar of Me
B-I-N-G-O
Collector Protector
Gleemax x2
Greater Morphling
Johnny, Combo Player
Letter Bomb
Look at Me, I'm R&D
Mox Lotus
Richard Garfield, Ph.D. x2
Staying Power
Time Machine x2
Topsy Turvy
Zzzyxas's Abyss

UST-raret:
By Gnome Means
Jackknight
Rules Lawyer
Animate Library
Clocknapper
Graveyard Busybody
Incite Insight
Masterful Ninja
Over My Dead Bodies
The Countdown Is at One
Steamflogger of the Month
Three-Headed Goblin
Serpentine x2
Better Than One
The Grand Calcutron
Grusilda, Monster Masher
Hot Fix
Phoebe, Head of S.N.E.A.K.
X
Mary O'Kill
Angelic Rocket
Handy Dandy Clone Machine
Kindslaver
Modular Monstrosity
Split Screen
Watermarket
Bee-Bee Gun
Deadly Poison Sampler x2
Dual Doomsuits
Duplication Device
Gift Horse
Goblin Slingshot x2
Guest List
Hypnotic Swirly Disc
Oaken Power Suit
Record Store x2

Lisäksi paljon unkkeja ja commoneita kyseisistä setistä, kysy jos kiinnostaa.

Conspiracies:
Hymn of the Wilds
ja monta muuta, jos tarviit, voin tsekata listan

Herot:
The Harvester
The Slayer

Playtest cards: Mystery Booster
A Good Thing x2
Abian, Luvion Usurper
Baneslayer Aspirant
Barry's Land x2
Bind // Liberate
Biting Remark
Bombardment
Buried Ogre
Command the Chaff
Corrupted Key
Cyclopean Titan x3
Domesticated Watercourse x3
Do-Over
Enroll in the Coalition x2
Five Kids in a Trenchcoat x3
Form of the Mulldrifter x4
Frenemy of the Guildpact x4
Frogkin Kidnapper
Gold Mine
Golgari Death Swarm x4
Gorilla Tactics x3
Graveyard Dig x3
Gunk Slug
How to Keep an Izzet Mage Busy x3
Imaginary Friends
Impatient Iguana x3
Innocuous Insect x2
Inspirational Antelope
Interplanar Brushwagg x2
Jasconian Isle
Kaya, Ghost Haunter x3
Khod, Etlan Shiis Envoy
Krosan Adaptation x5
Lantern of Undersight x2
Learned Learner x2
Lightning Colt
Loopy Lobster x3
Louvaq, the Aberrant x2
Maro's Gone Nuts x2
Memory Bank
Metagamer x2
Noxious Bayou x2
One with Death x2
Patient Turtle
Personal Decoy
Pithing Spyglass x3
Plane-Merge Elf x3
Priority Avenger x2
Problematic Volcano
Puresteel Angel x3
Red Herring x3
Rift
Ruff, Underdog Champ
Scaled Destruction x3
Seasoned Weaponsmith
Smelt // Herd // Saw x3
Squidnapper
Swarm of Locus x2
The Grand Tour x2
Throat Wolf x2
Time Sidewalk x3
Transcantation x3
Truth or Dare x2
Unicycle
Visitor from Planet Q x2
Waste Land x3
Weaponized Scrap x2
Witty Demon
Wrath of Sod
Xyru Specter
Yawgmoth's Testament

OTJ ja OTP-Showcaset:
Marchesa, Dealer of Death EXTART #357 x2
Fierce Retribution OTP
Journey to Nowhere x2 OTP
Pariah OTP
Essence Capture x2 OTP
Repulse x2 OTP
Heartless Pillage x2 OTP
Murder x2 OTP
Fling x2 OTP
Skewer the Critics x2 OTP
Clear Shot x2 OTP
Primal Command x2 OTP
Thornado x2 OTP
Buried in the Garden OTP
Decisive Denial OTP
Hindering Light x3 OTP
Humiliate x3 OTP
Hypothesizzle x2 OTP
Ride Down OTP
Savage Smash x3 OTP
Siphon Insight OTP
Terminal Agony OTP
Tyrant's Scorn x2 OTP
Vanishing Verse OTP
Void Rend OTP

PIP-Showcaset:
Powder Ganger #391
Veronica, Dissident Scribe #395
Agent Frank Horrigan #405
Almost Perfect #406
Moira Brown, Guide Author #420
The Nipton Lottery #423
Austere Command #447
Entrapment Maneuver #447
Chaos Warp #466
Clifftop Retreat #491

MKM-Showcaset:
Auspicious Arrival
Call a Surprise Witness
Makeshift Binding x2
Not on My Watch
On the Job
Dramatic Accusation x2
Murder x2
Slice from the Shadows
The Chase Is On
Convenient Target
Expose the Culprit
Fanatical Strength
Coerced to Kill
Deadly Complication x2
Persuasive Interrogators
Incinerator of the Guilty
Culvert Ambusher
Curious Cadaver x2
Izoni, Center of the Web
Kraul Whipcracker

RVR Old Framet:
Blazing Archon
Devouring Light
Faith's Fetters
Compulsive Research
Drift of Phantasms
Quicken
Totally Lost
Dimir House Guard
Golgari Thug
Krenko's Command
Light Up the Stage
Skewer the Critics
Skullcrack
Arboreal Grazer
Experiment One
Guardian Project
Moldervine Cloak
Silhana Ledgewalker
Utopia Sprawl
Call of the Conclave
Cartel Aristocrat
Cindervines
Coiling Oracle
Goblin Electromancer x2
Lightning Helix
Putrefy
Sphinx's Revelation
Stitch in Time
Tajic, Legion's Edge
Tolsimir Wolfblood
Chromatic Lantern
Azorius Guildgate
Boros Guildgate
Dimir Guildgate
Godless Shrine
Golgari Guildgate
Gruul Guildgate
Izzet Guildgate
Orzhov Guildgate x2
Overgrown Tomb
Rakdos Guildgate x2
Selesnya Guildgate x2
Simic Guildgate
Stomping Ground

LCI/LCC Showcaset yms:
Breeches, Eager Pillager
Bartolome del Presidio x2
Caparocti Sunborn x4
Nicanzil, Current Conductor x3
Zoyowa Lava-Tongue x2
Belligerent Yearling
Rampaging Ceratops x2
Earthshaker Dreadmaw x2
Thrashing Brontodon x2
Itzquinth, Firstborn of Gishath x2
Restless Vents x2
Intrepid Paleontologist LCI #381
Storm Fleet Negotiator LCC #46
Island REX #22
Forest REX #25

Doctor Who Spessut:
Sergeant John Benton ExtArt #441
The Moment ExtArt #459
Desolate Lighthouse ExtArt #489

WOE Showcase ja WOT Enchanting Tales:
Grasp of Fate x5
Griffin Aerie x5
Intangible Virtue x7
Knightly Valor x5
Compulsion x5
Copy Enchantment
Curiosity x6
Fraying Sanity
Hatching Plans x2
Spreading Seas x4
Oversold Cemetery
Stab Wound x6
Vampiric Rites x5
Dragon Mantle x3
Leyline of Lightning x2
Raid Bombardment x6
Ground Seal x5
Season of Growth x6
Utopia Sprawl x4

CMM Showcaset ja Borderlessit yms:
Fact or Fiction #631
Elvish Mystic #648
Commander's Sphere x3 #655
Command Tower x2 #659
Path of Ancestry x2 #661
Slimefoot, the Stowaway #686
Jaya's Phoenix x2 #768

LTR ja LTC Showcaset ja Borderlessit yms:
Rampaging War Mammoth LTC #117
Faramir, Field Commander LTR #303
Samwise the Stouthearted LTR #307 x2
Elrond, Lord of Rivendell LTR #307
Gandalf, Friend of the Shire LTR #308 x3
Gollum, Patient Plotter LTR #309 x2
Gimli, Counter of Kills LTR #312
Meriadoc Brandybuck LTR #314 x2
Peregrin Took LTR #315 x2
Faramir, Prince of Ithilien LTR #319
Frodo Baggins LTR #320 x2
Legolas, Counter of Kills LTR #324
Smeagol, Helpful Guide LTR #330
Press the Enemy LTR #352
Wizard's Rockets LTR #400
Lash of the Balrog LTR #408 x5
Dunland Crebain LTR #411 x2
Pippin's Bravery LTR #414 x5
Nasty End LTR #416 x3
Foray of Orcs LTR #417 x3
Quickbeam, Upstart Ent LTR 419
Mirkwood Bats LTR #421 x5
Oliphaunt LTR #426 x3
Rising of the Day LTR #427
Gothmog, Morgul Lieutenant LTR #429
Prince Imrahil the Fair LTR #431
Knights of Dol Amroth LTR #432 x4
Shire Shirriff LTR #441 x3
Many Partings LTR #445 x4

MAT-Showcaset:
Harnessed Snubhorn
Filter Out x2
Tolarian Contempt
Blot Out
Death-Rattle Oni x2
Markov Baron x2
Kolaghan Warmonger x2
Reckless Handling
Animist's Might x2
Undercity Upheaval x2
Campus Renovation x2
Cosmic Rebirth x2
Feast of the Victorious Dead
Gold-Forged Thopteryx

MOM-Showcaset (sis Multiverse legends ja MOM/MOC ExtArt):
Bloodfeather Phoenix #362
Teferi's Talent #82
Daxos, Blessed by the Sun
Kwende, Pride of Femeref x3
Inga Rune-Eyes x3
Tymaret, Chosen from Death x2
Captain Lannery Storm
Valduk, Keeper of the Flame
Fynn, the Fangbearer x2
Renata, Called to the Hunt x2
Aegar, the Freezing Flame x3
Dina, Soul Steeper x2
Firja, Judge of Valor x4
Gyruda, Doom of Depths
Imoti, Celebrant of Bounty x3
Lutri, the Spellchaser x2
Radha, Coalition Warlord
Raff, Weatherlight Stalwart x3
Reyav, Master Smith x3
Rona, Sheoldred's Faithful x3
Shanna, Sisay's Legacy

ONE-Showcaset:
Bladed Ambassador x5
Sinew Dancer x6
Quicksilver Fisher x16
Thrummingbird x4
Blightbelly Rat x8
Bonepicker Skirge x11
Furnace Punisher x9
Sawblade Scamp x7
Urabrask's Anointer x4
Cankerbloom
Rustvine Cultivator x10
Necrogen Rotpriest x5
Drivnod, Carnage Dominus japaninkielinen
Geth, Thane of Contracts
Karumonix, the Rat King
Slobad, Iron Goblin
Evolved Spinoderm
Malcator, Purity Overseer
Melira, the Living Cure x2
Kaito, Dancing Shadow x2

DMR borderless ja retro framet:
Flametongue Kavu Borderless
Radha, Heir to Keld Borderless
Helm of Awakening Borderless
Divine Sacrament
Lieutenant Kirtar
Mesa Enchantress
Momentary Blink x4
Renewed Faith x5
Spirit Link
Whitemane Lion x2
Fact or Fiction
Frantic Search x4
High Tide x2
Impulse x4
Ovinize x2
Turnabout x2
Dark Withering
Duress x3
Mindslicer
Necrosavant
Street Wraith x2
Terror
Chain Lightning
Dragon Whelp
Empty the Warrens x2
Flametongue Kavu
Goblin Matron x3
Mogg War Marshal x4
Siege-Gang Commander
Valduk, Keeper of the Flame
Arboria
Fa'adiyah Seer x3
Invigorating Boon
Lull x3
Wild Dogs x2
Dralnu's Crusade
Gerrard's Verdict
Mystic Enforcer
Pyre Zombie
Recoil x2
Rith, the Awakener
Spiritmonger
Cryptic Gateway
Helm of Awakening
Icy Manipulator x2
Jester's Cap x2
Juggernaut x3
Mind Stone
Ornithopter x2
Umbilicus
Sulfur Falls x2

BRO-extended art ja retrofaksit:
Jetfire, Ingenious Scientist // Jetfire, Air Guardian BOT #3
Megatron, Tyrant // Megatron, Destructive Force BOT #12
Terisiare's Devastation BRC #56
Mishra, Tamer of Mak Fawa #295
Hostile Negotiations #329
Simian Simulacrum #352
Tawnos, the Toymaker #359
Terror Ballista #375
Bone Saw x3
Chromatic Star x6
Door to Nothingness
Elsewhere Flask x4
Goblin Charbelcher
Ichor Wellspring x5
Ivory Tower x6
Jalum Tome x7
Journeyer's Kite x2
Keening Stone
Liquimetal Coating x4
Millstone x5
Ornithopter x4
Perilous Vault
Phyrexian Revoker
Pristine Talisman x3
Self-Assembler x5
Sigil of Valor
Soul-Guide Lantern x3
Sword of the Meek x2
Bone Saw schematic
Burnished Hart schematic
Chromatic Star schematic x2
Jalum Tome schematic x2
Journeyer's Kite schematic
Soul-Guide Lantern schematic

UNF-spessut:
Plains #235 x4
Island #236 x5
Swamp #237 x4
Mountain #238 x5
Forest #239 x3
Plains #240
Island #241
Swamp #242
Forest #244
Dee Kay, Finder of the Lost Showcase
Pietra, Crafter of Clowns Showcase

DMU/DMC-Extended Art/Showcaset:
Rosnakht, Heir of Rohgahh #75
Baird, Argivian Recruiter x3
Bortuk Bonerattle x2
Elas il-Kor, Sadistic Pilgrim
Lagomos, Hand of Hatred x3
Nael, Avizoa Aeronaut
Najal, the Storm Runner x5
Radha, Coalition Warlord
Raff, Weatherlight Stalwart
Rona, Sheoldred's Faithful x2
Rulik Mons, Warren Chief x3
Tatyova, Steward of Tides
Tori D'Avenant, Fury Rider x3
Tura Kennerud, Skyknight x2
Vohar, Vodalian Desecrator x2
Zar Ojanen, Scion of Efrava

STA-erikoiset (Strixhaven Mystical Archive):
Divine Gambit japani alt art #67
Defiant Strike
Divine Gambit x2
Revitalize x2
Compulsive Research
Negate x4
Opt x2
Strategic Planning x2
Whirlwind Denial
Agonizing Remorse x3
Duress x2
Eliminate x4
Claim the Firstborn x3
Infuriate x2
Shock x4
Stone Rain
Thrill of Possibility x6
Urza's Rage x2
Adventurous Impulse
Snakeskin Veil x2

TSR Old-Frame-laput:
Ajani's Pridemate
Ancient Stirrings
Bedlam Reveler
Consuming Aberration
Containment Priest
Etali, Primal Storm
Hedron Archive
Lingering Souls
Repeal
Thragtusk
Trygon Predator

Muita erikoisia:
Evolving Wilds Tarkir Dragonfury - promo x4
Ainok Tracker Tarkir Dragonfury - promo x3
Dragon Fodder Tarkir Dragonfury - promo x3
Recruitment Officer Game Day x3
Secret Lair Black Walker token x5
Secret Lair Red Goblin token #219 x5
Secret Lair Astrology Swamp #384 x4
Secret Lair Astrology Island #385 x4
Secret Lair Astrology Island #386 x4
Secret Lair Astrology Mountain #387 x4
Secret Lair Astrology Forest #388 x4
Secret Lair Astrology Mountain #389 x4
Secret Lair Astrology Plains #390 x4
Secret Lair Astrology Plains #391 x9
Secret Lair Astrology Island #392 x4
Secret Lair Astrology Plains #393 x4
Secret Lair Astrology Swamp #394 x4
Secret Lair Astrology Forest #395 x4
Secret Lair Hadoken // Lightning Bolt #675
Secret Lair Fellwar Stone #708
Secret Lair Cybertron // Command Tower #710 x2
Secret Lair Sonic Screwdriver #803
Secret Lair White Angel token #1340

Muutaman uusimman sarjan foilit:

