Ja sitten tuloksia ja uusia banneja:
1-divisioona 1/3 viikkoa
1. Vinny Paz, Saimu 81p (Icatian Store+Island Sanctuary+Ulamog, the Infinite Gyre)
3. Gushex 76p (Chancellor of the Forge+Dryad Arbor+Mental Misstep)
4. Luma, Kavu 62p (Karakas+Leyline of the Singularity+Tethered Griffin)
6. Rahkila 58p (Subterranean Hangar+Ravenous Rats+Sorin Markov)
7. Peikko 52p (Karakas+Leyline of Singularity+Cenn's Tactician)
7. Vesaoja 52p (Karakas+Leyline of Singularity+Cenn's Tactician)
7. Polari 52p (Quicksand+Aether Vial+Angel of Despair)
7. Tutka 52p (Dryad Arbor+Snapback+Force of Will)
11. Andros, Wof 50p (Dryad Arbor+Force of Will+Slippery Bogle)
12. Svana 49p (Karakas+Cenn's Tactician+Swords to Plowshares)
13. Skuup, Mellon 47p (Saprazzan Skerry+Forget+Imaginary Pet)
15. Stils 46p (Force of Will+Misdirection+Memnite)
16. Anssi 43p (Blackcleave Cliffs+Corpulent Corpse+Crack the Earth)
17. Siira 36p (Undiscovered Paradise+Funeral Charm+Stormscape Apprentice)
18. Tuomoth 33p (Pendelhaven+Vigor+Llanowar Mentor)
19. Rale 32p (Swamp+Tel-Jilad Stylus+Sarcomancy)
---
2-divisioona 1/3 viikkoa
1. Ziilot 78p (Dryad Arbor+Unmask+Contagion)
2. Kaitsu 69p (Keldon Megaliths+Izzet Boilerworks+Propaganda)
3. Siiki 60p (Ebon Stronghold+Dark Depths+Vampire Hexmage)
4. Perttula 59p (Saprazzan Skerry+Forget+Imaginary Pet)
4. Thalian 59p (Swamp+Tel-Jilad Stylus+Sarcomancy)
6. Kaipainen 58p (Swamp+Gravecrawler+Gravecrawler)
7. Yliajo 56p (Dryad Arbor+Force of Will+Slippery Bogle)
7. Condi 56p (Dryad Arbor+Force of Will+Slippery Bogle)
7. Roinisto 56p (Force of Will+Misdirection+Chancellor of the Forge)
10. Rancid 53p (Leyline of the Meek+Chancellor of the Forge+Chancellor)
11. Mairou, Thaurwylth 47p (Crystal Vein+Tinder Farm+Ajani Vengeant)
13. Ode 46p (Inkmoth Nexus+Inkmoth Nexus+Signal Pest)
14. Syfilisx 44p (Treetop Village+Golgari Rotfarm+Putrefy)
15. Marchangel 41p (Forest+Lush Growth+Scythe Tiger)
15. Pegeteus 41p (Saprazzan Skerry+Flash+Woodfall Primus)
17. ScoopArt 39p (Sulfur Vent+Phyrexian Dreadnought+Stifle)
18. Piirainen 29p (Saprazzan Skerry+Echoing Truth+Errant Ephemeron)
19. Yuisuke 26p (Inkmoth Nexus+Golgari Rotfarm+Maelstrom Pulse)
---
3-divisioona 1/3 viikkoa
1. Amidi Vidro 55p (Pendelhaven+Mental Misstep+Thallid)
2. Vilhis, Maxx 49p (Karakas+Leyline of Singularity+Tethered Griffin)
4. Dattu 43p (Stomping Ground+Bloodhall Ooze+Rogue Elephant)
5. Fal 35p (Forest+Llanowar Mentor+Ulamog, the Infinite Gyre)
6. Vito 31p (Swamp+Dark Ritual+Geralf's Messenger)
7. Anrix 30p (Hollow Trees+Acidic Slime+Treetop Village)
8. Absurdimuukalainen 24p (Subterranean Hangar+Gatekeeper of Malakir+Platinum)
9. Sakke 19p (Swamp+Dark Ritual+Liliana's Specter)
9. Janne808 19p (Ebon Stronghold+Encroach+Deathspore Thallid)
11. Triack 18p (Forest+Helix Pinnacle+Drop of Honey)
12. Aaruli96 10p (Island+Cursecatcher+Force Spike)
Bannilistalle uusina lisäyksinä (koska aiemmin bannattiin top5 pakkaa, bannaan nyt top2 1- ja 2-divareista ja parhaan pakan 3-divarista:
Icatian Store
Dryad Arbor
Keldon Megaliths
Izzet Boilerworks
Pendelhaven
Island Sanctuary
Ulamog, the Infinite Gyre
Chancellor of the Forge
Mental Misstep
Propaganda
Unmask
Contagion
Thallid