Secret Lair Kasmina, Enigmatic Mentor #507
Secret Lair Angrath, Captain of Chaos #527
Secret Lair Huatli, the Sun's Heart #530 x2
Secret Lair Kaya, Bane of the Dead #531
Secret Lair Samut, Tyrant Smasher #535
Secret Lair Vraska, Swarm's Eminence #536 x3
Secret Lair Island #550
Secret Lair Swamp #556
Secret Lair phyrexian Swamp #560
Secret Lair Swamp #562
Secret Lair Mountain #566
Secret Lair Mountain #571
Secret Lair Forest #573
Secret Lair Forest #574
Secret Lair Arcane Signet #589
Secret Lair Persistent Petitioners #593
Secret Lair Pulmonic Sliver #613
Secret Lair Ward Sliver #617
Secret Lair Sidewinder Sliver #615
Secret Lair Mesmeric Sliver #620
Secret Lair Shadow Sliver #624
Secret Lair Telekinetic Sliver #627
Secret Lair Winged Sliver #628 x3
Secret Lair Plague Sliver #633
Secret Lair Toxin Sliver #635
Secret Lair Fury Sliver #638 x2
Secret Lair Homing Sliver #640
Secret Lair Sedge Sliver #642
Secret Lair Thorncaster Sliver #645 x3
Secret Lair Tempered Sliver #657
Secret Lair Virulent Sliver #659 (toinen erikoisfoili)
Secret Lair Skemfar Shadowsage #759
Secret Lair Elvish Visionary #763
Secret Lair Sylvan Ranger #779
Secret Lair Timberwatch Elf #780
Secret Lair Plains #1348 x7
Secret Lair Plains #1349 x7
Secret Lair Plains #1350 x6
Secret Lair Plains #1351 x6
Secret Lair Plains #1513 x9
Secret Lair Mountain #1514 x4
Secret Lair Forest #1515 x6
Secret Lair Tradewind Rider #1997
Secret Lair Smokestack #1998
Secret Lair Glimpse of Nature #2004
Secret Lair Lightning Helix #2005
Secret Lair Bloodbraid Elf #2009
Secret Lair Nicol Bolas, God-Pharaoh #2017
Secret Lair Emry, Lurker of the Loch #2019
Arcane Signet Festival Etched
Arcane Signet Festival Traditional Foil x2
Mind Stone Bring-a-friend promo
Dig Through Time Store promo

OTJ ja OTP-Foilit:
Vadmir, New Blood OTJ EXTART #329
Repulse OTP
Heartless Pillage x2 OTP
Murder x2 OTP
Fling OTP
Back for More OTP
Buried in the Garden x2 OTP
Savage Smash OTP
Tyrant's Scorn OTP
Abraded Bluffs x2
Aloe Alchemist
Ambush Gigapede
Ankle Biter
Binding Negotiation
Boneyard Desecrator
Bovine Intervention
Breeches, the Blastmaker
Bristlepack Sentry
Bristling Backwoods
Bucolic Ranch
Congregation Gryff
Consuming Ashes
Corrupted Conviction x2
Cunning Coyote
Dance of the Tumbleweeds
Deadeye Duelist
Desert's Due
Discerning Peddler
Emergent Haunting
Eriette's Lullaby
Ertha Jo, Frontier Mentor
Explosive Derailment
Failed Fording
Fake Your Own Death
Festering Gulch
Forlorn Flats
Freestrider Commando x2
Gold Pan
Hardbristle Bandit
Highway Robbery
Intimidation Campaign
Inventive Wingsmith
Irascible Wolverine
Iron-Fist Pulverizer x2
Loan Shark
Lonely Arroyo
Laughing Jasper Flint
Lush Oasis
Luxurious Locomotive
Metamorphic Blast
Mystical Tether
Oasis Gardener
Patient Naturalist
Peerless Ropemaster
Prickly Pair
Prosperity Tycoon
Quilled Charger
Rambling Possum
Raven of Fell Omens
Scorching Shot
Shepherd of the Clouds
Sheriff of Safe Passage
Slickshot Vault-Buster x2
Soured Springs
Spinewoods Armadillo
Spinewoods Paladin
Spring Splasher
Steer Clear
Sterling Hound x2
Sterling Keykeeper
Sterling Supplier
Stop Cold
Take the Fall
Take Up the Shield
This Town Ain't Big Enough
Throw from the Saddle
Thunder Salvo x2
Trained Arynx
Unscrupulous Contractor
Vault Plunderer
Voracious Varmint
Wanted Griffin
Wrangler of the Damned
Wylie Duke, Atiin Hero

PIP-Foilit:
The Master, Transcendent #419
Darkwater Catacombs #492

MKM-Foilit:
Auspicious Arrival Showcase
On the Job Showcase
Dramatic Accusation Showcase
Fae Flight Showcase
Frantic Scapegoat Showcase
Meddling Youths Showcase
Lost in the Maze ExtArt
Agency Outfitter
Airtight Alibi
Alley Assailant
Behind the Mask
Benthic Criminologists
Case File Auditor
Cerebral Confiscation
Crimestopper Sprite x2
Cold Case Cracker
Crowd-Control Warden x2
Culvert Ambusher
Deadly Complication
Defenestrated Phantom
Due Diligence
Expedited Inheritance
Extract a Confession
Faerie Snoop x2
Fanatical Strength
Fuss // Bother x2
Gadget Technician
Goblin Maskmaker
Granite Witness x2
Gravestone Strider x2
Haazda Vigilante x3
Hedge Whisperer
Hide in Plain Sight
Hotshot Investigators
Innocent Bystander
Inside Source
Jaded Analyst
Karlov Watchdog
Living Conundrum x2
Loxodon Eavesdropper
Mistway Spy
Museum Nightwatch x3
Not on My Watch
Offender at Large
Out Cold
Persuasive Interrogators
Pompous Gadabout
Public Thoroughfare
Repeat Offender x2
Repulsive Mutation
Riftburst Hellion
Rope
Sample Collector
Sanguine Savior
Slice from the Shadows
Soul Enervation
Surveillance Monitor
Undercover Crocodelf
The Chase Is On
Tunnel Tipster x2

RVR-Foilit:
Drift of Phantasms Old Border
Ultimate Price x2 Old Border ja normi
Azorius Guildgate
Blade Juggler
Bomber Corps
Fists of Ironwood
Forced Adaptation
Golgari Guildgate
Golgari Signet
Golgari Thug
Gruul Guildgate
Makeshift Battalion
Pteramander
Scorched Rusalka
Silent Dart
Simic Signet
Taste for Mayhem
Vernadi Shieldmate
Warrant // Warden

LCI ja LCC-Foilit:
Hit the Mother Lode Bundle
Jadelight Spelunker BaB x4
Admiral Brass, Unsinkable LCC
Clavileno, First of the Blessed LCC
Don Andres, the Renegade LCC x2
Hakbal of the Surging Soul LCC
Wayta, Trainer Prodigy LCC
Magmatic Galleon #376
Akawalli, the Seething Tower x4 Showcase x3 ja normi
Bartolome del Presidio x2 Showcase ja normi
Caparocti Sunborn Showcase
Nicanzil, Current Conductor Showcase
Uchbenbak, the Great Mistake Showcase
Palani's Hatcher Borderless
Abuelo, Ancestral Echo
Acolyte of Aclazotz x2
Acrobatic Leap x3
Ancestral Reminiscence x7
Basking Capybara x2
Brackish Blunder
Brazen Blademaster
Broodrage Mycoid
Captivating Cave x2
Careening Mine Cart
Cartographer's Companion
Child of the Volcano x2
Compass Gnome x3
Cosmium Blast
Daring Discovery
Deconstruction Hammer
Didact Echo
Disruptor Wanderglyph
Echo of Dusk
Etali's Favor
Explorer's Cache
Family Reunion
Glimpse the Core
Glowcap Lantern
Goblin Tomb Raider x2
Hidden Cataract x2
Hidden Courtyard
Hidden Necropolis x2
Hidden Nursery
Hidden Volcano
Hotfoot Gnome x2
Hoverstone Pilgrim
Idol of the Deep King // Sovereign's Macuahuitl
Lodestone Needle // Guidestone Compass
Malamet Veteran x2
Malicious Eclipse
Mephitic Draught x2
Merfolk Cave-Diver
Mineshaft Spider x2
Nurturing Bristleback
Orazca Puzzle-Door
Oteclan Landmark // Oteclan Levitator x2
Poison Dart Frog
Primordial Gnawer x2
Promising Vein x3
Queen's Bay Paladin
Ray of Ruin x2
River Herald Scout
Soaring Sandwing x2
Soulcoil Viper
Stinging Cave Crawler
Sunfire Torch
Thousand Moons Infantry x2
Thrashing Brontodon
Triumphant Chomp
Unlucky Drop
Visage of Dread // Dread Osseosaur
Volatile Wanderglyph
Waterlogged Hulk // Watertight Gondola

Doctor Who-foilit:
Vislor Turlough ExtArt #377
Sisterhood of Karn ExtArt #399
Rassilon, the War President ExtArt #434
Out of Time ExtArt #467
The Thirteenth Doctor
Yasmin Khan

WOE+WOC+WOT-foilit:
Expel the Interlopers BaB x6
Intangible Virtue WOT x2
Dark Tutelage WOT
Stab Wound WOT x3
Dragon Mantle WOT
Utopia Sprawl WOT
Aquatic Alchemist // Bubble Up
Archive Dragon
Ash, Party Crasher x3
Barrow Naughty
Bestial Bloodline
Beluna's Gatekeeper // Entry Denied x2
Boundary Lands Ranger
Callous Sell-Sword // Burn Together x3
Charging Hooligan x2
Charmed Clothier
Commune with Nature
Cooped Up
Diminisher Witch
Discerning Financier x2
Disdainful Stroke
Dutiful Griffin
Edgewall Inn
Edgewall Pack
Ego Drain x3
Eriette's Whisper
Feral Encounter
Freeze in Place
Gadwick's First Duel x2
Gingerbrute
Glass Casket
Grabby Giant // That's Mine
Gylwain, Casting Director
Hollow Scavenger // Bakery Raid
Hopeful Vigil
Hopeless Nightmare
Icewrought Sentry
Johann's Stopgap
Living Lectern
Lord Skitter's Butcher
Mintstrosity
Misleading Motes
Neva, Stalked by Nightmares
Obyra, Dreaming Duelist x3
Picnic Ruiner // Stolen Goodies
Ratcatcher Trainee // Pest Problem x2
Redcap Thief
Redtooth Genealogist
Return Triumphant
Rimefur Reindeer
Rowan's Grim Search
Savior of the Sleeping x2
Scarecrow Guide
Shatter the Oath
Skewer Slinger
Sleight of Hand
Spell Stutter
Spellscorn Coven // Take It Back
Stingblade Assassin x2
Stormkeld Prowler x2
Syr Armont, the Redeemer
Territorial Witchstalker
Three Bowls of Porridge x2
Totentanz, Swarm Piper
Troyan, Gutsy Explorer
Tuinvale Guide
Twining Twins // Swift Spiral
Twisted Sewer-Witch
Unassuming Sage
Vantress Transmuter // Croaking Curse
Warehouse Tabby

CMM-foilit:
Frantic Search x2 Showcase ja normi
Dread Return Showcase
Elvish Mystic Showcase x2
Command Tower x3 (2xShowcase ja 1 normi)
Path of Ancestry Showcase
Kemba, Kha Regent Borderless
Acidic Slime
Anafenza, Kin-Tree Spirit
Ancestral Blade
Armorcraft Judge
Broken Wings
Cadaver Imp
Cartographer's Hawk x2
Deranged Assistant
Exclude
Extinguish All Hope
Forebear's Blade
Foundry Inspector
Frontier Warmonger
Goremand
Heartless Act
Legion Vanguard
Loyal Unicorn
Murder of Crows
Padeem, Consul of Innovation
Pollenbright Druid
Shipwreck Dowser
Snakeskin Veil
Spitebellows
Staunch Throneguard
Swift Response
Thriving Isle
Unstable Obelisk
Wakening Sun's Avatar
Yargle, Glutton of Urborg
Zada, Hedron Grinder

LTR ja LTC-foilit:
Plains LTR #713 Surgefoil
Plains LTR #714 Surgefoil
Island LTR #715 Surgefoil
Island LTR #716 Surgefoil
Swamp LTR #717 Surgefoil x2
Swamp LTR #718 Surgefoil
Mountain LTR #719 Surgefoil
Mountain LTR #720 Surgefoil
Forest LTR #721 Surgefoil
Forest LTR #722 Surgefoil x2
Press the Enemy LTR #763 ExtArtSurgefoil
Rangers of Ithilien LTR #764 ExtArtSurgefoil
Isildur's Fateful Strike LTR #767 ExtArtSurgefoil
Fall of Cair Andros LTR #770 ExtArtSurgefoil
Gloin, Dwarf Emissary LTR #771 ExtArtSurgefoil
The Ring Goes South LTR #777 ExtArtSurgefoil
Doors of Durin LTR #779 ExtArtSurgefoil
Faramir, Field Commander LTR #795 ShowcaseSurgefoil
Gandalf, Friend of the Shire LTR #800 ShowcaseSurgefoil
Gimli, Counter of Kills #804 ShowcaseSurgefoil
Meriadoc Brandybuck LTR #806 ShowcaseSurgefoil
Peregrin Took LTR #807 ShowcaseSurgefoil
Faramir, Prince of Ithilien LTR #811 ShowcaseSurgefoil
Legolas, Counter of Kills x2 LTR #816 ShowcaseSurgefoil ja Showcase
Grey Host Reinforcements LTC #416 Scrollfoil
Travel Through Caradhras LTC #446 Scrollfoil
Myriad Landscape LTC #534
Bill the Pony LTR #454 Scrollfoil
Errand-Rider of Gondor LTR #462 Scrollfoil
Hobbit's Sting LTR #471 Scrollfoil
Now for Wrath, Now for Ruin! LTR #475 Scrollfoil
Stalwarts of Osgiliath x2 LTR #484 Scrollfoil ja normi
Tale of Tinuviel x2 LTR #485 Scrollfoil ja normi
The Bath Song LTR #491 Scrollfoil
Captain of Umbar LTR #496 Scrollfoil
Council's Deliberation LTR #497 Scrollfoil
Grey Havens Navigator LTR #504 Scrollfoil
Isolation at Orthanc LTR #508 Scrollfoil
Surrounded by Orcs LTR #524 Scrollfoil
Willow-Wind LTR #527 Scrollfoil
Bitter Downfall x2 LTR #528 Scrollfoil ja normi
The Black Breath LTR #529 Scrollfoil
Cirith Ungol Patrol LTR #531 Scrollfoil
Claim the Precious x2 LTR #532 Scrollfoil ja normi
Gollum's Bite x2 LTR #536 Scrollfoil ja normi
Gothmog, Morgul Lieutenant LTR #538 Scrollfoil
Grond, the Gatebreaker x2 LTR #540 Scrollfoil ja normi
Mirkwood Bats x2 LTR #546 Scrollfoil ja scene
Fear, Fire, Foes! x2 LTR #576 Scrollfoil ja normi
Fiery Inscription LTR #577 Scrollfoil
Gimli's Axe x2 LTR #581 Scrollfoil ja normi
Rally at the Hornburg LTR #593 Scrollfoil
Ranger's Firebrand LTR #594 Scrollfoil
Rohirrim Lancer x2 LTR #597 Scrollfoil ja normi
Rush the Room x3 LTR #598 Scrollfoil ja normi x2
Smite the Deathless LTR #599 Scrollfoil
Swarming of Moria LTR #601 Scrollfoil
Bombadil's Song LTR #605 Scrollfoil
Celeborn the Wise LTR #607 Scrollfoil
Elven Farsight x2 LTR #612 Scrollfoil ja normi
Galadhrim Guide LTR #619 Scrollfoil
Gift of Strands LTR #621 Scrollfoil
Glorfindel, Dauntless Rescuer x2 LTR #622 Scrollfoil ja normi
Lothlorien Lookout LTR #626 Scrollfoil
Mushroom Watchdogs x2 LTR #631 Scrollfoil ja normi
Quickbeam, Upstart Ent LTR #634 Scrollfoil
Bilbo, Retired Burglar LTR #647 Scrollfoil
Butterbur, Bree Innkeeper LTR #648 Scrollfoil
Frodo Baggins LTR #656 Scrollfoil
Gandalf's Sanction LTR #659 Scrollfoil
Old Man Willow x2 LTR #668 Scrollfoil ja normi
Theoden, King of Rohan LTR #684 Scrollfoil
Ugluk of the White Hand LTR #686 Scrollfoil
Barrow-Blade LTR #688 Scrollfoil
Mirror of Galadriel LTR #695 Scrollfoil
Trailblazer's Boots // Lorien Brooch BaB x2
Samwise the Stouthearted x2 (Showcase ja normi)
Elrond, Lord of Rivendell Showcase
Gollum, Patient Plotter Showcase
Dunland Crebain x2 (scene ja normi)
Pippin's Bravery scene x2
Rising of the Day x2 (scene ja normi)
Knights of Dol Amroth scene
Rosie Cotton of South Lane scene
Shire Shirriff scene
Many Partings scene
Arwen's Gift
Bill Ferny, Bree Swindler
Birthday Escape
Breaking of the Fellowship
Cast into the Fire
Chance-Met Elves
Denethor, Ruling Steward
Display of Power
Dunedain Blade
Dunedain Rangers
Elrond, Master of Healing
Ent-Draught Basin
Eowyn, Shieldmaiden
Erkenbrand, Lord of the Westfold
Fire of Orthanc
Foray of Orcs
Friendly Rivalry
Frodo, Adventurous Hobbit x2
Frodo, Sauron's Bane
Galadriel, Elven-Queen
Gandalf, Westward Voyager
Glorious Gale
Haradrim Spearmaster x2
Haunt of the Dead Marshes
Ioreth of the Healing House
Lash of the Balrog
Lost to Legend
Mirkwood Spider
Mordor Trebuchet
Nasty End
Oath of the Grey Host
Oliphaunt
Protector of Gondor
Relentless Rohirrim
Sam, Loyal Attendant
Saruman the White
Shelob's Ambush
Shortcut to Mushrooms
Slip On the Ring
Snarling Warg x2
Soothing of Smeagol
Wose Pathfinder
You Cannot Pass!

MAT-foilit:
Blot Out x4 Showcase ja normi x3
Cosmic Rebirth x4 Showcase normi x3
Death-Rattle Oni x3 Showcase ja normi x2
Feast of the Victorious Dead x4 Showcase ja normi x3
Harnessed Snubhorn x4 Showcase ja normi x3
Reckless Handling x5 Showcase ja normi x4
Undercity Upheaval x4 Showcase ja normi x3
Animist's Might x4
Arni Metalbrow
Campus Renovation x3
Deification
Filter Out x2
Gold-Forged Thopteryx x3
Kolaghan Warmonger x3
Markov Baron x2
Nashi, Moon's Legacy
Tolarian Contempt x4

MOM ja MUL-foilit:
Omnath, Locus of All Buy-A-Box
Yargle, Glutton of Urborg MUL
Valduk, Keeper of the Flame MUL x2
Fynn, the Fangbearer MUL
Aegar, the Freezing Flame MUL
Dina, Soul Steeper MUL
Firja, Judge of Valor MUL
Keruga, the Macrosage MUL
Radha, Coalition Warlord MUL
Reyav, Master Smith MUL x2
Shanna, Sisay's Legacy MUL x2
Zada, Hedron Grinder MUL #90
Alabaster Host Sanctifier
Arachnoid Adaptation
Atraxa's Fall
Bola Slinger
Boon-Bringer Valkyrie
Bright-Palm, Soul Awakener
Brimaz, Blight of Oreskos
Coming In Hot
Cragsmasher Yeti
Disturbing Conversion
Dreg Recycler x2
Elenda and Azor
Etched Familiar
Etched Host Doombringer
Final Flourish
Gimbal, Gremlin Prodigy
Gloomfang Mauler
Ichor Shade
Invasion of Arcavios // Invocation of the Founders
Invasion of Kaladesh // Aetherwing, Golden-Scale Flagship
Invasion of Muraganda // Primordial Plasm x2
Joyful Stormsculptor
Kasla, the Broken Halo
Khenra Spellspear // Gitaxian Spellstalker
Kor Halberd
Meeting of Minds x2
Mirror-Shield Hoplite x2
Moira and Teshar
Norn's Inquisitor
Onakke Javelineer x2
Phyrexian Archivist x2
Quintorius, Loremaster
Rashmi and Ragavan
Saiba Cryptomancer
Saint Traft and Rem Karolus
Shatter the Source
Sidar Jabari of Zhalfir
Skittering Surveyor
Swiftwater Cliffs
Temporal Cleansing x2
Tiller of Flesh
War-Trained Slasher

ONE ja ONC - foilit:
1 jokaista Oil - Slick - Landia
Green Sun's Twilight BaB x3
Sinew Dancer Showcase x2
Quicksilver Fisher Showcase x2
Blightbelly Rat x3 (2xShowcase, 1 normi)
Furnace Punisher Showcase x2
Myr Convert Showcase
Ovika, Enigma Goliath Showcase
Evolved Spinoderm x2 (Showcase ja normi)
Graaz, Unstoppable Juggernaut Borderless
Kaya, Intangible Slayer Borderless
Atmosphere Surgeon
Basilica Shepherd
Bonepicker Skirge
Cankerbloom
Cephalopod Sentry
Churning Reservoir
Duelist of Deep Faith x2
Escaped Experiment
Eye of Malcator
Fleshless Gladiator
Font of Progress
Furnace Skullbomb
Gitaxian Anatomist
Gitaxian Raptor
Goldwarden's Helm
Hazardous Blast
Hexgold Halberd
Hexgold Hoverwings
Incisor Glider
Indoctrination Attendant
Leonin Lightbringer
Malcator's Watcher
Maze Skullbomb
Mesmerizing Dose
Noxious Assault
Offer Immortality
Ravenous Necrotitan
Red Sun's Twilight
Resistance Reunited
Sawblade Scamp
Serum-Core Chimera
Surgical Skullbomb
Tamiyo's Logbook
The Hunter Maze
Transplant Theorist
Unctus's Retrofitter
Urabrask's Anointer
Venomous Brutalizer
Viral Spawning
Vivisurgeon's Insight
Watchful Blisterzoa
Zealot's Conviction

DMR-foilit:
Momentary Blink Retro Frame
Mystic Enforcer Retro Frame
Oversold Cemetery Retro Frame
Undead Gladiator Retro Frame
Whitemane Lion Retro Frame
Absorb
Aven Fisher x2
Cloud of Faeries
Gamekeeper
Gempalm Incinerator
Horseshoe Crab x2
Howl from Beyond
Illusion // Reality
Impulse
Juggernaut
Leaden Fists x2
Man-o'-War
Nature's Lore
Phantom Nishoba
Primal Boost
Stroke of Genius
Subterranean Scout x2
Sulfuric Vortex
Terravore
Tormod's Crypt
Twisted Experiment
Urborg Syphon-Mage x2
Vigilant Sentry
Wax // Wane

BRO-foilit:
Blitzwing, Cruel Tormentor // Blitzwing, Adaptive Assailant
Blackblade Reforged Retro
Burnished Hart Retro
Liquimetal Coating Retro
Pristine Talisman Retro
Sigil of Valor Retro
Soul-Guide Lantern Retro
Bone Saw Retro Schematic
Ichor Wellspring Retro Schematic
Quietus Spike Retro Schematic
Soul-Guide Lantern Retro Schematic
Airlift Chaplain x3
Alloy Animist
Argivian Avenger
Argothian Opportunist
Argothian Sprite x2
Arms Race
Ashnod the Uncaring
Ashnod, Flesh Mechanist x2
Ashnod's Harvester
Ashnod's Intervention
Autonomous Assembler
Citanul Stalwart
Combat Courier
Cradle Clearcutter
Deadly Riposte
Defabricate
Dreams of Steel and Oil
Evolving Wilds
Fallaji Chaindancer x2
Fateful Handoff
Fog of War x3
Gix's Caress
Gixian Infiltrator
Gnarlroot Pallbearer
Goblin Firebomb
Great Desert Prospector
Hall of Tagsin
Heavyweight Demolisher
Horned Stoneseeker
Hulking Metamorph x2
Junkyard Genius
Kill-Zone Acrobat
Levitating Statue
Mightstone's Animation
Mishra, Eminent One
Mishra's Juggernaut
Moment of Defiance
No One Left Behind
Perennial Behemoth
Power Plant Worker
Powerstone Fracture
Razorlash Transmogrant
Recommission
Retrieval Agent
Rust Goliath
Scrapwork Cohort
Scrapwork Rager
Shoot Down
Spectrum Sentinel x2
Static Net
Stone Retrieval Unit
Supply Drop
Swiftgear Drake
Tawnos, Solemn Survivor
Third Path Savant
Thopter Architect
Tocasia's Onulet
Tyrant of Kher Ridges
Unleash Shell x2
Warlord's Elite
Whirling Strike
Yotian Medic

UNF-foilit:
Celebr-8000
Foam Weapons Kiosk (versio C)
Goblin Girder Gang
Grabby Tabby
How Is This a Par Three?!
Motion Sickness
Plains #235
Rock Star
Sacred Foundry #285
Sole Performer
Strength-Testing Hammer
Wizards of the _____

DMU-foilit:
Llanowar Loamspeaker BaB x2
Jasmine Boreal of the Seven
Aron, Benalia's Ruin Showcase x2
Garna, Bloodfist of Keld Showcase
King Darien XLVIII Showcase
Queen Allenal of Ruadach x2 (Showcase ja normi)
Rulik Mons, Warren Chief Showcase
Tatyova, Steward of Tides Showcase
Vohar, Vodalian Desecrator Showcase
Balduvian Berserker
Barkweave Crusher
Bortuk Bonerattle
Captain's Call
Cleaving Skyrider x2
Coalition Warbrute
Deathbloom Gardener
Ertai's Scorn
Fires of Victory
Floriferous Vinewall
Gibbering Barricade
Goblin Picker
Jared Carthalion
Jenson Carthalion, Druid Exile
Knight of Dawn's Light
Love Song of Night and Day
Magnigoth Sentry
Mesa Cavalier
Mossbeard Ancient
Samite Herbalist
Scout the Wilderness
Shield-Wall Sentinel x2
Snarespinner
Stall for Time
Strength of the Coalition
Stronghold Arena
Talas Lookout
Temporal Firestorm
Toxic Abomination
Vanquisher's Axe
Voda Sea Scavenger
Volshe Tideturner x2
Wooded Ridgeline x2
Yavimaya Steelcrusher
Zar Ojanen, Scion of Efrava

Listan lopussa on pitkä lista vanhempia holoja aakkosjärjestyksessä, sieltä saattaa löytyä sopivaa tauhkaa.

Normaalit laput

Landit:
Academy Ruins
Ancient Amphitheater x5
Arch of Orazca x6
Battlefield Forge
Blackcleave Cliffs
Blood Crypt DIS
Blooming Marsh
Bonders' Enclave x2
Botanical Sanctum
Bountiful Promenade BBD
Breeding Pool
Canopy Vista x5
Canyon Slough x3
Cascade Bluffs
Cascading Cataracts
Castle Ardenvale x4
Castle Embereth x2
Cathedral of War
Cavern of Souls AVR
Caves of Koilos x4
Choked Estuary x5
Cinder Glade x6
City of Brass
Clifftop Retreat x10
Command Beacon
Concealed Courtyard x3
Copperline Gorge
Dark Depths
Darkslick Shores
Darkwater Catacombs x25
Deserted Beach
Desolate Lighthouse x11
Dragonskull Summit x2
Dreamroot Cascade x2
Drowned Catacomb x4
Drownyard Temple x2
Eldrazi Temple
Emeria, the Sky Ruin
Endless Sands x2
Exotic Orchard x100+
Eye of Ugin
Fabled Passage
Fetid Heath
Fetid Pools x4
Field of the Dead promo pack
Fiery Islet
Flamekin Village
Flooded Grove x2
Forbidden Orchard
Foreboding Ruins x6
Fortified Village x21
Frostboil Snarl x10
Furycalm Snarl x18
Gallifrey Council Chamber x4
Game Trail x24
Gargoyle Castle x5
Gilt-Leaf Palace
Glacial Fortress x7
Godless Shrine x2 (GPT ja RNA)
Hall of Heliod's Generosity
Hall of Oracles
Hallowed Fountain DIS
Haunted Ridge
Haven of the Spirit Dragon
Hawkins National Laboratory // The Upside Down
Hedge Maze
Hellion Crucible x3
Hinterland Harbor x2
Horizon Canopy FUT
Hostile Desert x4
Inkmoth Nexus
Inspiring Vantage
Inventors' Fair
Irrigated Farmland x10
Isolated Chapel x5
Jetmir's Garden
Karplusan Forest
Ketria Triome
Kher Keep x4
Labyrinth of Skophos x2
Llanowar Wastes
Lotus Field
Luxury Suite
Mana Confluence
Maze of Ith
Misty Rainforest x2 ZEN
Mobilized District x4
Moorland Haunt x4
Mossfire Valley x22
Mystic Gate
Needle Spires x2
Nephalia Drownyard x2
Nykthos, Shrine to Nyx
Overgrown Farmland
Overgrown Tomb
Port Town x21
Prairie Stream x39
Razorverge Thicket
Restless Anchorage
Rejuvenating Springs
River of Tears x6
Rockfall Vale
Rootbound Crag x4
Rugged Prairie x2
Ruins of Oran-Rief x2
Sacred Foundry RAV
Savai Triome Promo Pack
Scalding Tarn ZEN
Scattered Groves x11
Scavenger Grounds x4
Sea Gate Wreckage x2
Sea of Clouds
Shadowblood Ridge x16
Shambling Vent x2
Shattered Sanctum
Shelldock Isle
Sheltered Thicket x9
Shineshadow Snarl
Shipwreck Marsh
Shivan Reef x2
Skycloud Expanse x29
Slayers' Stronghold x7
Smoldering Marsh x3
Spinerock Knoll x5
Spire Garden
Spire of Industry x4
Spirebluff Canal
Steam Vents x2 (GPT ja RTR)
Stensia Bloodhall x2
Stomping Ground x2 (GPT ja RNA)
Stormcarved Coast
Sulfur Falls x10
Sulfurous Springs
Sunbaked Canyon
Sundown Pass
Sungrass Prairie x28
Sunken Hollow x23
Sunpetal Grove x3
Temple Garden x2 (RAV ja GRN)
Temple of Abandon x17
Temple of Deceit x17
Temple of Enlightenment x22
Temple of Epiphany x24
Temple of Malady x12
Temple of Malice x11
Temple of Mystery x15
Temple of Plenty x10
Temple of Silence x22
Temple of Triumph x24
The Biblioplex
The Monumental Facade x4
The Mycosynth Gardens
Thran Quarry
Throne of the High City x3
Training Center
Treasure Vault
Twilight Mire x3
Underground River
Undergrowth Stadium
Urza's Workshop
Verdant Catacombs ZEN
Vineglimmer Snarl x7
Voldaren Estate x2
War Room
Watery Grave
Windbrisk Heights x8
Woodland Cemetery x5
Yavimaya Coast
Yavimaya, Cradle of Growth

Faksit+Colorless:
Abandoned Sarcophagus x2
Academy Manufactor
Aetherflux Reservoir
Akroma's Memorial
Alhammarret's Archive
All is Dust
Artificer's Dragon
Autonomous Assembler
Awakened Amalgam
Azor's Gateway // Sanctum of the Sun
Bag of Holding
Basilisk Collar
Bladegriff Prototype x2
Blight Herder x2
Bloodforged Battle-Axe x2
Bonehoard x3
Boompile
Bosh, Iron Golem x3
Caged Sun
Captain's Hook x2
Cauldron of Souls
Chamber Sentry x2
Chaos Wand x2
Chromatic Lantern x3
Coat of Arms
Coercive Portal
Conqueror's Flail
Crystalline Giant x2
Cultivator's Caravan x6
Darksteel Garrison
Darksteel Juggernaut x2
Darksteel Plate
Diamond Lion
Distended Mindbender
Door of Destinies
Dowsing Dagger // Lost Vale
Druidic Satchel x2
Duplicant x2
Elbrus, the Binding Blade // Withengar Unbound
Eldrazi Monument
Emerald Medallion
Endbringer x2
Etched Champion x2
Everflowing Chalice
Fist of Suns
Font of Mythos
Forebear's Blade x2
Forsaken Monument
Getaway Car x2
Glamdring
Goblin Charbelcher x2
Golden Argosy
Graaz, Unstoppable Juggernaut
Grafdigger's Cage
Hangarback Walker
Helm of Awakening x2
Helm of the Host
Heroes' Podium x4
Horn of Gondor
Howling Mine
Ichor Elixir x8
Idol of Oblivion
Illusionist's Bracers
Investigator's Journal x2
It That Betrays
Jalum Tome x3
Jet Medallion
Jeweled Lotus
Kaldra Compleat
Karn Liberated
Karn, Scion of Urza
Karn, the Great Creator
Kozilek, Butcher of Truth
Kozilek, the Great Distortion
Liberator, Urza's Battlethopter
Lifecrafter's Bestiary x3
Lithoform Engine
Livewire Lash
Magnetic Mine
Mage-Ring Responder
Mana Crypt
Maskwood Nexus
Masterwork of Ingenuity
Matter Reshaper x3
Matzalantli, the Great Door // The Core
Mazemind Tome x2
Merchant's Dockhand x4
Metallic Mimic
Millstone
Mimic Vat x3
Mindslaver
Mirror Box
Mishra's Self-Replicator x2
Mithril Coat
Moonsilver Spear x3
Mox Amber
Mox Opal
Mox Tantalite
Multiform Wonder x3
Mycosynth Lattice
Myr Battlesphere x4
Myriad Construct x3
Mystic Forge x2
Nevinyrral's Disk x4
Nyx Lotus
Oblivion Sower x2
Oracle's Vault x2
Painter's Servant
Panharmonicon
Pariah's Shield
Pearl Medallion
Peacewalker Colossus x4
Pentavus x3
Perennial Behemoth
Perilous Vault x2
Phyrexian Triniform x2
Portal to Phyrexia
Precursor Golem x5
Primal Clay
Prototype Portal
Ransom Note x3
Razorlash Transmogrant
Razormane Masticore x2
Reality Smasher
Roaming Throne
Scroll of Fate
Scuttling Doom Engine x2
Scytheclaw x5
Seer's Sundial x8
Shadowspear
Shield of the Avatar
Sigiled Sword of Valeron
Silent Arbiter
Simian Simulacrum x3
Skyclave Relic x2
Skysovereign, Consul Flagship
Sorcerous Spyglass x2
Soul of New Phyrexia x2
Spellskite
Spine of Ish Sah x3
Steel Hellkite x3
Steel Seraph
Stitcher's Graft
Strionic Resonator
Strixhaven Stadium japani
Surgehacker Mech x5
Sword of the Animist
Sword of the Chosen
Syr Ginger, the Meal Ender
Tablet of Compleation
Tamiyo's Journal
Teferi's Puzzle Box
Temple Bell
Terror Ballista x3
Thaumatic Compass // Spires of Orazca
The Chain Veil
The Filigree Sylex
The Mightstone and Weakstone
The Stone Brain
Thopter Assembly x2
Thought-Knot Seer
Thousand-Year Elixir
Thran Spider x3
Threefold Signal
Throne of the Grim Captain // The Grim Captain
Thrumming Stone
Tome of the Guildpact
Torpor Orb
Tower of Eons
Trading Post
Transmogrifying Wand x3
Traxos, Scourge of Kroog x4
Trinisphere
Triplicate Titan
Triskelavus x2
Triskelion x2
Ugin, the Ineffable
Ulamog, the Ceaseless Hunger
Umbilicus
Unlicensed Hearse
Urza's Incubator
Vanquisher's Banner
Vedalken Orrery
Venser's Journal
Weatherlight x4
Woodcaller Automaton x3
Wurmcoil Engine
Zabaz, the Glimmerwasp
Zenith Chronicler x2

Multit / Guildmana / Splitit:
Absorb
Admiral Beckett Brass x2
Adriana, Captain of the Guard x5
Adrix and Nev, Twincasters
Ajani Unyielding x2
Ajani's Aid x2
Akiri, Fearless Voyager
Alela, Artful Provocateur x2
Allure of the Unknown
Angrath's Fury x2
Anguished Unmaking x3
Animar, Soul of Elements
Anya, Merciless Angel
Anzrag, the Quake-Mole
Aragorn, Company Leader
Aragorn, the Uniter
Arashin Sovereign
Archelos, Lagoon Mystic x2
Arlinn Kord // Arlinn, Embraced by the Moon
Arlinn, the Pack's Hope // Arlinn, the Moon's Fury
Aryel, Knight of Windgrace x3
Ashen Rider
Ashiok's Forerunner x2
Assassin's Trophy
Assemble the Legion x6
Assure // Assemble
Aurelia, Exemplar of Justice
Aurelia, the Warleader
Atla Palani, Nest Tender x2
Aven Mimeomancer x2
Azor's Elocutors
Baleful Strix x4
Bane, Lord of Darkness
Banish into Fable
Battle for Bretagard x4
Battle of Frost and Fire
Bedeck // Bedazzle
Bell Borca, Spectral Sergeant x2
Biomass Mutation x4
Black Market Tycoon Extended Art
Blanka, Ferocious Friend
Blim, Comedic Genius
Blood Spatter Analysis x2
Blood Tyrant
Borborygmos Enraged x2
Borborygmos and Fblthp
Bounty of the Luxa
Breena, the Demagogue
Bronzehide Lion x2 (1 Promo pack)
Brudiclad, Telchor Engineer x2
Bruse Tarl, Roving Rancher
Brutal Expulsion
Cabaretti Ascendancy
Calix, Destiny's Hand x2
Call the Skybreaker x4
Camaraderie x3
Carnival Hellsteed
Carth the Lion
Charnelhoard Wurm x2
Chief Jim Hopper
Chromanticore
Chun-Li, Countless Kicks
Cindervines
Clan Defiance x2
Cold-Eyed Selkie x4
Commander Mustard x2
Connive // Concoct x3
Cryptborn Horror
Culmination of Studies
Dauntless Escort
Daxos of Meletis x2
Deadbridge Chant
Deathbloom Ritualist x2
Deathrite Shaman
Decimate x9
Detention Sphere
Dhalsim, Pliable Pacifist
Dimir Strandcatcher
Disorder in the Court
Djinn Illuminatus x2
Domri's Nodorog x2
Doppelgang
Doran, the Siege Tower x2
Dorothea, Vengeful Victim // Dorothea's Retribution
Double Major
Dovescape
Dovin, Grand Arbiter x2
Dovin's Dismissal x2
Dragonlord Ojutai x4
Dragonlord Silumgar
Dralnu, Lich Lord
Dream Trawler
Duneblast x2
Duskmantle Seer
Dustin, Gadget Genius
Edric, Spymaster of Trest
Eerie Ultimatum
Elemental Expressionist x4
Elenda, the Dusk Rose
Eleven, the Mage
Elrond, Master of Healing x2
Empyrial Archangel
Enchanted Evening
Endless Detour
Enigma Sphinx
Enigmatic Incarnation
Epic Experiment x7
Eruth, Tormented Prophet
Escape to the Wilds x2
Esix, Fractal Bloom
Experiment Kraj x2
Extract Brain x2
Faeburrow Elder
Faramir, Prince of Ithilien
Felisa, Fang of Silverquill
Fervent Charge
Filigree Angel
Find // Finality x3
Firemane Angel x2
Firemane Avenger x2
Firja's Retribution x2
Flame of Anor
Fleecemane Lion x3
Gaddock Teeg
Gahiji, Honored One x2
Galadriel of Lothlorien
Galvanic Iteration x2
Garth One-Eye Old Border #420
Gaze of Granite
Ghoulcaller's Harvest
Gimli, Mournful Avenger
Gisa and Geralf x2
Gisela, Blade of Goldnight
Gishath, Sun's Avatar
Glen Elendra Liege x2
Glimpse the Unthinkable
Glint-Eye Nephilim x2
Glissa, Herald of Predation
Gluttonous Troll x2
Goblin Trenches x2
Godsire
Grakmaw, Skyclave Ravager x2
Grave-Shell Scarab
Guided Passage
Guile, Sonic Soldier
Hadana's Climb // Winged Temple of Orazca
Haktos the Unscarred x2
Harbinger of the Hunt
Hargilde, Kindly Runechanter
Hazezon, Shaper of Sand x2
Heaven // Earth x4
Heron's Grace Champion x2
High Priest of Penance x2
Hostage Taker x6
Hypersonic Dragon x2
Illuna, Apex of Wishes x2
Incandescent Aria
Ionize
Isperia, Supreme Judge x2
Ith, High Arcanist
Ivorytusk Fortress
Jared Carthalion, True Heir
Jenara, Asura of War
Jor Kadeen, the Prevailer x6
Journey to Eternity // Atzal, Cave of Eternity
Judith, the Scourge Diva
Kaervek the Merciless
Kaito Shizuki
Kambal, Profiteering Mayor
Kaya, Geist Hunter
Kaya, Orzhov Usurper
Kaya's Wrath x3
Kaza, Roil Chaser x4
Kellan, Inquisitive Prodigy // Tail the Suspect
Keranos, God of Storms
King Narfi's Betrayal x2
Kinnan, Bonder Prodigy
Kitt Kanto, Mayhem Diva
Klothys, God of Destiny
Knight of New Alara
Kolaghan's Command
Koma, Cosmos Serpent
Kresh the Bloodbraided
Kroxa, Titan of Death's Hunger
Kruphix, God of Horizons
Lavalanche x2
Lavinia, Foil to Conspiracy
Lavinia of the Tenth x4
Lazav, the Multifarious x2
Lich Lord of Unx
Liesa, Forgotten Archangel
Life Insurance
Living Twister x3
Lonis, Cryptozoologist x3
Lord of Extinction
Lotho, Corrupt Shirriff
Lucas, the Sharpshooter
Ludevic, Necrogenius // Olag, Ludevic's Hubris
Maelstrom Archangel x3
Maestros Diabolist
Magister of Worth
Malfegor
Manifestation Sage
March of the Multitudes
Marchesa, Dealer of Death
Master Biomancer x2
Master of Cruelties
Master of Death x2
Master Warcraft x2
Max, the Daredevil
Melek, Izzet Paragon
Mike, the Dungeon Master
Mirari's Wake
Mishra, Claimed by Gix
Mizzix of the Izmagnus x2
Moderation
Momir Vig, Simic Visionary
Mystic Genesis
Nahiri, the Harbinger
Narset of the Ancient Way x2
Narset, Enlightened Master x2
Neera, Wild Mage
Nethroi, Apex of Death x3
Niambi, Faithful Healer x2
Nicol Bolas, Dragon-God
Nicol Bolas, God-Pharaoh
Nikya of the Old Ways
Niv-Mizzet, Parun x2
Notion Thief
Nymris, Oona's Trickster x2
O-Kagachi, Vengeful Kami
Oath of Teferi
Obscura Ascendancy
Obscura Interceptor
Offspring's Revenge x2
Oko's Hospitality x2
Olivia Voldaren
Omnath, Locus of Rage
Oona, Queen of the Fae x2
Orzhov Pontiff
Pest Control
Phabine, Boss's Confidant
Phantom Nishoba x2
Phytohydra
Piru, the Volatile
Plasm Capture
Prime Speaker Zegana
Privileged Position
Prophetic Bolt x2
Quandrix Command x2
Quartzwood Crasher
Queen Kayla bin-Kroog
Questing Phelddagrif x2
Radha, Heir to Keld
Raffine, Scheming Seer
Reap Intellect
Rebuild the City
Regisaur Alpha x2
Response // Resurgence x4
Rhys the Redeemed
Ria Ivor, Bane of Bladehold
Rienne, Angel of Rebirth
Righteous Authority
Rigo, Streetwise Mentor
Risona, Asari Commander x2
Rith, the Awakener x3
Roalesk, Apex Hybrid
Rocco, Street Chef
Rogue Class
Roon of the Hidden Realm
Ruinous Ultimatum
Rubinia Soulsinger
Sapling of Colfenor
Sarkhan, Soul Aflame
Sarulf, Realm Eater
Satoru, the Infiltrator
Satsuki, the Living Lore
Sauron, Lord of the Rings
Savage Knuckleblade x2
Savra, Queen of the Golgari
Sedraxis Specter x2
Sek'Kuar, Deathkeeper
Selvala, Explorer Returned x6
Sen Triplets
Seraph of the Scales
Shadow of Doubt
Shadowmage Infiltrator x4
Shadrix Silverquill
Shagrat, Loot Bearer
Sharuum the Hegemon x3
Shattergang Brothers
Shelob, Child of Ungoliant
Showdown of the Skalds
Sidar Kondo of Jamuraa
Sidisi, Brood Tyrant
Sigarda, Heron's Grace x2
Silas Renn, Seeker Adept
Silent-Blade Oni
Silverquill Silencer x2
Simic Sky Swallower x3
Siphon Insight x2
Skycat Sovereign
Sliver Hivelord x3
Sol'kanar the Swamp King x2
Soul Ransom
Spark Trooper
Sphinx Summoner
Sphinx's Revelation x2
Spinal Embrace x2
Spiritmonger
Spitting Image x4
Suppressor Skyguard
Supreme Verdict
Sygg, River Guide
Tajic, Blade of the Legion
Talion, the Kindly Lord
Tawnos, the Toymaker x2
Teferi, Hero of Dominaria
Tezzeret, Agent of Bolas
Tezzeret's Betrayal x2
The Ancient One
The Apprentice's Folly
The Belligerent
The Gitrog Monster
The Kenriths' Royal Funeral
The Mimeoplasm x2
The Raven's Warning
The Ur-Dragon
Theater of Horrors x3
Thief of Sanity
Thought Hemorrhage
Thrash // Threat x2
Thraximundar
Time Wipe x2
Tishana, Voice of Thunder x2
Tocasia, Dig Site Mentor
Tom Bombadil
Trostani Discordant
Tyvar, Jubilant Brawler
Ukkima, Stalking Shadow
Ulasht, the Hate Seed x4
Underrealm Lich
Utter End x12
Vampiric Dragon
Verazol, the Split Current
Veyran, Voice of Duality
Villainous Wealth x3
Violent Ultimatum x2
Voice of Resurgence
Voidslime
Vona, Butcher of Magan x2
Vraska's Stoneglare x2
Vulturous Zombie x2
Wake the Past x2
Wargate
Wayfaring Temple x2
Wheel of Sun and Moon
Widespread Brutality x2
Will the Wise
Wort, the Raidmother x2
Wydwen, the Biting Gale x2
Wylie Duke, Atiin Hero x2
Xenagos, God of Revels
Xira Arien
Xyris, the Writhing Storm
Yarus, Roar of the Old Gods
Yavimaya's Embrace x2
Yennett, Cryptic Sovereign
Yusri, Fortune's Flame x2
Zacama, Primal Calamity
Zangief, the Red Cyclone
Zara, Renegade Recruiter x2
Zareth San, the Trickster
Zaxara, the Exemplary
Zegana, Utopian Speaker x2

Black:
Aether Snap x2
Aphemia, the Cacophony
Archfiend of Depravity
Army of the Damned x5
Baleful Mastery x2
Beacon of Unrest x2
Biting-Palm Ninja
Bitterblossom
Black Market
Blood Operative x2
Bloodchief Ascension
Bloodghast
Bloodlord of Vaasgoth x2
Bloodtracker x5
Bloodvial Purveyor
Bogbrew Witch x2
Boneyard Parley x2
Braids, Arisen Nightmare
Braids, Cabal Minion x2
Brainstealer Dragon
Butcher of Malakir x2
Cairn Wanderer x4
Call of the Ring
Champion of Dusk x4
Champion of Stray Souls x4
Collective Brutality
Confront the Past
Consuming Vapors x2
Coveted Prize
Crippling Fear x5
Cruel Sadist x2
Crypt Ghast
Cunning Rhetoric x2
Cut of the Profits
Damn
Damnable Pact x2
Dark Hatchling x4
Dark Impostor x2
Dead Man's Chest x3
Deadly Cover-Up
Deadly Rollick
Death Baron
Death's Shadow
Deathbringer Regent x4
Demon of Catastrophes x2
Demon of Loathing
Demonic Bargain x2
Demonic Embrace x2
Demonic Tutor
Diabolic Intent
Dictate of Erebos
Dire Fleet Ravager x5
Dispossess x2
Dogged Detective
Drag to the Bottom x2
Drana, Kalastria Bloodchief
Drana, Liberator of Malakir x2
Dread Presence
Dreadhorde Invasion
Dredge the Mire
Dross Harvester x2
Eat to Extinction x2
Eater of Hope x2
Entomb
Erebos's Titan
Exquisite Blood
Fain, the Broker x4
Falkenrath Forebear x2
Fated Return x2
Fateful Handoff x2
Fathom Fleet Captain x2
Fendeep Summoner
Fiend of the ​Shadows x2
Geralf's Messenger
Geth, Lord of the Vault x2
Geth, Thane of Contracts
Ghastly Conscription x5
Gilt-Leaf Winnower
Glass-Cast Heart
Gloom Surgeon x3
Gonti, Lord of Luxury x11
Graveblade Marauder x4
Gravecrawler
Gravespawn Sovereign x2
Gravewaker
Grim Hireling
Gruesome Menagerie
Gumdrop Poisoner // Tempt with Treats
Guul Draz Assassin
Haakon, Stromgald Scourge x4
Hagra Mauling // Hagra Broodpit x3
Headless Rider
Herald of Anguish x2
Hex x8
Hunted Bonebrute
Hunted Nightmare
Imp's Mischief
Infernal Tutor
Infinite Obliteration x3
Inscription of Ruin
Isareth the Awakener
Isildur's Fateful Strike
Josu Vess, Lich Knight x4
Kaervek, the Spiteful x2
Kamber, the Plunderer x2
Kederekt Parasite
Kindred Dominance
Kothophed, Soul Hoarder x2
Kuro, Pitlord
K'rrik, Son of Yawgmoth
Languish
Lethal Scheme x2
Leyline of the Void
Liliana of the Veil INN
Liliana, Heretical Healer // Liliana, Defiant Necromancer
Liliana, Untouched by Death
Liliana's Mastery x7
Liliana's Scorn x2
Liliana's Spoils x2
Liliana's Standard Bearer x3
Living Death
Magus of the Abyss x4
Magus of the Bridge
Malakir Bloodwitch
March of Wretched Sorrow
Mardu Strike Leader x2
Marshland Bloodcaster x2
Massacre Girl x2
Massacre Wurm
Mastermind Plum
Memoricide
Midnight Entourage
Midnight Reaper x3
Mind Flayer, the Shadow
Mindblade Render x2
Mindslicer
Mindwrack Demon x2
Misfortune Teller x2
Mukotai Soulripper
Mythos of Nethroi
Nantuko Shade x2
Nashi, Moon Sage's Scion
Necropolis Fiend
Necropolis Regent x2
Necrotic Hex
Necrotic Ooze
Netherborn Altar
New Blood
Nighthawk Scavenger x4
Nightmare
Nightmare Unmaking x4
Nightshade Harvester
Nihilith x2
Nirkana Revenant
Noxious Gearhulk x4
Ob Nixilis Reignited x3
Ob Nixilis, Unshackled
Ogre Slumlord x2
Olivia's Wrath
Overseer of the Damned x2
Pack Rat
Painful Truths x12
Patriarch's Bidding
Patron of the Vein x2
Persist
Phyrexian Arena
Phyrexian Crusader
Phyrexian Obliterator NPH
Phyrexian Plaguelord x2
Phyrexian Scuta
Pitiless Horde
Pontiff of Blight x4
Praetor's Grasp
Predators' Hour x2
Priest of the Blood Rite x2
Profane Command x4
Profane Tutor
Puppeteer Clique x2
Queen's Bay Paladin
Razaketh, the Foulblooded
Reanimate
Reign of the Pit x3
Remorseless Punishment
Revel in Riches
Rise of the Dark Realms
Rite of Belzenlok
Rush of Dread
Salvage Titan
Sanctum Seeker x2
Sanguine Spy
Sauron, the Necromancer
Scheming Symmetry
Scythe Specter
Sedgemoor Witch
Sengir Nosferatu
Sever the Bloodline x2
Sewer Nemesis x2
Shadowborn Demon
Shared Trauma
Soul of Innistrad x7
Sorin Markov
Sorin's Guide x2
Soul Shatter
Soul Transfer
Soulflayer x2
Sower of Discord
Stain the Mind
Stalactite Stalker
Stromkirk Condemned x2
Stronghold Arena
Surgical Extraction
Syphon Sliver
Taborax, Hope's Demise x2
Tasigur, the Golden Fang
Thieving Amalgam x2
Thoughtseize
Timothar, Baron of Bats x2
Tinybones, the Pickpocket
Titan Hunter
Tomb Robber
Tourach, Dread Cantor
Toxic Deluge
Toxin Sliver
Tribute to Horobi // Echo of Death's Wail
Tymaret Calls the Dead x2
Tyrannical Pitlord x2
Unbreathing Horde
Valki, God of Lies // Tibalt, Cosmic Impostor
Vein Drinker x2
Veinwitch Coven
Vilis, Broker of Blood
Vito, Thorn of the Dusk Rose
Voldaren Bloodcaster // Bloodbat Summoner x3
Vraska, Betrayal's Sting
Vraska's Scorn x2
Waste Not
Westgate Regent
Whispersteel Dagger
Witch of the Moors
Witch's Vengeance
Woebringer Demon
Wretched Confluence
Yawgmoth, Thran Physician

Blue:
Academy Loremaster x2
Aeon Chronicler
Aether Gale x7
Alandra, Sky Dreamer
Amphin Mutineer x4
Angler Turtle x3
Arcane Artisan
Arcanis the Omnipotent x2
Archive Trap
Archmage Emeritus
Archmage's Newt
Argent Sphinx
Artisan of Forms
Ashiok's Erasure
Asinine Antics
Azami, Lady of Scrolls x2
Baral's Expertise
Barrin, Tolarian Archmage
Bident of Thassa
Body Double
Borne Upon a Wind
Braids, Conjurer Adept
Brazen Borrower // Petty Theft
Bribery
Captain of the Mists
Cerulean Sphinx
Champion of Wits x6
Clever Impersonator
Coax from the Blind Eternities x2
Colossal Whale x2
Commandeer
Commence the Endgame
Complete the Circuit x4
Confirm Suspicions x2
Confounding Conundrum x2
Conspiracy Unraveler x2
Conundrum Sphinx x2
Copy Enchantment
Coralhelm Chronicler x2
Corsair Captain x2
Cosmic Epiphany x2
Cosmos Charger
Coveted Falcon
Crafty Cutpurse x2
Curator of Mysteries x2
Curse of the Swine x4
Cyberdrive Awakener
Cyclone Summoner x2
Daring Saboteur
Day of the Dragons x4
Dazzling Sphinx x2
Deeproot Pilgrimage
Desertion
Dig Through Time x4
Diluvian Primordial x2
Divert x2
Djinn of Wishes x3
Drawn from Dreams x3
Dream Eater x2
Dreamcaller Siren
Dress Down
Drowner of Hope
Duelist of the Mind
Echo Storm x2
Encroaching Mycosynth
Ethereal Investigator
Ethersworn Adjudicator x4
Expropriate
Extraordinary Journey
Fae of Wishes x4
Faerie Formation x3
Faerie Slumber Party
Farsight Ritual
Fblthp, Lost on the Range
Fblthp, the Lost x6
Finale of Revelation x2
Fraying Sanity x4
Gadwick, the Wizened x2
Galerider Sliver
Geology Enthusiast x2
Geralf's Mindcrusher
Ghostly Pilferer x2
Glen Elendra Archmage
Goliath Sphinx
Grafted Identity x2
Grasping Current x2
Havengul Runebinder x2
Herald of Secret Streams
Hour of Eternity x3
Hoverguard Sweepers x2
Hullbreaker Horror
Hurkyl, Master Wizard
Hurkyl's Final Meditation x2
Icebreaker Kraken x2
Identity Thief x2
Illusionist's Gambit
Induced Amnesia x2
Inexorable Tide
Inspired Sphinx x4
Inspiring Refrain x2
Interdisciplinary Mascot
Intrude on the Mind
Jace Beleren x2
Jace, Architect of Thought x6
Jace, Mirror Mage x2
Jace, the Perfected Mind
Jace, Vryn's Prodigy // Jace, Telepath Unbound
Jace, Wielder of Mysteries
Jin-Gitaxias // The Great Synthesis
Jushi Apprentice // Tomoya the Revealer
Kappa Cannoneer
Katsumasa, the Animator x2
Kindred Discovery
Kira, Great Glass-Spinner
Kopala, Warden of Waves x2
Laboratory Drudge
Laboratory Maniac
Leyline of Anticipation
Living Lore
Lord of Atlantis
Lorthos, the Tidemaker x3
Lost in the Maze
Lumengrid Augur
Lunar Mystic x2
Lu Xun, Scholar General
Master of Etherium x6
Master Transmuter x3
Masterful Replication x2
Mechanized Production x3
Memory Erosion
Mercurial Pretender
Midnight Clock x2
Mind Spring
Mind's Dilation
Mindbreak Trap
Mindreaver
Mirrormade
Misdirection
Mistbind Clique
Mistform Skyreaver
Mu Yanling, Sky Dancer
Muzzio, Visionary Architect x2
Mystic Confluence x3
Mystic Reflection
Nadir Kraken x2
Narset's Reversal
Nezahal, Primal Tide
Nix
Oath of Jace x2
Ojer Pakpatiq, Deepest Epoch // Temple of Cyclical Time
Omniscience
One with the Machine x4
One with the Multiverse
Part the Waterveil x2
Patchwork Crawler
Perplexing Test x2
Phyrexian Metamorph
Plea for Power x2
Portal Mage x3
Possessed Aven
Precognitive Perception x2
Press the Enemy x3
Prognostic Sphinx x2
Protean Thaumaturge x2
Pursued Whale x6
Quicken
Rangers of Ithilien
Rattlechains
Reenact the Crime
Reshape
Rhythmic Water Vortex x2
Rite of Replication
Sage of the Beyond x2
Saheeli's Artistry x2
Sai, Master Thopterist x2
Sakashima the Impostor
Savor the Moment
Scion of Oona
Scroll of Isildur x3
Seafloor Oracle x2
Search for Azcanta // Azcanta, the Sunken Ruin
Search the City x2
Senator Peacock x2
Serendib Efreet
Shacklegeist x3
Sharding Sphinx x7
Shared Fate
Shark Typhoon
Shimmer Dragon
Shipbreaker Kraken x4
Shorecrasher Elemental
Sludge Monster x2
Sly Instigator x2
Spark Double
Sphinx of Clear Skies x2
Sphinx of Jwar Isle x2
Sphinx of Uthuun x4
Stitcher Geralf
Stolen by the Fae
Stolen Goods x2
Stolen Identity x2
Stroke of Genius x2
Sublime Epiphany
Surgespanner
Surtland Elementalist x2
Suspicious Stowaway // Seafaring Werewolf x2
Swan Song
Synapse Sliver
Synthetic Destiny
Tales of the Ancestors
Talrand, Sky Summoner x5
Teachings of the Archaics x2
Teferi, Temporal Pilgrim
Teferi's Wavecaster x2
Tekuthal, Inquiry Dominus
Temporal Mastery
Temporal Trespass
Tezzeret, Betrayer of Flesh
Tezzeret's Gambit x3
Thassa, God of the Sea
Thassa's Oracle
The Phasing of Zhalfir
The Reality Chip
The Temporal Anchor x2
Theoretical Duplication x2
Thieving Skydiver x2
Thing in the Ice // Awoken Horror
Threads of Disloyalty
Three Steps Ahead
Thryx, the Sudden Storm
Time Warp
Training Grounds
Transcendent Message
Traumatize
Tromokratis x4
Twice Upon a Time // Unlikely Meeting
Upheaval
Vedalken Humiliator x4
Vendilion Clique
Verity Circle x2
Warkite Marauder
Wharf Infiltrator x2
Whir of Invention
Windreader Sphinx
Winged Boots
Wiretapping
Workshop Elders x4
Yanling's Harbinger x2
Zahid, Djinn of the Lamp
Zndrsplt's Judgment x2

Green:
Ancient Bronze Dragon
Ancient Greenwarden
Aid from the Cowl x2
Animal Magnetism
Anthousa, Setessan Hero
Apex Altisaur
Arashi, the Sky Asunder x2
Asceticism
Audience with Trostani
Augur of Autumn
Avenger of Zendikar
Awakening of Vitu-Ghazi
Axebane Ferox x3
Azusa, Lost but Seeking
Basic Conjuration
Battle Mammoth x2
Bear Umbra
Beast Whisperer
Beastmaster Ascension
Birds of Paradise
Birthing Pod
Blessing of Frost
Bloated Contaminator
Bloom Tender
Boon Satyr x2
Bootleggers' Stash
Bow of Nylea
Branching Evolution
Briar Hydra
Caller of the Untamed
Cazur, Ruthless Stalker
Centaur Vinecrasher x2
Collective Voyage
Collector Ouphe
Concord with the Kami x2
Conduit of Worlds
Consuming Blob
Cragplate Baloth
Crash of Rhino Beetles
Craterhoof Behemoth (leima)
Creeperhulk x2
Cultivator of Blades x2
Deadbridge Goliath x2
Death's Presence x4
Deathgorge Scavenger x2
Deathmist Raptor x2
Decree of Savagery
Deeproot Elite x2
Defense of the Heart
Delighted Halfling
Den Protector x2
Descendants' Path
Doomskar Warrior
Doubling Season
Dryad of the Ilysian Grove
Dubious Challenge x2
Elanor Gardner
Eldritch Evolution
Elven Chorus
Elvish Champion
Elvish Piper
Emissary Green x2
End-Raze Forerunners x3
Epic Proportions
Ethereal Elk x2
Evolved Spinoderm x3
Evolving Door x2
Exploration
Ezuri, Renegade Leader
Fangorn, Tree Shepherd
Fauna Shaman
Feline Sovereign
Food Chain
Force of Vigor
Forgotten Ancient x2
Gaea's Revenge x2
Gaea's Will
Garruk Wildspeaker
Garruk's Warsteed x2
Genesis Hydra x4
Giant Adephage
Gladehart Cavalry
Glimpse of Nature
Glistening Dawn
Greater Good
Greenbelt Rampager x2
Greenwarden of Murasa x2
Greenwheel Liberator x2
Ground Seal
Growing Rites of Itlimoc // Itlimoc, Cradle of the Sun
Guardian Project
Gwenna, Eyes of Gaea
Hardened Scales x3
Hero of Leina Tower
Heroic Intervention
Hiveheart Shaman
Honored Hierarch
Hooded Hydra x2
Hornet Nest x3
Hornet Queen x4
Hour of Promise
Hungry Lynx
Hunter's Prowess
Indomitable Might x2
Inscription of Abundance x4
Ironscale Hydra
Ivy Elemental
Jolrael, Mwonvuli Recluse x6
Journey for the Elixir x2
Kalonian Hydra
Kamahl, Fist of Krosa x2
Kamahl's Will
Kazandu Mammoth // Kazandu Valley
Kazandu Tuskcaller x4
Kessig Cagebreakers x2
Kindred Summons
Kolvori, God of Kinship // The Ringhart Crest
Kosei, Penitent Warlord x2
Krosan Cloudscraper
Krosan Colossus x3
Legolas, Master Archer
Leyline of Abundance
Life from the Loam
Llanowar Greenwidow
Long Rest
Lost in the Woods
Lovestruck Beast x6
Lurking Predators
Majestic Myriarch x2
Manaplasm
Mantle of the Wolf
March of Burgeoning Life
Masked Admirers
Meandering Towershell
Megantic Sliver
Mitotic Slime x2
Molimo, Maro-Sorcerer x2
Mosswood Dreadknight // Dread Whispers
Multani, Yavimaya's Avatar
Mycoloth
Nessian Boar x3
Nissa, Resurgent Animist
Nissa, Vastwood Seer // Nissa, Sage Animist
Nissa, Who Shakes the World
Nissa's Encouragement x2
Nissa's Renewal x5
Obscuring AEther x2
Obscuring Haze
Ohran Frostfang
Omnath, Locus of Mana
Oracle of Mul Daya
Outland Colossus
Overwhelming Stampede
Oviya Pashiri, Sage Lifecrafter
Ozolith, the Shattered Spire
Pelakka Wurm
Phantom Nantuko x3
Pir's Whim
Predatory Urge
Primal Might
Primeval Titan
Primordial Hydra
Protean Hulk
Prowling Serpopard
Qasali Slingers
Questing Beast
Quagnoth
Rampage of the Clans
Rampaging Baloths x4
Rampant Rejuvenator
Ramunap Excavator
Ravenous Baloth x2
Realm Seekers
Realmwalker
Return of the Wildspeaker x4
Rhonas the Indomitable
Rhonas's Last Stand x2
Ripjaw Raptor
Rishkar, Peema Renegade
Root Elemental x2
Ruinous Intrusion x2
Runic Armasaur
Sandwurm Convergence x2
Saproling Symbiosis
Scute Swarm
Seedborn Muse
Seeds of Renewal
Selvala, Heart of the Wilds
Sharp-Eyed Rookie
Shifting Ceratops x6
Silverback Elder
Skullmulcher
Smuggler's Surprise
Song of the Dryads
Soul of Zendikar x2
Spawning Grounds x3
Splendid Reclamation
Spring-Leaf Avenger x3
Steel Leaf Champion
Sunbringer's Touch
Surrak and Goreclaw
Surrak, the Hunt Caller
Sweet-Gum Recluse x2
Sylvan Advocate x3
Sylvan Library
Sylvan Offering x2
Tajuru Paragon x2
Teachings of the Kirin // Kirin-Touched Orochi
Tempt with Discovery
Temur War Shaman x2
Terastodon x2
The Dragon-Kami Reborn // Dragon-Kami's Egg
The Mending of Dominaria x2
The Pride of Hull Clade
The Ring Goes South x4
Thelonite Hermit x4
Thorn Lieutenant
Thrun, the Last Troll
Tireless Tracker x4
Titania, Protector of Argoth x2
Titania, Voice of Gaea
Tooth and Nail
Topiary Stomper
Toski, Bearer of Secrets
Tovolar's Huntmaster // Tovolar's Packleader
Trail of Mystery x2
Treeshaker Chimera x3
Turntimber Sower x2
Ulvenwald Hydra
Venerated Rotpriest
Vengevine
Verdant Crescendo x2
Verdant Embrace x3
Verdant Force
Verdant Mastery x2
Verdeloth the Ancient
Verduran Enchantress
Verdurous Gearhulk
Vigor
Vivid Revival
Vivien's Arkbow
Vivien's Invocation
Voice of the Woods x2
Vorapede
Waker of the Wilds x4
Wayward Swordtooth
Whisperwood Elemental x2
Wild Beastmaster x2
Wildborn Preserver x5
Wolverine Riders
World Shaper
Worldspine Wurm
Wrenn and Seven
Wurmweaver Coil x2
Yedora, Grave Gardener x3

Red:
Agitator Ant x10
Akoum Hellkite
Akroma, Angel of Fury x2
Alesha, Who Smiles at Death x3
Alpha Brawl
Amplifire
Angrath's Marauders x2
Apex of Power x4
Arc-Slogger x2
Arcane Bombardment x2
Arclight Phoenix
Arni Brokenbrow
Ashcloud Phoenix x2
Ashling the Pilgrim x2
Audacious Reshapers x2
Aurora Phoenix x2
Avacyn's Judgment x2
Beacon of Destruction
Blasphemous Act
Blood Moon
Bloodbraid Marauder
Bloodsworn Steward x2
Bloodthirsty Adversary
Bogardan Hellkite
Bonecrusher Giant x2
Braid of Fire
Brass's Tunnel-Grinder // Tecutlan, the Searing Rift
Breya's Apprentice
Brotherhood's End
Burning Anger
Captain Lannery Storm x4
Captivating Crew x4
Case of the Crimson Pulse
Chance Encounter
Chandra, Awakened Inferno
Chandra, Fire Artisan
Chandra, Fire of Kaladesh // Chandra, Roaring Flame
Chandra's Firemaw x2
Chandra's Flame Wave x2
Chandra's Ignition
Chandra's Outburst x2
Chaos Imps
Chaos Maw
Chaos Warp x8
Chaotic Transformation
Char
Charmbreaker Devils x2
City on Fire
Coercive Recruiter x2
Collective Defiance x2
Collision of Realms x2
Combat Celebrant
Connecting the Dots
Countryside Crusher x2
Court of Ire x2
Cragganwick Cremator x3
Crater's Claws x2
Creepy Puppeteer x4
Crimson Honor Guard x2
Cursed Mirror x3
Dark-Dweller Oracle
Deadapult
Demanding Dragon
Demonfire
Dire Fleet Daredevil x6
Display of Power
Draconic Destiny x2
Draconic Intervention x2
Dragonkin Berserker x2
Dragonwing Glider
Dream Pillager x6
Erratic Cyclops x2
Etali, Primal Conqueror // Etali, Primal Sickness
Everquill Phoenix x2
Experimental Frenzy x3
Falkenrath Gorger x2
Fall of Cair Andros x2
Feldon of the Third Path x2
Fervent Mastery x2
Fiendish Duo
Fiendlash
Finale of Promise
Firewing Phoenix
Flameblast Dragon
Flamerush Rider x4
Food Fight x2
Frontier Warmonger x5
Gamble
Ghitu Fire
Goblin Chieftain
Goblin Dark-Dwellers x4
Goblin Engineer
Goblin Guide
Goblin Piledriver
Goblin Rabblemaster
Goblin Razerunners x5
Goldspan Dragon
Greater Gargadon x5
Grenzo's Rebuttal
Grim Lavamancer x2
Haphazard Bombardment
Harsh Mentor x4
Hazoret's Undying Fury
Headliner Scarlett
Hellkite Igniter x6
Hellkite Tyrant
Hew the Entwood
Hoard-Smelter Dragon x6
Hobgoblin Bandit Lord
Imperial Hellkite
Incite Rebellion
Inferno Titan x4
Insurrection
Invasion of Karsus // Refraction Elemental x2
Ion Storm x2
Ire Shaman
Irencrag Pyromancer
Izzet Chemister x4
Jaya Ballard, Task Mage
Kargan Dragonlord x2
Kari Zev, Skyship Raider x3
Kazuul, Tyrant of the Cliffs x8
Keldon Flamesage
Ken, Burning Brawler
Kessig Wolfrider x2
Kiki-Jiki, Mirror Breaker
Knollspine Dragon
Komainu Battle Armor
Krenko, Mob Boss
Labyrinth Champion
Laelia, the Blade Reforged
Lamplight Phoenix x2
Laurine, the Diversion x2
Leyline of Lightning
Leyline Tyrant
Liberating Combustion x2
Magma Phoenix
Magmaquake x4
Magmatic Force
Magmatic Galleon x2
Magmaw x2
Magus of the Arena
Marauding Raptor
Mass Mutiny
Meteor Swarm
Mindblaze
Mishra's Command x2
Mizzix's Mastery
Mizzium Tank x2
Molten Psyche
Mordant Dragon
Neheb, the Eternal
Neheb, Dreadhorde Champion x2
Nesting Dragon x2
Olivia's Attendants x2
Opportunistic Dragon x3
Outpost Siege x6
Pashalik Mons x2
Past in Flames
Phoenix of Ash
Pia and Kiran Nalaar x2
Pia Nalaar x3
Plargg, Dean of Chaos // Augusta, Dean of Order x2
Preyseizer Dragon
Professional Face-Breaker
Purphoros, God of the Forge
Pyrewild Shaman
Quicksmith Rebel x2
Radha's Firebrand
Radiant Flames x3
Ragefire Hellkite
Rain of Riches
Rakdos Pit Dragon x3
Reckless Crew
Red Sun's Twilight
Reiterate
Release the Gremlins
Repeated Reverberation x2
Retriever Phoenix
Riders of the Mark
Rix Maadi Reveler
Rorix Bladewing
Rotisserie Elemental x2
Rousing Refrain
Rowan's Stalwarts x2
Sarkhan the Masterless x3
Sarkhan, Fireblood
Sarkhan, the Dragonspeaker
Sarkhan's Dragonfire x2
Scrap Welder
Seize the Day
Seize the Spotlight
Shared Animosity x3
Shatterskull Charger x2
Shifting Shadow x4
Shivan Devastator
Shivan Dragon x3
Shivan Hellkite x2
Siege of Towers
Siege-Gang Commander x5
Skarrgan Firebird
Skyship Stalker x2
Slobad, Goblin Tinkerer x2
Slobad, Iron Goblin
Smoke Spirits' Aid x2
Sneak Attack
Spectacular Showdown
Spiteful Repossession Extended Art
Starstorm x2
Steamflogger Boss
Stensia Uprising
Stolen Strategy x2
Storm Herald
Stromkirk Occultist x2
Structural Assault
Subira, Tulzidi Caravanner
Sudden Demise
Sulfuric Vortex
Sweltering Suns
Temporal Firestorm
Territorial Hellkite
There and Back Again
Through the Breach
Thundermaw Hellkite
Tilonalli's Skinshifter
Tooth and Claw
Torchling
Treasure Nabber x2
Tundra Fumarole
Two-Headed Giant
Tyrant of Kher Ridges
Urza's Rage x2
Valakut Awakening // Valakut Stoneforge
Vengeful Ancestor x3
Volcanic Salvo x2
Volcanic Vision x2
Warmonger Hellkite x2
Warrior's Oath P3K
Wild Ricochet
Wildfire Devils
Wolf of Devil's Breach
Word of Seizing x2
Worldheart Phoenix
Zalto, Fire Giant Duke
Zealous Conscripts x2

White:
Abuelo's Awakening x3
Acclaimed Contender x3
Adeline, Resplendent Cathar
Aegis of the Gods
Aerial Surveyor x2
Ageless Sentinels
Ajani, Strength of the Pride
Ajani's Chosen x2
Ajani's Influence x2
Akroma's Will
Anafenza, Kin-Tree Spirit x2
Angel of Finality x8
Angel of Flight Alabaster x3
Angel of Salvation x3
Angel of Sanctions x2
Angel of Serenity x5
Angel of the Ruins x7
Angel's Grace
Angelic Field Marshal
Apothecary White x2
Archangel Elspeth
Archangel of Thune
Archon of Coronation x2
Archon of Emeria
Archon of Redemption
Archon of the Wild Rose
Archpriest of Iona x2
Armistice x2
Astral Drift
Austere Command x9
Avenging Huntbonder x2
Basri's Aegis x2
Beacon of Immortality
Bennie Bracks, Zoologist
Blade Splicer
Bonescythe Sliver
Boreas Charger x3
Brimaz, King of Oreskos
Bygone Bishop x4
Call for Unity x4
Captain of the Watch x2
Cartographer's Hawk x2
Cataclysmic Gearhulk x10
Celestial Archon x2
Chancellor of the Annex
Charming Prince
Citywide Bust
Collective Effort x3
Comeuppance
Commander's Insignia
Cosmic Intervention
Council's Judgment x2
Custodi Soulbinders x4
Daghatar the Adamant
Dancing Sword
Darien, King of Kjeldor
Dawn of a New Age
Dawn of Hope x2
Day of Destiny x3
Daybreak Coronet FUT
Dearly Departed x4
Declaration in Stone x2
Decree of Justice x4
Deploy the Gatewatch x2
Descend upon the Sinful x4
Digsite Engineer x2
Dominaria's Judgment
Doomskar
Doorkeeper Thrull
Drannith Magistrate
Drumbellower
Dusk // Dawn x9
E. Honda, Sumo Champion
Eerie Interlude
Eidolon of Obstruction x2
Elite Spellbinder
Elspeth's Devotee x2
Emeria Angel x4
Emeria Shepherd
Entrapment Maneuver x3
Eternal Dragon x3
Evra, Halcyon Witness x5
Exalted Angel
Farewell
Fateful Absence x2
Fell the Mighty x11
Flawless Maneuver
Flowering of the White Tree
Forge Anew
Frodo, Sauron's Bane x2
Frontline Medic x6
Fumigate x4
Galepowder Mage x2
Geist-Honored Monk x3
Get Lost
Giant Killer x3
Gideon Jura x2
Gideon, Champion of Justice x2
Gideon's Intervention
Gideon's Resolve x2
Giver of Runes
Glowrider
Goldmane Griffin x2
Grand Abolisher
Grasp of Fate x6
Haazda Shield Mate
Halo Fountain
Hanged Executioner x3
Happily Ever After
Harmonious Archon x2
Harsh Mercy
Heartflame Duelist // Heartflame Slash x3
Heavenly Blademaster
Heliod's Intervention
Hero of Bladehold
Hero of Bretagard
Hero of Precinct One x2
Hidden Dragonslayer x3
High Sentinels of Arashin x5
Hikari, Twilight Guardian
Hoofprints of the Stag x4
Hopeful Initiate
Hour of Reckoning x5
Hunted Lammasu x2
Idol of Endurance
In the Trenches x2
Increasing Devotion x4
Indomitable Archangel x6
Intervention Pact
Invasion of Theros // Ephara, Ever-Sheltering
Isolate x2
Jazal Goldmane x6
Kayla's Command x2
Keeper of the Accord x6
Kellan, Daring Traveler // Journey On
Kemba, Kha Enduring
Kemba, Kha Regent
Kirtar's Wrath x4
Kor Spiritdancer
Launch the Fleet x2
Legion's Landing // Adanto, the First Fort
Leyline of Sanctity M11
Lightwielder Paladin
Linden, the Steadfast Queen x2
Linvala, Keeper of Silence
Lion Sash
Loran of the Third Path
Loyal Sentry
Loyal Warhound x2
Luminarch Ascension
Lyra Dawnbringer
Mace of the Valiant x3
Magus of the Balance x2
Magus of the Disk x2
Magus of the Moat
Magus of the Tabernacle
Mantle of the Ancients
Marshal's Anthem x9
Martial Coup x10
Master of Pearls x2
Master Trinketeer x3
Mastery of the Unseen x2
Maul of the Skyclaves x5
Mentor of the Meek x4
Mesa Enchantress x2
Mikaeus, the Lunarch x4
Mirror Entity
Monastery Mentor
Mother of Runes
Myth Realized
No Witnesses
Oath of Gideon x2
Odric, Lunarch Mashal x6
Odric, Master Tactician x4
Open the Vaults
Oracle's Attendants
Order of Whiteclay
Out of Time x3
Oyobi, Who Split the Heavens x2
Pack Leader
Phyrexian Rebirth x6
Planar Cleansing
Planar Outburst x5
Pollen-Shield Hare // Hare Raising x2
Precinct Captain x4
Pristine Angel x2
Profound Journey
Promise of Bunrei x2
Quarantine Field x2
Radiant Destiny x2
Realm-Cloaked Giant x4
Recruiter of the Guard
Relic Seeker x2
Remorseful Cleric x2
Rescue Retriever
Resplendent Angel
Retether
Reverse the Sands x2
Rhox Faithmender
Riders of Gavony x2
Righteous Confluence
Righteous Valkyrie
Rout x2
Runed Halo
Runeforge Champion
Ryu, World Warrior
Sanctum Prelate
Sculpted Sunburst
Seance
Search for Glory
Search the Premises x2
Selfless Squire x4
Semester's End x2
Serra Ascendant
Serra Redeemer x3
Sevinne's Reclamation x5
Shaile, Dean of Radiance // Embrose, Dean of Shadow x2
Shalai, Voice of Plenty
Silence
Silverwing Squadron x4
Single Combat x2
Sisay, Weatherlight Captain
Skrelv, Defector Mite
Skyclave Apparition x2
Skyhunter Strike Force
Slaughter the Strong
Smothering Tithe
Smuggler's Share
Solemn Recruit x4
Spark Rupture x2
Sparring Regimen
Spirit of the Labyrinth
Squad Commander x2
Sram, Senior Edificer x5
Stalking Leonin x3
Starfield of Nyx
Steel-Plume Marshal
Stoic Farmer
Stoneforge Mystic
Stonehewer Giant
Sun Titan x17
Sunblast Angel
Sunfall
Taranika, Akroan Veteran
Teferi's Protection
Temple Altisaur
Tempt with Glory x2
Teshar, Ancestor's Apostle x9
Thalia, Heretic Cathar
The Book of Exalted Deeds
The Circle of Loyalty x2
The Eternal Wanderer
Timeless Dragon
Timely Ward
Tithe Taker x4
Tocasia's Welcome
Tocatli Honor Guard x2
Together Forever x11
Touch of the Eternal x2
Trove Warden x2
True Believer
True Conviction
Twilight Drover
Unbreakable Formation x12
Unexpectedly Absent x2
Unyielding Gatekeeper x2
Urza's Ruinous Blast x6
Valiant Knight x2
Verge Rangers x2
Visions of Glory x2
Voice of the Blessed
Wakening Sun's Avatar
Wall of Reverence
Warden of the Inner Sky
Weathered Wayfarer
Wedding Ring
Werefox Bodyguard
White Sun's Zenith x6
Windborn Muse x6
Winds of Rath x4
Wingmate Roc x2
Wojek Investigator
Wrath of God
Worthy Knight x2
Zetalpa, Primal Dawn x4

Parempia unkkeja/commoneita:
Arcane Signet x16
Cranial Plating x4
Lightning Greaves x3
Thought Vessel x14
Thran Dynamo x2

Parempi Corpse Knight x2 (eli 2/3 misprint)

Bojuka Bog x2
Ghost Quarter x2
Reliquary Tower x4
Study Hall x6
Tolaria West

Narset, Parter of Veils x2
Preordain x4 (2xWHO)
Serum Visions x3

Path to Exile x12
Swords to Plowshares x9

Ja karmee määrä huttua. Kysy jos tarvetta / tarjoan jos wantillasi näkyy näitä.

Foilit:
Basiclandejä, vähintään 40 jokaista basiclandtyyppiä, eri sarjoja.

Promofoilit:
Cosima, God of the Voyage // The Omenkeel Prellu
Callous Bloodmage Prellu
True Polymorph Prellu
Risona, Asari Commander Prellu
Voldaren Estate // Castle Dracula Buy-a-Box
Satoru Umezawa Buy-a-Box
Jaxis, the Troublemaker x2 Buy-a-Box
Gala Greeters x2 Buy-a-Box
Piper of the Swarm Bundle
Temple of Abandon Promo pack
Thirst for Meaning Promo pack
Nessian Boar Promo pack
Taranika, Akroan Veteran Promo pack
Steward of Valeron Convention Promo x3
Opportunistic Dragon x3 Resale
End-Raze Forerunners x3 Resale
Harvester of Souls 30th Anniversary
Unclaimed Territory Commander Party
Lava Spike Premier Play
Angel of Despair Store Championship

Showcase/Booster Fun foilit:
Spitfire Lagac ZNR
Canopy Baloth ZNR
Kazandu Nectarpot ZNR
Daxos, Blessed by the Sun THB
Callaphe, Beloved of the Sea THB
Renata, Called to the Hunt THB
Vulpikeet IKO
Dreamtail Heron IKO
Fynn, the Fangbearer KHM
Whirlwind Denial STA
Adventurous Impulse STA
Jade Avenger MH2
Road // Ruin x2 MH2
Underdark Basilisk AFR
Shady Traveler // Stalking Predator MID
Spellrune Painter // Spellrune Howler MID
Dawnhart Rejuvenator MID
Hound Tamer // Untamed Pup MID
Dennick, Pious Apprentice // Dennick, Pious Apparition MID
Kessig Naturalist // Lord of the Ulvenwald MID
Bloodcrazed Socialite VOW
Skulking Killer VOW
Alluring Suitor // Deadly Dancer VOW
Blood Hypnotist VOW
Blood Petal Celebrant x2 VOW
Renfield, Delusional Minion (Eruth, Tormented Prophet) foilidracula VOW
Imperial Subduer NEO
Selfless Samurai NEO
Nezumi Bladeblesser NEO
Peerless Samurai NEO
Covert Technician NEO
Dokuchi Silencer NEO
Mukotai Ambusher x2 NEO
Brazen Upstart SNC
Cormela, Glamour Thief SNC
Lagrella, the Magpie SNC
Mr. Orfeo, the Boulder SNC
Obscura Charm SNC
Rakish Revelers SNC
Shattered Seraph x3 SNC (1 Gilded foil)
Spara's Adjudicators x2 SNC
Botanical Plaza SNC
Skybridge Towers x5 SNC
Goggles of Night CLB
Sivriss, Nightmare Speaker CLB
Fireball CLB
Gut, True Soul Zealot CLB
Wilson, Refined Grizzly CLB
Minthara, Merciless Soul CLB
Charcoal Diamond CLB
Marching Duodrone CLB
Abdel Adrian, Gorion's Ward CLB Etched foil
Candlekeep Sage CLB Etched foil
Dungeon Delver CLB Etched foil
Safana, Calimport Cutthroat CLB Etched foil
Scion of Halaster CLB Etched foil
Sivriss, Nightmare Speaker CLB Etched foil x2
Viconia, Drow Apostate CLB Etched foil
Dragon Cultist CLB Etched foil
Popular Entertainer CLB Etched foil
Street Urchin CLB Etched foil
Tavern Brawler CLB Etched foil
Bhaal, Lord of Murder CLB Etched foil
Dynaheir, Invoker Adept CLB Etched foil
Gluntch, the Bestower CLB Etched foil
Jan Jansen, Chaos Crafter CLB Etched foil
Thrakkus the Butcher CLB Etched foil
Seeker of the Way 2X2 Borderless

Normifoilit:
+2 Mace
Abandon the Post
Abzan Advantage
Abzan Guide
Academy Journeymage
Accursed Spirit
Acolyte of Xathrid
Acquisition Octopus
Advanced Stichwing
Aeromoeba
Aeronaut Tinkerer
Affa Protector
Ageless Guardian
Agonizing Remorse
Aid the Fallen
Air Servant
Akki War Paint
Alchemist's Greeting
Alchemist's Retrieval x2
Algae Gharial
Alharu, Solemn Ritualist
Alley Strangler
Altar of the Goyf
Amass the Components
Amber Gristle O'Maul
Ambitious Assault
Ancient Animus
Angel of Serenity
Angelic Field Marshal
Angler Turtle
Anhelo, the Painter
Anointer of Valor x2
Anticognition
Apothecary Geist
Arachnus Web
Arcane Flight
Arcane Investigator
Arcbound Mouser
Arcbound Prototype
Archers' Parapet
Archway Commons
Arm the Cathars
Armguard Familiar x2
Armory of Iroas
Armory Veteran
Artificer's Epiphany
Assault Griffin
Assquatch
Atla Palani, Nest Tender
Atrocious Experiment
Auger Spree x2
Augury Raven x2
Automated Artificer x2
Aven Initiate
Aven Sentry
Awakened Awareness
Axgard Braggart
Axgard Cavalry
Azorius Guildgate
Bag of Holding
Ballynock Cohort
Bar the Gate
Bastion Enforcer
Bat Whisperer
Belligerent Guest
Belligerent Whiptail
Bellows Lizard
Berg Strider
Bewilder
Bind the Monster
Binding Geist // Spectral Binding
Biogenic Upgrade
Biolume Egg // Biolume Serpent
Bird Admirer // Wing Shredder
Bitter Revelation
Bitterblade Warrior
Blade-Blizzard Kitsune
Bladebrand
Blessed Defiance
Blessed Hippogriff // Tyr's Blessing
Blessed Light
Blightcaster
Blindblast
Blinding Mage
Blinding Souleater
Blood Ogre x2
Blood Petal Celebrant
Bloodmist Infiltrator
Bloodsky Berserker x2
Blood-Toll Harpy
Blossom Prancer x2
Bone Splinters
Boros Guildgate
Borrowed Grace
Botanical Plaza
Bottle Golems
Bounding Wolf
Bramble Armor
Bramble Creeper
Brass Herald
Brazen Freebooter
Breakneck Berserker
Breathless Knight
Briarpack Alpha x2
Briber's Purse
Bristling Boar
Brute Suit
Built to Last
Buried Ruin
Burning Anger
Burning Prophet x2
Burrog Befuddler
Butcher's Glee
Caldaia Strongarm
Call of the Conclave
Call of the Full Moon
Call to the Feast
Campus Guide
Canal Courier
Candlekeep Inspiration
Candlelit Cavalry
Canyon Minotaur
capital offense
Captivating Unicorn
Captured by Lagacs
Cardpecker
Careful Cultivation
Carnivorous Moss-Beast
Carrier Thrall
Carrion Imp
Cartel Aristocrat
Case the Joint
Cathodion
Caught in the Brights
Cazur, Ruthless Stalker
Celestus Sanctifier
Cement Shoes
Cenn's Enlistment
Ceremonial Groundbreaker
Chainflail Centipede
Challenger Troll
Chandra's Magmutt x2
Chandra's Pyrohelix
Chaos Channeler
Charcoal Diamond
Chardalyn Dragon
Charity Extractor
Child of Night
Chill of the Grave
Chrome Cat
Chronicler of Heroes
Cinder Wall
Citywatch Sphinx
Clarion Cathars
Cleansing Wildfire x2
Clear Shot
Cleaver Riot
Cleric of the Forward Order
Clever Conjurer
Cloaked Cadet
Cloakwood Hermit
Clockwork Fox
Cloudkill
Cloudpiercer
Coalition Honor Guard
Coat with Venom
Codespell Cleric
Cogworker's Puzzleknot
Collar the Culprit
Commander's Sphere
Commencement of Festivities
Component Collector x2
Conclave Phalanx
Confiscate
Consign to the Pit x2
Consuming Sinkhole
Contact Other Plane
Coral Merfolk
Courier Griffin x2
Court Homunculus
Court Street Denizen
Covetous Castaway // Ghostly Castigator
Cradle of the Accursed
Craven Hulk
Crawl from the Cellar
Crippling Chill
Croaking Counterpart
Crowd's Favor
Cruel Finality
Crush the Weak
Crushing Canopy x2
Culling Drone
Cult of the Waxing Moon
Cunning Survivor
Cutthroat Contender
Cutthroat il-Dal
Dapper Shieldmate
Daretti, Scrap Savant
Daring Demolition
Daring Saboteur
Darkmoss Bridge
Darksteel Axe
Darling of the Masses
Dawnhart Mentor
Daybreak Combatants
Dead Weight
Deadeye Plunderers
Death Wind
Deem Worthy
Deep Analysis
Defective Detective
Defend the Campus x2
Demogorgon's Clutches
Demon Bolt
Deranged Assistant
Desperate Castaways
Desperate Farmer // Depraved Harvester
Desperate Ravings
Destructive Tampering
Dhund Operative x2
Dictation Quillograph
Diregraf Horde x2
Dirgur Nemesis
Disciple of the Sun
Disdainful Stroke
Dispeller's Capsule
Dissenter's Deliverance
Divination x2
Divine Verdict
Division Table
Dominating Vampire
Dominator Drone
Doomed Traveler
Doorkeeper
Dormant Grove // Gnarled Grovestrider
Draconic Roar
Dragon Egg x2
Dragonborn Looter
Dragonsoul Knight
Dragonspark Reactor
Dreadhorde Twins
Dream Twist
Dreamshackle Geist
Dreg Mangler
Drey Keeper
Drifting Shade
Drownyard Amalgam
Druid's Deliverance
Duelcraft Trainer
Dueling Coach
Dukhara Scavenger
Duress
Durkwood Baloth
Dusk Feaster
Dusk Mangler x2
Dutiful Attendant
Dutiful Return x2
Dutiful Servants
Dwarven Reinforcements
Earth Elemental
Eccentric Apprentice
Echo Inspector
Echoes of the Kin Tree
Echoing Return
Ecstatic Awakener // Awoken Demon x2
Eddytrail Hawk
Eiganjo Exemplar
Eldrazi Aggressor
Electric Revelation
Elemental Masterpiece
Elephant Guide
Eloise, Nephalia Sleuth
Elsha of the Infinite
Elspeth, Undaunted Hero
Elturel Survivors
Elven Bow
Elvish Rejuvenator
Elvish Visionary
Embodiment of Insight
Embraal Bruiser
Embraal Gear-Smasher
Emcee
Emmara, Soul of the Accord SCD
Empyreal Voyager
Enormous Baloth
Enter the Unknown x2
Entourage of Trest
Equestrian Skill
Era of Enlightenment // Hand of Enlightenment
Era of Innovation
Esix, Fractal Bloom
Etherium Spinner x2
Ettercap // Web Shot
Eureka Moment
Evolving Wilds x3
Expedition Raptor x2
Experiment One
Extract from Darkness
Extremely Slow Zombie
Eyes in the Skies
Fade into Antiquity x2
Fairgrounds Warden
Faith Unbroken
Famished Foragers
Farideh's Fireball
Fearful Villager // Fearsome Werewolf
Felisa, Fang of Silverquill
Festergloom
Festering Newt
Festival Crasher
Field Creeper
Field of Souls
Fiery Fall x4
Fifty Feet of Rope
Filigree Familiar
Find the Path x2
Firemaw Kavu
Firmament Sage
First Come, First Served
Flayer Husk
Fleetfoot Dancer
Flickerwisp
Flood of Recollection
Floodhound
Flourishing Hunter
Flunk
Fodder Tosser
Footfall Crater
Force Away
Fortifying Draught
Fortuitous Find
Foul Watcher
Foundry Hornet
Fractal Summoning
Freejam Regent
Freelance Muscle x2
Frenzied Arynx
Frenzied Devils
Frost Trickster
Frostpeak Yeti
Funeral Pyre
Funeral Rites
Funnel-Web Recluse
Futurist Operative
Futurist Sentinel
Galedrifter // Waildrifter
Galestrike
Gargadon
Garruk's Gorehorn
Gavony Silversmith
Geistwave
Ghitu Chronicler
Ghostly Wings
Giant Dustwasp
Gideon's Lawkeeper
Gideon's Reproach
Gift of Growth
Gift of Paradise
Gift of Wrath x2
Gilded Pinions
Girder Goons
Gisa and Geralf SCD
Glacial Floodplain
Glacial Ray
Glint Hawk Idol
Glint
Gloomshrieker
Gloryscale Viashino
Gluntch, the Bestower
Gnarlback Rhino
Goblin Banneret
Goblin Javelineer
Goblin Piker x2
Goblin Trailblazer
Goblin War Paint
Goldmaw Champion
Goldmire Bridge
Golgari Rotwurm
Gone Missing
Graceful Reprieve
Grasp of Phantoms
Grasping Scoundrel
Graveyard Shift
Gray Harbor Merfolk
Greater Basilisk x2
Great-Horn Krushok
Griffin Sentinel
Grim Strider
Grisly Ritual
Grisly Spectacle x2
Grixis Slavedriver
Grotag Bug-Catcher
Ground Assault x2
Gryff Rider
Guardian Shield-Bearer
Guardians of Meletis
Gust Walker
Gutter Skulker // Gutter Shortcut
Hailstorm Valkyrie
Hanweir Lancer
Harbor Serpent
Harvesttide Sentry
Haunted Cloak
Heartfire Immolator
Heavy Infantry
Heckling Fiends
Heirloom Mirror // Inherited Fiend
Henzie "Toolbox" Torre
Heron of Hope
Heron-Blessed Geist
High-Rise Sawjack
Highspire Infusion
Highspire Mantis
Hill Giant Herdgorger x2
Hinterland Logger / Timber Shredder
Hoarding Ogre
Hold for Ransom
Hollowhenge Spirit
Holy Strength
Homarid Explorer
Homestead Courage
Honeymoon Hearse
Horizon Seeker
Hulking Bugbear
Humongulus
Hungry Spriggan
Hunt the Weak
Hunter's Mark
Hunting Pack
Icebind Pillar
Igneous Inspiration
Immersturm Raider
Immolation
Impeding Doom
Imperial Ceratops
In Bolas's Clutches
In Oketra's Name
Incremental Growth
Incriminate
Infernal Pet x2
Infestation Expert // Infested Werewolf
Infuse with Vitality
Ingenious Skaab
Ingenuity Engine
Inkrise Infiltrator
Inspired Charge
Into the Night
Intrepid Provisioner
Introduction to Annihilation x2
Invasion of the Giants
Invoke the Divine
Iron Verdict x2
Isperia the Inscrutable SCD
It That Gets Left Hanging
Ivy Elemental
Izzet Boilerworks
Jackhammer
Jack-o'-Lantern
Jade Avenger
Jade Bearer
Javelin of Lightning
Jewel-Eyed Cobra
Jukai Preserver
Jump
Just the Wind
Juvenile Mist Dragon
Kaima, the Fractured Calm x3
Kaito's Pursuit
Kalamax, the Stormsire
Kalastria Healer
Kalastria Nightwatch
Kaleidoscorch
Kami of Industry x2
Kami of Terrible Secrets
Kamiz, Obscura Oculus
Kardur, Doomscourge SCD
Karfell Kennel-Master
Kasmina's Transmutation
Kazandu Nectarpot
Keen-Eared Sentry
Keldon Champion
Keldon Overseer
Kill Shot
Kindled Fury x2
Kindslaver
Kitesail Scout
Kitsune Ace x2
Kitt Kanto, Mayhem Diva
Knightly Valor
Koll, the Forgemaster
Koma's Faithful x2
Kor Cartographer
Kor Chant
Kotori, Pilot Prodigy x3
Kozilek's Predator
Kros, Defense Contractor
Kruin Striker
Lagrella, the Magpie
Laid to Rest
Lambholt Harrier
Late to Dinner
Lathnu Sailback
Lava Coil
Lay of the Land
Leech Fanatic
Leech Gauntlet
Legion Conquistador
Leinore, Autumn Sovereign
Lens Flare
Library Larcenist
Life of Toshiro Umezawa // Memory of Toshiro x2
Lightform
Lightning Greaves
Liliana's Elite
Lizard Warrior
Lorehold Apprentice
Lorehold Campus
Lunar Rejection
Lyev Skyknight
Lymph Sliver
Lys Alana Bowmaster
Mad Prophet
Maelstrom Colossus
Mage Duel
Magmatic Chasm
Make Obsolete
Makindi Aeronaut
Makindi Sliderunner
Makindi Stampede // Makindi Mesas
Malakir Blood-Priest
Makeshift Mauler
Mammoth Growth x2
Man of Measure
Man-o'-War
Mana Leak
Marang River Skeleton
Marble Diamond
Marching Duodrone
Mardu Heart-Piercer
Mardu Hordechief
Mardu Runemark
Markov Crusader
Markov Purifier
Martial Impetus
Marut
Mary O'Kill
Masked Bandits
Massive Might
Master Skald
Master the Way
Maulfist Revolutionary
Meadowboon
Mentor of the Meek
Merfolk Skyscout
Mesa Unicorn
Messenger Jays
Meteor Golem
Meteoric Mace
Miara, Thorn of the Glade
Midnight Scavengers
Might of the Old Ways
Mighty Leap
Militia Bugler
Militia Rallier
Millicent, Restless Revenant
Millikin
Mind Stone
Minimus Containment x2
Minotaur Abomination
Mirror of Life Trapping
Mistral Charger
Mistwalker
Mockery of Nature
Moldervine Cloak
Moonfolk Puzzlemaker
Moonlit Strider
Moonrager's Slash
Morbid Hunger
Moroii
Mother of Goons
Mothrider Patrol
Mummy Paramount
Murasa Rootgrazer
Myconid Spore Tender
Myriad Landscape
Naga Eternal
Narnam Cobra
Nausea
Necromancer's Familiar
Necromantic Thirst
Nefarious Imp
Negate
Nest Robber
Netcaster Spider
Network Terminal
Nimble-Blade Khenra
Ninja's Kunai
Nissa's Judgment
Null Caller
Numbing Jellyfish
Nurturing Presence
Oakshade Stalker // Moonlit Ambusher
Obsessive Astronomer
Obuun, Mul Daya Ancestor
Odric, Blood-Cursed
Ogre-Head Helm
Ojutai's Summons
Omen of the Hunt
Omenspeaker x2
Ondu Greathorn
Ondu Rising
Opal Palace
Orazca Frillback
Orchard Strider
Orcish Cannonade
Ordinary Pony
Orochi Merge-Keeper
Owlin Shieldmage
Pack's Betrayal
Papercraft Decoy
Paragon of Modernity
Parish-Blade Trainee
Parnesse, the Subtle Brush
Path of Ancestry
Path to the Festival
Patron of the Valiant x2
Perrie, the Pulverizer
Pest Summoning
Phabine, Boss's Confidant
Phantom Monster x2
Pharika's Disciple
Phyrexian Librarian
Phyrexian Rager
Pilfered Plans
Pilfering Hawk
Pilgrim of the Ages
Pinion Feast
Pious Wayfarer
Pit Keeper x2
Pixie Guide x2
Plated Crusher
Plummet x4
Pointy Finger of Doom
Poison the Blade
Ponyback Brigade
Portent of Betrayal
Practical Research
Pride of Conquerors
Prismari Pledgemage
Provoke the Trolls
Prowling Pangolin
Prying Eyes
Psionic Snoop
Pyromancer's Assault
Quandrix Campus
Queza, Augur of Agonies
Quick-Draw Dagger
Rageform
Raiders' Karve x2
Raise the Alarm
Rakish Revelers
Ranar the Ever-Watchful
Raven Wings
Ravenous Intruder
Ravenous Leucrocota
Ray of Frost
Reach of Branches
Ready to Rumble
Reave Soul
Reckless Wurm
Recover
Recruitment Drive
Red-Hot Hottie
Reduce in Stature
Reflective Golem
Refuse to Yield x2
Relentless Hunter
Relic Sloth
Rem Karolus, Stalwart Slayer
Renegade Tactics
Renowned Weaponsmith
Repel the Vile
Resplendent Griffin
Restless Apparition
Retreat to Valakut
Return to the Earth
Revealing Wind
Revitalize
Ridged Kusite
Ridgescale Tusker
Rimewood Falls
Rise of Extus
River Darter
Riveteers Decoy
Riveteers Initiate
Roadside Reliquary
Rob the Archives
Rocco, Cabaretti Caterer
Roiling Waters
Rooftop Nuisance x2
Roon of the Hidden Realm
Root Snare
Roots of Wisdom
Roots
Rubble Slinger
Rubblebelt Recluse
Rummaging Goblin
Run Out of Town
Runebound Wolf
Runed Servitor x2
Rural Recruit
Sailor of Means x3
Sanitarium Skeleton
Satsuki, the Living Lore
Sawblade Slinger
Scale Blessing
Scaled Wurm
Scion of the Wild
Scorchmark
Scorn Effigy
Scrap Welder x2
Scrapdiver Serpent
Scrapyard Steelbreaker
Screaming Seahawk
Screeching Skaab
Scurrid Colony
Scuttling Death
Sea Gate Oracle
Seagraf Skaab
Seal of Strength
Search Party Captain
Searchlight Companion x2
Searing Light
Secret Door
Sedraxis Specter
Seek the Wilds
Selhoff Entomber
Sepulcher Ghoul x2
Serra Angel
Setessan Training
Severed Strands
Sewer Crocodile x2
Shadow Stinger
Shadowheart, Dark Justiciar
Shadows of the Past
Shabraz, the Skyshark
Shard of Broken Glass
Shatter x2
Shimmering Grotto
Shining Aerosaur x2
Shiny Impetus
Shipwreck Sifters
Shoe Tree
Short Circuit
Shrewd Negotiation
Sickleslicer
Siege Wurm
Sigarda's Summons
Sigil Blessing
Silent Skimmer
Silumgar Butcher
Silumgar Spell-Eater
Silverchase Fox
Silvercoat Lion
Silverquill Apprentice
Simic Guildgate
Sinuous Striker
Skaab Goliath x2
Skaab Wrangler
Skanos Dragonheart
Skulking Ghost
Skull Raid x2
Skull Skaab
Sky Scourer
Sky-Blessed Samurai
Skyclave Squid
Skyknight Legionnaire
Skysnare Spider
Skywarp Skaab
Slaughter the Strong
Sleep with the Fishes
Slime Molding
Slith Ascendant
Smelt-Ward Ignus
Smoldering Efreet
Snow-Covered Forest x2
Snow-Covered Mountain
Snow-Covered Plains
Snow-Covered Swamp
Snowfield Sinkhole
Socketed Sprocketer
Solemn Offering
Soul of Migration
Soul Ransom x2
Soulcipher Board // Cipherbound Spirit
Soul's Might x2
Spark Harvest
Spark Reaper
Speakeasy Server
Spectral Reserves
Spectral Searchlight
Spell Satchel
Spiked Ripsaw
Spire Monitor
Spirit of the Aldergard
Spitebellows
Spiteful Motives
Splendid Agony
Spoils of the Hunt
Sporeback Wolf
Sporoloth Ancient
Sprouting Thrinax
Square Up
Squirrel-Powered Scheme
Stalwart Valkyrie
Stampeding Horncrest
Start // Finish
Start from Scratch
Startle
Staunch Shieldmate
Steadfast Sentinel
Steam Vents CLU
Steelclad Spirit
Stingerfling Spider
Stingscourger
Stolen Vitality
Stonebound Mentor x2
Story Seeker
Strands of Undeath
Strefan, Maurer Progenitor
Strength in Numbers
Strength of the Pack
Stromkirk Patrol
Structural Assault
Struggle for Skemfar
Student of Ojutai
Stuffed Bear
Stunning Strike
Subcontract
Sudden Breakthrough
Suit Up
Sulfurous Mire
Sultai Soothsayer
Sunblade Samurai x2
Sunblast Angel
Sun-Collared Raptor
Sungold Barrage
Sungold Sentinel
Sunrise Cavalier
Supernatural Rescue
Surreal Memoir
Survival Cache
Suspicious Bookcase
Sustainer of the Realm
Swiftwater Cliffs
Swooping Protector x2
Sworn Guardian
Syncopate
Syndicate Guildmage
Syphon Essence
Tajuru Stalwart x2
Tales of Master Seshiro // Seshiro's Living Legacy x2
Tavern Brawler
Tavern Ruffian // Tavern Smasher
Tawnos, Urza's Apprentice
Teleportal
Temple of Epiphany
Tendrils of Corruption
Tenth District Veteran
Territorial Roc
The Beamtown Bullies
The Long Reach of Night // Animus of Night's Reach
The Shattered States Era // Nameless Conqueror
Thornglint Bridge
Thornwood Falls
Thought Vessel
Thraben Exorcism
Thraben Standard Bearer
Thrashing Brontodon
Thundering Giant
Thundering Raiju x2
Tiamat's Fanatics
Tide Shaper
Tightening Coils
Tilonalli's Knight
Timothar, Baron of Bats
Titan's Strength
Titanic Growth x2
Topaz Dragon // Entropic Cloud
Torch Breath
Torch Fiend
Tormenting Voice
Tormentor's Helm x2
Touch and Go
Tourach's Canticle
Towashi Songshaper
Tragic Lesson
Tranquil Cove x3
Traumatic Visions
Traveler's Amulet x2
Treasure Chest
Tricks of the Trade
Trove Tracker
Trusty Packbeast
Turret Ogre
Ukkima, Stalking Shadow
Ukud Cobra
Ulcerate
Umara Entangler
Umbral Juke
Unblinking Observer x2
Unbreakable Bond x2
Unburden
Undercity's Embrace
Underworld Hermit
Underworld Rage-Hound
Undying Rage x2
Unholy Officiant
Unified Front
Unity of Purpose
Unstoppable Ogre
Updraft Elemental
Urza's Tome
Valakut Invoker
Valor Singer
Valorous Stance
Vampire Interloper
Vampire Outcasts
Vampire Slayer
Varina, Lich Queen
Vedalken Dismisser
Verdant Haven
Vertigo Spawn
Vexing Gull
Vildin-Pack Outcast x2
Village Rites
Vithian Stinger
Vizier of the Anointed
Vodalian Arcanist
Volcanic Rush
Volcanic Strength
Voldaren Duelist
Voldaren Epicure
Voracious Null
Vryn Wingmare
Wake the Reflections
Waking Nightmare
Wanderer's Intervention
Wandering Fumarole
Wash Away
Wash Out
Wasteland Scorpion
Water Servant
Waterfront District
Waterknot
Waterwhirl
Waxing Moon
Wayfarer's Bauble
Weakness
Weary Prisoner // Wrathful Jailbreaker
Weigh Down
Whisk Away
Wild Celebrants
Wild Instincts
Will-o'-the-Wisp
Wing Shards
Wings of the Cosmos
Winterthorn Blessing
Wispweaver Angel
Witch's Familiar
Witch's Web
Witherbloom Campus
Witherbloom Pledgemage
Withercrown
Witness the Future
Wolf Strike
Wolfkin Outcast // Wedding Crasher
Woolly Loxodon
Workshop Assistant
Wormhole Serpent
Wrap in Flames
Wrecking Ball
Wrecking Crew
Wren's Run Hydra
Wretched Camel
Wretched Throng
Write into Being
Xyris, the Writhing Storm
Yennett, Cryptic Sovereign
You Come to a River x2
You Come to the Gnoll Camp
You Happen On a Glade
Your Temple Is Under Attack
Youthful Knight
Zagoth Mamba
Zaxara, the Exemplary
Zhentarim Bandit
Ziatora's Envoy
Zulaport Duelist

Ei-englanninkieliset foilit:
Defiant Strike STA japani alt art
Divine Gambit STA japani alt art
Revitalize STA japani alt art
Negate STA japani alt art
Opt STA japani alt art
Strategic Planning STA japani alt art
Whirlwind Denial STA japani alt art
Agonizing Remorse STA japani alt art
Duress STA japani alt art
Eliminate STA japani alt art
Village Rites STA japani alt art
Claim the Firstborn STA japani alt art
Infuriate STA japani alt art
Shock STA japani alt art
Thrill of Possibility STA japani alt art
Adventurous Impulse STA japani alt art
Cultivate STA japani alt art
Regrowth STA japani alt art
Snakeskin Veil STA japani alt art x2
Abzan Beastmaster FNM GER
Ballynock Cohort GER
Bident of Thassa Release ITA
Captain Ripley Vance ESP
Centaur Healer ESP
Deathbringer Regent Release POR
Expel the Interlopers BAB ESP
Fanatic of Xenagos FNM ESP
Frost Walker FNM POR
Glissa, the Traitor Prellu GER
Golem's Heart WPN GER
Ionize Prellu GER
Magma Spray FNM FRA
Maze's End Prellu POR
Plague Stinger WPN GER
Shamanic Revelation BaB POR
Siege Dragon Prellu GER
Verduran Enchantress FRA
Zilortha, Strength Incarnate // Godzilla, King of Monsters Buy-a-box FRA
Liiterin takana on vielä halkoja.
http://mtgsuomi.fi/listat/SuperKessu/hw/